Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83437) tomp


tomp
félisten

UPC és a túlfesz:
Miután írtak, hogy nem áll módjukban javítani a hibát, visszaírtam nekik egy szép levelet.
Tegnap visszaírt a kiemelt ügyfélkapcsolati osztály. A hosszú levélben elnézést kérnek és MINDENT megtesznek annak érdekében, hogy a hiba elháruljon.
"Sajnálatos módon legnagyobb igyekezetünk ellenére is előfordulhatnak hibák.."
:DDD
Szerdán kicseréltem a UPC által berakott izolátort egy sajátra(érdekes módon Budapesten alig kaptam, mindenhol hiánycikk...) és mintha a UPC izolátora is rossz lenne mivel az általam vett darabbal már nem jut át rajta a túlfesz.
Mikor itt volt a technikus meg is említette, hogy lehet az izolátor hibás amit berakott. De ugye nem cserélte ki...
Csere óta a modem feltöltési jelszintje is stabil, TV-n a 112MHz-es lévő csatorna(RTL Klub HD) jelerőssége is emelkedett 91%-ról 93%-ra. Szerda óta nem volt gond.
Ha az izolátor előtti bejövő koaxot megfogom továbbra is megcsap. Ha az izolátor után fogom meg akkor csak az "üzemi csípést" lehet érezni. Azaz saját pénzből ideiglenesen kijavítottam a hibát amit nekik kellett volna azzal, hogy itt az emeleten a dobozban visszakötik az elvágott földelést...
Írjak a munkadíjról a UPC felé számlát? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.