Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Land


Land
veterán

Üdvözletem!

Segítséget szeretnék tőletek kérni. Win 7 telepítésről van szó. Leírom a történetet.
Nos nekem 2 éve volt feltelepítve a Win 7-em és már sok volt vele a baj. Haverom elhozta a telefonját, hogy mókoljam meg neki. A Micro SD-t is kicsit át kellett szabni. Ekkor láttam, hogy a kisebb (320 GB) Sata1-es vincseszterem 230 GB-ja csillagos elnevezésű, tehát láthatatlan. Nem volt aktív. A merevlemez fennmaradó részén volt a Windows. Aktiváltam EASEUS-sal. És itt kezdődtek a problémák. Bootolásnál az a felirat fogadott, hogy nem található a BOOTMGR. Alt+Ctrl+Del lehetőséget ajánlotta fel. No akkor rakjuk újra a Wint, úgy is erre készültem. Töröltem a kisebb vinyót és létrehoztam egy 100 GB-osat és egy 220 GB-osat. Mindezt a Win7 telepítőjével. Mindkettő Primary lett. Van nekem egy 1.5 Terrás Sata2-esem is. Gondoltam lenyesek abból egy 70 Gb-osat és arra rakom a Wint-t, mivel gyorsabb a sebessége. Sajnos bármit ügyeskedek, a lenyesett particionálatlan területből a Win telepítő mindig Logikait hoz létre. Próbáltam úgy is, hogy lehúztam a régi rendszervinyót és a 1.5 Terrásat hagytam csak fent. A létrehozott 70 GB-os rész ebben az esetben is Logikai lett... Értelemszerűen nem tudtam erre felrakni a rendszert, mivel Logikaira nem lehet feltelepíteni. Végül lemondtam a SATA2-es Win7-ről.
Most ott tartok, hogy van egy 100 GB-os és egy 220 GB-os Primary partícióm (ezek a 320-as SATA1 részei) és van több nagyobb partícióm, melyek a 1.5 TB-os winchesterem részei. Ezek mind Logikai meghajtók. DE! A Win7-et nem tudom feltenni a Primary meghajtókra... 6 órát szívtam tegnap vele, de semmi... A telepítő is mire eljut a Lemezválasztós részig kb. 20 perc.

Ez a felitat fogad, ha a Primary-ra szeretném rakni a Win7-et:

"A Windows nem telepíthető erre a lemezre. Előfordulhat, hogy a hardver nem támogatja a rendszerindítást erről a lemezről. Győződjön meg arról, hogy a lemezvezérlő engedélyezve van a BIOS menüjében. "

Hozzáteszem az alaplapom annyira új, hogy még SATA3 foglalat is van benne...
Mit tegyek?:(

(Haverom azt ajánlotta, hogy húzzam le a nagy vinyót és hátha így felmegy a Primary partíciók valamelyikére a rendszer...)

Köszönöm!

Land

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13002) m3tr0 válasza Sub-ZeRo (#13000) üzenetére


m3tr0
senior tag

Példa az erőforrás figyelőre,hogy melyiket érdemes használni? Amúgy sima Ultimate Edisön...mondjuk attól még lehet szar. :)) De pl. az én saját rendszerem teljesen jó, mondjuk ez 64 bit...
Köszönöm neked is. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#13003) Sub-ZeRo válasza Land (#13001) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tegyél be egy xp lemezt és azzal formázd meg amit akarsz. Akkor talán menni fog.

(#13002) m3tr0:A beépített bőven elég. Nézzd meg melyik folyamat eszi a géped meg melyik exe.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13004) Land válasza Sub-ZeRo (#13003) üzenetére


Land
veterán

Sajna nincs XP-lemezem és működő gép hiányában nem is tudok ezt megoldani. Esetleg valami BIOS beállítás megoldaná ezt?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13005) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

A héten feltettük a laptopomra a Win7-et. Nagyon tetszik, és végre használhatom az új Office-t is mellette, viszont a helyzet az, hogy a gépem éppen csak alkalmas az oprendszer futtatására.

Ezt nem úgy értem, hogy szaggat, nem indul, fagy, stb., hanem hogy 1.0-ás értékelést kapott pl. a videokártya miatt.

Talán ennek is köszönhető, hogy az Aero effektek és mindenféle animációk nem mennek, amivel még ki is tudnék békülni, azzal viszont már szeretnék valamit kezdeni, hogy legalább a kékesszürke tálcát és ablak címsorokat meg tudjam változtatni.

A gondom az, hogy - nem először használok Windowst, de - hiába választom ki a Személyre szabás alatt az Ablak színe opciót, és hiába állítom át egy komolyabb, ráadásul az eddig XP-n használt és jól megszokott Zune-hoz hasonlító fekete/sötétszürke jellegűre, azt nem alkalmazza a Win7, még újraindítás után se. Miközben "elmenti" a beállítást, tehát az előnézet szerint be van állítva, csak éppen mégsem úgy néznek ki az ablakok...

A kérdésem tehát csak az, hogy van arra mód, hogy ilyen korlátozott lehetőségek mellett valahogy mégis testre tudjam szabni a megjelenítést?

Köszönöm előre is az útmutatást. :R

Ja, és Professional verzió van fönt, ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13006) Laccoss válasza St3ven (#13005) üzenetére


Laccoss
addikt

Itt megtalálsz mindent amire szükséged van. Sőt zune téma is van itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13007) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Van egy olyan gondom, hogy sok oldal megnyitásakor azt mondja a fox, hogy nem biztonságos az oldal, nem érvényes a tanusítványa stb... csak úgy jutok az oldalra, hogy felveszem a kivételek közé az oldalt. Ezek persze nem warez meg ilyesmi kacat oldalak, hanem pl gmail, online banki oldal, google találati oldal ilyesmik... mi a baja? régen xpnél is csinálta. most cseréltem win7 ulti-ra... most is csinálja... Mit kell átállítani, hogy békénhagyon? A gépen Microsoft Security Essential van és bekapcsolt win tűzfal.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#13008) simos


simos
tag

Sziasztok !

Segítséget kérnék :
Mikor indul a Win 7, mielőtt bejelentkezik rendszergazda jelszót kér .......én vagyok a rendszergazda ezért csak OK-t nyomok jelszó nélkül és indul a gép. Ezt ki szeretném kapcsolni, mert elég idegesítő egy idő után. A felhasználó fiókok beállításainál nem találtam, hogy lehetne törölni a rendszergazdát.
Van rá más lehetőség?

Előre is Köszönöm a segítséget !!

(#13009) Laccoss válasza simos (#13008) üzenetére


Laccoss
addikt

Win+R majd beírod hogy control userpasswords2 - kiválasztod a felhasználód - majd kiveszed a pipát a A számítógép használatához.... elől.

(#13010) St3ven válasza Laccoss (#13006) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, meglesem őket. :)

Bár azt reméltem, ezt magában a Win7-ben is meg tudom oldani. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13011) simos válasza TigerCat (#12967) üzenetére


simos
tag

Szia TigerCat

Olvastam, hogy milyen kényelmesen el férsz egy 40-es partíción.
Nekem is 40-es, de csak 3 GB. szabad terület van. Csak a rendszer eszközök vannak fent. Hiber kikapcsolva és a lapozófájl is 0.
Mit tudnék még csinálni, vagy kikapcsolni?

Előre is Köszi a segítséget !

(#13012) simos válasza Laccoss (#13009) üzenetére


simos
tag

Win+R ??? Ez mit takar ?

(#13013) Laccoss válasza St3ven (#13010) üzenetére


Laccoss
addikt

Mivel a Zune külső téma, ezért csak patcheléssel tudod megoldani. Mióta kijött a win7 én használom, nincs gond vele. De ha belenézel a linkelt topikba láthatod hogy sokan vagyunk akik probléma nélkül használjuk.

(#13014) Laccoss válasza simos (#13012) üzenetére


Laccoss
addikt

Futtatás ablak:) De beírhatod bárhova, Tc-be, sajátgép (számítógép) a felső sorába...

[ Szerkesztve ]

(#13015) simos válasza Laccoss (#13014) üzenetére


simos
tag

oks :K

Köszi !!! :R

(#13016) bpx válasza vilmaboy (#13007) üzenetére


bpx
őstag

futtatás: certmgr.msc

Trusted Root Certification Authorities / Certificates:

ott ezeket kellene látni:

mik vannak itt?

ja most látom Firefox: akkor azon belül is van Certificate Manager

[ Szerkesztve ]

(#13017) vilmaboy válasza bpx (#13016) üzenetére


vilmaboy
őstag

uff. sajna most nem arról a gépről vagyok. este beillesztem a képet. köszi addig is...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#13018) bpx válasza vilmaboy (#13017) üzenetére


bpx
őstag

ok

igazából az a gond, hogy az odáig rendben van, hogy van a gmail-nek, banknak, stb-nek tanúsítványa, de azt kiadta valaki, akinek hitelesíteni kell kapcsolódáskor
az OS eleve úgy érkezik, hogy ezek a hitelesítésszolgáltatók már fel vannak véve, illetve a firefox-ban is van valami certificate manager, ahol ezek fel vannak véve
ha ezek hiányoznak, akkor akármilyen tanúsítványra azt fogja mondani a böngésző, hogy érvénytelen

(#13019) vilmaboy válasza bpx (#13018) üzenetére


vilmaboy
őstag

ahammmm :F Bütyköltem már a windows 3.1 előtt is, de ez eddig valahogy kimaradt az életemből... Este nézerm... :R

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#13020) St3ven válasza Laccoss (#13013) üzenetére


St3ven
addikt

Hát, feltettem az általad ajánlott Zune témát (meg még másik kettőt), de elég gagyi lett az egész Windowsnak a kinézete: :(

Nem lehet valahogy "modernosítani"?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13021) Laccoss válasza St3ven (#13020) üzenetére


Laccoss
addikt

Patchelés megvolt? Gyere a másik topikba.

[ Szerkesztve ]

(#13022) St3ven válasza Laccoss (#13021) üzenetére


St3ven
addikt

Azt hogy kellene?

Mert amit ír az a txt a képen, azt az explorer.exe fájlt nem tudom bemásolni a Windows mappába, ugyanis van már ott egy, és nem engedi felülírni. :(

Oks, megyek...

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#13023) Laccoss válasza St3ven (#13022) üzenetére


Laccoss
addikt

Gyere ide: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13024) Brafilus


Brafilus
csendes tag

Üdv!

Valaki próbálkozott már Win7 extrém kiherélésével?
Egy 6GB-os hdd-re kellene feltenni úgy, hogy maradjon is még kb 2gb szabad hely.
Tudom van windows embedded standard 7, fel is tettem jó is meg minden, de csak 30 napos próbaváltozatom van, míg normál win7 az van eredetiben (nincs kedvem újratelepítgetni havonta főleg, hogy nehezen telepíthető oda ahova szánom)
Ami szükséges lenne, hogy menjen: USB HID, webkamera, kinect sdk, remote desktop, wifi, win32 api, hang, installer.
Minden más törölhető (persze nagyon alap szolgáltatások csak kellenek...).

rt_7_lite-al próbálkoztam, de mindig sikerül valami olyat is kiszedni, amitől nem bootol a rendszer.

(vagy ha esetleg van valakinek valami megoldása windows embedded standard 7-hez, akkor dobhatna egy privátot)

A gép amúgy egy 2 magos intel atom SBC, 2gb ram, 6gb-os cf kártya hdd. Normál hdd nem opció méret és rázkódás miatt. ssd/flash meghajtó megint nem opció a hdd re történő írás miatt.

(#13025) Dot válasza Dot (#12784) üzenetére


Dot
őstag

Hali!

help pls: [link]

Most is, ledobott a teamspeak, de cod2-ben továbbra is fent maradtam a multi szerveren. bix.hu-t pingeltem, jó. Megnyitni már nem tudtam. Más oldalt sem! Torrent is megállt.
MSN nem dob le, de nem tudok küldeni üzenetet.

Ilyenkor letiltom a helyi kapcsolatot, majd engedélyezem és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13026) #41133696 válasza #41133696 (#5747) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az imént Vistán megtapasztaltam, hogy az UPS nélküli rendszeren alvó módban lévő gépnek szüksége van a Hiberfil.sys-re. Szóval nem tudom, hogy képzeltem be azt, hogy nem, mert a hibrid alvásnak ja, szüksége van, csak így tud visszajönni olyan alvó állapotból, amiközben érte egy áramszünet :D

(#13027) Dinter válasza Land (#13001) üzenetére


Dinter
addikt

Sziasztok! Most telepítettem fel újonnan Win7-et, de a cmd ablak iszonyatosan kicsi :( Mit lehet vele csinálni?

(#13028) Sub-ZeRo válasza Dot (#13025) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem egy lan drivert cserélj mert nem jó neki. Nekem annó az egyik gyárival volt ilyen, hogy töltés közben bontotta a kapcsolatot. Elég sokszor. Cseréltem egy másikra és jó lett.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13029) bpx válasza Dinter (#13027) üzenetére


bpx
őstag

betűtípust beállítani a tulajdonságainál

(#13030) Dot válasza Sub-ZeRo (#13028) üzenetére


Dot
őstag

van másik a gyárin kívül? mert ha letörlöm nem ismeri fel..

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#13031) Lenry válasza Dinter (#13027) üzenetére


Lenry
félisten

jobb klikk a fejlécre: alapértelmezések - betűtípus - 8x12

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13032) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Most kezdtem el 64bitet használni. Amihez nincs X64 verzió (PL office), annál használjam a ima x86ot? Működni fog?
Köszi!

(#13033) vlevi válasza dodopek (#13032) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen.
Gáz is lenne, ha nem menne, nagyon kevés a valódi 64 bites alkalmazás. Pl. játékokból elvétve akar 1-2.
Leginkább a drivereknél fontos, hogy meglegyen 64 biten, és azoknál az alkalmazásoknál fontos a 64 bit, ami a feladatából adódóan nagyon memóriaigényes. Például egy videószerkesztő progi nagyon meghálálja, ha 8G RAM van a gépben, és abból el tud érni 5-6gigát, szemben a 32 bites max 2 gigájával.

(#13034) Sub-ZeRo válasza Dot (#13030) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megnézed ki csinálta, ki gyártotta (pl. realtek) majd a honlapján keresel hozzá drivert vagy 2-3 db-ot és megnézed melyikkel lesz jó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13035) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Lassan már hetek óta van olyan problémám a Windows-al hogy indításnál van hogy akár egy percet is pörget az üdvözlőképernyőn, utána egyből belép és minden rendben. Ezt mindig csak hideg indításnál csinálja, de teljesen random hogy mikor, van hogy napokig jó.
Safe Mode-ban eddig még mindig jó volt.
Hogy lehetne kideríteni mi okozza a gondot?

"Csak úgy mondom"

(#13036) bpx válasza Csapi007 (#13035) üzenetére


bpx
őstag

elvileg a Bootracer tud ilyet, hogy kiírja bejelentkezés után, hogy a boot során mi mennyi ideig tartott

(#13037) gyuri86


gyuri86
tag

Win 7 esetén van egy 100mb-os partició a rendszerfájlok számára, rendszermentéskor erről nem csináltam külön image-et, ha majd új hdd-re szeretném visszaállítani a rendszert gondolom szükségem lesz erre a 100mb-ra is, tehát csináljak egy külön particiót ezeknek is és másoljam vissza a rendszerparticival együtt??? Már csak azt nem értem hogy elvileg ez a 100mb egy rejtett partición van, akkor ha én windows alatt létrehozom neki az újat akkor az már látható lesz a sajátgépből is, eddig csak lemezkezelőben láttam. Vagy kezdjem elölről és a rendszerrel együtt csináljak egy kör alatt a 100mb-ról is egy image-et!?
Az image program neve: Eazy Image

(#13038) Rambi


Rambi
tag

Sziasztok!

Alvó állapotban a hűtő ventik tovább pörögnek.Van erre valami megoldás?

(proci és vga cserén esett át a gépem nemrég, kb azóta nem jó)

(#13039) Sub-ZeRo válasza Rambi (#13038) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Bios default és úgy próbáld meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13040) Rambi válasza Sub-ZeRo (#13039) üzenetére


Rambi
tag

köszi, megpróbálom!

(#13041) stefyY


stefyY
őstag

Sziasztok...nem tudok máshova fordulni a problémámmal, bár ez nem kimondottan win7-es jellegű. A probléma a következő:

Win7 installt akarnék, és boot sorrent beállítása után is az xp bootol be...le se sz*rja a gép, hogy a rendszerlemez bent van...mit tegyek? Emlékszem, hogy régebben is volt hasonló problémám, de arra már kevésbé, hogyan oldottam meg. Előre is köszönöm a válaszokat.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13042) Rambi válasza Sub-ZeRo (#13039) üzenetére


Rambi
tag

Nem történt változás... ugyan úgy pörgeti a ventiket. Hibernálásba leállítja szépen, csak éppen kómába esik a gép, és nem akarja utána betölteni a rendszert...
A vga-m az gyárilag OC, a procim meg BE, olyasmit hallottam, hogy a túlhajtást nem igazán szereti az alvó állapot. Ez lenne tehát a baj?

(#13043) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

külön swap partícióm van. el lehet valahogy rejteni ezt az explorerből? végülis nem létszükség, de azért mégis jó lenne:)) a lemezkezelésnél nem engedi, merthogy lapozófájl van rajta (nanee)

(#13044) Sub-ZeRo válasza stefyY (#13041) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tedd elsőre a dvd romot majd onnan próbáld meg. Ha nem jön fel, akkor nem boot-ol a dvd amit kiírtál. Olyat kell keresni ami bootolni fog.

(#13042) Rambi:Igen, a tuning vághat haza dolgokat a procin kívül. De a tuningot vedd le. Meg nézzd meg hogy S3-on van belőve a rendszer. Valahol megtalálod ezt a beállítást.

(#13043) eastsider:Amint írtad nem fogja elrejteni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13045) vlevi válasza stefyY (#13041) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Win7 installt akarnék, és boot sorrent beállítása után is az xp bootol be..."
Én nem állítgatom a boot sorrendet a BIOS-ban. Arra a néhány évenkénti 1 installálás idejére felesleges. Legalábbis nekem.
Ilyenkor, amíg a BIOS töltődik, elég, ha megnyomom az F8-at, és bejön a BIOS boot menüje, ahonnan választani lehet. ASUS alaplapon legalábbis így van, a többin lehet, hogy más.

(#13046) Tamás88 válasza Rambi (#13042) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

A tuning nem lehet akadálya az alvó módnak, főleg, hogy BE változata van meg neked, ami pont a tuningolhatóságra lett kitalálva. Nálam pl. BE7750-es procim van, ami 3 GHZ-en van hajtva (alapból 2.7), és biza el tud aludni a rendszerem. Ahogy Sub-Zero is mondta, nézd meg, hogy a bios-ban az energiaállapot S3-ra van-e állítva. Esetleg még megkísérelhetsz egy bios frissítést is (Windows alól is lehet). Mert lehet hogy ezt is javították.

(#13047) stefyY


stefyY
őstag

Telepítettem párszor már wint, ha ennyire egyszerű lenne, nem ide írtam volna...átállítottam, sőt...! Kivettem a HDD-t teljesen, és ugyanúgy az XP bootol. Érdekes.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13048) Fire/SOUL/CD válasza stefyY (#13047) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kivetted az egyetlen HDD-t, amin XP van és bebootol az XP? Akkor nem egy HDD-van a gépben és azon is XP van vagy XP telepítő indul telepítőlemezről... :DDD
Jó lenne tisztázni, hogy akkor hány HDD-d van és hány ODD-od? (Meg melyikben milyen lemezt felejtettél benne) ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13049) sagesz93


sagesz93
addikt

hali
valaki segítsen már nekem, [link] a mappa és keresés beállításai miért is szürke nálam? rendszergazda vagyok a gépen...

[ Szerkesztve ]

(#13050) Laccoss válasza sagesz93 (#13049) üzenetére


Laccoss
addikt

Alt+F majd Eszközök - mappa beállításai... Amúgy nem optimizáltál a windowson?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.