Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) ela válasza Zlin50 (#5998) üzenetére


ela
tag

Szerintem itt : :Y

[link]

A jó pap is holtig tanul.

(#6002) sfdrakex válasza ela (#6001) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez magyar?

Bár nem tudom ez miért fontos, ultimatehez lehet WU-ról tenni bármilyen nyelvet.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6003) ela válasza sfdrakex (#6002) üzenetére


ela
tag

Szerintem eredeti angol,de a nyelvi fájl nem probléma W7 Ultimate esetében.Az Update automatikusan felkinál vagy 34-35 nyelvet a telepítés után.

A jó pap is holtig tanul.

(#6004) Воланд válasza ela (#6001) üzenetére


Воланд
titán

nekem ugy remlik, hogy volt euros oldal is, megis a uk-sre iranyit at. :F

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6005) sfdrakex válasza ela (#6003) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tudom, hogy ultimate milyen DE a kérdés így szólt:

"Szerintetek hol tudnék venni EREDETI Win 7 SP1 Ultimate dobozos (csomagolt) magyar változatot?"

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6006) ela válasza Воланд (#6004) üzenetére


ela
tag

Euros oldal mondjuk a német.

[link]

De valószínüleg az Angliai MS központ miatt lehet az átirányítás.
Még a régi szép Xp-s időkben is valahol ott kellett a "beszélni kicsi magyar" kolleganővel az eredeti XP Prof HUN verziómat újra aktiváltatni,ha jól emlékszem.
De más vénülök. :K

[ Szerkesztve ]

A jó pap is holtig tanul.

(#6007) x007 válasza Hunork (#5988) üzenetére


x007
tag

Igen, backup pointot írtam, nem restore pointot

(#6008) ela válasza sfdrakex (#6005) üzenetére


ela
tag

Némely boltból akár ezen oldal segítségévelis:

[link]

A jó pap is holtig tanul.

(#6009) sfdrakex válasza ela (#6008) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nagyon köszi, DE nem én kérdeztem, és olvasd el miért volt a kérdés. A srác vett boltban W7-et és másolt lemez votl az eredeti Wines dobozban.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6010) Vanek Eduard


Vanek Eduard
tag

Újra akartam rakni a win7-t, de megakadt. Most, amikor újra indítom a gépet, nagyon gyorsan a windows setup-ot választja és megáll a bootolásban. Az eredeti windows 7 még elérhető, ha gyors vagyok, de csak csökkentettben marad stabil. Hogyan szedhetem ki a setupot a bootolásból, hogy megint megpróbálhassam az egészet? Illetve tudok valahogy egy format c-t csinálni, hogy előlről kezdhessem az egész setupot?

(#6011) British


British
csendes tag

Az volna a kérdésem, hogy hol lehet a Win7-ben átállítani a nyomtatható dokumentumok darabszámát. Az XP-ben a kollégák egyszerre kijelöltek akár 100 jegyzőkönyv-dokumentumot és szépen kinyomtatta sorban a doksikat. A Win7-ben ez 15 db.-nál nem lehet több a tapasztalatok szerint. Reménykedem, hogy ezt valahol át lehet állítani, mert ezért nem akarnak áttérni az XP-ről a Win7-re.....

Előre is köszi a segítséget!

(#6012) Hunork válasza x007 (#6007) üzenetére


Hunork
veterán

Bocs, szépen benéztem, nálam ez már automatikus, ha valaki point-ot mond... :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#6013) Zlin50 válasza sfdrakex (#6009) üzenetére


Zlin50
senior tag

Bizony ez baj, és a még nagyobb hogy ezek után melyik bolt lesz képes eredetit adni?
Külföldről is meggondolom, mert oda reklamálni nehezebb.

Ja, a lemez pedig egy dolog, de a többit majd ha visszavittem utána...

Amúgy MS hazai képviselet is nagyon kedves. "Ha úgy gondolom hogy hamis, jelentsem be", pedig képeket is küldtem róla ami alapján meg kellett volna mondaniuk. Csak annyit sejtetnek velem hogy eltér az eredetitől de azt nem mondja ki hogy hamis mert nem egyértelműen megállapítható. Majd megállapítom én ugye és majd bejelentem, hát nagyszerű.

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6014) ela válasza Zlin50 (#6013) üzenetére


ela
tag

Most már elolvastam az előzményeidet is.
Elővettem az egyik (vállati környezet és van belőle vagy 50-60 db) GENUIE W7 Pro X32 HUN DVD lemezemet és hát bizony ez eredeti DVD ,nem úgy,mint a Tiéd.
Nem próbáltál reklamálni a boltnál ?
Amit kaptál a fotóid alapján bizton állíthatom,hogy csak másolat.
Én a helyedben rájuk borítanám az asztalt reklamációk tekintetében,
Ez valóban nagy szivás és nem korrekt eljárás a bolttól,hacsak nem ők is ílyenformán kapták a MS viszonteladótól.Bár ez utóbbit kétlem.
Gar csere vagy 3 mukanapon belüli vételiszándéktól elállás nem játszik már ?
Nem tudom mikor vetted/kaptad kézhez.

Üdv:
ela :B

A jó pap is holtig tanul.

(#6015) Zlin50 válasza ela (#6014) üzenetére


Zlin50
senior tag

Természetesen igen. Közben a MS hazai képviseletét is megkerestem. Azonosításhoz kértek fényképeket (ahogy írtam is). A bolt felé is jeleztem és megegyeztünk hogy meg várják a MS válaszát. A válasz az volt amit írtam. Nem egyértelműen meghatározható, de szerintük eltér az eredetitől. A bolt felé elköldtem a választ és jelezték hogy visszajuttathatom akár futárral is. Ma írtam hogy személyesen igyekszem megoldani , mert nem akarom hogy esetleg ne érkezzen meg. Holnapután fogom tudni ezt megtenni.

(Akinek meg a megvétel felől van kétsége - pénzkidobás mondván - az talán arra is gondolhatna hogy lehet azt üzletileg is használni, ott pedig veszélyes a nem eredeti. Nem tudom miért nem arra koncentrálnak ami az alapvető probléma. Szerintem sem én sem a bolt igazából nem hibás mert becsomagolva kapják. A beszállító hogy honnan szerzi az már kérdéses.)

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6016) sfdrakex válasza ela (#6014) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt már eltörölték, hogy 3 napon belül visszaadhatod és visszakapod a pénzt mert meggondoltad magad, ilyen törvény már nincs. 3 napon belül akkor cserélik, ha hibás, persze jelen esetben ez áll fent.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6017) Zlin50 válasza sfdrakex (#6016) üzenetére


Zlin50
senior tag

Csak ez még annál is rosszabb hogy hibás... sőt, egyenesen veszélyes.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6018) sfdrakex válasza Zlin50 (#6017) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen ez rosszabb, még egy sima másolatnál is rosszabb, mert olyan mintha próbálna eredetinek kinézni, az már hamisítás, nem "csak" másolás.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6019) ela válasza Zlin50 (#6015) üzenetére


ela
tag

Szerintem gond nélkül kifogják cserélni,hisz nem egy NO NAME cég,akiről beszélünk,de azért elgondolkadtató az eseted.
Amíg nem írtad le az eseteded eszembe sem jutott,hogy megnézzem a vállalati DVD-imet e szempontok alapján.
Nagyon hasznos és tanulságos az eseted szerintem mindannyiunk számára,akik eredeti W7-et használunk akár privátban,vagy vállalati környezetben.
A legjobb bolt sem garancia semmire ezek szerint.
Mindig és mindent ellenőrizni kell !!!
A napi munkám során (Boltos is vagyok+Rendszergazda is több cégnél) rengetegszer találkozom a Boltba betérő emberek "nem indul,nem megy ez+az" a W7 alatt problémákkal.
Első kérdésem mindig a W7 eredetiségére vonatkozik.
Tedd újra a rendszert !
Oké, de amenyiben nincs eredeti telepítőlemezed,akkor a W7 Home Premium is 25-28 000,-Ft.
Ami pedig a vállalati felhasználást illeti,csak egyetérteni tudok Veled.
Csak az ÖNGYILKOS jelöltek használnak nem EREDETI w7-et.
Szurkolok Neked és várok Tőled visszajelzést a folytatásról, leginkább Priviben (azt talán még meglett korom ellenére is észreveszem :U )

Üdv:
ela

A jó pap is holtig tanul.

(#6020) ela válasza sfdrakex (#6016) üzenetére


ela
tag

Tudomásom szerint ki kell cserélnem még mind a mai napig ,illetve vissza kell adnom a vételárat 3 munkanapon belül,csak azért,mert mondjuk Neked a vásárolt cucc nem jött be.
Ha rossz a dolog(hibás),akkor indul a gariztatás.
De az elállási szándék még él tudtommal.
Kérlek javítsatok,ha nem így van már.

Esetleg itt okosabbak nálunk a szakik.
[link]

Üdv:
ela

[ Szerkesztve ]

A jó pap is holtig tanul.

(#6021) cigam


cigam
félisten

Lehet nagyon alap, de nem találom a trükköt: Hogyan tudom átnevezni a fájlok kiterjesztését intéző alól?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6022) Zlin50 válasza ela (#6020) üzenetére


Zlin50
senior tag

Három napon belül csak a hibásat kötelesek visszavenni. Ha csak annyi hogy nem vagy elégedett vele, akkor jóindulat kérdése, és az nem nagyon van, de a cégnél ahol a win7-et "vettem" ott vettek már vissza tőlem alkatrészt. Máshol meg 20% diszkonttal cseréltek egy hónapon belül.

A win7-et (?) meg ilyen formában nem tehetik meg hogy nem veszik vissza, annál is inkább mert nem maradhat nálam, az kizárt, hogy is maradhatna... Hogy mit csinálnak vele, jó kérdés, de igazából nem is érdekel, csak szabaduljak meg tőle.

Döbbenetes az egész, egyáltalán hogy lehet ez...

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6024) TRob1 válasza agressiv (#6023) üzenetére


TRob1
veterán

Ahhoz képest hogy így vélekedsz (a mellesleg legjobb winről), elég sokat időzöl ebbben a totyikban... ;]

szerk: Hová tűnt a hsz-ed? :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6025) Zlin50 válasza cigam (#6021) üzenetére


Zlin50
senior tag

Ha jól emlékszem először is láthatóvá kell tenni, azaz mint XP-nél ismert kiterjesztés esetén elrejtést nem kell bejelölni. Utána lehet átnevezni, mert akkor már lesz mit. Emlékeim szerint (mert még csak találkoztam win7-tel) nem intéző/ eszközök alatt van hanem a vezérlőpultba rakták a mappa beállításokat.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6026) agressiv válasza TRob1 (#6024) üzenetére


agressiv
addikt

A HSZ-t elfújta a szél. :DDD
Sokat időzök, mert érdekes és mert látom az új hozzászólásokat és kiváncsi is vagyok. Azt hiszem úgy kezdődött, hogy valamiért segítséget kértem, amikor meggyűlt a bajom a windows 7-el. Amúgy nem tudom mit szeretnek benne az emberek, nekem csak az aero felület tetszik, amt sok programnál ki kell kapcsolni, mert inkompatibilis vele. :O
A BF3 miatt raktam fel, mert az nem hajlandó mukodni DX9-ben, de mellette az XP is dolgozik még és fog is. :DDD

Hát még a borz.....

(#6027) Zlin50 válasza Zlin50 (#6025) üzenetére


Zlin50
senior tag

Bocsánat, XP-ben mindkét helyen van.

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#6028) TRob1 válasza agressiv (#6026) üzenetére


TRob1
veterán

Én bezony bírom a win7-et mert szebb, jobb, gyorsabb (persze megfelelő gépen), biztonságosabb és egyértelműbb az egész eddigi wineknél. Sőt, továbbmegyek, én még a Vistát is jobban bírtam mint az xp-t (nem is láttam xp-t vagy 4-5 éve saját vagy családban lévő gépeken, és nem is szeretnék többet soha, ha nem muszáj :D) Aero-t meg sosem kapcsolom ki, mert minek? Amúgy is müxik minden progi (legalábbis amikkel találkoztam az elmúlt években :D). Mi az hogy inkompatibilis vele? Nem kikapcsolja olyankor és kész?

(#6025) Zlin50:
Igen, ott van.
Vagy csak beírod a startmenü keresőjébe pl. hogy kiterjesztés, és dobja a Fájlkiterjesztések megjelenítése és elrejtésé-t. (már ha magyar a win :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6029) sfdrakex válasza ela (#6020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Te jó fej eladó vagy ezek szerint, ha kicseréled azért a dolgot mert meggondolta magát a vevő. Igazából akinek van esze így csinálja, mert ezzel szerintem vevőket fog, mert látják a vevők hogy rendes a boltos oda mennek máskor is, és ajánlják másoknak is. Törvényileg viszont már nem vagy köteles cserélni, nézz utána, párom multiban melózik, ott folyamatosan oktatják őket a törvény változásoknál és pár éve mondta, hogy már nincs 3 napon belüli csere, csak ha hibás a cucc.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6030) Steelmanus válasza sfdrakex (#6029) üzenetére


Steelmanus
addikt

Pedig en is ugy tudom hogy az EU torvenyben van meg 3 napos visszavaltasi garancia, az hogy nalunk hogy magyarazzak az mar egy masik dolog. Az Auchan-ban nemreg vittem vissza egy szamitogepet 100 K cserelni ugy hogy a csutortokon vettek es en hetfon vittem vissza, azzal erveltek hogy naluk a szo. es a vasarnap is munkanap, erre mondtam hogy mutassa meg ezt nekem az EU-s torvenyekben mert az EU-ban a hetvege nem munkanapnak szamit reklamacio eseten, szivtak a fogukat, de csereltek. Pedig nem is volt hibas csak nem erte meg az arat, aki vette az nem ert a gephez nyugdijas, es az unokajat akarta meglepni vele.

(#6031) Vanek Eduard


Vanek Eduard
tag

Szasztok!
Ugyanaz a kérdés: Újra akartam rakni a win7-t, de megakadt. Most, amikor újra indítom a gépet, nagyon gyorsan a windows setup-ot választja és megáll a bootolásban. Az eredeti windows 7 még elérhető, ha gyors vagyok, de csak csökkentettben marad stabil. Hogyan szedhetem ki a setupot a bootolásból, hogy megint megpróbálhassam az egészet? Illetve tudok valahogy egy format c-t csinálni, hogy előlről kezdhessem az egész setupot? :W

(#6032) sfdrakex válasza Vanek Eduard (#6031) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hol akadt meg? Tuningolva van a gép? Vinyó/SSD milyen üzemmódban megy? Mennyi idős a gép?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6033) Vanek Eduard válasza sfdrakex (#6032) üzenetére


Vanek Eduard
tag

Az alaplap, proci, memória új. A vinyó nem tudom milyen üzemmódban van, annyit tudok, hogy SATA. 32 bites a WIN. Az első újraindításánál ezt írta ki: valami error a winpeshl.exe megnyitásánál (0xc0000142). Akkor kénytelenségből leokézom, bootolásnál felajánlja a setup folytatását, amikor egyszercsak a "KÉREM VÁRJON" megáll és nem mozdul. Ha az eredeti WIN7 bootolást választom, akkor csökkentett módban stabil, különben kékhalál egy kis idő mulva. Valamelyik illesztő rossz, de azt írja, hogy a windows-zal van baj. Javításnál ugyanaz.

(#6034) sfdrakex válasza Vanek Eduard (#6033) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Táp régi? W7 milyen verzió? Eredeti, érintetlen vagy valami buhera special edition?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6035) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Frissen telepített win7(ssd vásárlása miatt), szeretném elvégezni a szükséges beállításokat, de töbször olyan problémába ütköztem, hogy a nincs rendszergazdai jogosultságom.
Holott egy felhasználó fiók van csak, és az a rendszergazda.
Mi lehet a megoldás?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#6036) geprombolo válasza Vanek Eduard (#6033) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mivel elakadt a telepítésed, a winpeshl.exe valószínűleg nem került fel a winyóra. Itt azt írja, hogy ez egy konfigurációs progi. Ha ő nincs, nem bootol tovább a gép. Azt javasolják, hogy bootolj be a dvd-ről és ott futtasd a javítást.
"You may try repair first by booting from the Vista disk then select repair and let it do its work. If it didn't fix it then try reinstall."
Ha a trükk nem jön be, lehet kezdeni a telepítést elölről. Formázni meg le tudod a lemezt a dvd-vel, vagy ha grafikusan szeretnéd, szerezz egy Live XP lemezt, azokon szokott lenni megfelelő progi.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6037) Vanek Eduard válasza sfdrakex (#6034) üzenetére


Vanek Eduard
tag

Win 7 Ultimate, rendes. Most azon filózom, hogy csinálok egy 100gigás partíciót, és arra rakom fel.

(#6038) Hunork válasza Czimby (#6035) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Itt egy írás, Windows 7, a második oldalon megtalálod.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#6039) cigam válasza Zlin50 (#6025) üzenetére


cigam
félisten

köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6040) Czimby válasza Hunork (#6038) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi szépen! :R

Mindjárt ki is próbálom!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#6041) Szajo válasza Szajo (#5992) üzenetére


Szajo
őstag

Sziasztok, nem nagyon akar még mindig jó lenni, most megint megcsináltam azt amit leírtam beírtam CMD be hogy ipconfig/all és DHCP nél azt írja nincs engedélyezve... mivan?????

Pedig most engedélyzte, bár a Helyi kapcsolatnál azt írja engedélyezve van, de minden egyes gép restartnál újra engedélyeznem kell (routeren is engedélyezve van) plusz nem is észleli fel a diagnosztika, ha nem írom be a 192.168.1.2 IP címet a IPV4 hez helyi kapcsolatnál...
Driver probléma, vagy Windows 7 probléma vagy mitől lehet régen nem volt ilyen, minden gép restartnál működött, mit csináljak már nagyon idegesít!

[ Szerkesztve ]

(#6042) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Anno több helyen olvastam hogy Win7 esetén az alaplapi DVD-ről felesleges feltenni a drivereket (CPU driver, hang és hálókártya driver, SB700 South Bridge Driver) - de most írták páran hogy még Win7 alatt is érdemes...

Ez valóban így van?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6043) Воланд válasza volvoguy (#6042) üzenetére


Воланд
titán

a gyarto weboldalarol kell leszedni a legfrissebbet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6044) Vanek Eduard


Vanek Eduard
tag

Egyszerűen nem boldogulok ezzel a Win7-tel. Előlről kezdeném, de a bootolásnál a DVD lemezt nem részesíti előnyben, még akkor se, ha azt adom meg a biosban. Van olyan progi, ami flashről képes formatálni a vinyót, hogy szűzen mehessek neki mégegyszer? Amit a boot elsődleges programnak tud tekinteni? :O Most már teljesen el vagyok kettyenve... Vagy hogyan kerüljem ki a vinyót, hogy hátbatámadva újra tudjam installálni?

(#6045) TRob1 válasza Vanek Eduard (#6044) üzenetére


TRob1
veterán

Ha jól állítod be a biosba, akkor biztos hogy bootol dvd-ről (már ha bootos a lemez :U ). Nézd meg lejjebb is a listát, nem biztos hogy a normál CD-rom-ot kell választanod...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6046) TRob1 válasza TRob1 (#6045) üzenetére


TRob1
veterán

Bocsi, lemaradt, közben meg lejárt a szerkesztés.
Sata-s a dvd-romod/íród? Mert nekem pl. így szerepel a biosban: P3-Optiarc DVD

¤ R'n'R ¤

(#6047) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kinyerhető valahogyan egy gadget amit már feltelepítettem? Történt ugyanis, hogy netről eltűnt és nem volt letöltve. Enélkül meghalok. :U Gmail counter 7.2 kell, csak ez jó mert ez kezeli le a mailboxot is! Neten már nem elérhető de itt van a gépre dugva a HDD amin itt az inkatív win7, hol van elrejtve?

(#6048) Vanek Eduard válasza TRob1 (#6046) üzenetére


Vanek Eduard
tag

Nem, az IDE.

(#6049) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#6047) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6050) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#6049) üzenetére


Kolondrum
félisten

JÖVÖK EGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGYEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudtam, hogy az SSD-re átállás okoz majd gondot, pl megszűnt ez a gelery valami a linkje nem él. Más is keresi neten ezt a gadgetet elég sok ???????? jellel.........

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.