Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Tamás88 válasza Sub-ZeRo (#9149) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Végtére is ugyanolyan programot csinálta, mint a Netscape, csak még 1-2 dolgot bele raktak, és ezt pénzért akarták eladni, míg az IE-vel meg ingyenes volt.

A második hiba, hogy az Operát a többi böngészőhöz hasonlítják, pedig nem jó, mivel az Opera az egy programcsomag, nem pedig szimpla böngésző. Az Operát inkább a Sea Monkeyhoz kellen hasonlítani.

Amúgy most őszinte leszek, de sosem kedveltem, persze használtam a mobil változatát, de mint asztali böngészőnek nem igazán jött be...

(#9152) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Pár napja tettem újra a rendszert, azóta pedig nagyon lassan áll le a gép. Vagyis miután rányomok a leállításra, felbukkan az az ablak is hogy valamilyen program fut ami megakadályozza a leállítást, de ez egy idő múlva eltűnik és jön a szépséges kék leállító képernyő. De az ott is marad kb másfél, két percig. Ott a szöveg hogy "leállítás", forog mellette az a kis karika és a vinyó dolgozik, mert folyamatosan világít az előlapi led. Van valakinek erre ötlete, tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9153) Tamás88 válasza dethroner (#9152) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Az elején még lassan fog elindulni és leállni, de meglásd, pár nap múlva már gyorsabb lesz a rendszer. Esetleg az Update is ügyködhet rajta, talán ezért kell még kis idő.

(#9154) Pano válasza aclandiae (#9145) üzenetére


Pano
addikt

Malwarebytes antimalware elvileg leszedi. Rohadt askos toolbar :)

(#9155) dethroner válasza Tamás88 (#9153) üzenetére


dethroner
veterán

Fura, mert lassan 2 éve win7-et használok, de eddig még nem tapasztaltam ezt. Összes update fent van.
A teljesítményadatoknál azt látom hogy 2 program okozza a lassú leállást, a firefox és az utorrent. Na kipróbálom a torrentet előbb kilőni és csak aztán leállítani.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9156) dethroner válasza dethroner (#9155) üzenetére


dethroner
veterán

Utorrentet leállítottam, de eredmény semmi. Továbbra is másfél perc mire kikapcsol :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#9157) Gááboor


Gááboor
tag

Sziasztok.
Nagyon S.o.S lenne egy kérdésem.
Windows 7 -et raknék fel, telepítéskor ezt üzeni, mikor a helyet akarom kiválasztani, hova tegye.
----A setup nem tudja létrehozni a z új system particiót vagy betölteni a létező system particiót.
Nézzem meg a log fájt,...------ de ezt nem tudom...

Korábban volt fenn egy XP és alá rakva egy 64 bites vista.. Ezek particióit már formáztam.
A fentiek miatt nem tudok tovább menni.
A mostani egy Win 7 64 bit es lenne...

Nem vagyok egy nagy újra telepítő de ezzel még nem találkoztam.

A particiókat látja, a systemet is. Maximum törölni tudnám ...

(#9158) Pano válasza Gááboor (#9157) üzenetére


Pano
addikt

Ha nincsen a partíciókon olyan adat, amit meg kell tartani, akkor minden partíciót töröld és hozd létre újra őket.

(#9159) Gááboor válasza Pano (#9158) üzenetére


Gááboor
tag

Jaj és ha van?
4 -ből 1 -en van adat.
A system paricion viszont nincs semmi.Töröljem? Utána paricionáljam?

Már próbáltam ,hogy a stata csatikat át dugom, meg beállítottam a bios ban valahol , hogy lássa a Sata és ide vinyókat -mert az egyik ide - így már a telepítésnél helyes sorrendbe rakta, de nem segített....

[ Szerkesztve ]

(#9160) PeliScan


PeliScan
addikt

Urak, egy gyors kérdés:

Egy IBM desktopon, 2.4 Ghz Celeron D és 1 Gb DDR 400 Mhz RAM (esetleg bővíthető 2 Gb-ra) mi futna komfortosabban, gyorsabban kisöcsém gépén, Win XP vagy Win 7?

Nagyon köszi a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#9161) C0d3r válasza PeliScan (#9160) üzenetére


C0d3r
addikt

Szerintem oda XP ajánlott.

(#9162) priest92


priest92
csendes tag

Sziasztok! Ma vettem egy Samsung notebookot, és telepítettem rá WIN7 ultimate 32 bites or-t. Na a problémám az, hogy 2 particióra szeretném a HDD-t osztani, deamikor particiókat kell létrehozni/választani nem tudtam rámenni az ,,új" particióra. 1 partició volt (freedos) és azt formáztam, akkor engedte telepíteni a win 7-et...de sehogy nem bírtam új particiót létrehozni..MI lehet a probléma? Help!!! pls

[ Szerkesztve ]

(#9163) PeliScan válasza C0d3r (#9161) üzenetére


PeliScan
addikt

Win7 nagyon vacakul futna? Driverproblémák vannak XP alatt, remélném, Win7 megoldja.

(#9164) priest92 válasza PeliScan (#9163) üzenetére


priest92
csendes tag

Xp alatt vannak problémáid, akkor Win 7-en is lesz szerintem...pláne ezen a configon. Elfutna rajta, de xp-vel jobban jársz. ( Nekem ettől jobb gépem volt annó...de visszatoltam Xpre :)) )Azért 1 próbát megér, hátha beválik :DD

[ Szerkesztve ]

(#9165) eketomy válasza PeliScan (#9160) üzenetére


eketomy
senior tag

Elfut egy alap 32bites win7 is simán, csak butíts le mindent, ezalatt azt értem, hgoy kapcsold ki az aerot meg minden fölösleges dizájnt, ami lassítaná!

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9166) eketomy válasza priest92 (#9162) üzenetére


eketomy
senior tag

Win7 telepítése közbe a meghajtó választás résznél a haladó beállításra kell menni! Ott törölni kell először a freedos részt, utánna kell újat létrehozni majd beírni oda hogy mekkora méretet szeretnél! (nem értem, hogy miért ne engedne újat létrehozni, ha kitörlöd a meglévőt akkor simán engednie kell)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9167) kraftxld válasza inkognitort (#9120) üzenetére


kraftxld
nagyúr

tcpview-el nézd meg hogy merrefelé kommunikál és üsd be a tűzfalba a megfelelő címeket amik nem kellenek.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9168) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy gyors kérdésem. A gépem egyik particióján XP volt, csináltam róla ghost mentést is. Fölraktam rá a win7-et, de váltanék vissza xp-re. Elég ha vissza ghostolom a meghajtót, vagy ettől lehet valami baja?

(#9169) atollox


atollox
csendes tag

Adott 3 sz.gép, a köv. op. rendszerekkel:

1. win 7 professional + virtual xp fut rajta,
2. xp home + SP3
3. xp home + SP3

Az egyik XP-s gépen van egy HP LaserJet 1300n nyomtató, USB interfacen keresztül
csatlakoztatva és meg van osztva. A másik XP-s gép látja, nyomtatni is tud rá.

A win7-es gép viszont a nyomtatót és semmilyen megosztott erőforrást (mappa, nyomtató) nem lát.

Virtual XP alatt u.ez a helyzet.

Viszont a W7-es gép, DOS módban a net use lpt1 \\gep1\hpLaserJ paranccsal simán eléri, a DOS-os alkalmazás simán nyomtat rá. Pingelni tudom az XP-s gépeket, sőt a "-a" kapcsolóval vissza is adja a NETBIOS nevüket. Az XP-s gépek látják a hálózaton a Win7-es gép nevét, de nem lehet tallózni az erőforrásait.

Egy egyszerű Edmiax routeren lógnak a gépek.

A Win7-es gép egy AMD-s rendszer, Nvidia chipsettel, legfrissebb driverekkel. Gondolván arra, hogy az Nvidia chipset a hiba okozója, letiltottam az eszközkezelőben és egy szabványos PCI-os Realtek 8139-es hálókártyával kipróbáltam, sajnos a helyzet maradt a régiben.

Érdekesség: a tálcán a hálózati kapcsolat ikonja "piros x-es" de a net simán megy, lehet böngészni stb. A hálózati diagnosztika nem ismeri fel a hibát.

A tűzfalat teljesen kikapcsoltam, a szükséges servicek futnak, névfeloldás megy, a hálózat típusa "munkahelyi".

Hol lehet a probléma?

(#9170) Sub-ZeRo válasza atollox (#9169) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

XP home-nak van sp3-ja? Nem csak sp2-ig van :F

Próbáld meg nem munkahelyin csatlakozni, hanem otthonira.
Valami vírusírtó + tűzfal kombód nincs? Mondjuk eset smart?
Meg a win7 hálózatbeállításoknál nézz szét, ott lesz a bibi.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9171) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#9170) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az SP3 csomag nem Home vagy Pro függő, mindkettőnek ugyanakkor szűnik meg a supportja. (Az SP2 csomag támogatása valóban megszűnt, (hihetetlen) de már 2010 júliusában. Hogy repül az idő vaze... :( )

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9172) ady0425


ady0425
csendes tag

hello mindenki!

egy kérdésem lenne!

win7 alatt hogyan lehet keresni tömegesen??
xp alatt egy vesszővel és egy szóközzel elválasztva akár 20dolgot is tudtam keresni egyszerre, de win7 alatt a vagy szóval csak két dolgot enged egyszerre!
esetleg tud vki vmi megoldást erre a peoblémára?
vagy egy olyan programot amivel tudnék így tömegesen keresni és a windows ablakos előnyöket megtartani(simán csak áthúzással tudok másolni)???

köszi a segítséget!

(#9173) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#9171) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De home-hoz csak sp2-t lehetett telepíteni nem? Vagy nem jól tudom? (amúgy igen, repül az idő...)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9174) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#9173) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Természetesen lehet: Támogatott operációs rendszerek: Windows XP Home Edition;Windows XP Professional Edition;Windows XP Service Pack 1;Windows XP Service Pack 2

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9175) eketomy válasza csoki46 (#9168) üzenetére


eketomy
senior tag

Nem vagyok annyira jártas ghostolás téren, de ha jól tudom elég ha csak vissza ghostolsz és már mennie kéne!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9176) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#9174) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tényleg. Köszi a felvilágosítást. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9177) nggabi


nggabi
nagyúr

Jó estét!

Lenne egy villámkérdésem: szerintetek acer 5715-re (2 giga ram, 1,73 dual core) milyen windows 7-et rakjak? 32 biteset vagy 64-eset?

:R

(#9178) TRob1: :R miért? jah tényleg a driverek... hát nem hinném, erre max vista volt akkoriban :D am most is 32bites win7el megyeget úgy ahogy... köszi

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9178) TRob1 válasza nggabi (#9177) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem 32 bitest.

A 2 giga miatt legfőképp. Persze elmegy rajta a 64 is, feltéve ha vannak hozzá 64bites driverek.

Úgy nézem vannak vista x64-es driverek...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9179) Fire/SOUL/CD válasza nggabi (#9177) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem is 32 bites W7-et tegyél fel, ahhoz legalább van alapból olyan driver, amit x64 alatt esetleg nem: [link]
(És akkor még ott vannak a Vista-s driverek is, végső esetere, ahogy kolléga is írta előbb)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9180) nggabi válasza Fire/SOUL/CD (#9179) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R

"szenyor dzsíííí"

(#9181) butch3r


butch3r
senior tag

sziasztok,

találkozott más is azzal a problémával hogy win7 enterprise sp1-el telepítve (lemezbe integrálva volt) nem tud csatlakozni a homegrouphoz.

találtam googleben erre több találatot ahol azt írták ez az sp1 miatt van, és eltávolítása megoldja a problémát, de mivel eredetileg rögtön sp1-el lett telepítve ezért ez nem lehetséges...

valami ötlet, vagy tapasztalat mit tehetnék?

trobleshooter futtatása nem segít, ahogy a microsoft online futtatható hibakeresője sem.

:R

(#9182) Fire/SOUL/CD válasza butch3r (#9181) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az otthoni csoport IPv6-on kommunikál, ezért ennek a szolgáltatásnak mennie kell.
1. Indíts egy parancssort és add ki az ipconfig /all parancsot a megjelenő listában keress Kapcsolat szintű IPv6 címet. Van kiosztva ilyen?

2. Start és kezd el begépelni, hogy Hálózati kapcsolatok megjelenítése, a megjelnő ablakban a hálókártyán jobb egér/tulajdonságok, a megjelenő ablakban lesz egy lista, amit lefelé görgetve ellenőrizd, hogy a TCP/IP protokoll 6-os verziója előtt van-e pipa.

3. Egyes védelmi programok is blokkolhatják, vagy le is tiltják az IPv6-ot

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9183) artiny


artiny
őstag

Hogyan kell feltelepiteni windows 7 et usb rol?
Vegig csinaltam ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=PRaeu8i_DdE

Majd:
WinToFlash //ami erre a celra lett irva,de ez sem mukodott.

A biosban beallitottam h csak usb legyen a boot,de azt irja ki:

Tegyem be a usb es nyomjam meg any key h bootoljon.
megnyomok akarmit ujra kiirja a szoveget..szoval nem mukodik

/Eredeti windows 7/

(#9184) kraftxld válasza Sub-ZeRo (#9176) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szerintem az XP x64-el kevered, ahhoz van csak SP2 mivel Server 2003 mutáció.
Az XP Home és XP Professional ugyanaz a kernel, mindkettőhöz egy időben jelent meg az SP3 és ahogy Fire kollega írta már csak az támogatott.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9185) C0d3r válasza artiny (#9183) üzenetére


C0d3r
addikt

Próbáld ezzel a programmal.
Ha így se jó, akkor boot közben hozd be a boot menüt (változó melyik billentyűvel lehet, F2, F10, F11) és válaszd ki az USB-t.

(#9186) butch3r válasza Fire/SOUL/CD (#9182) üzenetére


butch3r
senior tag

megnézem sajna nem az én gépem és majd csak februárban megyek ismerősömékhez, de úgy emlékszem hogy ezt már ellenőriztem mert egyik megoldásként ezt írták valamelyik google találatban és van kiosztva ipv6.

nincs fent védelmi program, nod32 sima.

(#9187) Fire/SOUL/CD válasza artiny (#9183) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem a videóban lemaradt, hogy boot-os is legyen a pendrive. Fuss neki még egyszer, de most így [link]
(ha x64 telepítőt hozol létre, és ezt x86-es rendszer alól teszed, akkor a bootsect progit a W7 x86-os telepítőlemezről kell futtatni)
Ez 100% működő dolog, mert már számtalanszor készítettem usereknek pendrive-os telepítőt így...(Sőt ha esetleg ez is érdekel...[link]) ;]

butch3r
Itt találsz gyári fix-et, hátha az is segíteni fog: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9188) aclandiae válasza sfdrakex (#9147) üzenetére


aclandiae
senior tag

Ez működött! Köszönöm a tippet! :R

(#9189) Archanon válasza Archanon (#8890) üzenetére


Archanon
őstag

Időközben elveszett a hozzászólásom, és megoldás még mindig nincs.
+info. Valaki? :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9190) artiny válasza Fire/SOUL/CD (#9187) üzenetére


artiny
őstag

sziasztok

nem sikerult ezzel sem,probalkoztam kulombozo kingston usbvel is egy 4 es 8 gb de ugyan az....
keri h tegyem be usb es nyomjak valmit...f1-f12 ig nyomogattam de hiaba,nem jott elo semmi boot menu /asus alaplap/
http://videosmart.hu/video/windows-7-operacios-rendszer-telepitese-pendrive-rol

kijott mint a videoban a boot hozzarendeles sikeres volt ,de hiaba. Biosban korul neztem de semmi jelet nem talaltam usb kikapcsolasanak....az egyik meg villog is amikor bedugom.

(#9191) Fire/SOUL/CD válasza artiny (#9190) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor nem magával a boot-os pendrive létrehozásával van gond... Amit javasolhatok az ezek
1. A hátsó USB portokkal próbálkozz
2. BIOS-ban USB portok és funkciók (USB Controllers és USB Functions) legyenek engedélyezve
3. BIOS-ban a Legacy USB Support legyen engedélyezve
4. BIOS-ban, ha van (ezeknél a deszkáknál(adatlapodról néztem)) szokott lenni USB controller speed beállítás, az legyen Full-ra állítva
5. Ezen a deszkán az F8 a boot menü, azt nyomkodd a bekapcsolást követően
6. Ha valamiért nem jönne össze, akkor a BIOS-ban tedd a pendrive-ot a boot sorrend elejére(ha látja, akkor név szerint, ha nem akkor a removable device néven)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9192) artiny válasza Fire/SOUL/CD (#9191) üzenetére


artiny
őstag

Hat nem jott ossze :W :))
usb config:
usb functions >> enabled
usb 2.0 controller >> enabl.
legacy usb support >> enabl.
usb 2.0 controller mode >> fullspeed

hatul az usb,f8 al elojott a boot menu usb kivalasztva,biosban kizarolag removabl.dev. kivalasztva elsokent,/volt h masodik is a hdd/ de igy se jott ossze.

koszi a segítőkészséged ,egy netbookra szeretnem majd ami elvileg holnap jon meg...remelem azon menni fog mert most az asztalin probaltam elinditani....

(#9193) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

ma elkezdte azt csinálni, hogy mindenféle hibaüzenet nélkül újraindul a gép. először a batman arkham city betöltésénél csinálta, aztán sima vírus keresés alatt(Avira), majd már csak a böngésző ment és így is újraindult.

mi lehet a baj?

tuning volt, de már mindent visszavettem alapra, bár atom stabilan ment úgy vagy 2 éve. csak Ramnak adok +fesz, mert az annak kell.

a rendszer már vagy 1 éves, de eddig stabil volt, sose fagyott vagy kékhalálozott.

tele volt szeméttel, minden feleslegeset letöröltem és lefutott a ccleaner is.

egyelőre várom a következő lépését.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9194) kraftxld válasza AXisBOLD (#9193) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kapcsold ki az automatikus újraindulást és nézd meg a nirsoft féle bluescreenview-el, hogy mi miatt indult újra.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9195) AXisBOLD válasza kraftxld (#9194) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hol tudom kikapcsolni?

ha jól értem ehhez meg kell várnom még egy ilyen random restartot?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9196) Sub-ZeRo válasza artiny (#9192) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én ezzel csináltam a multhéten ubuntu/win7 sp1 telepítőt, ami ment is minden hiba nélkül.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9197) kraftxld válasza AXisBOLD (#9195) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Még a magyar nyelvű google-ben is volt egy raklap találat. [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9198) Steelmanus válasza Fire/SOUL/CD (#9187) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Szeretnem elkesziteni a Windows 7 "x86 és x64 az egyben" telepítő-t, az lenne a kerdesem hogy ez mukodik akkor is ha mar a mediakba bele van integralva az SP1, vagy a gyari mediakkal kell elvegezni? Es ha sikerulne a leiras alapjan elkesziteni akkor az uj ISO merete mekkora? Gondolom a ket telepito media meretenek az osszege. Jol gondolom?

(#9199) Steelmanus válasza Fire/SOUL/CD (#9187) üzenetére


Steelmanus
addikt

Lekestem, elnezest, meg annyit, hogy ehhez fel telepiteni a WAIK-ot?

(#9200) tpopity válasza artiny (#9183) üzenetére


tpopity
csendes tag

Szia!
A forrás telepítő média optikai lemez, vagy iso file?
Ha iso file akkor mindenféle parancssoros varázslást elfelejthetsz, mert a microsoftnak van ingyenesen letölthető alkalmazása erre a célra: link.
Ezzel nem azt mondom, hogy a diskpart féle megoldás nem megfelelő, tapasztalatból tudom, hogy működik, többször használtam én is.
Üdv,
Tibor

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.