Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Insidaz


Insidaz
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, van egy netbookom, azon van egy win7, és ezt leszeretném cserélni Xp-re bizonyos okokbol. Ha win7 alatt probáljuk telepiteni az xpt akkor az xp telepités szürke.Mivel ninc s cd/dvd rom-ja ezért csak az usb-s megoldás jöhet szóba, ha az xp-t USBről akarjuk bootolni akkor nem jo, hibár ir ki, valami hiányzik neki.
Összegezve, az lenne krérdés, hogy az istenbe lehet egy nyamvatt xpt felrakni a win7 helyére,
Választ privibe légyszi, köszi!

(#8502) Воланд válasza Insidaz (#8501) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"akkor nem jo, hibár ir ki, valami hiányzik neki."

nem indul az autom, valami baja van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8503) mdani01


mdani01
aktív tag

Üdv.

Egy problémával fordulnék hozzátok. Kedden este hiba nélkül használtam (nem tudom mennyire számít, már több mint 1 éve újratelepíttetett Win 7 x64). Szerdán kapcsolnám be reggel és elindul minden szépen a bejelentkezési képig, utána fekete képernyő az egér látszódott (mozgatni is lehetett), és kb 5-10 percig nem volt hajlandó semmit csinálni. 2x újraindítottam és ugyanúgy semmi, csökkentett módban elindult, mindent lementettem, újrahúztam most megy. Ma újra előjött a jelenség ugyanazt csinálta csak most 5 percig majd végül betöltött a Win. Nekem furcsa az egész, hogy ezt frissítés után csinálta/csinálja.
Ebben kérném a segítségeteket. Most Win 7 x64 Professional fut a gépen.

Köszönöm előre is!

iPhone 6S SpaceGray

(#8504) Воланд válasza mdani01 (#8503) üzenetére


Воланд
titán

esemenynaplo, plusz utoljara telepitett frissites eltavolitasa.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8505) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Most kb 1 órája az asztali gépemen zene hallgatás közben elkezdett beakadni a hang, majd nem tudtam semmire kattintani, kiskör volt az egér helyén (homokóraázott),
reset, de miután bejön a windows pár másodperc után elkezd gondolkodni és nem lehet semmire kattintani.Várok várok de semmi, bejelentkezés előtt ellenőrzi akarja a meghajtót de egy idő múlva újra indul.
Már a biost is reseteltem, más ötletem nincs, csökkentett modban se jön be, az egyik fájlnál megáll betöltéskor.
Van 1-2 cucc rajta nem akarnám formázni:S
HELP ME!!

(#8506) sfdrakex válasza szepsy (#8505) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Feladatkezelőt ha eltudod indítani nézd meg mi zabálja le a géped.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8507) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Tudnátok ajánlani valami dll., sys javító programot mert valami vírust valszeg benyaltam és a security essentals kitörölte onnan kezdve nincs billentyű se dvd író se hang........
Ja és nem tudom elindítani a javítást win7 telepítőről, valamint nem tudom visszaállítani sem. :W
minden szándékú segítséget szívesen fogadok. :U

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8508) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Valaki segítsen már, agyamra megy a gép! Gépelem pl ezt és mintha valaki kikattintana innen és nem gépel, a YT kilép fullképből, képkímélő nem indul, az aktív ablakok meg inaktívak lesznek maguktól.... sorolhatná.m

[ Szerkesztve ]

(#8509) Hunork válasza anonymus89 (#8507) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Ja és nem tudom elindítani a javítást win7 telepítőről, valamint nem tudom visszaállítani sem. Hát ez a gáz.
Hirtelen csak az jut eszembe, hogy kéne egy külső, usb-s ODD,amiben benn van a Win7 lemez, és egy újraindításnál felismertetni az eszközöket, és a külső eszközről telepítheti is.
(Vagy kéne az összes dll és sys, ami a bill-egér-dvd-vel kapcsolatos, és Usb-ről felmásolni)

De a legegyszerűbb lenne, ha újratelepítenéd a Win-t, a Bios ettől még ismerni fogja a lemezmeghajtót, és legközelebb jobban figyelni. :K (már csak annak okán, hogy ki tudja, mi tűnt el vagy sérült meg még...ilyen "vereség" után szerintem javasolt eljárás...)
Vagy jönnek majd a szakik, és talán pontosabb információval szolgálnak majd.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8510) Hunork válasza Kolondrum (#8508) üzenetére


Hunork
veterán

Újraindítás után is? Ne simán, reset-szerűen, hanem gép kikapcs, majd vár, és bekapcs.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8511) Kolondrum válasza Hunork (#8510) üzenetére


Kolondrum
félisten

napok óta ilyen. nem megy az sem. gép indulás után jó egy ideig,..

mivel lehet megnézni mik futnak? a start gombra sem tudok kattintani mert eltűnik pár másodp után. megvan! nem látok olyat ami gyanús.

[ Szerkesztve ]

(#8512) anonymus89 válasza Hunork (#8509) üzenetére


anonymus89
addikt

Az lemaradt, hogy telepíteni sem tudok róla bejön a starting windows és utána kék képernyő, nuku töltés....
Na már most lefuttattam a dll suite alkalmazást és kiírta mely .sys-ekkel van baj csak hát eddig terjed a demo verzió, azokat a .sys fileokat honnan tudnám megszerezni???
Kiírta, hogy mit törölt, wdf01000.sys-t már utána néztem sok oldalon de az istennek sem találok megoldást.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8513) Hunork válasza Kolondrum (#8511) üzenetére


Hunork
veterán

Ez: [link] mindent kiír. :K
Víruskergetés / spyware / malware keresés volt? Vírusírtó, Spybot S&D, és Iobit Malware fighter futtatás nem ártana.
De előtte próbálhatsz egy rendszer-visszaállítást, ha engedélyezve van, egy olyan időpontra, mikor tuti ment minden. Más most nem jut eszembe, a szemei leragadnak mindjárt...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8514) Hunork válasza anonymus89 (#8512) üzenetére


Hunork
veterán

Hát ez tényleg egy csúnyaság: [link]
Most akkor Bios-ban első boot eszköz a DVD, és nem megy??? :F
Ha így van, akkor fényképezd le azt a kék képernyőt és tedd fel. Vagy csak a kódot, amit kiír.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8515) anonymus89 válasza Hunork (#8514) üzenetére


anonymus89
addikt

Kicsit néztem én is és kimerült a felhasználói tudásom is egyúttal.
Szóval win7 alatt nincs dvd író ott akkor nem tudok semmit sem kezdeni???
Bebootol de a starting windows 7 után bejön a win7 felület, nuku írás.

Szerinted????

esetleg egy dll/sys javító program??? a ddlsuite-t futattam rajta és kiírta mely .sys-ekkel van baj

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8516) Hunork válasza anonymus89 (#8515) üzenetére


Hunork
veterán

Oké. Akkor neked a Win indul el a merevlemezről.
A Bios-ba mebnj be. Lesz egy menüpont, Boot, vagy régebbi lapoknál talán az Advanced menüben, hogy Boot devices. Lesz egy sorrend. Az első a DVD legyen, utána a HDD! Ha ez nincs beállítva, akkor mindig a most rossz Win7-et tölti be. Kilépsz mentéssel a Bios-ból, gép újraindul, és majd kiírja, hogy a CD/DVD meghajtóról való indításhoz nyomjon meg egy gombot. megnyomod, és telepítesz.
javaslom: a C partíciót töröld először, utána létrehozod, és utána formáz, és telepít!

MOD: Én nem használtam ilyen javítót, ha ekkorát szívtam (eddig kétszer), akkor inkább csináltam egy tiszta rendszert.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8517) Kolondrum válasza Hunork (#8513) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nincs vírus meg semmi megnéztem. Rohadt idegesítő, komolyan mondom ennyire még semmi nem ba****tt fel windows terén. Mintha valaki kikattintana, full képen megy a FF és az asztal lesz aktív. Játék sem megy majd így, az MPC is kiugrik ablakba, de sorolhatnám még.

a képernyőkímélő nem indul hiba mindig megvan ha kicsit már ment a gép, az elején még elindul, az egérkurzor mellett pillanatokra fel felvillan a töltés kör.... Onnan tudom hogy nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#8518) anonymus89 válasza Hunork (#8516) üzenetére


anonymus89
addikt

Bocsi kicsit félreérthetően fogalmaztam szóval két op van fent a winyón most xp-ről írok ezen minden zsír.
Win 7-re már be sem lépek mert nincs bill. se hang se dvd írók sőt még daemon tool sincs meg sem tudom nyitni a win 7 telepítőjét.
Bootolni be tudok dvd-ről csak miután betölti rendszerfile-okat majd jön a startin windows felület bejön a win felület de semmi sincs mintha itt megállna dvd meghajtó tudása..... :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8519) Hunork válasza Kolondrum (#8517) üzenetére


Hunork
veterán

1. Amúgy egércsere, vagy másik portba dugása nem oldja meg? Jó lenne egy egérke...
2. Rendszer-visszaállítás volt? Az már húzott ki engem a s@rból... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8520) Hunork válasza anonymus89 (#8518) üzenetére


Hunork
veterán

Huh, az gáz. Azért gáz, mert akkor ott valami gebasz van vagy a MBR-ben, vagy nem tudom, mert a legnagyobb gáz, hogy két oprendszert még nem használtam, illetve 2 Win-t nem. (nem is tervezem, annyi bosszúságot hallottam már...)
Most késő van, de ismételd meg pontosan, írjál le mindent, ollózd össze, és valaki csak lesz, akinek van személyes tapasztalata. (ha jól sejtem, valami linuxos lemez megoldaná, de hogy miképp, nem vagyok ebben szakértő...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8521) KelAki


KelAki
csendes tag

Sikerült megszüntetnem a rendszergazdai jogát a felhasználói fióknak Win7 alatt és nincs másik felhasználó a gépen. A rejtett rendszergazdai felhasználót meg le van tiltva és mivel nincs jogosultságom feloldani, így 22-es csapdába kerültem. Sőt nem tudok új usert se létrehozni és megszüntetni a tiltást a gyári rendszergazdáról. :F

Milyen megoldást tudtok erre?

(#8522) Kolondrum válasza Hunork (#8519) üzenetére


Kolondrum
félisten

SSD miatt kilőttem tegnap. Igen új egerem van mert a másikat festik, de a kettő =, tök egyformák, fel sem ismerte újra. Holnap átdugom, most nem alkalmas.

(#8523) Hunork válasza Kolondrum (#8522) üzenetére


Hunork
veterán

Hmm, és milyen volt, szűz telepítés, vagy áttelepítés, így: [link]? Mert akkor az is bekavarhatott...most más ötletem nincs, de holnap feltétlen megtudakolom, haladtál-e előre!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8524) Kolondrum válasza Hunork (#8523) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szűz!

(#8525) anonymus89 válasza Hunork (#8520) üzenetére


anonymus89
addikt

Eddig húzódott a mentés sorry érte...
Szóval ott kezdődött, hogy már írtam másik topikban mivel azt tapasztaltam, ha használom a torrentezést és töltök le akkor valamiért a memória szép fokozatosan kúszott a 2gb- os határig ott kidobta az IRQL NOT LESS OR EQUAL kékhalált....
Azt mondták vírus lehet mert egyszerűen nem ürült a memóriám. Futtassak vírusírtókat meg malware progikat, meg frissítsek a windows updateről. Meg is tettem azonban nem változott a helyzet másnap megnéztem ismét a windows update-t és a Security Essential-t felraktam majd keresés és talált 2 fertőzött file-t egyiket ismertem a másikat nem, ami nem más mint a wdf01000.sys volt, el is távolította automata módon. :W
Na innen kezdődtek a bajok mert újra is indította magától a rendszert és akkor láttam a sok hibát eszközkezelőben :Y

Amit próbáltam idáig: - rendszer visszaállítás csakhogy nem sikerült megoldani mert már felülírta egy korábbival.
- nem enged semmilyen driver-t felrakni
- volt Dll Suite de az csak demo verzió megmondta mely .sys-kkel van a baj és kb. ennyi
- próbáltam win7 telepítővel helyrehozni csakhogy bootol bejön a fileok másolása sáv majd starting windows és utána a szokások win 7 kék felület és semmi más hiába nyomkodok bármit is.....

Szóval itt elakadtam van egy win7 rendszerem, amit az istennek sem tudok újratelepíteni... :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8526) potyi23 válasza Sub-ZeRo (#8500) üzenetére


potyi23
senior tag

Force log off -ez valami program ?

(#8527) anonymus89 válasza potyi23 (#8526) üzenetére


anonymus89
addikt

Szerintem ilyesmire gondolt Sub-ZeRo olvasd el ha érdekel....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8528) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#8522) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem gondoltál még arra, hogy a billentyűzet lehet a sz@r? Mondjuk ez úgy néz ki. Esetleg az egér. Vagy ha továbbmegyek, még a lap is lehet gázos.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8529) Sub-ZeRo válasza anonymus89 (#8525) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha torrentezés közben fogy el a memória, akkor nagy valószínűséggel a torrent kliens memory problémás. (a nevét nem tudom most pontosan.)
De azt kellene lecserélned legközelebb.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8530) szepsy válasza sfdrakex (#8506) üzenetére


szepsy
senior tag

Ha eltudnám indítani:S

+ most feljött 2 ablak : skype működése leállt, windowsintéző működése leállt.

(#8531) sfdrakex válasza anonymus89 (#8515) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lehet DLL probléma HA DVD ről se bootol be, ott valami más hardveres gond lehet, mivel az OS alól hiányzó dll és sys fájloknak semmi közük a DVD ről bootoláshoz. Egyébként a hiányzó fájlokra gugliz rá töltsd le és próbáld meg helyükre tenni, de szerintem attól nem lesz jobb. Az Os eket ilyen sorrendben telepítetted?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8532) anonymus89 válasza sfdrakex (#8531) üzenetére


anonymus89
addikt

Sub-ZeRo: lehet igazad van de eddig nem volt probléma vele lecseréltem egy újabb verzióra és akkor is ugyanaz volt.....

Bebootol csak utána mikor betölti a rendszerfile-okat majd startin windows bejön windows 7 háttere és annyi tovább nem megy de mindjárt rákeresek file-okra és meglátjuk.
Kérdés milyen sorrend én úgy tudom, ahhoz hogy legyen dual boot először a xp-t majd win7-t kell......

Köszönöm előre is Mindenkinek!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8533) aclandiae válasza aclandiae (#8489) üzenetére


aclandiae
senior tag

Ezek vannak benne.

Törölhető?

(#8534) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok

Az lenne a problémám, hogy egyszercsak "árnyéka" lett a betüknek, képeknek a windowsban.
A kis képek kivehetetlenek.
Nem tudom miért?
Így iszonyú zavaró a szememnek.
Tudnátok segíteni, hogy mit kellene átállítanom, hogy a szokásos alapállapot visszajöjjön a win 7ben?

[ Szerkesztve ]

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#8535) KelAki válasza KelAki (#8521) üzenetére


KelAki
csendes tag

Sikerült megszüntetnem a rendszergazdai jogát a felhasználói fióknak Win7 alatt és nincs másik felhasználó a gépen. A rejtett rendszergazdai felhasználó meg le van tiltva és mivel nincs jogosultságom feloldani, így 22-es csapdába kerültem. Sőt nem tudok új usert se létrehozni és megszüntetni a tiltást a gyári rendszergazdáról. :F

Ha esetleg újratelepítés nélküli megoldást tudna valaki azt megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

(#8536) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Hol tudom beállítani a win 7 alatt, h a rejtett filéket lássam?

köszönöm :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8537) Воланд válasza Newyorker (#8536) üzenetére


Воланд
titán

intezoben alt lenyom, felso savban eszkozok --> mappa beallitasai --> nezet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8538) Newyorker válasza Воланд (#8537) üzenetére


Newyorker
addikt

köszönöm, siker

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8539) szepsy válasza szepsy (#8505) üzenetére


szepsy
senior tag

Hali.
Most kb 1 órája az asztali gépemen zene hallgatás közben elkezdett beakadni a hang, majd nem tudtam semmire kattintani, kiskör volt az egér helyén (homokóraázott),
reset, de miután bejön a windows pár másodperc után elkezd gondolkodni és nem lehet semmire kattintani.Várok várok de semmi, bejelentkezés előtt ellenőrzi akarja a meghajtót de egy idő múlva újra indul.
Már a biost is reseteltem, más ötletem nincs, csökkentett modban se jön be, az egyik fájlnál megáll betöltéskor.
Van 1-2 cucc rajta nem akarnám formázni:S
HELP ME!!

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#8540) Newyorker válasza Воланд (#8537) üzenetére


Newyorker
addikt

És még1 kérdés!

Hogyan tudok filére keresni win 7ben?

köszi

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8541) kraftxld válasza Newyorker (#8540) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A start menüben és az intézőben is ott van a szép nagy keresés ablak.
Persze ha nem übergamer super kingsájz óriás edition van amiben a search szolgáltatás okosan tiltva van. :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8542) Newyorker válasza kraftxld (#8541) üzenetére


Newyorker
addikt

thx

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8543) sfdrakex válasza kraftxld (#8541) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

"übergamer super kingsájz óriás edition "

Nekem ilyen kell, hol lehet beszerezni ? :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8544) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Probléma: Az egyik felhasználói fiók elérhetetlen...De kellene onnan a mozilla firefox könyvjelzőben tárolt webcímek.
Nekem van admin jogosultságom, és feltúrtam a könyvtárszerkeztet, de ott nem találtam, Nem tudja valaki, hogy hova pakolja a windows 7 ezeket a webcímeket?
Vagy esetleg hogyan tudom adminként elérni őket?

(Nem lehet, nem tudok belépni a felhasználói fiókban, valamilyen hibával tér vissza, de senki sem tudott rá megoldást)

(#8545) NoiZz


NoiZz
tag

Üdv

két partíciót szeretnék összevonni

van egy 640es samsung vinyo amin létrehoztam korábban egy 30gb-os partíciót a windowsnak(a windows már átkerült egy ssdre), ezt szeretném összevonni a másik partícióval
a gond hogy a másik tele van és jelenleg nincs lehetőségem lementeni sem
adatvesztés nélkül megoldható az összevonás?
lemezkezelőben formáztam de a "lemez kiterjesztése" opciót nem tudom használni

(#8546) sfdrakex válasza NoiZz (#8545) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Töröld a 30 gigás partíciót, a formázás nem elég, akkor talán hozzá tudod adni a nagyobbikhoz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8547) NoiZz válasza sfdrakex (#8546) üzenetére


NoiZz
tag

hiába törlöm utána csak egy betűjelet tudok hozzáadni más opció nincs

lehet hogy a már használatban lévő partíciót kell kiterjeszteni a formázottra?

[ Szerkesztve ]

(#8548) sfdrakex válasza NoiZz (#8547) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor nem fog menni, a 30 gigás gondolom az elsődleges a nagyobbik a kiterjesztett, így nem fog menni, csak ha törlöd a nagyobbat is, illetve megpróbálhatod elsődlegessé tenni a nagyobb partíciót, de az nem tudom sikerül-e adatvesztés nélkül.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8549) NoiZz válasza sfdrakex (#8548) üzenetére


NoiZz
tag

azt írja a nagyobb az elsődleges

(#8550) sfdrakex válasza NoiZz (#8549) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A 30 gigásat ha törlöd utána a nagyobbat próbáltad kiterjeszteni ugye, és nem a 30 gigáshoz hozzácsapni a nagyobbat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.