Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47351) poli27 válasza maki1976 (#47350) üzenetére


poli27
veterán

nem lesz nagy bukás, ugyanis rákényszerítik az emberekre ennyi...

(#47352) #54715584


#54715584
törölt tag

Tyű, leforrázás hideg vízzel.
Az tuti, hogy egy féle box lesz?
Találtam egy 4 évvel ezelőtti cikket, az akkori "csúcs"készülékről, naivan azt gondoltam, hogy mire ideér 2016-7-ben, addigra az lesz az alap.
Most is 3-4 féle box van, nem hiszem, hogy egy butított verzió lenne. Vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#47353) tomp válasza poli27 (#47351) üzenetére


tomp
félisten

Vajon extra díjas lesz ez a horizon hulladék? Ha igen akkor bukó lesz.
Ha az ember alá ír 2évet mindenre azaz a HD dvr boxra(cisco) de bedöglik viszont már csak a hulladék lesz akkor mi történik? Elállnak a dvr havidíjtól mert már nem tudják adni azt a boxot? Én tuti addig borogatnék asztalt amig ingyen nem adnák. Mert ez a horizon lájt 1Ft-ot nem ér.
Horizon box után csak akkor menne a 2 felvétel ha az ingyenes box mellé kérnék egy kártyát a tv-be és ahhoz is lenne egy vinyó...
Hát köszi upc. Micsoda fejlődés.
Már a mai tv-k alap tudása a wifi. De a upc csoda boxban még kábeles modem sincs így hát dupla kábel kell neki.
Miért érzem folyamatosan, hogy a upc kábeles piacon egyre jobban kinevetteti magát?

(#47354) kabelmania27 válasza #54715584 (#47352) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem több mint egy típusú box lesz.

[ Szerkesztve ]

(#47355) gduck válasza maki1976 (#47350) üzenetére


gduck
addikt

Most is sok DVR nélküli box van előfizetőknél. Aki nem használ felvétel funkciót, annak ez egy csoda készülék lesz. Szerintem nem lesz ebből bukás, simán be fogják vezetni. Én csak azt sajnálom hogy a rendes Horizon box sose ért ide :(

[ Szerkesztve ]

(#47356) #54715584 válasza tomp (#47353) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azt honnan tudjuk, hogy egy Lite verziót kapunk? Nem hinném, hogy egy szolgáltató kevesebbet / rosszabbat szolgáltatna, mint előzőleg. Néhány évente azért megújulnak 1-2 dologban.

Inkább a magyar csatornák kaphatnák össze magukat. Hiába a HD kép, amikor max a magyar hang érhető el sztereóban.
Pedig már van az HBO-n kívül pár természetcsatorna, akik magyarul is Dolbyban nyomják + ott az eredeti Dolby hang.

(#47357) gduck válasza #54715584 (#47356) üzenetére


gduck
addikt

Liberty Global jelentette be:
"Looking ahead, we expect to launch our cloud-based version of Horizon TV in the Austrian market and expand our "Horizon-light" TV product to Slovakia, Hungary and Romania in the first half of 2016."

KATT IDE!, nálunk a KAON900-as lesz, minden fontos infó benne van a PDF-ben ;)

[ Szerkesztve ]

(#47358) poli27 válasza gduck (#47357) üzenetére


poli27
veterán

ha jól értem ausztriában a rendes horizont vezetik be? csak itt keleten szopatják az embereket ezek szerint..

(#47359) gduck válasza poli27 (#47358) üzenetére


gduck
addikt

Jól érted, még a cseheknél is elérhető a Horizon kistesója KATT IDE!, de sajnos keletebbre már ez se jutott el :(

Amúgy a Horizon szoftver elég jól néz ki KATT IDE! ;)

[ Szerkesztve ]

(#47360) blakey


blakey
titán

Csak nekem tűnik úgy, hogy ezek csak feltételezések? Én még sehol nem olvastam, hogy nálunk konkrétan mi lesz, de itt már mindenki mindent ekéz. Nem kéne megvárni pl. a teszteredményeket? Szerintem meg kéne várni a hivatalos bejelentést és a konkrét megjelenéseket.
Ha ezek konkrét tények akkor elnézést kérek, de még sehol nem olvastam magyarul, hogy nálunk konkrétan mi és melyik box(ok) lesznek elérhetőek, ráadásul még titok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#47361) #54715584 válasza blakey (#47360) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem csak neked. :N
Bár hivatalos infó még úgysem lesz egy jó darabig, nem hiszem, hogy kedvezőtlen döntéseket hozna a szolgáltató. Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, annyi előfizető (és konkurencia) van.
Szerintem lesz többféle box is, ahogy most is van, csak meg lesz újítva (szép magyarosan) ezzel a Horizon rendszerrel.
Mondjuk a LAN + wifi + STB egy dobozban érdekesen hangzik.

(#47362) kabelmania27 válasza blakey (#47360) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Egyetértek.

(#47363) gduck válasza blakey (#47360) üzenetére


gduck
addikt

Ezek nem feltételezések! UPC dolgozóknál kint volt teszten, már mindent leírtak róla. Lehet reménykedni, de akkor is csak ezt a boxot kapjuk! Arról meg hogy már minden kiszivárgott erről a "szupertitkos" projectről, nem ér tehetek :D

"de itt már mindenki mindent ekéz": hát csak picit szomorú, hogy sose ért ide a Horizon, pedig milyen jókat olvastunk róla :(

monstre: ebben semmi nem lesz, csak wifi kliens! De hiába, mert vezetékes kapcsolatot "kell" használni hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#47364) #54715584 válasza gduck (#47363) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát de most ér ide a Horizon, nem? :)
És még semmi sem derült ki eddig, mert ez még mindig nagyon kevés infó.

(#47365) gduck válasza #54715584 (#47364) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem már mindent tudunk róla :) Később persze hogy lesz majd újabb box (semmi se tart örökké), de egyenlőre ez lesz.

(#47366) kabelmania27 válasza gduck (#47365) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

10évvel ezelőtt 20Mbit volt a leggyorsabb csomag chello professional néven docsis2-őn analóg tévével, hbo szűrővel, azóta sokat változott a technika, 1995előtt a 10csatorna is nagy dolog volt soros rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#47367) szabogabor10 válasza #54715584 (#47364) üzenetére


szabogabor10
veterán

Már mindent tudunk róla.
Maga a UPC is Horizon Light-ot jelentett be, úgyhogy teljesen egyértelmű, hogy sajnos a Kaont kapjuk. Ami egy óriási visszalépés, leszámítva a szoftverét.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47368) kezo0


kezo0
addikt

Mindenkinek, aki most csodálkozva teszi fel ugyanazokat a kérdéseket Horizon-ügyben, mint amiket hetekkel ezelőtt alaposan kiveséztünk már itt: tessék kicsit visszaolvasni, akár keresőszavakat is használva, erre való a fórum.
Horizon (light), Kaon és FOS szavakra is biztos lesz pár találat...;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#47369) blakey


blakey
titán

Igen, ki lett vesézve, de mi alapján? Persze én is tudok összeesküvés elméleteket gyártani, feltételezem én is, hogy milyen készülékek lesznek, de ez továbbra is csak feltételezés, következtetés. Igen, egy belső ember látott már ilyen eszközt, ide le is írja, de biztosak vagytok benne, hogy mindent leír? Egyfajta marketingkommunikáció része (aki része az efajta kommunikációak az tudja, hogy miről szól) volt a bejelentés, egyrészt kiváncsiak, hogy milyen lesz a rekació, másrészt valószínűleg ezzel kezdik a tesztelést, de ez változni fog, nem véletlenül íratnak alá titoktartási-nyilatkozatot. Személy szerint egyelőre nem érint a box, de fenntartásokkal kezelném ezeket az információkat mindaddig amíg a "mi" szolgáltatónk weboldalán fel nem tűntetik a konkrét eszközöket, felesleges jönni a cseh, osztrák, svájci oldalakkal,

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#47370) Teaway válasza gduck (#47357) üzenetére


Teaway
veterán

2016 közepén SCART csati? :Y Hova? Kinek Miért?

Nincs itthon csokid??

(#47371) gduck válasza Teaway (#47370) üzenetére


gduck
addikt

Én mai napig használom, azon nincs DHCP védelem, képminőség elfogadható, így rögzítésre tökéletes :)

(#47372) gduck válasza blakey (#47369) üzenetére


gduck
addikt

Monstre kezdett el érdeklődni, én meg leírtam a TÉNYEKET! Ezt is csak azért írtam, mert szegény örült hogy végre megérkezett a HORIZON ;) Nem értem mit kell ezen problémázgatni, meg "feltételezgetni", inkább el kellene fogadni a tényeket... A teszt meg azért kellett hogy az új technológiát (IPTV) ne teszt nélkül vezessék be.

Én remélem hogy a hiányosságai ellenére is egy jól használható boxot kapunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#47373) blakey válasza gduck (#47372) üzenetére


blakey
titán

Tények akkor vannak amikor konkrét, kézzel fogható információk állnak rendelkezésre. Verheted a fejed a falba, de egyelőre nem így van. Neked már van ilyen boxod? Nincs, akkor feltételezés.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#47374) gduck válasza blakey (#47373) üzenetére


gduck
addikt

Nehéz eset vagy :D Amúgy külföldi oldalakat meg azért linkeltem, mert ott már vannak információk! De ha ennyire zavar, meg ilyen struccpolitika van itt a fórumban, akkor inkább nem írok semmit ;)

[ Szerkesztve ]

(#47375) blakey válasza gduck (#47374) üzenetére


blakey
titán

Nem zavar és nem hinném, hogy nehéz eset lennék viszont a feltételezéseket ill. az itélet előtti itélkezést nem díjazom. Minden akkor tény ha már bizonyítható, addig csak feltételezés. Ezt kéne megérteni. Bizonyítsd be, hogy nálunk ilyen box van és akkor lehet tényként kezelni, ennyi. Nem hinném, hogy ez ennyire bonyolult lenne.

Természetesen bármiről írhatsz, de amennyiben még nem kézzel fogható a dolog akkor feltételes módban. Amúgy meg meg kell várni a tesztidőszak végét és a boxok megjelenését nálunk is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#47376) gduck válasza blakey (#47375) üzenetére


gduck
addikt

Olvass vissza minket írtam, nem ítélkeztem, csak közöltem a tényeket amiket már több UPC-s dolgozó is leírt. Hogy ki mit hisz el, az már az ő dolga.

De már kurvára túlragoztuk ezt a Horizon témát így megjelenés előtt, szóval én már nem írok ez ügyben, mert lassan keresztre feszítenek :D :D

[ Szerkesztve ]

(#47377) Zitronensaft válasza Teaway (#47370) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Több tízezer előfizetőnek...2016-ban.. ja.

(#47378) maki1976 válasza blakey (#47373) üzenetére


maki1976
tag

Én pontosan azért feszegetem a témát, mert amíg hivatalosan nincs bevezetve, addig az UPC is variálhat , hogy mit is akar bevezetni, adni az előfizetőinek. Tesztidőszak van, tehát most még (mivel az UPC részéről is olvassák ezt a fórumot) lehet módosítani, ha a tesztelés negatív eredménnyel zárul, vagy nem túl jó a fogadtatása a tesztre kiadott eszközöknek. Véleményem szerint érdemes itt megvitatni ezt a kérdést, mert a szolgáltató ha már most negatív véleményeket lát/olvas, akkor lehet, hogy a jobb eszközöket/magasabb szintű szolgáltatást vezeti be a gyenge, visszafelé fejlesztett korszerűtlen vackok helyett! Az eddig kiszivárgott információk (ami nem hiteles és hiányos) igencsak megosztják az efiket, és ahogy konstatálom több a negatív visszajelzés eddig... Szerintem az UPC-nek fel kéne mérnie az előfizetői igényeket, minimum egy elektronikus kérdőívben, tesztben (nem csak pár emberen tesztelni), hogy tisztán lássák, hogy miért is fizetnének az emberek, nem csak ránk erőltetnek valami hulladékot! Amikor már megjelennek az UPC honlapján az eszközök, akkor már késő lesz gondolkodni, hogy jó lesz-e a cucc, vagy sem. Akkor simán ránk erőltetik, azt jónapot. Valszeg a meghibásodott régi boxok helyett, valamint az új ügyfeleknek is csak az új boxot adják majd bevezetés után, ahogy a routerek-kel is tették, pedig azok is ipari hulladékok kiherélve.

[ Szerkesztve ]

(#47379) szabogabor10 válasza maki1976 (#47378) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez jó taktika lehet. Azt kéne írni az összes (tényleg az összes) tesztelőnek, hogy nem elégedettek a boxszal, mivel kevesebbet tud, mint a korábbiak, és nyugaton se ilyent adnak. Akkor talán elgondolkodnak, hogy nem kéne minden filléres ipari szart lenyomni az efik torkán. Bár szerintem tesznek a véleményünket... Max annyira veszik figyelembe, hogy akkor nem vezetik be, és marad minden a régiben.
De a legvalószínűbb az, hogy már eldöntött tény, hogy ezt a hulladékot hozzák be, és kizarólag hibajavítás céljából teszteltetik. Ha csak a HD csatik számát nézzük, tisztán látszik, hogy magasról szarnak az efik esetleges igényeire.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47380) maki1976 válasza gduck (#47372) üzenetére


maki1976
tag

Tesztelték már azokban az országokban, ahol bevezették eddig. Itt max a saját hálózatukat kell tesztelni, hogy elbírja -e az IPTV technológiát, ami valljuk be nem a legjobb. Eléggé megbízhatatlan, akárcsak az UPC hálózata. Sok probléma lesz még ezzel a szolgáltatás alatt véleményem szerint. A saját modemes eszköz ezért lenne jobb megoldás, illetve mert sokkal fejlettebb, komolyabb (és drágább) eszköz, amely akár 4 tuner-rel is rendelkezik, alkalmas PC-ről megosztott hálózatról videó lejátszására, saját belső HDD-vel van felszerelve. Ha már bevezetnek valami szart, akkor tetszik, nem tetszik azt kapjuk jó pár évig fejlesztés nélkül! Ide óccsón akarnak valami alig használható megoldást bevezetni, de a végén mégsem lesz annyira óccsó, mint ahogy azt megszokhattuk minden esetben a tisztel UPC-től.

(#47381) #54715584 válasza kezo0 (#47368) üzenetére


#54715584
törölt tag

Rákerestem a Kaon szóra is, de még mindig nem vagyok meggyőzve, hogy csak 1 box lesz. :N A fos nem hozott használható eredményt. :D

(#47370) Teaway Szüleim vidéken 2 éve álltak át a HDMI-re, de addig fogalmuk sem volt róla, mi az és mire jó. A még idősebb nagyszüleimnek szerintem már a STB is zavart okozott.

(#47367) szabogabor10 Kerestem ezeket a cikkeket, de nem találtam róla semmit. Magyar nyelven meg főleg nem.

(#47379) szabogabor10 Szerinted a tesztelők mennyire igényesek? Mekkora részüknek van igénye arra, hogy a legnagyobb dobozt használják? Az itteni reakciókból itélve a többségnek bőven megfelelne a kisebb doboz is, csak húzzák a szájukat, hogy nem elérhető minden, amiket lehet nem is használnának ki.
Kérdőív valóban jó ötlet lett volna, legalább azt felmérni, hogy a userek mekkora része mit használ. Így legalább lenne egy valamire használható adat a kezükben a készülékek számát / felosztását nézve.

Belső ember meg szerintem főleg nem fog belsős infót megosztani. Szóval továbbra is tartanám magam ahhoz, hogy többféle box lesz, nem írnám le ezt a szolgáltatást/ót, mert egyelőre semmi ok rá.
Ha majd jön a hivatalos infó a upc-től, majd háborgok akkor.

Egyébként hogy fogják a TV-s és netes tartalmat megkülönböztetni ugyanazon előfizetésen? Mert a hálózat valószínűleg bírja a terhelést szerintem, legalábbis nálunk, de én újípétésűben lakom.

[ Szerkesztve ]

(#47382) blakey válasza maki1976 (#47378) üzenetére


blakey
titán

Nincs semmi gond a feszegetéssel, ide tartozik és beszélni is kell róla, viszont nálunk ezek még nem tények, tehát "vaktában lövöldözünk" :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#47383) szabogabor10 válasza #54715584 (#47381) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nézd, aki most Cisco boxot használ (sokan vagyunk), azok nagy valószínűséggel kihasználják a 2 tuner adta előnyt, az univerzális távirányítót és értékelik, hogy nem kell külső vinyókkal baszakodni. Én is így teszek, ezért látni nem akarom a Kaont a lakásomban.
Egyébként meg nem hiszem, hogy Svájcban vagy Csehországban sokkal több a hozzáértő, akik mindenképpen igényelték a normális Horizon box adta előnyöket. Mégis bevezették.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47384) maki1976 válasza szabogabor10 (#47379) üzenetére


maki1976
tag

Igen, ez valóban visszafejlesztés, mert szinte csak az egy hetes visszanézés funkció lenne újdonság, pozitív irányú fejlesztés. A jelenlegi box-ok (HD PVR) többet tudnak, nem kell hozzájuk külön HDD, lehet e rögzítés mellett másik csatornát is nézni, és nem kell külön-külön 7 ezer Forintos áron UTP kábeleket kihúzni az összes Horizon Lite Box-hoz. De valszeg igazad van, amit akarnak úgy is bevezetik, és drágán ránk fogják erőltetni. Az ára itt kb annyi lesz a butított verziós Horizon lite-nak, mint a nyugati országokban a jobbnak.

[ Szerkesztve ]

(#47385) #54715584 válasza szabogabor10 (#47383) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem neked akartam címezni a másodikat, hanem Makinak, csak rossz hsz hivatkozást másoltam ki. :)

De egyébként egyetértek. Nekem sem kellene az a doboz. Amit tegnap láttam, az nagyon tetszett, de most melóhelyen nem dobja be ugyanazokat a találatokat.

Nekem jó lenne a mindent egybe doboz, most is mindenből majdnem a max van használva.
Viszont akkor meg tesztelésre ki kellene adniuk a többi boxot is, nem csak egyet, nem?
Vagy elég tesztre a legkisebb?

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy rosszul járnánk. Továbbra is azt godnolom, hogy a szolgáltató nem léphet meg bizonyos dolgokat, különben elvesztene sok előfizetőt.

[ Szerkesztve ]

(#47386) szabogabor10 válasza #54715584 (#47385) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja, okés. :)

Hát szerintem is kiadnák tesztelésre a fullos boxot is, ha lenne ilyen itthon.
Én már csak a kötelező UTP kábelezés miatt is rosszul járnék, mivel nem akarok ilyent. Nyilván a Telekomnál ez nem lenne kérdés, de a UPC-nél (egyelőre) szó sincs IPTV-ről, azért is jöttem ide, csak azért meg ne húzzanak kábelt, mert nincs benne belső modem. Sajnos itthon mindent le lehet nyomni az átlagember torkán, pont ezért hozzák be szerintem a Kaont. De én dobnám ki, ha idehoznák. 2016-ban ne akarják már ilyennel kiszúrni a szemem.

A Replay pedig biztos, hogy nem lesz minden csatin teljes körűen elérhető, szóval a 2 tuner (vagy inkább 6 tuner, mint a normális boxnál) hiánya nonszensz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47387) #54715584 válasza szabogabor10 (#47386) üzenetére


#54715584
törölt tag

A technikai háttérrel nem vagyok tisztában. A net is a fali aljzatban lévő kábelből jön. Miért kellene ahhoz külön UTP kábel?
Bár akkor még mindig fennáll a kérdésem, hogy hogyan tudják megkülönböztetni a tévés és netes nethasználatot?
Aztán lehet csak én vagyok ehhez az analfabéta. :)

(#47388) szabogabor10 válasza #54715584 (#47387) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mert nincs benne belső modem, mint az eddigi boxokban. Ezért a HGW-ből kell elvezetni az UTP-t a boxba. Ami nevetséges.
A HGW-t lehet úgy konfigolni, hogy az egyik LAN portja a boxnak legyen fenntartva.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47389) #54715584 válasza szabogabor10 (#47388) üzenetére


#54715584
törölt tag

És akinek még a régi wifi nélküli modeme van? Szerintem abban 2 csatlakozó van csak, egy a netnek és egy a telefonnak. De lehet rosszul emlékszem.
Annyi kérdésem van. :)

(#47390) szabogabor10 válasza #54715584 (#47389) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez jó kérdés. :)
Ha nem engednek a saját router-ből kábelt vezetni a boxba, akkor mindenképp HGW kell.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47391) Clever0 válasza szabogabor10 (#47388) üzenetére


Clever0
senior tag

Ezzel az a baj, hogy, ha a (z okos) tévé környékére már húztál kábelt, akkor arra most egy routert kell tenned, akkor az UPC honnan tudja, hogy a tévén jutubozol vagy filmet nézel vissza a beltérin?

(#47392) szabogabor10 válasza Clever0 (#47391) üzenetére


szabogabor10
veterán

Közvetlenül kell a HGW-ből (vagy esetleg saját router-ből) húzni kábelt a boxba. Máshonnan nem lehet.
Egy belső, valószínűleg 10.x.x.x IP-t fog kapni a Kaon is, mint a mostani boxok. Így egyértelmű a UPC-nek, hogy mit és mikor ér el a box. Bár bebaszna, ha nem így lenne, és akár Digis netről is lehetne üzemeltetni a boxot. :DDD

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47393) poli27


poli27
veterán

valszeg a sok okos kimatekolta olcsóbb az upt kábel a hgwtől, mintha benne lenne a boxba még egy modem a visziránynak :D sajnos mindenhol ez megy agyatlan faxságok, amit olyanok találnak ki aki életében nem látott még egy lakáskiépítést sem belülről...

(#47394) gduck válasza maki1976 (#47378) üzenetére


gduck
addikt

Én azért ezt picit erősnek tartom...

Nekem csak két észrevételem van ez ügyben:
- Nagyon de nagyon sajnálom (és ezzel más is így lesz, ha veszi a fáradságot és elolvassa ezt KATT IDE!) hogy nem kapjuk meg a Horizon beltérit. Ezért használom a "kiherélt" jelzőt a Kaonra.

- Nekem jelenleg kevés az 1db DVB-C tuner

DE! Ennek ellenére szerintem egy jól haszálhaltó eszköz lesz ;) Az persze probléma sok helyen, hogy külön NET kábel kell hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#47395) mikung válasza gduck (#47394) üzenetére


mikung
aktív tag

Nos ... futtattál te 386 DX-40 40MHz, 4MB RAM, W95 kombón Access95 -öt ?

Felvétel közben próbáltam beállítani a kedvenceket és kb. 1 perc volt az átlagos reakcióideje ... mármint megnyomtad a gombot, visszaadta az élőképet, gondolkodott, majd jött a következő párbeszédablak/lap, gondolkodott, .... .

Szóval poén a SW, csak pistike a HW.

(#47396) gduck válasza mikung (#47395) üzenetére


gduck
addikt

Te már tesztelsz?

(#47397) kezo0 válasza mikung (#47395) üzenetére


kezo0
addikt

Na, ez engem is érdekelne. Mármint, hogy ezt most melyik eszközről írod.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#47398) spici válasza gduck (#47347) üzenetére


spici
tag

Te úristen mennyire szégyellem magam, olyan hülyeséget írtam mint annak a rendje.

Hát a cégünknél UPC van és valaki az én számomat adta meg, de hogy erről engem senki se tájékoztatott, senki se tudott :F

Csak azért hittem hogy box mert UPC csomag 0FT utánvét értékkel? Hát egyből erre gondoltam, de egy kicseszett UPC sim kártya :DDD

Elnézést kérek a félretájékoztatásért, inkább nem írok semmit :DDD

(#47399) gduck válasza spici (#47398) üzenetére


gduck
addikt

Már miért kérnél elnézést, csak fórumozgatunk, ilyen simán belefér ;)

(#47400) mikung válasza gduck (#47396) üzenetére


mikung
aktív tag

Ezt az 1Mhuf+kötbéres kérdést válaszolja meg akinek telik rá ;) .

#47397 : Amelyik pici, fekete, USB -s winyóra vesz fel Ext4 -re, de sajnos kódoltan, viszont az adatbázisát is mellé menti ... .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.