Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Fire/SOUL/CD válasza Inv1sus (#2998) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem nem W7 hiba, hanem túl szigorúra van állítva a Comodo. Ha D+al használod, akkor nézd meg, nincs-e valami szabály létrehozva, ami a flasht érintheti, esetleg komplett lődd ki a comodo-t és úgy próbáld meg telepíteni.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3002) Fire/SOUL/CD válasza Inv1sus (#2998) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bocs, csak megint valamit karbantart a szolgáltatóm, aztán negyedórákra is elmegy a net.
Szóval ha nem a Comodo, akkor még itt találhatsz infókat, remélhetőleg valamelyik segít: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3003) Sub-ZeRo válasza creed30 (#2996) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És a ha lejátszóban adnád meg neki, hogy milyen fájlokat játszon le?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3004) Sickboy25 válasza pzstm (#3000) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszöm az építő jellegű kommentet és segítséget, az esetek 90%-ban elmegyek az ilyen jellegű hsz-ek mellett,de ma nincs jó napom... :W

Ezt adta ki képzeld a win 7 súgója is, de sajnos az ott leírtakat végigzongorázva sem javult a helyzet... Miért kell ilyen hsz-kel növelni a hozzászólásaid számát? Kérdésem azzal a tudattal íródott, hogy hátha másnál is okozott ez problémát és gyakorlati megoldást fog javasolni...

Bocs mindenkitől a kötekedő hsz-emet, de jogosnak gondolom...(vagy csak kicsit ideges vok, akkor annak a számlájára tudható be)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3005) Inv1sus válasza Fire/SOUL/CD (#3001) üzenetére


Inv1sus
addikt

Minden jel arra utal, hogy a Windowssal van valami bibi. A Comodo-t próbáltam már úgy, hogy teljesen kikapcsoltam, de nem volt kedvező hatással a dologra.

Most viszont kipróbáltam egy másfajta telepítőt a 32 bites IE-re (origóról szedtem le :/ ), de az is csak úgy volt hajlandó működni, hogy jobb klikk -> Futtatás rendszergazdaként, amit nem egészen értek. Eddig úgy tudtam, hogy alapból rendszergazdai jogon futtatok mindent.

Most már legalább tudom használni a 32 bites IE-t.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3006) pzstm válasza Sickboy25 (#3004) üzenetére


pzstm
titán

próbáld meg esetleg a Windows update beállításait átállítani másra, leokézni, majd újra vissza a régire. Ezután futtass egy keresést ha nem sikerül akkor restart és úgy keresés.....

Nem rosszindulat volt a kommentemben, sorry ha annak vetted.... :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3007) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#3004) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A kódot nem tudom biztosan, de az biztos, hogy a NOD32/ESET viruskergető okoz gondot a Windows Update-kor. Mivel elég népszerű termék, cégeknél is, ezért ha véletlenül ez lenne védelemként használva, akkor borítékolható, hogy ez a gond.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3008) Sickboy25 válasza pzstm (#3006) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi a segítségeteket! :R

Ez megtörtént,de semmi..., átállítgattam és újra is indítgattam...

Fire: : már leszedtem a víruskeresőt (nem NOD volt), de akkor is ezt csinálja...

A gyökér ok, hogy miért próbálom frissíteni az az, hogy ez egy vadi új gép, amit 4 napja telepítettem és azóta nem jön be a gmail, csak ezen az egy gépen az irodában... (viszont a népszámlálás kérdőíve sem és a raiffeisen bank oldala sem). Esetleg erre nem tudjátok a megoldást? A frissítésben reménykedtem, hátha hiányzik valami. :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3009) Sub-ZeRo válasza Inv1sus (#3005) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Már a vista óta sem vagy rendszergazda, mert ott az uac. Ha rendszergazdaként kell futtatni, akkor "ő" megkérdezi, hogy tényleg rendszergazdaként akarod futtatni? És ha igen, leokézod. Ha nem ajánlja fel és nem megy, akkor neked kell úgy indítani, hogy rendszergazda. Ha az uac védelmét nullára rakod, akkor nem dobja fel az ablakot és mindent úgy futtatsz. Sokan nem ajánlják, sokna uac nélkül használják a rendszert (én is).
Bajom (kopp-kopp) nem származott belőle.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3010) Inv1sus válasza Sub-ZeRo (#3009) üzenetére


Inv1sus
addikt

Tehát ha az UAC nullán van, akkor attól még nem rendszergazdai jogon futnak a dolgok?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3011) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#3008) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor marad ez

# Töltsd le és futtasd (minden alkalmazást zárj be előtte)
# Scan gomb, aztán majd a Fix Errors gomb és restart

Ez a progi direkt ennek a hibának a javítására lett kitalálva, nem káros, ennek ellenére csak saját felelősségre futtatni!
(Vesztenivalód már nincs, remélem segít...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3012) Sub-ZeRo válasza Inv1sus (#3010) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Fordtva. Ha 0-án van, akkor van rendszergazda jogod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3013) Sickboy25 válasza Fire/SOUL/CD (#3011) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi szépen! Lefuttattam, de a fix errors gomb lenyomásakor, a licenc kód beírását kéri és nem törli az alkalmazásokat...
Tehát sajnos nem hajtja végre a műveleteket :(

Pedig jó lenne...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3014) Inv1sus válasza Sub-ZeRo (#3012) üzenetére


Inv1sus
addikt

Na látod? Ezért nem értem, hogy akkor miért kellett külön úgy menüből ráklikkelni :)

Ui: Most direkt megnéztem mégegyszer:
- Rendszergazdaként vagyok bejelentkezve
- 0-án van az UAC

:F

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3015) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#3013) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ááá, hogy mindig változtatni kell valamit egy jól működő progin, nem igaz (régebben nem kért kódot)... :W

Akkor (mivel vesztenivalód nincs, max újrahúzod a W7-et :DDD ), akkor totális registry pucolás: Wise Registry Cleaner Free
Telepítsd, scannelj, minden találatot jelölj ki vele és javítás, majd gép restart.
(Ez azon ritka registry takarítók egyike, amely képes több száz vagy akár ezer hibát is találni és kijavítani, de úgy, hogy az OS-t nem amortizálja le. Ennek ellenére előfordulhat, Én is csak végső megoldásként szoktam bevetni)

Ha ez sem segít, meg ezek sem segítettek, akkor passz, csak reinstalt tudok javasolni...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3016) Sub-ZeRo válasza Inv1sus (#3014) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Látom. De nem tudom miért kell külön elindítani.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3017) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#3013) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hamarabb kellett volna meginnom a kávém, pedig eszembe juthatott volna... :W :DDD

Innen töltsd le a megfelelő Windows Update Agent-et, telepítsd és szerintem kapásból menni fog utána a WU... [link]

Régebben (úgy az SP1 megjelenésig, vagy azt követő rövid ideig), amikor először akart frissíteni az ember, akkor az első dolga volt a W7-nek, hogy ezt frissítést lehúzta és telepítette automatikusan, majd ezután egyből jöttek is le a frissítések. Valamiért mostanában ezt nem teszi meg a W7 (talán SP1 nélküli változatoknál), ezért kell kézzel leszedni ilyenkor és telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3018) balcsy


balcsy
aktív tag

Sziasztok.
Nem rég raktam újra laptopra windows 7-et és a gondom az volna hogy nem látja a netet.Hibaelhárításnál azt írja hogy nem található illesztő program ezért gyorsan felis pakoltam cdéjéről a drivereket viszont ott csak wifi driverek voltak.Miután azokat feltettem wifit egyből látta.Nem tudnátok nekem segíteni hogy mit kéne felraknom vagy csinálnom?
Előre is kösz:)!

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#3019) joy77


joy77
csendes tag

Két wincsi van a gépemben. Egy régebbi Ide és egy újabb satás. Eddig a régin volt a rendszer-partíció, de most szerettem volna a satásra tenni. De a telepítő azt valamiért nem ismeri fel, nem mutat semmilyen meghajtót a telepítés elején. Próbáltam átállítani nativ ide-ről satára a biosban, de akkor sem látja. Az alaplap gigabyte, a satás vinyó wd. Miért nem megy fel a win 7 ? :F

(#3020) Fire/SOUL/CD válasza balcsy (#3018) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Biztos, hogy kell valamilyen LAN drivernek lennie a telepítőlemezen. Mondjuk ha megadnád a lapos pontos típusát, akkor könnyebben tudnánk segíteni akár belinkelni a megfelelő driver-t...

joy77
1. Telepítés idejére, húzd le az IDE-s HDD-t
2. BIOS-ban a SATA üzemmódot állítsd át AHCI-re (ha van ilyen opció)

Ha így sem látja, akkor majd írj.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3021) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

.

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#3022) Sub-ZeRo válasza ErosenZold (#3021) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3023) ErosenZold válasza Sub-ZeRo (#3022) üzenetére


ErosenZold
senior tag

hülyeséget kérdeztem rájöttem amint leírtam volna

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#3024) Hunork


Hunork
veterán

Sziasztok!

Hát, gondoltam, ezt megosztom veletek.
Besírtam, mikor megláttam... :D
Nekem már van SP2... :D
(valami trójai lópikula volt, utána persze partíció törlése, létrehozás, install)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#3025) balcsy válasza Fire/SOUL/CD (#3020) üzenetére


balcsy
aktív tag

a laptop pontos típusa: Packard Bell Easynote TK-F4083-SB-232HG

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#3026) Fire/SOUL/CD válasza balcsy (#3025) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Sima Broadcom LAN drivere van. Az eszközkezelőben van egyáltalán ismeretlen eszköz?
Ugye a BIOS-ban engedélyezve van a LAN? ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3027) balcsy válasza Fire/SOUL/CD (#3026) üzenetére


balcsy
aktív tag

persze engedélyezve van!:)viszont nem igazán értem a 2. kérdésed:D vagyis hogy hogy jön kapcsolódik ehhez:D

[ Szerkesztve ]

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#3028) Fire/SOUL/CD válasza balcsy (#3027) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mert most 2 lehetőség van, ha a BIOS-ban engedélyezve van a LAN kártya.

1. Nincs telepítve megfelelő LAN driver, ezért az eszközkezelőben ott kellene lennie a LAN kártyának, ismeretlen eszközként.

2. Nincs ismeretlen eszköz, ez meg azt jelenti, hogy a LAN kártyával, avagy annak driverével van gond. (inkább ez utóbbi)

Szóval ezért írtam, hogy nézd meg, van-e ismeretlen eszköz az eszközkezelőben. Ha lenne, akkor ráálsz az ismeretlen szközre jobb egér/illesztőprogram frissítése és tallózd be a telepítő CD-t, aztán megkeresi magának. Ha ez nem járható út, akkor meg már tudod, hogy Broadcom LAN driverét kell telepítened...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3029) balcsy válasza Fire/SOUL/CD (#3028) üzenetére


balcsy
aktív tag

ééértem:( egyébként én azt honnan tudom hogy mien lan drivert kéne feltelepítenem?

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#3030) Zoli8624


Zoli8624
csendes tag

Üdv.Olyan kérdésem lenne hogy amikor én felrakom a Windows 7 Professional(64bit)-t akkor az aktiválásnál miért csak 3napot ír?Elvileg tudtommal ott 30napot kellene írnia.

(#3031) Fire/SOUL/CD válasza balcsy (#3029) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"egyébként én azt honnan tudom hogy mien lan drivert kéne feltelepítenem?"
:F Már 2x írtam: Broadcom LAN Driver-t. Rajta kell lenni a telepítőlemezen, pl LAN_Broadcom_xxxxx.zip néven.

Lan_Broadcom_14.0.1.0_W7x86W7x64_A.zip (127MB)
Csak ilyen méretű drivereket nem szeretem, mert ha elindítod a setup-ot, akkor felpakolhat annyi felesleges szemetet, hogy nem igaz. Inkább tömörítsd ki valahova, és ahogy korábban leírtam, az eszközkezelőből tallózd be a mappáját.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3032) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Win7-en meg lehet valahogy "hekkelni", mint XP-n hogy a Lomtár az asztal helyett a start menüben legyen? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3033) Fire/SOUL/CD válasza Bjørgersson (#3032) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ilyesmire gondolsz?

Zoli8624
Eredeti/érintetlen telepítő?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3034) VaMik


VaMik
tag

Sziasztok!
Lenne egy nagy problémám a parancsikon fájlokkal a Windows 7 -rendszeremen. A gyerekek valamit működtek vele és véletlenül a parancsikon fileokat egy adott programhoz rendelték hozzá. Így most minden parancsikon file ugyanarra a programra mutat és azok is amiket újonnan hozok létre. Lehet valahogy orvosolni ezt a problémát, mondjuk resetelni a fájl kiterjesztését?

(#3035) Zoli8624 válasza Fire/SOUL/CD (#3033) üzenetére


Zoli8624
csendes tag

Pü-be ment.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Sickboy25 válasza Fire/SOUL/CD (#3017) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi a segítséget minden lehetőséget ki fogok holnap próbálni.... :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3037) Bjørgersson válasza Fire/SOUL/CD (#3033) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, hanem simán az asztal helyett a startmenüben kapjon helyet mint a többi program. :B

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3038) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Adott egy wifi router. Ehhez kapcsolódik a gépem és a tesóm gépe. Mind a kettőn win7 van. A problémánk az, hogy a két gép nem látja egymást. ezen hogyan lehetne segíteni?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3039) sfdrakex válasza adamssss (#3038) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Otthoni hálózathoz kellene csatlakozni és a meghajtókon beállítani a megosztást.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3040) adamssss válasza sfdrakex (#3039) üzenetére


adamssss
veterán

Igazából minket a játékok érdeklenek, hogy pl cs-zni tudjunk egymás ellen.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3041) sfdrakex válasza adamssss (#3040) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt meg szerintem a játékban kell belőni, megadni egymás ipjét pl vagy ilyesmi, attól függ melyik játékban hogyan kell helyi hálót belőni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3042) eketomy válasza sfdrakex (#3041) üzenetére


eketomy
senior tag

Hálózatfelderítés és megosztás bekapcsolása(alapból kivan kapcsolva) szal ezt mind a 2 gépen be kell állítani, utánna bekell lépni az adott játékba és az egyik gépen egy szervert kell létrehozni a másik gépen pedig simán konnektálni kell hozzá (LAN kapcsolatot kell keresni) és már látni is fogjátok egymást üdv

[ Szerkesztve ]

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#3043) adamssss


adamssss
veterán

Köszi srácok mükszik. Az egyetlen probléma az hogy a pc-m látja a laptop ot de a laptop nem látja a pc-t, ergo csak a laptopon tudok szervert létrehozni, és a pc-vel csatlakozni... :F

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3044) Sickboy25 válasza Fire/SOUL/CD (#3017) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezt nem hiszem el, hogy így sem megy... :W Soha ilyen még nem volt...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3045) gyerecske


gyerecske
senior tag

Sziasztok!

64 bites windows 7-et szeretnék felrakni.Elkezdi a telepítést és az újraindulásnál("telepítés befejezése") már csak addig indul el amíg kirajzolódik a kis windows logó középen, utána kifagy és csak resetelni lehet.Új ssd-re menne fel,az nem lehet a gond.
Memóriahiba lehet eseleg?
Hdd-re , amikor utoljára telepítettem felment a windows, de akkor is csinált olyat, hogy egyszer elindult egyszer pedig ugyanúgy kifagyott a logónál, utána reset és megint elindult.Ekkor a hdd-re gondoltam , de ezek szerint mégsem.
Memória okozhatja?Esetleg egy BIOS- frissítés kéne?
Köszönöm a segítséget előre is.Alaplap MSI X58 Pro-E
Üdv.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#3046) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#3044) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tehát van netkapcsolat, tudsz netezni, minden mást frissíteni, letölteni, nincs proxy stb csak a Windows update nem megy... Akkor passz...

Lehet, hogy jobban járnál, ha újrahúznád a gépet, nem kell semmilyen chipset drivert felpakolni, hanem amikor a a LAN driver is fel van telepítve, egyből WU-ra menni. Az is lehet, hogy a korábbi kergetőből maradt vissza szemét a registry-ben stb, szóval ugorj neki és húzd újra...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3047) Sickboy25 válasza Fire/SOUL/CD (#3046) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi, van egy javító mód a win7-ben az nem alkalmazható a telepítésnél?

Proxyban nem vagyok biztos, de az összes többire igen a válasz! Ezelőtt xp volt azt frissítette:)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3048) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#3047) üzenetére


Sickboy25
addikt

Proxy gyanús nekem, de ahhoz meg nem értek sajnos :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3049) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#3047) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha a javító telepítésre gondolsz, az kb addig tart, mint újrahúzni... Szóval inkább ugorj neki max 20 perc és minden kiderül (vagy nem) :DDD

Ha van rendszergazda(vagy egyéb illetékes koma) a cégnél, akkor tőle lehet érdeklődni proxy ügyben...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3050) Sickboy25 válasza Fire/SOUL/CD (#3049) üzenetére


Sickboy25
addikt

van, de a Németeknél és egy kuki :DDD itt meg én kezelem a gépek és hálózatok ügyét, munkámon kívül egy plusz ingyenes feladatköröm :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.