Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Sátán44 válasza eketomy (#9531) üzenetére


Sátán44
addikt

Most meg teljesen jó, ki érti ezt :F Amúgy más böngészőkkel is csinálta. Na mindegy most ok. :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#9552) spiritex válasza paavoo (#9550) üzenetére


spiritex
veterán

Lenne egy kérdésem: ezek az adatok mikor és honnan kerültek a vinyóra?
Amúgy a Lomtárból most vissza lehetne állítani őket az eredeti helyükre?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9553) Sátán44 válasza paavoo (#9550) üzenetére


Sátán44
addikt

C meghajtó jobb klikk lemezkarbantartó, ezzel próbáltad már? Live rendszeren keresztül próbáld.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#9554) paavoo válasza Sátán44 (#9553) üzenetére


paavoo
aktív tag

CCleaner legyalulta végre, köszi a segítséget!:)

(#9555) eketomy válasza Sátán44 (#9551) üzenetére


eketomy
senior tag

Akkor OK :R

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9556) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Az gond-e,hogy 3.1 utorrent program indításakor a Windows asztalán levő parancsikonok egy pillanatra elfehérednek,utána minden rendben van.
Volt olyan program,hogy az összes parancsikon elfehéredett,de ennél a 3.1 verziójú utorrentél csak egy része villan be hirtelen.
XP esetében is tapasztaltam már hasonlót.(Más programnál,már nem emlékszem,melyiknél.)
Kell-e vele foglalkozni?
Ja,a 3.0 utorrentnél meg telepítés után azt írta ki,hogy a"program nem válaszol"
Win 7 Prof.64 bitem van,legális,bolti,és asztali gép.
Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#9557) sfdrakex válasza Kezdő vagyok (#9556) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem kell vele foglalkozni, nálam géppel együtt indul a utorrent, de nem tudom amiatt vagy más miatt van-e, ugyan ez a hiba, pár mp és utána jó.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9558) HZoli87 válasza HZoli87 (#9549) üzenetére


HZoli87
veterán

UP, lehet nehezet kérdeztem. :)

Mondjuk az érdekes, hogy most párszor újraindítottam a gépet, úgy hogy nem húztam ki az USB-én kapcsolódó vinyót, de nem dobta fel az automatikus lejátszás ablakát. Ki érti ezt. :)

(#9559) Sub-ZeRo válasza HZoli87 (#9558) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert csak akkor dobja fel ha csatlakoztatod. Ha úgy indítod a el a gépet, hogy be van dugva, akkor nem csinál semmit, de ha kihúzod majd visszadugod, akkor meg egyből feljön az ablak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9560) HZoli87 válasza Sub-ZeRo (#9559) üzenetére


HZoli87
veterán

Lehet rosszul emlékszem, de a csatlakoztatás utáni első újraindítás során ugyancsak rákérdezett. De lényeg, hogy működik. Köszi. :)

(#9561) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Találkoztam egy ismét nagyon zavaró dologgal. És nemtudom hogy maga a win7 hozza létre vagy egy másik program? A lényeg azlenne hogy belemegyek a

C:\Users\fsznevem\AppData\Local

Majd a Local mappán belül van 235db olyan mappa aminek ilyen nevei vannak

{00F490DB-5C65-4044-B185-0AAB22D4F491}
{34620E5F-F16E-48EB-AA35-5D7324AF0AFA}
stb...

és ezekbe a mappákba nincs 1 byte adat se tehát full üresek.

Honnan tudnám megnézni hogy mégis melyik program szemetel nekem oda?

köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9562) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#9561) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

IE9. Nyugodtan törölheted.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9563) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#9562) üzenetére


jozsi252
veterán

Okés köszi a segítséget. Fura amúgy mert soha nem használtam ezen a gépen ie9-et. Only firefox.

Illetve elfelejtettem megkérdezni hogy van olyan mappa mint pl az álltalam említett local-on belül a Temp mappa, aminek a tartalmát érdemes néha törölni? Vagy csak a temp mappába vannak olyan fileok amiket lehet törölgetni havonta 1x pl?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9564) spiritex válasza jozsi252 (#9563) üzenetére


spiritex
veterán

c:\windows\temp, de én a CCleaner-t ajánlom, ingyenes és nagyon jól végzi a dolgát, és nem csak a fölös file-ok tisztításában, hanem az elavult Registry bejegyzések takarításában is.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9565) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Le akarnám tölteni az XP kompatibilitás bigyót. Felmegyek a Microsoft oldalára, mondja, hogy futtatni akarja az eredetiség vizsgálót. Mondom neki, futassa nyugodtan. Meg is állapítja, hogy eredeti, de csak nem engedi letölteni a fájlt.

Mit csinálok rosszul?

Aquila non captat muscas.

(#9566) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok!

Az előbb csak úgy kikapcsolt a gépem. De nem úgy, hogy bejött a leállítás meg ezek, hanem egyszer csak fekete képernyő, aztán a monitor kiírta, hogy "No Signal". Meg lehet nézni így utólag, mi volt az oka ? Nem tudom, egyáltalán lehetséges-e, vagy van-e erre valami eszköze a Win 7-nek. Egyből visszakapcsoltam, a CPU 80 °C körül pörgött, az sok, nem ? Bár a figyelő program szerint még "zöldben van", én sokallom.

(#9567) jozsi252 válasza utgyuru (#9566) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Eseménynaplót nézd meg, vagy pedig blue screen view progit szedd le. Ezzel visszatudod nézni hogy volt-e kékhalál és ha igen akkor mi okozta. Ilyenkor alap dolgokat megcsinálhatod hogy a gépen kívül és belül minden csatlakozást megnézni. De lehet a hiba akár videókártya vagy egy hibás ram modul. Szóval bootolj be egy olyan lemezről amin van memtest és futtasd pár órat legalább. Elsőre így ennyi :)

Illetve elfelejtettem hogyha a gépet bekapcsolod egyből indíts egy monitorozo progit hogy megfigyeld a proci hőfokát. Ha nagyon gyorsan nő és azért kapcsol ki mert a proc túlmelegszik és lekapcsolja a gépet akkor gép off, vársz míg kihül és pasztázd újra a procit egy mx2 vel pl. Lehetséges hogy a proci túlmelegszik és lekapcsolta a gépet további károsodást elkerüljön.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9568) sfdrakex válasza utgyuru (#9566) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lehet hogy volt egy kis áramingadozás, vagy egy 1 mp-s áramszünet?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9569) spiritex válasza utgyuru (#9566) üzenetére


spiritex
veterán

Ez a 80 fok nem kevés, ki tudja mennyi volt a kikapcsolás pillanatában, és két dologról is árulkodik:
Az egyik, hogy valószínűleg gond van a hűtéssel, tehát a procihűtő nem képes rendesen lehűteni a procit, a másik pedig hogy valami nagyon használja azt, mert azért elég komoly és erőforrásigényes programnak kell ott futnia, ha annyira megdolgoztatja a procit, hogy így melegedjen, mégha koszos is a hűtő.
Először is fe kéne tenni valami process/cpu használat figyelőt, ha mindig látni akarod az éppen legtöbbet húzó progit, márpedig ez nagyon ajánlott a win termékek esetében. Én a TopProcess Widgetet ajánlom, az mindig kint lehet a Desktop-on és láthatod mindig mi húz sokat, vagy beakadt-e esetleg valami process. A win7 alatt sajnálatos módon vannak hibás process-ek, mint pl. az audiodg.exe, ami ha megy valami hangot használó progi, akkor egyik pillanatról a másikra képes akár 100%-os procihasználatot is eredményezni.
Másodsorban ki kéne szívnod, de inkább fújnod majd szívnod a proci hűtőjének bordáiba rakódott port. Szerintem evvel kezd, és csak utána kezdj el pasztázni, ha egyáltalán szükség lesz rá.
Csak egy tapasztalat: több ismerősöm hívott ki magához ugyanevvel a problémával, és próbaképpen avval kezdtem, hogy levettem a ház oldalát, és már ennyi elég volt a leállás megakadályozásához. Természetesen megcsináltam a fenti dolgokat is..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9570) psg5


psg5
veterán

Albacomp Activa Standard Mobil Speedy notebook-ba jövő hten jön 1GB RAM a mostani felállás:
CPU: DualCore Intel Core 2 Duo T5500 1666Mhz
RAM: 512 MB
VGA: Integrált Intel 82945GM
HDD: 60GB

Kérdésem, hogy mindenképpen várjam meg a + 1GB memót vagy így is rárakhatom a WIN 7-et és majd a plussz Ramm-al csak jobb lesz?

F.K.T.

(#9571) Sub-ZeRo válasza psg5 (#9570) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Várd meg szerintem, az a biztos.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9572) psg5 válasza Sub-ZeRo (#9571) üzenetére


psg5
veterán

Na ez az, hogy alig győzőm kivárni :))

Na de egy PH! addikt!-tól termszetesen elfogadom a tanácsot és megvárom a Ram-ot.

Köszi!

F.K.T.

(#9573) Sub-ZeRo válasza psg5 (#9572) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Attól hogy milyen rangom van, még mondhatok hülyeséget. Mivel szerintem 32 bitest fogsz telepíteni (gondolom én) inkább a ramot várd meg. És úgy ha meglesz úgy telepítsd fel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9574) psg5 válasza Sub-ZeRo (#9573) üzenetére


psg5
veterán

Jah a rang miatt mindegy lenne, de ha szűrnöm kell akkor nagyobb esélyt adok százalékra a nagyobb rangunak, hogy kevésbé mond hülyeséget...:)

Amúgy, pont ezen gondolkodom, hogy mert 64-es a CPU benne, hogy meg kellene próbálnom 64-es WIN 7-et, ha már lúd...

F.K.T.

(#9575) Visormail válasza psg5 (#9574) üzenetére


Visormail
addikt

1.5GB RAM-al? Eszedbe se jusson :(

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#9576) Sub-ZeRo válasza psg5 (#9574) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

64 bitnél minimum 2 giga kell hogy legyen. Alatta inkább 32 bit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9577) psg5 válasza Sub-ZeRo (#9576) üzenetére


psg5
veterán

Jah persze csak gondoltam, akkor már rárendelek mg 1gb memót, ha már úgyis várni kell rá, azzal együtt megjönne. Csak a dilemma ott van, hogy egyáltalán érdemes-e.

(#9575) Visormail : Köszi.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#9578) utgyuru válasza spiritex (#9569) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Köszönöm a választ mindenkinek, persze egyből azzal kezdtem, hogy egy programot indítottam, azóta logolja a hőmérsékletet. Egyébként ez pont Call Of Duty-zás közben volt, szóval azt nem csodálom, hogy pörgött rendesen. Gyári hűtő van rajta, de eddig semmi gondom nem volt.

(#9579) Visormail válasza psg5 (#9577) üzenetére


Visormail
addikt

Akkor se kell ha még 1GB-ot rendelsz, a 64es winnek más a memóriakezelése többet eszik úgyhogy kevés memóriával sebesség csökkenés lenne nem növekedés. Akkor van értelme ha 3GB-nál több memóriád van és/vagy használsz olyan 64bites programot aminél jelentős a sebességnövekedés a 32bites verzójához képest ill nagyon sok memóriát eszik, ezek nem túl gyakoriak főleg nem otthoni átlagfelhasználói programok körében.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#9580) #01758976


#01758976
törölt tag

Hi!

Pendrájvról telepítenék notira hetest, szeretném particionálni a hdd-t. Csak éppen nem találok ilyen opciót. Usb-ről lehet ezt egyáltalán? Ez a harmadik install a családban amit usb-ről végzek, kettőnél volt már korábban megosztva a vinyó, így ott nem volt probléma, de most új hdd van és mindenképp osztanám. Lemezről nem tudom, mert nincs optikai meghajtó. Adjatok valami tippet pls.

(#9581) sfdrakex válasza #01758976 (#9580) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mindegy hogy lemezről vagy pendriveról telepítesz, lennie kell ilyennek ,de ha most van egy partíció, akkor azt előbb törölni kellene, majd létre hozni a kívánt méretűeket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9582) #01758976 válasza sfdrakex (#9581) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ezt telepítés közben szoktam. Másképp hogyan lehet ha működő W7 van a gépen?

(#9583) Sub-ZeRo válasza #01758976 (#9582) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lemezkezelő. De nem azt mondtad hogy telepítéskor nem találsz ilyne opciót? Vagy egy másik windows alol akarod megcsinálni?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9584) spiritex válasza #01758976 (#9582) üzenetére


spiritex
veterán

Mindegy az, hogy dvd-ről vagy pen-ről telepítesz, ott van a Drive Options (Advanced) a jobb alsó sarokban, amikor azt kérdezi tőled, hogy hova szeretnéd telepíteni a win-t. Ha erre rákattintasz, ott lehet törölni a meglevő partíciót (Delete) vagy úja(ka)t kreálni (New).

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9585) papg79


papg79
tag

Sziasztok!

A problémám az, hogy adott két gép, az egyiken windows xp, a másikon pedig, ami a sajátom, windows 7. Az XP-s gépből kivettem a feleslegessé vált 200GB-os Sata merevlemezt, amin fényképek, videók és különböző adatok voltak, de nem ezen volt az oprendszer, ez csak adattárolásra szolgált. Gondoltam beleteszem a saját gépembe, de a win7 azt írja ki rá, hogy idegen lemez, és a lemezkezelőben is ezt látom. Van valami megoldás arra, hogy láthassam a lemezen lévő dolgokat a gépemen, és ne kelljen újra formázni? Köszönöm előre is a segítséget!

(#9586) psg5 válasza Visormail (#9579) üzenetére


psg5
veterán

Köszi, marad a 32 bites :)

F.K.T.

(#9587) #01758976 válasza Sub-ZeRo (#9583) üzenetére


#01758976
törölt tag

Igaz. Nem jól fogalmaztam. Működő w7 van a notin. Ebbe tolom a pent. majd várom az opció feltűnését, de nincs. Marad a lemezkezelés, ha ott sem fog menni hagyom egyben és kész.

(#9588) sfdrakex válasza papg79 (#9585) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Betűjelet se tudsz neki adni W7 lemezkezelőben? Biosban milyen üzemmódra van állítva a vinyó?

(#9587) hárásó

Bootolsz az usbről, majd amikor kérdezi melyik vinyóra, partícióra akarsz telepíteni a haladóra klikkelve tudsz partíciót törölni majd létrehozni.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9589) #01758976 válasza sfdrakex (#9588) üzenetére


#01758976
törölt tag

"Bootolsz az usbről, majd amikor kérdezi melyik vinyóra, partícióra akarsz telepíteni a haladóra klikkelve tudsz partíciót törölni majd létrehozni."

Ez így történik, de nem lesz választható az "opció". Szürke marad. Nem választható ergó nem opció :D Biosban is minden ok, hdd master és minden más stimm. Lehet valami ThinkPad ficsőr lesz ez. Mert van más gyanús mozzanat is, de most már utána járok.
Időközben találtam két rejtett-védett mappát a vinyón ami tp alkalmazástól van. Bonyolódunk. Szeretem. :(((

(#9590) looser


looser
addikt

Sziasztok, hogyan lehet egy xp-s gépről tartományon belül letiltani egy win7-es munkaállomáson a tűzfalat? Admin jogok megvannak.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#9591) sfdrakex válasza #01758976 (#9589) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Melyik opció nem aktív? Bemész a Drive options (advancedbe) és ott nem aktív valamelyik?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9592) spiritex válasza sfdrakex (#9591) üzenetére


spiritex
veterán

Gondolom a Drive Options (Advanced) szürke neki.. de hogy miért??

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9593) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Probléma a következő: az energiagazdálkodásnál random visszaáll 100%-ra a minimális processzor órajel. Az energiatakarékos és a kiegyensúlyozott beállításnál is. Nem mindig a következő bekapcsolásnál, valamikor csak 2-3. alkalommal. Valaki találkozott már ezzel a jelenséggel? Mi okozza? Ha kézzel visszaállítom 5%-ra akkor megy szépen. Az előző procival is ezt csinálta.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9594) Sub-ZeRo válasza Victoryus (#9593) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

BIOS-ban be lőtted a CNQ-t? Tuning van a gépen?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9595) NecroPhill


NecroPhill
csendes tag

Sziasztok! Segítséget kérek! A problémám a következő: rengeteg indítóikont (gyakorlatilag az összes általam használt programét...) pakolásztam a tálcára mert szeretem, ha tök üres az asztalom és látszik a háttérkép. A tálcán nagy ikonokat használok, mert szeretem látni, hogy mire kattintok rá éppen. 1920x1080-as felbontás mellett a tálca 4 sorosra hízott, ami meglehetősen sokat elfoglalt a monitor hasznos területéből. (Tálca automatikus rejtése nem játszik, nem komálom...). Gondoltam: ha már úgy is WideScreen-es monitort használok, miért is ne dobnám át bal oldalra a tálcát, ahelyett, hogy alul éktelenkedne, hiszen oldalt annyi hely van, "hogy táncolni lehetne" :DD . Meg is örültem, h kitaláltam a tutit, erre koppanok: az oldalsó állásban lévő tálcán alapból nem lehet több oszlopba rendezni az indítóikonokat! :O Egy oszlopnyit enged kirakni, ha pedig a tálca méretét változatgatom, csak a meglévő ikonokat nyújtja, mint a rétestésztát... Utálom, hogy állandóan lapozgatnom kell a tálcán, minden alapvető funkciót (pl. copy/paste) megnehezít és már elegem van az Alt+Tab-ozgatásból. A tálcát nem szeretném visszatenni alulra, mert akkor ott leszek, ahol a part szakad... Meg amúgy is nagyon f@sza oldalt: végre visszakerül a jól bevált helyére (bal sarok...) az asztal megjelenítése gomb, tehát minden zsír lenne, ha a sortkátokat, websz@rokat, progikat és a többi, jól bevált kis píszofsitet ki tudnám pakolászni az oldalsó tálcára! Van erre megoldás? :F
u.i.: Object Dock nem játszik, mert egyszerűen szétf.ssa magát a sok ikontól, amit használok... :W Eszköztárba rendezést kipróbáltam, de egy kalap sz@r, pont a dolog lényegét veszi el, tehát azt, hogy az indítóikon plusz funkciókkal szolgál a progihoz alapból (pin-elés lehetősége stb.) és az indítóikon egyben a futó szolgáltatás ablaka is kis méretben, ami számomra nagyon hasznos kis fícsör!
Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#9596) Sub-ZeRo válasza NecroPhill (#9595) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Használj kevesebb ikont.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9597) NecroPhill válasza Sub-ZeRo (#9596) üzenetére


NecroPhill
csendes tag

Ja, valószínű, hogy az lesz, mert magamtól nem tok kiötleni jobbat. Rengeteget gugliztam a témában, de nem sajnos találtam megoldást erre az egyszerű problémára. Egyébként nem fér a fejembe, hogy miért okoz ekkora problémát az oprendszernek, hogy amit vízszintesen pikk-pakk megold, azt függölegesen is hozza... Szerintem simán kifelejtették a Ringyózból ezt az opciót... Egyáltalán lehetséges ez? Biztos akad még egy figura a PH!-sok közül rajtam kívül, aki gyakorlatilag "oldalsávként" szeretné használni a tálcát ÉS sok-sok indítoikont szeretne kipakolászni rá, DE nem szeretne lapozgatni... Ja, és a szoftveres oldalát is keni vágja a dolognak, h mindez hogyan kivitelezhető! :DDD
Ha mégis akad megoldás, akkor kérlek sikítsatok, akár privátban is megköszönném a választ, ha úgy érzitek, hogy egyedi a probléma, ráadásul a megoldás leírása is terjengős... Örök hála! ;)

(#9598) sfdrakex válasza NecroPhill (#9597) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem tudok sajna megoldást, viszont miért gáz asztalon az ikon? Írtad nem látod a háttérképet, de én pl sose nézem mindig fut valami ami takarja, ha nem, akkor nem ülök a gépnél, te a hátteret nézegeted sokat? :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9599) artiny


artiny
őstag

Kilehet kapcsolni az Aeroban azt a funkciot,hogy ha az ablakot kozel a sarokhoz tesszük,ne akarja kirakni full méretbe,neugorjon szét az ablak teljes nézetbe?

(#9600) NecroPhill válasza sfdrakex (#9598) üzenetére


NecroPhill
csendes tag

Jah, alapból jogos a felvetés! :K De ha már az okosok belecsmpésztek egy háttérképváltó funkciót a hetesbe, akkor bátorkodtam betallózni a kedvenc családi képeimet amik pár perces "váltóműszakban" feltünedeznek szép sorban a moncsin, mintegy digitális képkeretként funkcionálva, ha éppen nem fut semmi a vason... Keveset eszik a szörny, mert egy MSI miniITX-es konfigot futtatok, integrált videókarival, így gyakorlatilag egész nap bé van lőve a szeme a játéknak. Na ezért nincs az asztalon ikony egy darab se. :DDD
Ha valaki tud szolúsönt tu máj problem az léccccci visítson! :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.