Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) tpopity válasza koti (#9298) üzenetére


tpopity
csendes tag

Szia!

Indíts egy parancssori ablakot rendszergazdaként, töltsd le a psexec progamot, majd futtasd a parancssori ablakból a követlező formában: psexec -i -s cmd.exe Ez megadja neked a helyi istent,a LOCALSYSTEM accountot, ezzel próbáld törölni a mappát rd mappa /s/q
Vagy:
1. linux live cdről bootloni, és úgy törölni
2. hiren's bootcd és valami filekezelőből kitakarítani
3. Windows7 telepítőlemez nyelvválasztásnál SHIFT+F10 és parancssorból rd d:\windows /s/q

Üdv,
Tibor

(#9302) virkir válasza Sub-ZeRo (#9300) üzenetére


virkir
veterán

Az ég egy adta világon nem csináltam semmit azóta, hogy ment gond nélkül.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9303) Sub-ZeRo válasza virkir (#9302) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor rendszer visszaállítás és megoldja a problémát.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9304) koti válasza tpopity (#9301) üzenetére


koti
tag

Köszönöm.

(#9305) TRob1 válasza virkir (#9299) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam sincs gond (2.1):

¤ R'n'R ¤

(#9306) virkir


virkir
veterán

Köszi akkor nyomozok faragok. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9307) werest


werest
csendes tag

Sziasztok!

Tegyül fel hogy a laptopomon van egy win 7 home premium német OEM OS-el, és upgradelek win 7 ultimate/enterprise-ra hogy legyen angol nyelvem. Ezek utanán később úgy döntök hogy más oprendszerre váltok pl linux, vagyis leformázom a gépet. Ha esetleg visszaváltanék mégis, hogyan oldható ez meg? Fel tudok rakni ezek után egy win 7 ultimatet a géppel kapott seriallal? Ha igen, honnan töltsek le egy telepítőlemez img-et ehhez?

Köszönöm!

(#9308) Sub-ZeRo válasza werest (#9307) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ultimate-t nem fogsz tudni felrakni, mert HP-hez van kódod. Szóval valahol keresel egy angol HP image-t és csak azt tudud felrakni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9309) werest válasza Sub-ZeRo (#9308) üzenetére


werest
csendes tag

Tehát ha upgradelek és törlöm akkor a serialom nem jó a már megvett upgradelt win 7hez?

Ha most leszedek egy angol HP img-et, felrakom akkor jó hozzá a németnyelvű win 7-es serial?

Köszönöm a választ!

(#9310) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Sziasztok

Valahogy be lehetne írni egy bat fájlba (vagy akármibe ami a win 7 bejelentkezése után minden esetben lefutna), hogy a rendszer magától szinkronizálja a dátum és időt a time.windows.com-mal?

(#9311) Sub-ZeRo válasza werest (#9309) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudsz upgradelni, vagy is csak annyi, hogy új kulcsot kell venned. Szóval hiába van egy HP-d, venned kell egy másik kulcsot.

Szóval ha megvan az új kulcs, akkor csak annyit kell csinálnod, hogy szerzel egy olyan image-t amilyen kulcsot vettél. És akkor lesz egy HP-d (szerintem) meg egy új változatod is. De amúgy egy német HP-vel egy angol rendszert is tudsz aktiválni.

(#9310) Atomantiii: Nem szinkronizál? Mert ha nem, akkor az alaplap elemét kell kicserélni, mert már merülő félben van .

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9312) werest válasza Sub-ZeRo (#9311) üzenetére


werest
csendes tag

köszönöm szépen!

(#9313) Bernyó84 válasza tpopity (#9292) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Köszi! Ki fogom próbálni :)

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#9314) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

Köszi!

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#9315) Atomantiii válasza Sub-ZeRo (#9311) üzenetére


Atomantiii
őstag

Igen kicserélném ha nem tört volna le a jó kis kínai forrasztás.

(#9316) Sub-ZeRo válasza Atomantiii (#9315) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az elem tartó tölt el, vagy csak az elem lefogója? Mert akkor azért megy el neked az óra, hogy nem szorítja le az elemet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9317) szabimaci22


szabimaci22
tag

Sziasztok

Van egy olyan gondom hogy be van dugva a hangszóró és csak a baloldala szol a másik sistereg halkan de ha pl rádugok egy MP3 akkor mind 2 szol -_-
Az alap lapom Gigabyte GA-G31M-ES2C(Win7-fut rajta ) , Arra szeretnék rájönni hogy mi baja lehet már mindenhol meg néztem, a be állításoknál de mindenhol jól van be állítva :F mi lehet a baj ?
Tönkre ment az integrált hang kártya ? DE akkor nem úgy lenne hogy se-misem szol ?

[ Szerkesztve ]

(#9318) DS39


DS39
nagyúr

Üdv!

Nem rég tértem át Win 7 (Pro SP1 64 bites)-re és a minap egy érdekes pixel hibát fedeztem fel benne, mely nem hardveres, hanem szoftveres. a dolog nem tudom hogy maradt benne, de abszolút nem feltűnő, amíg az ember ki nem próbálja az aero témánál kikapcsolni az átlátszóságot. a desktop nézetben a háttérkép bal felső sarkában megjelenik egy a háttér pixeljeitől eltérő színű pixel. (kép)
a dolog érdekessége hogy csak itt látszódik, tehát más program, videó full screenjénél ott nincs hiba, és ha hagyományos témára váltok, ami nem használ aero-t ez eltűnik.
mindezen hiba azért nem feltűnő mert ez a képpont pontosan úgy viselkedik mintha az aero ablak keretének a része lenne, tehát, ha visszakapcsolom az átlátszóságot szinte észrevehetetlen, és ha az aero ablak színét állítgatom, pl pirosra, akkor ez a pont is piros, ha sárgára, akkor ez is sárga stb stb.

szóval találkozott már vki ezzel a jelenséggel? :D

[ Szerkesztve ]

(#9319) bandus


bandus
veterán

érdekes problémám van, új windowst telepítettem most éppen home premiumot a pro helyett. telepítés során ugyanúgy csak egy felhasználó nevet adtam meg, mint mindig. most viszont ha bekapcsolom a gépet nem rögtön az asztal "jön be", hanem ez a felhasználóm és minden esetben rá kell kattintanom. szóval ilyesmivel még nem találkoztam, hogyan lehet ezt kiiktatni? :)
köszi!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9320) Sub-ZeRo válasza bandus (#9319) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

control userpasswords2 a futtatásba és ott a pipát ki kell venni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9321) bandus válasza Sub-ZeRo (#9320) üzenetére


bandus
veterán

köszi a gyors segítséget :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9322) Atomantiii válasza Sub-ZeRo (#9316) üzenetére


Atomantiii
őstag

A forrasztási pont a kis fém bigyusz tövében ami az alaplapba van forrasztva.

(#9323) Sub-ZeRo válasza bandus (#9321) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nm.

(#9322) Atomantiii:Hát az baj. Akkor passz, én nem tudok ilyen bat fájlról.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9324) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#9294) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Elindult, csak ugye azután a másfél-két perc után.
Ma nem voltam a helyszínen, mialatt boot-olt a gép, de mintha lassan indult volna, mert mire visszaértem, még kába volt. Tudom, ez nem releváns információ.
Feltételezve, hogy ma is pont ez a két perces fekete képernyő játszódott le, mi lehet a gond?
Eredeti W7.

(#9325) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#9324) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Windos Update is megvolt, azaz naprakészek a frissítések? vagy esetleg pont azt követően jött elő ez a jelenség? (Már ha ki tudod ezt deríteni)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9326) tpopity válasza Atomantiii (#9310) üzenetére


tpopity
csendes tag

Szia!

Az értesítési területen az idő-n bal gomb->dátum és idő beállítása->internetes idő->beállítások módosítása->szinkronizálás egy internetes időkiszolgálóval állítsd igen-re. készíts egy bat file-t és írd bele: w32tm /resync. a bat file-t húzd be az indítópultba.
Üdv,
Tibor

(#9327) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#9325) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Nem, nem volt meg lustaságból. Tudom, nem helyes ez, de a hiba oka nem lehet, igaz?

(#9328) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#9327) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Annak idején ment a "műsor", mert amikor többen jelentették ezt a hibát, akkor a Prevx nevű cég felfújta a dolgot, de aztán idővel ezt a hibát az MS egy frissítéssel elintézte. Szóval egy Windows Update-et mindenképp eressz meg, aztán utána okosabbak leszünk (vagy nem) :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9329) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#9328) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Két hónapja vagyok lusta.
De persze igyekszem megereszteni, mert tudom, "kicsit" veszélyes így mászkálni az interneten.

(#9330) nggabi


nggabi
nagyúr

üdv

újratelepítettem megint a win7et és továbbra is ez van hibernálás után: [link]

és természetesen a tálca elmászás is megmaradt (újraindítás után felugranak jobb oldalra a megnyitott programok a nyelvi eszköztár mellé):

esetleg van valakinek építő ötlete a témában? :R

"szenyor dzsíííí"

(#9331) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Üdv!

kb 1 hete váltottam le a jó öreg és imádott XP-t, 64bites Win7 Ultimate-re! Már korábban is kipróbáltam 2x de 1-2 nap alatt ment is vissza az XP, mert agyon idegesített a sok hülyeségével... De most már tényleg ideje volt váltanom, de sajnos 1 hét alatt már megint 1 csomó számomra érthetetlen dologgal sújt ez a win7

A következő problémákra kellene segítség!

Én vagyok az egyetlen felhasználó azaz a rendszergazda!
Mégis rengeteg esetbe rendszergazda jogokat kér! Pl nem tudok ezt azt törölni, nem tudok írásvédettséget átállítani, stb műveletek! Nem rendszer fájlokról van szó hanem pl simán 1 szöveges dokumentum amit korábban én írtam XP alatt, vagy 1 olyan mappa képekkel amit én hoztam létre évekkel korábban még xp alatt!

Aztán ami nagy gond, mivel munkámhoz is kéne, hogy ha nyomok 1 jobb egérgombot az "új" menüpontnál nincs semmi, vagy a legtöbb esetben csak mappát tudok létrehozni de semmi mást nem ajánl fel, nincs word dokumentum, txt, stb stb Pedig ezt rengetegszer használom azaz használnám, most jelenleg az asztalon kell létrehoznom mindig új dolgokat aztán bemásolnom oda ahová szeretném, mert az adott mappába nem ajánlja fel a létrehozását.... ez nagyon idegesítő!

Nem tudok hálózatot létrehozni! 3gép van, mindegyik Win7-es de sehogy se tudom beállítani hogy meg tudjak osztani valamit, ez XP-n 2másodpercet vett igénybe itt pedig már napok óta szenvedek vele! Egyszerűen vagy jelszót kér, mikor semmilyen jelszó nincs beállítva sehol, vagy rendszergazda jogokat mikor én vagyok a rendszergazda, vagy pedig lássa a másik gép a megosztott dolgokat de csak a könyvtár neveket, belépni a mappákba nem tudok, másolni szintén nem!

(#9332) sfdrakex válasza Nwis86 (#9331) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A W7 nem buherált verzió ugye?

Hálózatot úgy tudsz létre hozni hogy egyik gépen létrehozol egy homegroup-ot a másik 2 gépet csatlakoztatod hozzá, és kelleni fog jelszó is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9333) GiP23 válasza Nwis86 (#9331) üzenetére


GiP23
csendes tag

Homegroup használata nélkül is tudod csatlakoztatni őket. A homegroup eddig nekem csak pain in the ass volt kb, én is anélkül használom a hálózatot.

Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center\Advanced sharing settings (network and sharing center menüben bal oldalsáv tetején van az advended sharing settings)
Fontos, hogy arra a hálózatra állítsd be amilyet használsz (otthoni vagy publikus)
-Network discovery ON
-File printer sharing ON
-Public Folder ON
-128bit encripiton ON
-Turn OFF password protected sharing

Ha magyar a Windowsod azért gondolom megtalálod a megfelelőjét:)

(#9334) GiP23 válasza nggabi (#9330) üzenetére


GiP23
csendes tag

Én a helyedben a BIOSban nézelődnék, van olyan beállítás, hogy ürítse e a memóriát vagy sem hibernálás esetében, vagy valami hasonló. Szerintem ott találsz valamit amivel meg tudod oldani.

(#9335) TRob1 válasza Nwis86 (#9331) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam van minden az "új" parancsra, valszeg nálad van vmi bibi (és természetesen törölni is tudok mindent amit szeretnék, mind2 gépemen):

¤ R'n'R ¤

(#9336) denes123s


denes123s
tag

Üdv!
Egy olyan problémám lenne, hogy a windows csak egyszínű háttérkép beállítását engedélyezi. Illetve nem tiltja a normál háttereket, de csak feketeség jelenik meg helyettük. Az aero hibakereső nem talál semmit. A rendszer természetesen aktiválva van.
Szívesen várom az ötleteket, köszi!

(#9337) Tamás88 válasza Nwis86 (#9331) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

1. "Én vagyok az egyetlen felhasználó azaz a rendszergazda!
Mégis rengeteg esetbe rendszergazda jogokat kér! Pl nem tudok ezt azt törölni, nem tudok írásvédettséget átállítani, stb műveletek! Nem rendszer fájlokról van szó hanem pl simán 1 szöveges dokumentum amit korábban én írtam XP alatt, vagy 1 olyan mappa képekkel amit én hoztam létre évekkel korábban még xp alatt!"

Na azt úgy hívják, hogy jogosultság korlátozás, ha az XP-t raktad volna újra, akkor ugyan ez lenne a szitu. Megoldás jobb egér gomb a mappán, tulajdonság-->biztonság fül és ott állítsd be a Hitelesített felhasználókat, akkor soha többé nem kell foglalkoznod vele.

2. "Aztán ami nagy gond, mivel munkámhoz is kéne, hogy ha nyomok 1 jobb egérgombot az "új" menüpontnál nincs semmi, vagy a legtöbb esetben csak mappát tudok létrehozni de semmi mást nem ajánl fel, nincs word dokumentum, txt, stb stb Pedig ezt rengetegszer használom azaz használnám, most jelenleg az asztalon kell létrehoznom mindig új dolgokat aztán bemásolnom oda ahová szeretném, mert az adott mappába nem ajánlja fel a létrehozását.... ez nagyon idegesítő!"

Nekem ott van. Lehet hogy valamilyen csoda tisztítóval eltávolítottad ezeket, és ezért nem látod őket.

A 3.-ra már válaszoltak, nekem könnyen ment a hálózat beállítás, de néha én is szívok egy kicsit. :)

(#9338) sfdrakex válasza denes123s (#9336) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Valami hiper tuningoló programmal nem nyúltál bele, vagy nem alapból herélt a Windowsod? Rendszer minősítést lefuttattad?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9339) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

Páromnak a gépének gyakran összeomlott a Windows 7 professionnal, mégpedig szokásos napi használat (photoshop, illustrator, indesign) után mikor újra bekapcsolja a gépet akkor megjelenik egy ablak amely kiírja,hogy Microsoft megpróbálja helyrehozni a Windowst és volt amikor 10perc művelet után elindul végül máskor meg egy óráig semmi, természetesen van amikor meg újraindítás után úgy indul el a Windows mintha nem történt volna semmi. :F

Természetesen volt merevlemez és tápegységcsere is, de sajnos a probléma továbbra is fennáll és a szervizben egyszerűen nem hiszik el,hogy rossz a gép. :W

Kéthavonta van ez a Windows összeomlás és volt már párszor újratelepítés is, de mégiscsak ez nem a legjobb út és ezért fordulnék hozzátok segítségért, tanácsért! :O

Van valami ötletek, javaslatotok,hogy mit tudnék csinálni továbbiakban?

(#9340) sfdrakex válasza Redpaladin (#9339) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

W7 eredeti és nem valami buherált, tuningolt verzió? Memóriát teszteltétek? Tuningolva a proci van-e? Melegedni nem melegszik a gép? Táp nem karcsú a géphez?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9341) virkir válasza Redpaladin (#9339) üzenetére


virkir
veterán

Fogol egy kisbaltát és felhasogatod a dzsunka gépet :D
Nade komolyan.
Először is egy teljes rendszerdiagnosztika futtatása javasolt, ha tuningolva van akkor alapbeállításokra visszavéve mindent.
Értem ez alatt, memtest, prime, hasonlók miközben figyeled a melegedést.
Kizárt, hogy ne hardver probléma okozzon ilyen hibajelenséget.
Természetesen volt merevlemez és tápegységcsere is
Ja el ne felejtsem keress egy hozzáértő szervizt mert érzésem szerint a fenti hibák leginkább memória, vagy alaplap hibára utalhatnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9342) Redpaladin válasza virkir (#9341) üzenetére


Redpaladin
tag

Ipon szervízben volt a gép kétszer és például a merevlemezre mondták kétszer,hogy semmi baja miközben s.m.a.r.t teszt meg azt mondja,hogy merevlemezen több szektor hibás.

A windows eredeti tehát ez nem okozhat problémát, a gép nem melegszik és nincs semmi tuningolva.

A rendszerdiagnosztikát lefuttatom, köszönöm a tippet, hamarosan jelentkezem az eredményekkel.

És köszönöm a gyors válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#9343) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek!

Tegnap délután kiírt egyszer csak valamit a gépem az óra mellett egy buborékban, hogy sérült fájl és egy Outlook könyvtárra hivatkozott. Aztán este még egyszer és ennyi is volt, játszottam, zenéltem tovább.

Ma reggelre nem indult a Win7. Gyorsan el is kezdte önmagát javítani, mire elértük azt, hogy simán indul, betölt (nem zenél mondjuk) és bejön az asztal. Azaz csak az a rész, ami az asztal lenne, mert tök fekete. Sőt, se start menü, semmi. Csak a feladatkezelőt tudom felhozni, ott szépen mennek a feladatok, a görbék. Hibát a hibakereső (DVD-ről) nem észlel. Ami mondjuk furcsa, hogy olyankor azt írja ki, hogy az F: meghajtót ellenőrzi, mert ott van a Win7. Namármost nincs is F: meghajtóm. :))

Behalt volna az SSD-m megint? Sajnos egyszer már csinált ilyen a Kingston drága, azóta nincs is rajta semmi, csak a rendszer.

Ötlet?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#9344) nggabi válasza GiP23 (#9334) üzenetére


nggabi
nagyúr

na egyre jobb. felraktam az aceros drivereket meg az új biost. most már hibernálás után kékhalál jön :W ilyen már nincs csak a mesében :(

viszont a tálcát átváltottam egysorosra (pfejj) így úgy néz ki h az megjavult...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9345) DS39


DS39
nagyúr

Másnál nem volt ilyen? :)
[link]
azt még hozzá kell tenni hogy MSDN-es legális verzióról van szó, annyi buherálás történt rajta (ha ezt annak lehet nevezni), hogy egy prohardveres cikk alapján magyarítottam.

(#9346) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

Hogy lehet kiszúrni egy keyloggert a gépeden win7 alatt?
mert ugyebár ezek nincsenek programlistában, statmenüben stb... max a folyamatok közt... pláne hogy sok fajta létezik, mindegyik másik könyvtárba ássa be magát... hogy keresed meg, h van e...?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#9347) Sub-ZeRo válasza vilmaboy (#9346) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Programok telepítése és törlése. Ha meg nincs ott, vagy nem találsz olyat, akkor meg víruskeresés és az megtalálja.

(#9345) DS39:Nálam nincs ilyen hiba.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9348) Gabás válasza vilmaboy (#9346) üzenetére


Gabás
addikt

kémprogramvédelemmel

(#9349) GiP23 válasza nggabi (#9344) üzenetére


GiP23
csendes tag

Ezek a jelek memóriaproblémára utalnak, futtass egy diagnosztikát és nézd meg hátha talál valamit. De ezer oka lehet, lehet hogy egy reinstall segítene, de akár alaplap vagy feszültségprobléma is lehet. A kékhalál hibakódját írd meg:)

(#9350) vilmaboy válasza Gabás (#9348) üzenetére


vilmaboy
őstag

oksa. csak pl ha én feltennék egy kgb-t vagy egy familyt pl....akkor én engedném a vírusírtónak, h működjön, és akkor nem találná meg mint kémprogramot szerintem. max egy másodikként telepített programmal... az működhet... mittom én egy security essentialt feldobni és keresni, mert abban nincs engedélyezve neki még... hmmm ;]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.