Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) DS39 válasza randras (#15986) üzenetére


DS39
nagyúr

64 bites rendszert használsz?
virtuális memória mekkora?

(#16002) vilmaboy válasza Lalla (#15972) üzenetére


vilmaboy
őstag

szerinted véletlen szoktunk ilyen jelszavakat beállítani? :Y

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16003) vilmaboy válasza #95561216 (#15996) üzenetére


vilmaboy
őstag

Hálózati és megosztási központ ??? Mintha ott lenne ilyesmi... bocsi, de nincs előttem win7 csak xp per pill...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16004) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok.

Lenne egy olyan gondom hogy vmilyen okból nem tudom feltelepíteni a win7-et. Egy 80gb-s Samsung Sata2 vinyóm van, 100/100-as. A telepítésnél, kb.44%-nál mindíg kiad valami hibaüzenetet. Az XP minden további nélkül felment rá. 3 telepítő lemezzel is próbálkoztam és mindegyiknél ugyan az történt.

Valaki tudna esetleg segíteni?

Üdv.: Aszti

(#16005) snowdog válasza Tamás88 (#16000) üzenetére


snowdog
veterán

Nem azt mondtam hogy nem lehet megoldani, csak arra céloztam, hogy nem érdemes. Legalábbis annak, aki annál a cégnél szeretne tartósan dolgozni. Nem tudom milyen cégről van szó (majdnem mindegy, ha komolyan veszik a dolgukat), de ha egy esetleges jogosulatlan felhasználói beavatkozás nyomán (pl. nem engedélyezett, vagy vírusos program telepítése következtében) a cég adatvesztést szenved el, akkor még büntetőjogi következménye is lehet. Épeszű ember ezt nem kockáztatja meg.

(#16006) BigManus válasza snowdog (#16005) üzenetére


BigManus
addikt

" A telepítésnél, kb.44%-nál mindíg kiad valami hibaüzenetet. "

Most gondolatot kéne olvasnunk, vagy leírod a hibaüzenetet?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#16007) aszti93 válasza BigManus (#16006) üzenetére


aszti93
aktív tag

valami olyasmit ír ki hogy hardveresen vagy szoftveresen valami megváltozott a telepítés során.

Üdv.: Aszti

(#16008) Fire/SOUL/CD válasza aszti93 (#16007) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha a BIOS-ban van rá lehetőség, akkor SATA AHCI üzemmódban telepítsd a W7-t. Bővebben.

snowdog
Kis hazánkban sajnos elvétve valósul meg az, hogy mind az admin, mind az admin által felügyelt számítógépes rendszeren dolgozó felhasználók tisztában lennének a jogaikkal és a kötelezettségükkel. Tengerentúlon és Európában is több országban valóban büntetőjogi vonzata is lehet annak, ha egy admin nem megfelelően végzi a munkáját, mint ahogy annak is, ha egy felhasználó tevékenysége miatt lesznek problémák. Itthon legrosszabb esetben is csak kirúgják az admin-t (aki 1 hét múlva másik cégnél végzi a semmit nem érő munkáját) és a felhasználónak is max annyit mondanak, hogy "ejnye-bejnye, többet ilyet ne csinálj" (aki addig csinálta, az utána is fogja).
Természetesen vannak magasan képzett szakemberek, nyilván nem róluk van szó a fenntebb leírtakban.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16009) Faterkam


Faterkam
addikt

Erre valaki esetleg? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#16010) Fire/SOUL/CD válasza Faterkam (#16009) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ellenőrizd, hogy nem ragadt-e be(nem fut-e) valamilyen folyamat az IRST-ből. Ehhez indítsd el a feladatkezelőt(CTRL+SHIFT+ESC)/Folyamatok fül/Össze felhasználói folyamat megjelenítése és nézd meg a listában (rendezd név vagy leírás szerint).

Ha a folyamatok közt nincs, akkor ezt a registry Cleaner-t használd: Wise Registry Cleaner Free
(A registry takarítók mindig is rejtenek veszélyt magukban, extrém esetben még az OS sem indul el, egy "sikeres" tisztítás utá, azonban ezzel a registry takarítóval semmi próblémám nem volt eddig. Ettől függetlenül csak saját felelősségre használd, mert a számtek ördöge sosem alszik)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16011) #95561216 válasza vilmaboy (#16003) üzenetére


#95561216
törölt tag

Igen, más kapcsolatra ott lehet állítani, de amíg a másiknál lehet, ennél nem tudok rákattintani a "besorolásra", és így megváltoztatni sem. K**va jó, hogy ennyire helyettem akar dönteni mindenben..

Ja igen, a felállás: lanon jön be a chello, wifi-n megy ki ad-hoc a laptophoz, utóbbira nem tudok otthoni hálózatot állítani, pedig pont oda kellene az otthoni csoport..

(#16012) #95561216 válasza #95561216 (#16011) üzenetére


#95561216
törölt tag

Találtam egy lehetséges megoldást, de Home premium nem elég hozzá. Értitek, HOME PREMIUM-on nem tudok kedvem szerint HOME groupot állítani. Nyasgem.

(#16013) localhost válasza #95561216 (#16012) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csatlakozni tudsz csak:

"Otthoni csoporthoz a Windows 7 minden kiadásában csatlakozhat, de ilyet létrehozni csak a Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate, vagy Enterprise kiadásában lehet."
lásd

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16014) #95561216 válasza localhost (#16013) üzenetére


#95561216
törölt tag

Ez mind szép és jó, csak mi köze ahhoz, amit írtam? Eleve prémiumról beszélek, és el se jutok addig, hogy a csoportokkal lenne problémám.

(#16015) BigManus válasza #95561216 (#16014) üzenetére


BigManus
addikt

Localhost segíteni próbál, Te segítségre szorulsz. Stílusodon éppen ezért csiszolhatnál véleményem szerint...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#16016) localhost válasza #95561216 (#16014) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Ez mind szép és jó, csak mi köze ahhoz, amit írtam? Eleve prémiumról beszélek, és el se jutok addig, hogy a csoportokkal lenne problémám." - ha nem az Otthoni Csoporttal vannak problémáid, akkor a "kedvem szerint HOME groupot állítani." mondatodat pontosítanád, úgy, hogy talán még én is megértsem ?
Nálad mi a különbség az Otthoni csoport és a Home group között ?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16017) vilmaboy válasza localhost (#16016) üzenetére


vilmaboy
őstag

+1 :K

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16018) #95561216 válasza localhost (#16016) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nem kell ezen pontosítani, ha elolvasod mellé az egyel fentebb lévő, hivatkozott előzményt.

Összefoglalva: azért nem jutok el az otthoni csoport beállításáig, mert nem tudom a megfelelő adaptert otthoni hálózatra állítani, ugyanis a "Nyilvános hálózat" feliratra nem lehet ráklikkelni. A Home Premiumos háborgásom meg abból indult, hogy találtam egy megoldást, csak ahhoz gpedit kéne, ami meg nincs HP-ban.

(#16019) localhost válasza #95561216 (#16018) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én elolvastam, de nem értem.
Oké, te ott ülsz a gép előtt látsz bizonyos dolgokat dolgokat, de nem tudod elmagyarázni, vagy nem tudod jól...

Én pedig így nem tudok és nem is akarok segíteni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16020) #95561216 válasza localhost (#16019) üzenetére


#95561216
törölt tag

"Hogy lehet ebben a csodában egy nem azonosított hálózatot otthoni hálózattá nyilvánítani? Ugyanis az alatta lévő nyilvános hálózat feliratra nem lehet rákattintani.."

RE: "Hálózati és megosztási központ ??? Mintha ott lenne ilyesmi... bocsi, de nincs előttem win7 csak xp per pill..."

"Igen, más kapcsolatra ott lehet állítani, de amíg a másiknál lehet, ennél nem tudok rákattintani a "besorolásra", és így megváltoztatni sem. K**va jó, hogy ennyire helyettem akar dönteni mindenben..
Ja igen, a felállás: lanon jön be a chello, wifi-n megy ki ad-hoc a laptophoz, utóbbira nem tudok otthoni hálózatot állítani, pedig pont oda kellene az otthoni csoport.."

"Találtam egy lehetséges megoldást, de Home premium nem elég hozzá. Értitek, HOME PREMIUM-on nem tudok kedvem szerint HOME groupot állítani. Nyasgem."

"Összefoglalva: azért nem jutok el az otthoni csoport beállításáig, mert nem tudom a megfelelő adaptert otthoni hálózatra állítani, ugyanis a "Nyilvános hálózat" feliratra nem lehet ráklikkelni. A Home Premiumos háborgásom meg abból indult, hogy találtam egy megoldást, csak ahhoz gpedit kéne, ami meg nincs HP-ban."

Hát ha ez neked nem érhető, akkor tudod mit, tényleg ne segíts :D

(#16021) localhost válasza #95561216 (#16020) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én úgy gondolom, hogy azért nem kapsz lényegre törő, egyértelmű választ mástól sem, mert ugyanúgy nehezen operálunk a te fellengzős, nyasgemezős, helyettemeldönteni, 'ebben a csodában' stílusú ködös eszmerendszered tényeivel.

Kívánom neked, hogy ennek ellenére legyen olyan, aki érti és tud segíteni. :U

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16022) vilmaboy válasza #95561216 (#16020) üzenetére


vilmaboy
őstag

jajj ne haragudj, hogy épp xp van előttem. részemről ami eszembe jutott azt leírtam. elnézést, hogy fejből nem megy minden, hanem néha meg kell néznem. bocsi... este megnéztem volna neked nagyon szívesen odahaza, de sajnos nem fogok ráérni... biztosan jön majd valaki aki épp oly önzetlenül segít majd nekem mint local és én. tudod mi a szabadidőnket áldozzuk rá hogy itt hülyeségeket irogassunk és emgpróbáljunk még ha nem is mindig sikerül 100%osan a tapasztalatainkal segiteni

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16023) Faterkam válasza Fire/SOUL/CD (#16010) üzenetére


Faterkam
addikt

Kösz a tippet, a folyamatok közt nem futott. A progit letöltöttem, lefuttattam, most annyi a változás, hogy kapott egy mappa ikont.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#16024) #95561216 válasza vilmaboy (#16022) üzenetére


#95561216
törölt tag

Ember, egy rossz szót nem szóltam rád, csak azért idéztelek, hogy érthető legyen ami utána jön :D

(#16025) Faterkam válasza Fire/SOUL/CD (#16010) üzenetére


Faterkam
addikt

Ok, közben manuálisan a Regeditből töröltem két sort és így már oké, eltűnt az ikonja! Még egyszer köszi a tippet! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#16026) DS39 válasza #95561216 (#16020) üzenetére


DS39
nagyúr

egy screenshot tuti segítene, abban hogy hol akadtál el.

ha csatlakozol wifi-re át lehet váltani a csoportot gond nélkül.
hp, pro mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#16027) pzstm


pzstm
titán

Ennyiért a hülyének is megéri, hát még nekem :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16028) rybank válasza pzstm (#16027) üzenetére


rybank
senior tag

Ezzel a "frissítéssel" tiszta telepítést is tud csinálni az ember?

(#16029) pzstm válasza rybank (#16028) üzenetére


pzstm
titán

szerintem nem. (hivatalosan semmiképp, bár tisztaszoftveres Win7 is upgrade volt elvileg és ment a clean install vele)

MEg a végén ahogy a kép is mutatja pendrive-ra/DVD-re kiírható :U

kérdés, hogy az hogy/mennyire nézi meg egy jelenlegi oprendszer kilétét, illetve a telepítő menüjében működik-e a formázás :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16030) rybank válasza pzstm (#16029) üzenetére


rybank
senior tag

Bizakodó vagyok. Ez esetben sokkal jobban megéri a pénzét.

(#16031) altoalto


altoalto
tag

Sziasztok!

Tudna valaki segiteni step by step a win7 ujrainstallalasaban? Kulfoldon elek, de a nyelvet meg nem beszelem olyan szinten, hogy helyesen ertelmezzem a win7-ben levo informatikai szovegeket. Hasznaltan vettem a gepet egy helyi lakostol es a rendszer nyelve nem magyar. I7, ati 6850 vga,12 gb ram, normal hd c,d particiokkal, win 7 64 bit home premium oa. Win lemezt nem kaptam hozza, viszont az eredeti win matrica, a product keyyel egyutt ott feszit a gep oldalan. Szeretnem ujratelepiteni a gepet, mert erzem, hogy mar sok szemetet elraktarozhatott a kb. 1.5 eves hasznalat soran. En leragadtam a win xp szintjen. Azt mindig tudtam installalni, formatalni. Ez a win7 nagyon idegen. Ha nincs cd hozza, akkor hol van az eredeti win7? Hogyan tudom a c formatot is beleertve ujrainstallalni? Sajnos nem vagyok egy szamtech geniusz. Sot...jah igen, drivereket szinten nem adtak melle. Minden driver/eszkoz kb. ertheto szamomra, kiveve ezt:
Intel (R) Desktop/Workstation/Server Express Chipset SATA RAID Controller
Ezt is le kell valahonnet toltenem, vagy a win7 tartalmazza?
Alaplapi drivert fel kell majd tennem?

Elore is koszi a valaszokat.

(#16032) Psychonaut válasza altoalto (#16031) üzenetére


Psychonaut
addikt

Beszerzel valahonnan egy Windows 7 ISO-t (olyat, amilyenre a termekkulcs ervenyes), kiirod DVD-re, vagy talalsz itt Logouton USB telepitos tutorialt, DVD-rol/USB-rol bootolsz, es telepited szepen instrukciok szerint. Ha nem megy az angol, keress magyar Windows 7-et. ;)

Driverek nem igazan kellenek hozza, ami igen, azt a Windows Update szepen levadassza magatol.

SZERK: CD nelkul egyebkent Windows XP-t sem lehetett telepiteni soha, sehogy, es ezt sem lehet. Mukodo rendszerbol nem tudsz gyarival megegyezo telepitomediat kesziteni.

SZERK2: ja, es figyelj nagyon, hogy 64 bites Windows 7-et keress, mert a 32 bites 4GB RAM-ot tud csak osszesen megcimezni (RAM+VRAM egyutt).

[ Szerkesztve ]

(#16033) altoalto válasza Psychonaut (#16032) üzenetére


altoalto
tag

Koszi! Az xp cd-rol volt telepitve.
"Beszerzel valahonnan egy Windows 7 ISO-t (olyat, amilyenre a termekkulcs ervenyes)
Honnet tudom meg letoltes elott, hogy melyikre ervenyes a termekkulcs?

Most ki fogsz nevetni, de soha nem irtam meg neroval iso-bol rendszer DVD-t.
A nerobol melyik menubol kell inditani a kiirast, es milyen beallitasokat kell bepipalni?

Tovabba olvastam valahol, hogy telepiteskor formazas elott elobukkan egy rejtett 100 mb.os mini rendszerparticio. Azt is formazni kell es osszevonni a C vel?

Esetleg nics olyan Win7 verzio ami csak jatekra+netezesre keszult? Nekem nincs szuksegem ennyi kacatra amiket felpakol.

Bocs a sok kerdesert,de nincs tul sok gyakorlatom pc temaban.

(#16034) samgar válasza altoalto (#16033) üzenetére


samgar
őstag

1. Ha rákattintasz az iso fájlra, elvileg indul is a nero és kiírja neked.
2. Nem kell semmit semmivel összevonni.
3. Nincs ilyen W7.

Oppo Find X5 PRO

(#16035) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Kell, hogy ez automatikusan induljon a windowsal?

AMD AVT Microsoft Corporation Cmd.exe /c start "AMD Accelerated Video Transcoding device initialization" /min "C:\Program Files (x86)\AMD AVT\bin\kdbsync.exe" aml

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16036) Debilon válasza V.Stryker (#16035) üzenetére


Debilon
addikt

nem, én nem érzem hiányát :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#16037) Psychonaut válasza altoalto (#16033) üzenetére


Psychonaut
addikt

Honnet tudom meg letoltes elott, hogy melyikre ervenyes a termekkulcs?
Rajta van a matrican, de egyebkent irtad is, hogy Home Premium. Igy keresel ra a Windows 7-re is.

Most ki fogsz nevetni, de soha nem irtam meg neroval iso-bol rendszer DVD-t.
En sem, ImgBurn-t hasznalok. Ketto darab kattintasba kerul egy ISO kiirasa, es tud magyarul is.

Tovabba olvastam valahol, hogy telepiteskor formazas elott elobukkan egy rejtett 100 mb.os mini rendszerparticio. Azt is formazni kell es osszevonni a C vel?
Azert rendszerparticio, hogy ne piszkalj hozza. Hagyd csak maganak, nem veletlenul hozza letre.

Esetleg nics olyan Win7 verzio ami csak jatekra+netezesre keszult? Nekem nincs szuksegem ennyi kacatra amiket felpakol.
Minden Windows verzio alkalmas ezekre, amikre meg nincs szukseged, azt egeszen egyszeruen nem hasznalod. 20GB-ot foglal kb. egy Windows 7, szerintem ennyit tudsz nelkulozni. Es miutan telepitetted, ne kezdd el nezegetni neten a tutorialokat, hogy miket kapcsolhatsz ki, hogy "gyorsabb" legyen, vagy miket torolhetsz egy az egyben. Hagyd ugy, ahogy van.

(#16038) flash-


flash-
veterán

sziasztok

nekem egy olyan problémám lenne hogy hihetetlen lassan tudok néhány programot feltelepíteni.elinditom a telepítőt,de van hogy 10-20percig nem is indul el az állapotjelző csík.
amúgy a gép gyors,nincs sebességgel semmi probléma,a rendszer is jól működik.
ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16039) altoalto


altoalto
tag

Koszonom a valaszokat.

(#16040) vilmaboy válasza flash- (#16038) üzenetére


vilmaboy
őstag

hát ha a gép is gyors és a rendszerrel sincs semmi baj, akkor a telepítésekkel lehet semmi baj ;)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16041) kispx válasza flash- (#16038) üzenetére


kispx
addikt

Telepítés közben nézd meg a folyamatkezelőt, hogy esetleg egy program nem foglalja le a CPU-t. Első ránézésre a vírussírtót is érdemes megnézni, hogy nem-e az ellenőrzi le a telepítő fájljait.

(#16042) CoolMan válasza flash- (#16038) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ilyennel találkoztam én is, igaz nem 10-20 percig, de 2-3 percig (ez is csak akkor, ha nagy méretű volt a telepítő fájl) a vírusirtóm 'foglalkozott' a fájlal.

(#16043) vilmaboy válasza flash- (#16038) üzenetére


vilmaboy
őstag

okozhatja memória hiba is. futtass le egy tesztet...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16044) CoolMan válasza vilmaboy (#16043) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ezt nem gondolnám.....mert ezt írta: "amúgy a gép gyors,nincs sebességgel semmi probléma,a rendszer is jól működik."

(#16045) vilmaboy


vilmaboy
őstag

hibernáláskor hol tárolja a win a memória adatait?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16046) vlevi válasza vilmaboy (#16045) üzenetére


vlevi
nagyúr

c:\hiberfil.sys

(#16047) vilmaboy


vilmaboy
őstag

és ezzel ébresztés után mi kell történjen? eltünikk, vagy csak zsugorodik?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16048) Воланд válasza vilmaboy (#16047) üzenetére


Воланд
titán

kiurul. de a merete (75%-a a meglevo ramnak) nem valtozik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16049) vilmaboy válasza Воланд (#16048) üzenetére


vilmaboy
őstag

aham... ez érdekelt. köszönöm. :R manuálisanj állítható érték a 75% vagy fix?

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#16050) Воланд válasza vilmaboy (#16049) üzenetére


Воланд
titán

allithato.

parancssorba

C:\>PowerCfg.exe /HIBERNATE /SIZE 80 es ez 80%-ot jelent.

50 es 100 szazalek kozott lehet allitani, 75% ala nem ajanlott menni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.