Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) Gery15 válasza Kolondrum (#8899) üzenetére


Gery15
addikt

Akkor szerintem marad a tuning... :( Próbáld meg azt, hogy teljesen visszaállítod alapra a gépet és úgy.

HyperX

(#8902) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8899) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha tuning van és lesz, akkor szerintem nincs miről beszélni.
Ha meg előtte is volt és akkor is csinálta, akkor nem bírja a tuningot. Esetleg a lappal lesz valami. Vagy még talán a vga driver rossz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8903) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8902) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mondom, hogy alapon is ezt csinálta.
vga driver csere megvolt. betara mert az a legújabb semmi változás.

[ Szerkesztve ]

(#8904) Gery15 válasza Kolondrum (#8903) üzenetére


Gery15
addikt

És régebbi driver-rel?

SymbianOS: Akkor meg telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#8905) Kolondrum válasza Gery15 (#8904) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ne viccelj már, ezzel ment az előző gép is és jó volt.

(#8906) Kolondrum válasza Kolondrum (#8905) üzenetére


Kolondrum
félisten

most olyan jelentéktelennek tűnő dolgokat kapcsolok ki vagy állítok át amire nem gondolna az ember. Pl intel RST controll panel az óra mellett ....

(#8907) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8906) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szünetmentest szedd ki ás úgy nézzd meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8908) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8907) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kihúztam, semmi.

Megfigyeltem, hogy mindegy mit csinálok a gép indulása után pár perccel még jó majd onnantól nem. Mintha X perc elteltével valami munkálkodni kezdene....

van itt valami gyanús? [link] - [link]

[ Szerkesztve ]

(#8909) Gery15 válasza Kolondrum (#8908) üzenetére


Gery15
addikt

Nem lehet, hogy benyeltél valami kártékony cuccot?

HyperX

(#8910) Kolondrum válasza Gery15 (#8909) üzenetére


Kolondrum
félisten

Rögtön win install után, de nod32 telepítése előtt? Abban a kis időben? :F

(#8911) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8908) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eset, cfos kuka. Majd utána próbáld meg.

A win eredeti? Lehet már hogy kérdeztük.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8912) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#8910) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha több lemez/partíció van gépben, és korábban bekaptál egy autorun-os elvvel (is) fertőző kártevőt, akkor simán. Ilyenkor ugyanis hiába húzod újra a rendszert, vagy akár lassú formázod a rendszermeghajtót, abban a pillanatban, amikor a lemezkezelő felismeri a többi meghajtót (inicializálja, és ez automatikusan megtörténik, nem tehetsz ellene semmit), akkor kapásból lefut a kártevő, még mielőtt bármit is telepítettél volna. Szóval ha víruskeresést futtatsz, akkor az összes meghajtón tedd meg.
(És ne csak a NOD-al(mert jócskán elmaradt a vetélytársaktól napjainkban), hanem pl MBAM Free-vel. Telepít, adatbázis frissít és az összes meghajtón és teljes vizsgálat futtat, nem a gyors. Ez eltarthat igen sok ideig is, függően attól, hogy mennyi adatot kell átnézni, de talán érdemes lenne kivárni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8913) Gery15 válasza Kolondrum (#8910) üzenetére


Gery15
addikt

Igen, Fire/SOUL/CD meg is válaszolta neked. :K

HyperX

(#8914) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#8912) üzenetére


Kolondrum
félisten

Indítottam a full-t. Ez egyszer már segített emlékszem.

(#8915) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8911) üzenetére


Kolondrum
félisten

Eset cfos kikapcsolás sem segített.

A MBAM Free 23-nél tart :F :F , de tudom, hogy ebből jópár nem ártalmas. Majd a végén meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#8916) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8915) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kikapcsolás, törlés. Annó a cfos, meg az eset is vágta már haza a rendszerem, amint töröltem őket jó lett.
Majd te is rájössz, hogy az eset már sehol sincs... Nem úgy mint régen...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8917) Sátán44 válasza Fire/SOUL/CD (#8894) üzenetére


Sátán44
addikt

Nem azok közül egyik sem volt jó :( Hosszas keresgélés és tanácsok sorozata után sem sikerült működésre bírnom a kamerát. Leírom részletesen hogy sikerült megoldanom.

Logitech QuickCam Communicate STX (V-UAM14A) Windows 7 64bit-en való futtatása:

1. Letöltöttem a Microsoft honlapjáról a Windows Virtual Pc-t + Windows Xp módot
2. USB fül -> Nem azonosított eszköz csatolás -> Logitech webkamera driver feltelepítése (mivel XP-ről van szó, arra van driver dögivel :) )
3. Skype feltelepítése -> Kamera beállítása
4. Windos xp-ből hibernálva kilépés
5. Start menü -> Windows Virtual Pc -> Windows XP Mode - alkalmazások -> Skype -> Skype (Windows XP Mode)
6. Ekkor csak a skype indul el és lehet használni a webkamerát :))

Hozzáteszem, hogy végső elkeseredésemben próbáltam ki ezt az Xp módot, előtte soha nem láttam és ki sem próbáltam, csak annyit tudtam róla, hogy egy működő teljes értékű op.rendszer. Amikor feltelepítettem akkor láttam meg az USB módot, aminek megörültem és a hozzá fűzött reményeim beváltak. Óriási szerencsém volt hogy ez beugrott, mert már az eladás szélén állt a kamera :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#8918) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#8912) üzenetére


Kolondrum
félisten

26 kártékonynak vélt cuccot töröltem olyat is amit amúgy nem tettem volna. A hiba megvan, kb 2-3 perccel indulás után kikapcsol a képernyőkímélő és soha többet el nem indul.

NOD32 helyett ki mit ajánl? Ha már lesz reinstall.... összebasztam a rendszert....

[ Szerkesztve ]

(#8919) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8918) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

26 kártevő az egész mindenen ilyen gyorsan? :Y

MSE + Malware kombó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8920) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#8918) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Hány eszközt is nézettél át? (Mert amikor írtad, hogy elindítottad az MBAM-ot, annak még fél órája sincsen, ergó nagyon kevés adatodnak kell lenni hdd(ke)-n, hogy az MBAM teljes viszgálata, az összes meghajtón ennyi idő alatt végezzen...)

2. Egy kép jó lett volna, hogy miket is talált az MBAM... Ha csinálsz egy képet, azt már privbe küld, mert ez már nem W7 téma...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8921) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8919) üzenetére


Kolondrum
félisten

Fut az MSE.... hátha!

(#8922) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Lehet, hogy megvan? [link]

(#8923) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8922) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt linkeld be, ha végzett és ott milyen dolgokat talált. Mikor végzel majd egy ablakot dob fel de ne nyomj rá, hogy rendben. Lesz egy link szerűség a bal alsó sarokban az ablakon és oda menj rá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8924) Archanon válasza sfdrakex (#8893) üzenetére


Archanon
őstag

Köszi, de az UAC már inaktív, és az csak a telepítendő, ill. rendszergazdai beavatkozást igénylő fájlokra (magyarán rendszermódosításra) érvényes. Sajnos az, hogy legalacsonyabbra vettem a biztonságot, a különböző alkalmazások elindításához társult figyelmeztetések nem tűntek el, tehát nincs velük kapcsolatban az UAC.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8925) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8923) üzenetére


Kolondrum
félisten

2 órája nyomja, közel 3 millió fájlt nézett át és még nem végzett...

1x menet közben kiabált, hogy azonnal be kell avatkozni. Mondom jólvan, törölt valami fájlt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8926) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy egyes mappákban elkezdtem lecserélni a mappa ikont egyedi ikonra, hogy maga a mappa ikon is célozzon a mappa tartalmára. Nem utolsó sorban pedig még mutatós is ami nem rossz. Na most ez idáig mind oké, de a kérdésem az lenne, hogy ez egy rendszer újratelepítés után is megmarad vagy elfelejtődik?

Válaszotoktól függ, hogy a zenék esetében is megcsinálhatom-é ezt :)

Mellékelek agy képet is mire gondolok: KÉP

Illetve ha tudnátok akkor kérek tippet is. Jelenleg a képekből ikont gyártani nagyon hosszadalmas művelet. Letölteni a képet, PS-ben beigazítani a dobozba, majd ezután újra elmenteni, majd ico formátumra átkonvertálni és utána egyenként berakni. Van ennek gyorsabb módja?

Válaszokért ezer hála :)

(#8927) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8925) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem baj az hogy nem végzett. Szerintem a malware-el is ess neki mégegyszer teljes szkennel minden partíción. Az a tuti.

(#8926) Mexildos:Persze hogy elveszti, ha újrahúzod a rendszert. Esetleg egy easy transferrel meg tudod menteni, vagy le ghost-olod a meghajtót és azt rakod vissza.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8928) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8927) üzenetére


Kolondrum
félisten

Arra gondoltam én is.

(#8929) Mexildos válasza Sub-ZeRo (#8927) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Easy transfer? Mire gondolsz? Erre nincs célprogram, hogy a képeket szépen visszategye a helyére? Ez így elég szívás :(
Az ikonok amúgy ahonnan előszedi őket a saját mappájukban találhatóak.

(#8930) Sub-ZeRo válasza Mexildos (#8929) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A windowsban van ilyen szolgáltatás.
Ha képek a mappában vannak, akkor rendszer tölés után is ot lesznek, de beállítva nem azok lesznek, mert default mappa ikonok lesznek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8931) atollox válasza sfdrakex (#8732) üzenetére


atollox
csendes tag

Némi keresgélés után megtaláltam a megoldást és megértettem miért van 2 Vezérlőpult ikon az Asztal-eszköztáron, ha az a Tálcán van megjelenítve.

"It is a default setting as one Control Panel icon can help open Control Panel in Start menu and the other can help us open individual feature in Control Panel. Both icons cannot be deleted (they will reoccur after deleting).

Since some customers would like to delete one or both of them, this is reported as a bug to develop group."

Megoldás:

"Create a File "delCPIcon.reg" with:

Windows Registry Editor Version 5.00 [-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace\{5399E694-6CE5-4D6C-8FCE-1D8870FDCBA0}]

Execute that File, close "Desktop Toolbar" and open it new, done."

Forrás: [link]

(#8932) Mexildos válasza Sub-ZeRo (#8930) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Pfff... hát én ezt nem gondoltam volna, hogy ez ilyen nehézkes művelet. Ezzel az erővel felesleges volt a drága MS-nek az egyedi mappa kép beállítása funkciót létrehozni ha arra nem képes, hogy egy olyan fájlban letárolja mappán belül az infot, hogy egy újratelepített win ezt megtalálja és ki tudja olvasni belőle, hogy mely ikonok hova valóak. Remek így 2012 táján.
Az Easy transfer magyarul windows áttelepítő meg inkább egy új számítógéphez való. Én az újratelepítést teljesen formázott C-re értettem. Mert ha van mondjuk X film meghajtóm és X képek mappám akkor egyenként mindig állítgassam be újra!? Ezt Ők sem gondolták komolyan? Nem hiszem hogy erre nincs egyszerűbb megoldás különben a funkció már megírásakor halott volt.

[ Szerkesztve ]

(#8933) sfdrakex válasza Mexildos (#8929) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ennek egyébként van valami haszna, vagy csak jobban néz ki? Mert tényleg szebb, de gondolom nem nézegeted órákig, csak belépsz a mappába majd a nézni kívánt film mappájába, elindítod és ennyi. Sokat szívsz olyanért mait aztán nem is nagyon nézel. Egyébként meg nem teszed a géped újra 2 hetente, nálam 2+ éve megy a W7 szóval annyira nem hiszem hogy nagy gond az hogy újra telepítésnél ezt is be kell állítani. Ghostold le a ffrissen beállított rendszered, és akkor nem kell újra telepíteni csak vissza teszed a már beállított rendszert, semmivel sem rosszabb mint a 0 ról telepítés.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8934) Mexildos válasza sfdrakex (#8933) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Mutat és azért ide-ide téved az ember. Otthoni központi szerveren van így amit a háztartás szgépei és tv képernyőn így jelenik meg ami ízlésesen tálalja magát. De ha mindig szopni kell vele akkor valóban nincs értelme. Én idáig abban reménykedtem hogy meg lehet csinálni normálisan... Az Apple-nál legalább van valami hasonló csak ott a háttér egy könyvespolc :D
Amúgy érdemes adni a szépségre is.

sfdrakex: A ghostolással azért nem értek egyet, mert ha újra pakolom gépet akkor az valóban 1-2 év múlva lesz, de akkor már csomó SW magasabb verzióban van és érdemes szépen felpakolni mindenből a legfrissebbet.
Számomra elfogadhatatlan hogy csak sima win kép mentéssel oldható ez meg újra és újra... Kizárt hogy az MS-nél is így gondolták volna ezt...

[ Szerkesztve ]

(#8935) Sub-ZeRo válasza Mexildos (#8932) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az MS nem olyan embereket vett célba, mikor a 7-et kiadták, akik hetente rántják újra a wint és olyannokkal szórakoznak ami jól néz ki de haszna egyenlő a 0-val.
Megcsinálsz egy rendszert, belövöd, majd ghost és ha valami baj van, akkor 10 perc alatt újra van egy ugyanolyan működőképes és szép rendszered mint eddig.

(#8934) Mexildos: Az ms nem azt tartja sem előtt, hogy a mappa ikonokkal aki szórakozik, annak a következő rendszernél is ugyan olyan legyen.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8936) sfdrakex válasza Mexildos (#8934) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam ennek azért nincs jelentősége, mert Total Commandert használok fájlok böngészésére, nem intézőt, de értem, és tényleg szebb így TV-n böngészni. A ghostolás akkor lett volna jó opció ha te sűrűn újra teszed a géped, ha nálad is évekig megy nem opció, pont azért amit írtál is, viszont lehet 2 év múlva már másik Op rendszered lesz, vagy nem is így akarod a mappákat.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8937) Mexildos válasza Sub-ZeRo (#8935) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Oké oké oké... hasztalan.. de ha csinálnak egy funkciót akkor gondolom nem azt várják, hogyha ikont cserélsz és 2 év múlva újra pakolod, NE adj Isten m mondjuk win8-ra esetleg win server legújabb változatára váltasz akkor mondjuk 10 meghajtót újra kelljen szépen beikonozni...

De tökmindegy mert én mappa ikonozásból extrém példának minősülök de lehet van olyan aki ezt nem tudja de hasonlót csinál és akkor puff... újra pakolja és meglepődik hogy WTF... joggal mert ha VAN ilyen funkció akkor ne csak addig amíg a rendszer él... mert az milyen gagyi... nincs értelme magának a funkciónak... akkor miért csinálták?

[ Szerkesztve ]

(#8938) Sub-ZeRo válasza Mexildos (#8937) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát szerintem az ms-t nem nagyon érdekli, hogy a user milyen ikonokkal szenved.
De akkor csinálj egy lemezképet a rendszerről a beépítettel és akkor olyan mint a ghost, csak nem kell felraknod egy másik programot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8939) Mexildos válasza Sub-ZeRo (#8938) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Am az Apple-nél úgy látszik erre is adnak és nem tartják felesleges dolognak... azért nem néz ki így jobban??: KÉP

Ha ez ilyen összetett akkor lemondok róla... már ha nincs valami kis ügyes segédprogram amit erre fejlesztetek ki. De köszönöm a segítséget...

[ Szerkesztve ]

(#8940) Sub-ZeRo válasza Mexildos (#8939) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kérdezd meg az ms-t, hogy ők miért nem gondolnak ilyenre.
Szerintem meg felesleges ilyennek lenni. Mert ha megnéztem akkor vagy törlöm, vagy kiírom. Szóval olyan sokáig nem marad, meg nem nézgetem minden nap és ámulok rajta milyen szép.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8941) atollox válasza Kolondrum (#8928) üzenetére


atollox
csendes tag

cmd rendszergazdaként, majd:

netstat -B[N]

+N paraméterrel IP címet fogsz kapni.

Gondolva arra, hátha a feltételezett kártevő a netre is szeretne kimászni.

(#8942) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8927) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link] - 13 észlelet cucc, súlyos és magas besorolással. Mindet töröltem.

Eddig: Nod 1, Malwarebytes Anti-Malware 26, MSE 13 dologgal végzett.

atollox! Mit kell látni? Én ehez nem értek.

[ Szerkesztve ]

(#8943) TRob1


TRob1
veterán

Imént telefonált egy ismerős, hogy laptopjában nem volt az akku, menet közben véletlen kicsússzant a kábel a tápegységből, és azóta nem indul a win7. Elkezd bootolni, de a "kékes" képernyő helyett (gondolom a felhaszn. választóra gondolt) már csak feketeség jön és kész, megáll. Csökkentett módban sem indul, előző helyes rendszer sem oké... valami tipp/ötlet?

¤ R'n'R ¤

(#8944) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8942) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát a részleteket kellett volna linkelni. :DDD
De szeritnem a nod-tól válj meg, mert az csak a helyet foglalja meg a ramot. :U

(#8943) TRob1:Rendszer visszaállítás? Vagy dvd lemez be, majd boot és javítás.

(#8945) SymbianOS:Nem vagyok szaki, de szívtam már noddal, (cfossal is) és azért mondom, hogy azt dobd. Nem beszélve arról hogy az utóbbi idöben erős visszaesés van náluk.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8945) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8944) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát nem tudom. Te szaki vagy? :)) Mert akkor adok neki egy lehetőséget friss OS alatt.

Most megnézem meg e a kímélő...

(#8946) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#8945) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azon azért ne csodálkozz, ha most már a start gombra is BSOD-lesz... :DDD

Érik a dolog, amit privben felsoroltam.... ;]

SymbianOS #8947
Értem Én, hogy bizakodó vagy, de Én ilyen gépet le szoktam "napalmozni", ahol a virnyákok körmérkőzést játszanak a bennmaradásért... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8947) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#8946) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát jaja, volt pár cifra mappa ahova belenyúlt. DE én szerintem nem ez a megoldás. Megérzés. Most még jó, de pár perc és megint nem fog menni.

HA telepítek, mi legen a sorrend? Én mevárom még minden frissítést felrak, ha már nincs több akkor jön ömlesztve minden. Vga, dx9 web installer, alaplap, sata hang, USB3, stb stb. Régen volt sorrendem, de változtak az idők, egy ideje nincs, kb azóta van gond. A vírusírtó a driverek után szokott jönni mert sokat ellenőriz és lassítja a telepítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#8948) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#8946) üzenetére


Kolondrum
félisten

A hiba: MARADT!

(#8949) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8947) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

(#8948) SymbianOS: A wined gányolt, vagy erkó? Már csak ez van.

Hát én úgy szoktam, hogy a rendszer után egyből az alaplaphoz a cuccok, majd programok és utána egy windows update. Én így csinálom jó pár éve és nem volt gond.
De ha kíváncsi vagy a teljes menetre, akkor írj privit és leírom mit szoktam mikor felrakni.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8950) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#8949) üzenetére


Kolondrum
félisten

Oké, de amint feltolom a lan drivbert letölt vagy 160 megát azonnal hogy legyen HD kép meg stb, ilyen kva sürgős dolgokat. Ezeket állítsam is le?

A win olyan ami ősidők óta nagyon jól működik, nem itt a baj.

megy pü lassan, most nodot törlök.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.