Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) Воланд válasza Tamás88 (#9100) üzenetére


Воланд
titán

nem nem az, csak az emberek kulonbozo modon reagalnak a beszolasaimra. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9102) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

A Windows 7 "E"-s kiadások megegyeznek a Windows 7 "N"-esekkel?
Tehát E=N?
Előre is köszi a válaszotok!

(#9103) Воланд válasza csokoládé13 (#9102) üzenetére


Воланд
titán

nem.

e-ben nincs ie8

n-ben nincs mediapalyer es ie8 sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9104) Fire/SOUL/CD válasza csokoládé13 (#9102) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

E=Nem tartalmazza az IE8-at
N=Nem tartalmazza Media Player 12-t, meg az ehhez kapcsolódó alkalmazásokat, pl Media Center vagy DVD készítő.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9105) csokoládé13 válasza Воланд (#9103) üzenetére


csokoládé13
tag

Köszi a szupergyors választ!

(#9106) Fire/SOUL/CD válasza Воланд (#9103) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ööö, az N-ben van IE8 vagy nem? :B

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9107) Воланд válasza Fire/SOUL/CD (#9106) üzenetére


Воланд
titán

jah, kozben rajottem en is. :B csak megzavart, hogy elmeletileg az unioban nem lehet olyan verziot arulni, amiben van bongeszo.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9108) RootRulez


RootRulez
félisten

Akkor olyan verzió nincs is, amiben egyik sincs? ;]

═════════════════════════════════════════

(#9109) Fire/SOUL/CD válasza RootRulez (#9108) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

De, a Liux, ebben nincs N (meg IE se, meg WMP se)... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9110) tpopity válasza Pano (#9095) üzenetére


tpopity
csendes tag

Szia!
UAC-ban nem lehetséges kivételeket hozzáadni, viszont próbáld ki ezt: UAC trust. Annyi meló van vele, hogy rendszergazdaként definiálod amiket akarsz UAC nélkül futtatni, fut az értesítési területen és a háttérben lekezeli az UAC ablakot.

Üdv,
Tibor

(#9111) Pano válasza tpopity (#9110) üzenetére


Pano
addikt

Szia!

Nagyon szépen köszönöm neked is a választ.
Sikerült megoldanom másodlagos program nélkül, a fájltulajdonság, biztonság fül alatt a fiókhoz tartozó felhasználónak megadtam a ccleaner.exe-re minden jogosultságot, így nem ablakozik rendszer indításkor az UAC.
Szerintem az általad ajánlott program is hasonló módon működhet :)

(#9112) RootRulez válasza Fire/SOUL/CD (#9109) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#9113) vakondka


vakondka
őstag

Sziasztok,

Windows7 van a gépemen és pár hete állandóan megy a vincseszter mintha folyamatosan dolgozna a gép, vagy fájlokat másolnék...nem értem mi okozhat ilyet?
Ha be van zárva minden ablak és elvileg nem fut egy program se, akkor is, ráadásul minden nagyon lassan indul el.
Van valami ötletetek hogyan lehetne ezt megoldani?
Előre is köszi!

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#9114) Sub-ZeRo válasza vakondka (#9113) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Index, lemeztöredezetség mentesít, vagy a háttérben a vírusírtó dolgozik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9115) eketomy válasza vakondka (#9113) üzenetére


eketomy
senior tag

Ez sanszos hogy hdd hiba! A winyó egyébként folyamatosan megy annak mennie is kell viszont dolgoznia nem szabadna. Tegyél fel egy HD.Sentinel progit én nézd meg hogy milyen állapotú a winyód. Az kimutatja, hogy van -e hibás szektor stb... Ha nincs akkor futtass egy vírusscant mert lehet bekaptál valamit amitől állandóan dolgozik a gép.

Futtass egy bármilyen vírusírtó progi scant én az AVAST scan-t ajánlom ill. egy wise registry cleanert.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9116) vakondka válasza eketomy (#9115) üzenetére


vakondka
őstag

Köszi szépen mindkettőtöknek, kipróbálom mindet sorban.
AVG+tűzfal van a gépen jelenleg.

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#9117) eketomy válasza vakondka (#9116) üzenetére


eketomy
senior tag

Én az AVG-t annyira nem preferálom, de kinek a pap kinek a paplan :)

HD.Sentinelt ill. a cleanert azt mindenképp futtasd le!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9118) inkognitort


inkognitort
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Egy-két 3D tervező programot szeretnék telepíteni a gépemre, szimplán gyakorlás céljából.
Tudom, hogy ezek a programok használat során rákapcsolódnak a szerverükre és információkat küldenek a felhasználóról.

Egy olyan megoldást szeretnék kitalálni, amely segítségével megakadályozhatom, hogy ezek a programok használhassanak internet kapcsolatot.

Arra gondoltam, hogy rendszergazdaként létrehoznék egy másik felhasználót ahol letiltom az internetet. Így ahhoz a felhasználói fiókhoz nyugodtan feltelepíthetném a programokat.

Nem tudom, hogy ezt hogyan kellene kivitelezni?
Esetleg milyen más megoldási lehetőségeim vannak?

Remélem valaki tud segíteni.

Köszi

(#9119) sfdrakex válasza inkognitort (#9118) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tegyél fel netlimitert és tiltsd le a programokat, hogy ne tudjanak netre menni. Vagy szimplán kihúzod a netkábelt, esetleg tűzfalban letiltod a programot. Egyébként miért gond ha kommunikál a szerverrel? Ahhoz hogy ezt tegyék neked kell szerintem engedélyezned.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9120) inkognitort válasza sfdrakex (#9119) üzenetére


inkognitort
csendes tag

Az a baj a letiltásokkal, hogy ki tudja, hány komponens (file, exe) akar felcsatlakozni a netre és nem akarom, hogy akár egy is kimaradjon.
A kihúzom a netet megoldás sem jó, mert pl. az egyik programnak van egy olyan exe file-ja ami már a windos elindításakor betöltődik és folyamatosan megy, tehát ez sem a legjobb megoldás. Ha letiltom a file elindulását akkor nem indul el a program.
Ezért kellene egy olyan megoldás ami hasonló az én új felhasználós ötletemhez.
A szerverrel való kommunikációval az a baj, hogy warez, bár szigorúan csak tanulási célra használom, de lehet ezt-azt, ilyen-olyan híreket hallani büntetésekkel kapcsolatban..

[ Szerkesztve ]

(#9121) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Párom laptopja nem akar indulni (lenovo Z570, Win7 Home Premium 64bit). Bekapcsoláskor "windows hiba utáni helyreállítás" jön be az indítási javítás indításával és a normál módú indítással. Első esetén lefut, és nem tud mit kezdeni a hibával, normál módú indításnál meg a win7 logó megjelenésénél megakad, bedob egy pillanatra egy kék hátteret sok szöveggel (gondolom itt is leírja, hogy nem tud elindulni), majd újra a hiba utáni helyreállítást indítaná.

Tipp, hogy mit lehetne csinálni? Nemrég pakolta át a külső winyójáról az adatait a gépre, hogy formázza a külsőt, de még nem pakolta vissza, és így sok fontos adat van magán a gépen, amiket nem szeretne elveszíteni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9122) Fire/SOUL/CD válasza rizso (#9121) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Előtelepített a lapos? BIOS-ban nem volt véletlenül turkálás?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9123) sfdrakex válasza rizso (#9121) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

W7 lemezről bootolva javítás, ha nem megy rendszer visszaállítás. 1 partíció van csak a gépen hogy adat vesztéstől félsz? Ha elindul csinálj min még egy partíciót és ami fontos legyen ott, így újra telepítéskor se bukod el.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9124) rizso válasza Fire/SOUL/CD (#9122) üzenetére


rizso
addikt

Igen, gyári Lenovos win7 fut rajta, BIOS-ban nem turkált senki.

sfdrakex: több partíció is van a gépen, de mind gyári (az egyik a C, egy visszaállításért felelős, egy nem tudom miért...és még nem töröltem a fölösleges gyári partíciókat, hogy egy adattárolásra valót létre tudjak hozni, mert hát alap esetben nem engedett többet).

Tehát akkor most a már kiírt lenovos recovery lemezekkel kellene elindítanom a gépet, és ott keresni egy helyreállítási opciót, amivel megmaradnak az adatok?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9125) eketomy válasza rizso (#9124) üzenetére


eketomy
senior tag

A gyári partíciók elég silányak(mármint sok a fölösleges), érdemes neked csinálni 2 particiót egyiket a rsz-nek másikat az adatoknak majd.
Írtad, hogy kék hátteren fehér szöveg jelent meg, én ezt vagy memória vagy winyó hibára saccolok, érdemes lenne kivenni az egyik ramot a gépből és úgy megpróbálni elindítani. win7 lemezzel is próbálhatsz helyreállítást csinálni, mint ahogy már előttem is írták, de sztem nem fog megoldódni.
annyit még jó lenne tudni, hogy hogyan lépett fel ez a jelenség? csak úgy egyik pillanatról a másikra vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9126) rizso válasza eketomy (#9125) üzenetére


rizso
addikt

Mai napon be akarta kapcsolni, és már így "indult".

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9127) Fire/SOUL/CD válasza rizso (#9124) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor a gyári recovery-t kell futtatni, ha szerencséd van, akkor lesz javítótelepítés, ha nem akkor csak gyári állapot visszaállítása (default factory settings, de ez mindent letakarít, van olyan gyártó, amelynek ez a metódusa a partíciókat is újra létrehozza, azaz minden adat elveszik)

Ha erre kerülne a sor esetleg, akkor először adatmentés pl ezzel.
(Vagy ha nem garis a lapos már és meg tudod oldani, akkor kiszedheted a laposbó a HDD-t, és egy asztalira kötve lemented az adatokat)

TomyGun javaslata, hogy takaríts le mindent és telepíts újra, az logikusnak tűnhet, csak sajnos benne van a pakliban, hogy a gép alján lévő matricán szereplő kódot nem fogja az OEM telepítő elfogadni. Tényleg 50% az esély rá, itt a topikban írtak olyan userek, akiknek elfogadta, de sajnos olyanok is, akiknél nem, ezzel bukták az eredeti OS-t.
(Én is sokszor futok bele ilyen problémába ügyfeleknél)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9128) Gery15


Gery15
addikt

Elmondom simán feltörte... :U hiába állítottam be, hogy cserélhető adattároló eszközök ne tudjon használni.

HyperX

(#9129) rizso válasza Fire/SOUL/CD (#9127) üzenetére


rizso
addikt

Gyári recovery lemezt indítva teljesen visszaállítja a gyári állapotot, és minden adat veszik. Megpróbálom akkor ezt a paragon szoftvert, hátha. Egyébként garanciás a gép, kb. egy hónapos. Az a gyanúm, hogy ebbe a gépbe is hibás winyó került (jártam már így Lenovoval, egy szériahibás Seagate volt benne, egy hónap után megadta magát).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9130) eketomy válasza Fire/SOUL/CD (#9127) üzenetére


eketomy
senior tag

Igen, ebben van némi igazság, de ha nem céges a gép hanem csak otthoni felhasználásra van használva akkor mindenképpen érdemes megpróbálni.
S mindenképp nem kókányolt hanem sima normál msdn-es verziót kell leszedni olyat amilyen a matricán szerepel, mert egyébként máshogy tuti nem fogja elfogadni a kódot. (jah és arra is oda kell figyelni, hogy sp1 vagy sima mert már az sem mind1)
tapasztalatom szerint ha mindent jól csinálsz akkor 60-70%-ban elszokta fogadni a kódot!
(de a veszély mindig ott van hogy nem fog sikerülni)
Ha céges vagy üzleti felhasználásra használod akkor viszont nem érdemes próbálkozni.

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#9131) Pano válasza vakondka (#9113) üzenetére


Pano
addikt

Lehet, hogy HDD hiba valóban, de nekem is hasonló gondom volt sokáig, igaz nem ennyire keményen.
Én a Vezérlőpul=> felügyeleti eszközök=> szolgáltatások alatt kikapcsoltam az előtöltést, a programok és szolgáltatások/Windows szolg. be -és kikapcsolása alatt meg leszedtem a Windows Search szolgáltatást (én amúgy sem vettem hasznát) és megszűnt a jelenség.

(#9132) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, egy gyors és egyszerű kérdés, de kicsit láma is :U
taskeng.exe - Ez ugye nem virus? (gondolom nem de szeretnék biztosra menni) Felhasználó alatt én nevem van, tehát nem SYSTEM vagy egyéb más. Leirásban magyarul van az hogy feladatütemező motor. Procit nem pörgeti. Furcsállottam mert minap vettem véletlenül észre, eddig még nem láttam vagy csak nem emlékszem rá. :S
Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9133) Pano válasza erikke17 (#9132) üzenetére


Pano
addikt

Szia!

Nézd meg, hogy a fájl tulajdonságok alatt digitálisan alá van-e írva a Microsoft által és akkor kiderül. Amúgy nekem taskENG.exe nem rémlik, taskmgr, taskhost igen.

Különben az ilyen esetekre ajánlok egy programot, az a neve, hogy Prio. Ez beépül a Windows feladatkezelőbe. Ha feltelepíted és a menüsorban a Prio menüben beállítod a "Check integrity" opciót utána színnel jelöli, hogy mi a digitálisan aláírt ismert program, azaz megbízható forrású (zöld), vagy nem ill. ismeretlen (piros).

Így néz ki majd: [link]

Letöltés:

Prio 32 bit

Prio 64 bit

Aztán legközelebb már nem fog gondot okozni, ha ilyesmit találsz.

[ Szerkesztve ]

(#9134) Doyle


Doyle
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy a laptopomra most raktam fel egy win 7 32bit rendszert de viszont a d meghajtót nem formáztam le és most nem ismeri fel :(

hogyan lehetne elővarázsolni a d meghajtót?

Üdv Peti

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#9135) Sub-ZeRo válasza Doyle (#9134) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lemezkezelő és adj neki betűjelet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9136) Gabás válasza Doyle (#9134) üzenetére


Gabás
addikt

rendelj hozzá betűjelet a Lemezkezelőben

(#9137) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Egy két hete a Win 7 leszedett egy rakás frissítést, amikor leállításkor kezdtek el települni, addig le sem állt a gép. Az utolsó telepítő után kékhalállal megállt a gép, majd újraindult.
Azóta minden egyes leállításkor ez történik. A gép kékhalállal megáll, majd 1-2 másodperc után újraindul. Azóta nem tűnt úgy hogy telepítene bármit, egyszerűen kilépés közben a leírtak történnek.

Gyanítom hogy ez nem egyedi eset, tudtok segíteni mit tehetnék hogy normálisan álljon le a gép?

Köszi

(#9138) Doyle válasza Gabás (#9136) üzenetére


Doyle
tag

Jó lett ezer köszönet a segítségért :R

Üdv Peti

[ Szerkesztve ]

Egy komoly gép összerakásához nem az új több száz ezres cuccokra van szükség hanem kellő tapasztalatra.

(#9139) Gabás válasza Doyle (#9138) üzenetére


Gabás
addikt

Start menü: keresőmező vagy Futtatás: diskmgmt.msc

(#9140) sfdrakex válasza erikke17 (#9132) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam is van taskeng.exe, nem hinném hogy gáz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9141) Sub-ZeRo válasza erikke17 (#9132) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem csak taskmgr.exe-m van. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9142) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#9141) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Biztosan nem. :N System32 és Syswow64-ben is ott kell lennie. ;]

Sub-ZeRo 9143
Feladatütemezőhöz van köze...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#9143) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#9142) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja, olyanom van. :B Azt hittem hogy a feladatkezelőben van benne. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9144) rizso válasza rizso (#9129) üzenetére


rizso
addikt

Na közben haver javaslatára a hiren's bootCD-vel elkezdtük lementeni a fontosabb adatokat, szóval a legnagyobb gondunk megoldódni látszik. Utána meg kiderül, hogy mi volt a baja...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9145) aclandiae


aclandiae
senior tag

Hogy lehet törölni? A CCleaner sem törölte.

(#9146) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#9142) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Úgy értettem, hogy a feladatkezelőben látja ezt az exe-t és azért írta, hogy talán vírus e.
De így már világos hol van, meg mire jó ez nekünk.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9147) sfdrakex válasza Sub-ZeRo (#9146) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mikor a srác kérdezte nekem bent volt feladatkezelőben, most is meg néztem ,közben volt egy újraindítás, de most nincs benne.

(#9145) aclandiae

Rendszergazdaként kellene futtatni a ccleanert. Ha az ask.com cuccait eltávolítod a programok közül vezérlőpultban, akkor se tűnik el onnan?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9148) Tamás88 válasza csokoládé13 (#9102) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Először is nincs E kiadás, ezt a Microsoft visszavonta. (hülye Opera teret akart hódítani, de belebukott :D )
Az N-es változatban nincsenek a médiás cuccai, de van böngésző. Minek akarsz ilyet venni?

(#9149) Sub-ZeRo válasza Tamás88 (#9148) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azért annyira nem hülye az Opera, csak ha több oldallal lenne kopmatibilis, messze ő lenne a legjobb. A chrome, ff, ie nem érne nyomába. Mondom ezt, pedig ie párti vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9150) erikke17 válasza Pano (#9133) üzenetére


erikke17
őstag

Értem, de mondjuk nem mindig van ott, csak PC bekapcsolás után van ott egy darabig majd bezáródik gondolom.

sfdrakex - Akkor rendben :)

Sub-Zero - Mint feljebb irtam nálam sincs mindig ott csak mikor bekapcsolom PC-t, utána olyan 10-15 percet kb. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.