Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) izsmen válasza McKane (#13984) üzenetére


izsmen
tag

Helo

Nekem van EEE pc-re valo Xp-m, + driverekkel egyutt. ISO fájl. cc. 500mb
En ezt raktam fel multkor egy 4GB SSD EEE Pc-re. igaz, nem maradt sok hely, a nagyobb tárhelyet meg kulso SD kártyaval oldottam meg.

(#14002) gyulank válasza katt777 (#12460) üzenetére


gyulank
addikt

Témák

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#14003) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

Lehet valahogy a 32bites oprendszerből 64 bitest csinálni reinstall nélkül? Mittom én egy pack feltevésével, vagy ilyesmi? :F

Memória fejlesztés miatt kéne...

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#14004) pzstm válasza vilmaboy (#14003) üzenetére


pzstm
titán

Nem.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14005) Sub-ZeRo válasza vilmaboy (#14003) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tiszta telepítés kell oda.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14006) jorden06


jorden06
senior tag

Sziasztok!

A frissen telepített Windows 7 Home Premium 64bites rendszerem jobban terhelheti a gépemet, mint a korábbi szintén W7 Home Premium, de 32bites kiadása?

Laptopon használom, és feltűnően többet jár a ventilátor, és kis utánajárás után kiderült, hogy valóban melegebb minden alkatrész 4-5 fokkal.

(#14007) Sub-ZeRo válasza jorden06 (#14006) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meglehet, mivel a 64 bit jobban kihasználja a hardvert.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14008) jorden06 válasza Sub-ZeRo (#14007) üzenetére


jorden06
senior tag

A feladatkezelőt figyelve a processzor terhelése ugyanúgy ~5-10% körül mozog, (csak a chrome terheli a gépet állandó jelleggel) mint a 32bites OS alatt.

Csak irodai alkalmazásokra használom a gépet, a rendszer SSD-ről fut. Fontos nekem egyáltalán a 64bit?

szerk: a cpu viszont többször pörög maximális szorzón még idle alatt is, amikor már rég vissza kellett volna váltania takarékos üzemmódba.

[ Szerkesztve ]

(#14009) spiritex válasza jorden06 (#14008) üzenetére


spiritex
veterán

Ha csak 2 giga RAM-od van, ahogy az adatlapodon fel van tüntetve, akkor teljesen felesleges.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14010) Sub-ZeRo válasza jorden06 (#14008) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha új a telepítés akkor így is fog menni, mivel indexel. Amúgy meg az a 4-5 fok, nem biztos hogy a 64-nek köszönhető, de elképzelhető. Az hogy most melegebb lehet az hogy a venti porosodik pl. De lehet véletlen szerencse is.
A feladatkezelőd nézzd meg mi az ami használja a cpu-t.
Amúgy ha 4 vagy annál több ramod van akkor kell a 64 bit.
Sőt már 3,5-nél is jól jön, mert ha 1 gigás vga-d van akkor nem fogja tudni a 32 bit használni az összes fizikai ramodat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14011) #93794560 válasza jorden06 (#14008) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha a konfigodban szereplő 2 giga RAM-od van, akkor nem kell neked a 64 bit. Elfut rajta rendesen, de a 64 bitesnek 4 giga RAM-tól kezdve van értelme. A 3 giga RAM az határeset. Annak jó a 32bites és a 64 bites is.

Szerk: Megelőztek! :)

[ Szerkesztve ]

(#14012) jorden06 válasza Sub-ZeRo (#14010) üzenetére


jorden06
senior tag

A telepítés ugyan új, de az SSD miatt ki van kapcsolva az indexelés, és minden egyéb háttértárat terhelő Win alkalmazás.

A gépben jelenleg 3GB RAM van, a dedikált videókártya 256MB saját memóriával rendelkezik (512MB hypermemory).

Csupa (szerintem) felesleges program terhelését mutatja a feladatkezelő:

- A Windows Media Player hálózatmegosztási szolgáltatása (változó 0-5%)
- Windows hangeszközgrafikon-elkülönítés (változó 0-10%)
- Helyi munkamenet-kezelő szolgáltatás (változó 0-3%)
- Asztali ablakkezelő (állandó 2-3%)
- AVG Identity Protection - nem maga a vírusirtó, hanem egy kiegészítő szolgáltatása (állandó 2%)

Ezek így egyenként nem tűnnek soknak, de ha mindegyik alap OS program ennyivel hozzájárul a terheléshez, hosszú távon már ott tartok, hogy 10-20% között mindig pörög a rendszer.

(#14013) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!

Telepítettem egy win7-et nemrégiben valakinek a gépére, amit most visszahoztak, hogy nem tudják használni.
A jelenség az, hogy mikor a win indul, kiírja, hogy a jelszó lejárt és meg kell változtatni. Mikor megadom az új jelszót, akkor meg azt írja ki, hogy: "A konfigurációs információ nem olvasható a tartomány vezérlőből. Ennek oka, hogy a számítógép nem elérhető.."
Mikor én telepítettem még semmiféle tartományba nem volt a gép beléptetve, egyszerű munkacsoport tag volt.
Mit lehet ezzel kezdeni? Nem tudok ugyanis belépni a rendszerbe. (Laptopról van szó, a kikapcsolás elaltatja így még nem sikerült safe-módban sem elindítani.)
:F

(#14014) Osiris válasza Osiris (#14013) üzenetére


Osiris
őstag

Bejutottam csökkentett módba, de ugyanaz a helyzet, nem lehet jelszót változtatni, sem felhasználót váltani, sem belépni..

(#14015) Sub-ZeRo válasza Osiris (#14014) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Reinstall.

(#14012) jorden06: Akkor minek raktál rendszert ssd-re, ha minden háttértáros dolgot lekapcsolsz? Normál használat melett is több 10 évet bírnak, na mindegy.
Amit írtál nem csak a 64-re igaz, hanem a 32-re is. Annyi az előnye a 64-nek, hogy amik 64-en vannak írnak, azok futnak + jobban kihasználják a jóhardvert mintha 32-őn lenne írva és abban futna.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14016) gyulank


gyulank
addikt

A rendesen telepített, vagy a hordozható programok lassítják jobban a gépet?
Tegnap raktam újra a gépet. Mert bekapcsolás után egy időn belül elkezdett a winyó zörögni, és kb. csak az egér mozgott. Másra nem volt ereje. Alapból nem tudom miért, ennek semennyi hely nem elég, és idővel mindig belassul. Gondoltam, talán, ha az Ultimate helyett a Home Premiumot teszem fel, abban kevesebb dolog van, és tovább tart telerakni a C meghajtót, és lassítani a gépet. Mivel magától is lassul, szeretném tudni, hogy a rendesen, vagy portable programok lassítják jobban? Nagy hülyeség volt bekapcsolni a frissítéseket? Csak mert az is dolgozik rendszeresen, és gondolom szeret másolatokat is csinálni magáról.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#14017) Sub-ZeRo válasza gyulank (#14016) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gondolom nem eredeti rendszered van ezért lassul be néha. Az ultimate ugyan annyit eszik min egy hp, csak a szolgáltatásokban tér el.
A frissítések nem poénból jönnek.
Mindegy melyiket használod, úgy is fel kell telepítened csak annyi a különbség hogy a portable nem csinál reg adatbázis bejegyzést (általában nem szoktak csinálni) meg bárhol működik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14018) jorden06 válasza Sub-ZeRo (#14015) üzenetére


jorden06
senior tag

Töredezettségmentesítés, lapozófájl, indexelés, hibernáció, rendszer-visszalállítás, Prefetch és SuperFetch.

Ezek mind ki vannak kapcsolva. Az összes SSD-vel foglalkozó cikk ezeket tanácsolja, ezért vártam azt, hogy ennek következtében a terhelés is arányosan csökken a processzorra nézve.

(#14019) Воланд válasza jorden06 (#14018) üzenetére


Воланд
titán

ezek kozul egyedul a toredezettsegmentesitest erdemes kikapcsolni, bar azt a win7 legtobb esetben mar alapbol megteszi, ha ssd-re telepited.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14020) jorden06 válasza Воланд (#14019) üzenetére


jorden06
senior tag

Van benne valami, de akkor azt nem értem, hogy az összes többi szakmai fórum (nem csak a PH!), miért azt ajánlja, hogy ezeket kapcsoljuk ki? Komplett "ssd beüzemelése a gyakorlatban" cikkek vannak róla, hogy ezek nem kellenek :F

[ Szerkesztve ]

(#14021) TRob1 válasza jorden06 (#14020) üzenetére


TRob1
veterán

Mert mind a "hosszú élettartamra" utazik, és nem a használhatóságra. :DDD De azért nem kell ssd hogy babusgassuk, becézgessük... sztem akkor kell venni, ha vki használni is akarja (és nem csak azért hogy pár mp-cel gyorsabb legyen a win boot ideje, amit aztán közhírré tehetünk vmelyik fórumba vagy közösségi oldalon ;] ). :U

¤ R'n'R ¤

(#14022) Sub-ZeRo válasza jorden06 (#14018) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak hát ennek fele nem a processzort zabálja.
Töredezettségmentesítés vinyó+ram. A procit nagyon kis %-on járatja.
Lapozófájl, hibernálás vinyó.
Rendszervisszaállítás vinyó.
Prefetch, superfetch.
Na ezek kis %-ban használják a procit. Mivel végül is ezek csak az előtöltést végzik utána meg ramba helyezi azokat programoakt amiket használsz.
Ezek közül a t. mentesítést kell kikapcsolni az ssd-nél, mert az nem kell.
A többi meg maradhat. Ha ennyire óvod az ss-t akkor inkább a temp mappát tedd át, mert az kicsit használatba veszi az ssd-t. Lásd böngésző temp, vagy a windows temp mappa.

(#14021) TRob1: +1. A megosztós dolog tetszik. Mehet a szemétdombra megosztásnak. (fészbúk)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14023) Воланд válasza jorden06 (#14020) üzenetére


Воланд
titán

mert egyszer ezt valaki leirta, aztan atvette mindenki (na meg anno az xp kornyeken meg el lehetett mondani, hogy az oprendszer nincs felkeszitve rendesen az ssd-kre, de ez mar a vistara/win7-re egyaltalan nem igaz), most meg mar a hoza(bb)ertoek mondhatnak akarmit. az ssd azert van, hogy hasznalva legyen, es gyorsitsa a rendszert (munkavegzest), ha az ember mindent letiltogat, meg athelyez a hdd-re, akkor mi ertelme van az egesznek?

meg az elozohoz annyit, hogy a lapozofajl hatareset, alapvetoen a fentebbi muveletek kozul az ir legtobbet a lemezre, de ha az at van helyezve egy hdd-re, akkor mar rogton jon a sebessegcsokkenes, kikapcsolni meg egyaltalan nem javasolt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14024) vlevi válasza Воланд (#14023) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kíváncsi lennék rá, hogy a Z68, H77-es chipsetben lévő Intel SRT vajon mennyire használható?
Mert annak a lényege az lenne, hogy egy SSD-t csak cache-nek használ, amin a sűrű olvasandó dolgok vannak, és annyit használ, amennyi az SSD-re rendesen ráfér.
Akkor nem kell variálni a partícionálással, mérettel, elrakosgatással, kikapcsolással, satöbbi, csak bedugom, és örülök, hogy milyen gyors.
Vagy tévedek???

(#14025) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Win7 ulti-nál valami miatt egyfolytában 100%proci teljesítményt jelez a laptop. Lassa is mint a reumás csiga. A laptopon semmi extra nem történt, csak vírusírtó adatbázis frissítés stbg... feladatkezelőben egy rendszerfolyamat ugrál 60-100% közt... nem jövök rá, hogy mi fogja le a gépet. Hol kutakodjak. Amatőr felhasználóé a gép. Skype, facebook stb-re használt. Nem buheráló számtekesé, mint mi...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#14026) Sub-ZeRo válasza vilmaboy (#14025) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Erőforrás figyelő vagy process explorer és megmondja neked mi a baj.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14027) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Esemény naplót hogy lehet le nullázni? Működőképes modszerrel?

(#14028) Sub-ZeRo válasza BIZ0906 (#14027) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem formázással. Amúgy én nem tudok róla hogy lehetne nullázni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14029) HUfantom


HUfantom
őstag

Helló

Kérdésem lenne:

Két monitorom van. Egy 22es Fuji és egy 27-es Acer. DVI és minidisplay porton vannak rákötve 6990esemre. A minidisplay porton van HDMI átalakító és HDMIvel van rajta a monitor.

Bekötés:
Fuji monitor -><- DVI --- DVI -><- 6990 DVI portja
Acer monitor -><- HDMI --- HDMI -><- HDMI --- Minidisplay -><- 6990 DVIhoz legközelebb eső minidisplay portja.

Az a bajom, hogy ha kikapcsolom a HDMI monitort akkor a win7 visszaméretezi az asztalt 1 képernyős módba, majd ismét extendálja ha bekapcsolom.
Ez így nem egészen jó, mert összekuszálódnak az ablakok.
Az lenne jó ha mindig kétmonitoros képet mutatna, mint amikor két DVI keresztül volt rákötve a két monitor egy másik kártyával

Tud erre valaki valami megoldást ?

Előre is köszönöm

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#14030) Tigi válasza Sub-ZeRo (#13998) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Na, megoldódott a probléma.
Megtaláltam a gyári Recovery lemezt és azzal sikerült megcsinálni.

Köszi a tippeket. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#14031) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Másnak nem jön be a 2011-es messengernél?
Másnak is van ilyen hibája?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14032) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Gond megoldva lehet törölni szerencsére simán a esemény naplóban :D így már nem fogja kiírni hogy 400napot ment egyfolytában a gépem :D A dolog előzménye, hogy mikor kitakarítottam a gépet és utána újra húztam a Win7-et az alaplapból is kivettem az elemet és az órát elfelejtettem beállítani és mikor beállítottam és újra indítottam azt hitte egyfolytában ment :D De gond kipipálva.

(#14033) Tamás88 válasza Sub-ZeRo (#14031) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nekem is kijött, mikor bejelentkeztem az MSN-re.

(#14034) polgcsabi


polgcsabi
aktív tag

Hali!

Van 1 kis gond a win7 hangjával! Mégpedig az a gond, hogy a hang néha lehalkul után a meg visszahangosodik, de még mintha hullámozna is.
Mi lehet a gond?

(#14035) Sub-ZeRo válasza polgcsabi (#14034) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr


Ezt állítsd be így. Hátha.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14036) Sub-ZeRo válasza Tamás88 (#14033) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor nem vagyok egyedül. Van rá megoldás megtaláltad?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14037) lapa


lapa
veterán

üdv. nem vagyok túl jól informált win 7 bootloader ügyben, de a következőt szeretném megoldani: van egy lemezre win 7 telepítve, és van egy nem bootolható eszköz (nevezzük raid vezérlőnek), amihez amúgy van driver. win7 telepítővel a drivert bemutatva tudom formázni, de telepíteni nem engedi rá a wint, mert nem tud bootolni.

odáig megvagyok, hogy van ez a kis boot partíció. nagyjából olyasmi lenne az ötletem, hogy a nagy partíciót bitre átmásolom a raid lemezre, a boot loadernek meg megmondom hogy azt töltse be. tud valaki bővebbet mondani az esélyeimről és a pontos teendőkről? köszi.

(#14038) cigam


cigam
félisten

Előre is elnézést az off-ért, de LibreOffice témát nem találtam a fórumon.
Feltettem a gépemre az aktuális portable verziót, de nem indul el. Rövid gondolkodás után ezt írja ki:

Tipp, vagy megoldás a problémára?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14039) Sub-ZeRo válasza cigam (#14038) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbáld ki a normál verzióval is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14040) cigam válasza Sub-ZeRo (#14039) üzenetére


cigam
félisten

A "feltettem a gépemre" költői túlzás volt. Természetesen pendrive-ra került. + Ezért nem tennék fel még1 office-t.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14041) hackeeeee válasza cigam (#14040) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Esetleg az OpenOffice-ból is próbáld ki a portable verziót. Vagy a Libre-ből egy korábbit.. Lehet, hogy valami bibi van ezzel a verzióval.

Véleményem szubjektív...

(#14042) TigerCat válasza cigam (#14040) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ne pendrájvról indítsd, hanem egy mappából a gépedről.
Java van telepítve? Nem árt neki...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#14043) cigam válasza TigerCat (#14042) üzenetére


cigam
félisten

Eddig ment java nélkül is, sőt most már kipróbáltam, a gépre telepített verzió fut rendesen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14044) Jhericho


Jhericho
tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani valami rendszermentő programot amivel ki tudom írni egy bootolható recovery DVD-re vagy pendrive-ra az aktuális rendszert? olyan kéne mint ami az előretelepített Laptopokon van, hogy van egy rendszerkép és azt tulajdonképpen csak felmásolja a C meghajtóra. Elég macera minden újratelepítéskor felpakolni a drivereket meg belőni a rendszert és ezzel könnyíteném meg a dolgom. Előre is köszi

üdv Jhericho

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#14045) TigerCat válasza Jhericho (#14044) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Paragon Free

Bootolj a kiírt CD-ről és mentsd le arról szektoronként a rendszer partíciódat. 2,5 éve csinálom így, soha nem volt vele gondom. Kiírhatod külső vinyóra is, vagy másik partícióra, ahogy tetszik. Ha nem megy, segítek privátban, vagy telefonon is, nem probléma.

Ha ez nem fekszik, a ghost topikban is kapsz segítséget..

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#14046) sz.j válasza Jhericho (#14044) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én ezt használom, nagyon bevált. :K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#14047) #41133696


#41133696
törölt tag

2012-05 Windows 7 64-bit Windows Update (Csak Windows)

(#14048) somasz


somasz
addikt

Üdv!
Egy magyar billentyűzetes lenovo x220-ra telepítettem win7 ultimate-et. Telepítettem rá francia, német és portugál nyelvi csomagot, majd a magyar billentyűzetét kicseréltem franciára. Átállítottam a nyelvi beállításoknál, országnál, billentyűzetnél mindent franciára, a billentyűzeteknél mindent kivettem a francián kívül. Ezzel együtt az üdvözlőképernyőnél valamiért a német billentyűt hozza fel jelszóbeírásnál.
Mit lehetne ezzel kezdeni, hogy végérvényesen elfelejtse a németet, és csak franciát hozzon föl? Semmilyen beállításban nem hagytam francián kívül mást. Hacsak nincsen valami rejtett beállítás...
Segítő válaszaitokat/ötleteiteket megköszönném :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#14049) sz.j


sz.j
nagyúr

Megint megkérdezném, hátha tudja már valaki a megoldást, mert nagyon "idegesít" már ez a hiba....

A képnézegetővel miért nem lehet forgatni a képeket, ill. hogy tudnám ezt a funkciót aktiválni?

(Főleg a bejövő levelek mellékleteiben lévő képeknél dühítő ez a hiba.)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#14050) hackeeeee válasza #41133696 (#14047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi, hogy szóltál! :R

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.