Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most nézem, gyönyörűen kiszámlázták júniusig a 2. mediacard + HD díját, pedig már április végén visszaadtam. Ilyenkor ugye nem kell kifizetnem a számlát, és csinálnak másikat? Az nem pálya, hogy majd a következőből levonják. A számlázási ciklusom hónap 6-tól köv. hónap 5-ig van, tehát még ez sem lehet indok a túlszámlázásra.
Ja és a csoportos beszedésre való áttérés miatt se kaptam meg az 500 Ft-os kedvezményt...
Egyébként telefonálni érdemes nekik ilyen ügyben vagy személyesen bemenni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47702) tomp válasza gduck (#47696) üzenetére


tomp
félisten

Ha csak ez az 1 box lesz az innováció és a jelentős újítás akkor elég sok helyen téma lesz év végén a upc. Csak nem jó értelemben.
"Itthon is elindult a UPC Horizon szolgáltatása. Kezdetben egy fapados médiaeszközzel." "A fejlesztés igazból visszafejlesztés" stb sorok várhatók. :C
Ha van eszük az itthoni vezetésnek akkor nagyon gyorsan kerítenek egy normális boxot ami a Cisco utódja tud lenni.

(#47703) szabogabor10 válasza tomp (#47702) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az a vicc, hogy ők maguk is teljesen tisztában vannak a box tudásával, és nem is rejtik véka alá, gyönyörűen listába szedték az összes hátrányát. Ennél szebben én sem tudtam volna összeszedni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47704) gduck válasza tomp (#47702) üzenetére


gduck
addikt

Sajnos nem hiszek ebben, felhasználók 90% szerintem simán el lesz ezzel a boxal is. Mondjuk nem ártott volna figyelembe venni a magyar TV nézési szokásokat (magyar ember rögzít :D ). És sajnos az én hozzászólásaim is csak "mocskolódásnak" tűnnek, pedig nagyra értékelem a UPC-t. Itt nálunk se lenne max ADSL, ha nem fejleszt a UPC. Na mind1, ez van, hátha még optimalizálnak rajta picit, bár csodák nincsenek :(

(#47705) szabogabor10 válasza gduck (#47704) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az oké, hogy ellesz, de vajon Hollandiában, Svájcban vagy Írországban nagyobb igény volt egy normális boxra? Ott se mindenki heavy user.
Én se akarnám bántani őket, de ez gyalázat, lássuk be. Pláne a Cisco (vagy a Philips) box fényében.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47706) gduck válasza szabogabor10 (#47705) üzenetére


gduck
addikt

Vagy ott van a cseheknél a Pace DMC7002, az se egy szélvész de abban legalább 4 tuner van ;)

(#47707) szabogabor10 válasza gduck (#47706) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez meg a másik. Milyen alapon kapnak többet a csehek azon kívül, hogy nyugatabbra vannak, és valamivel jobban élnek az emberek? Elvileg ott kevesebb előfizetőjük van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47708) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ausztriában állítólag Horizon Cloud lesz, ami ha jól olvastam, a sima Horizon utódja. Kíváncsi leszek, ott milyen boxot fognak adni. Ugye ez azért jó, mert elvileg bármelyik boxról el lehet érni a felvételeket.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47709) Gubek-Einste válasza szabogabor10 (#47701) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Próbálkozzál elsőnek a telefonnal, ha nincsen eredménye akkor még mindig bemehetsz az irodásba asztalt borogatni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47710) maki1976 válasza szabogabor10 (#47703) üzenetére


maki1976
tag

Na igen, de az előnyeit nem szedték listába, mert hogy az a lista ha létezne, akkor is csak egy darab bejegyzést tartalmazna:

- 7 napos visszanézési lehetőség...

(#47711) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#47701) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Írj a upconline@upc.hu címre.

(#47712) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Lejárt a hűségidő a Myupc-n miért nem tudok a 3 szolgáltatásból 2 visszamondani?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#47713) kabelmania27 válasza Dan-szan (#47712) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hívd a 1221-et, lemondás menüpontban letudod mondani.
Alapszolgáltatást nem lehet my upc-ben és lemondas.upc.hu címen lemondani.

[ Szerkesztve ]

(#47714) Skyhigh válasza szabogabor10 (#47701) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Kiállított számlát már nem stornóznak,
Be kell fizetni és a túlfizetést a következő havi számlán(számlákon) jóváírják.

Nekem is hasonló volt és hiába mentem a személyes ügyfélszolgálatra vagy telefonoshoz a szerződésre mutogattak amiben ez benne is volt...

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#47715) sly54


sly54
tag

Olvasom a sok horizonos hozzászólást(amiben sztem semmi konkrétumot nem tudni hivatalosan) de az még senkinek sem jutott eszébe,hogy ez a csoda az alap boxok helyébe léphet amihez képest azért előrelépés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#47716) Gubek-Einste válasza sly54 (#47715) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Végre valaki aki ugyan így gondolja :R
Tényleg mindenki arra jutott, hogy csak a Cisco helyett lehet az új? A Pace leváltása fel sem merült mint lehetőség?
Ha ebből indulunk ki akkor még később jöhet egy nagyobb tudású "testvér" 2/3/4 tuner-rel, akár beépített modemmel is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47717) gduck válasza sly54 (#47715) üzenetére


gduck
addikt

Nem tudom nektek mi a konkrétum, szlovákok már a 700-as boxon használják egy ideje, UPC és nem UPC tesztelőktől jövő konkrét infók és konkrét leírások. Ennél konkrétabbat nem igazán lehet mondani. Nézzed meg a szlovák UPC oldalt google fordítóval, a magyar ugyanígy fog kinézni pár hónap múlva XD

Alap box helyére lehet hogy jó lesz de a HORIZON nem így indult, sajnos 4 év alatt mire ideírt ez lett belőle :( Én nagyon mást vártam ;)

[ Szerkesztve ]

(#47718) maki1976 válasza gduck (#47717) üzenetére


maki1976
tag

egyetértek!

(#47719) cigam válasza sly54 (#47715) üzenetére


cigam
félisten

Senkinek? Tegnap (ezt is) írtam:
#47688) Lehet hogy az alap 1 tuneres box-okat erre cserélik, kifuttatva azokat, aztán ha "kitaposták az utat", jöhetnek a felsőbb kategóriás box-ok bevezetése/cseréje.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#47720) gduck válasza cigam (#47719) üzenetére


gduck
addikt

Úgy legyen ;)

(#47721) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Egyezünk meg annyiban, hogy amit eddig tudunk azt kibeszéltük, majd ha lesz valami új hivatalos magyar info akkor folytatjuk mert ez csak meddő/parttalan vita jelenleg állandóan ugyan azon rágódva.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47722) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Kösz mindenkinek, bementem rögtön, mert úgyis útba esett az irodájuk. Elnézést kért a pali, de mivel csoportos beszedéses vagyok, sajnos csak a következő számlán tudják jóváírni a túlszámlázott összeget. De korrekt volt, még pontosan ki is számolta, így mennyi lesz majd a számlám. És bónuszként kaptam egy egész jó egyedi csomagajánlatot is. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47723) Gubek-Einste válasza szabogabor10 (#47722) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

MI volt pontosan az egyedi ajánlat ha nem titok?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47724) mpierre


mpierre
veterán

Üdv!
Van egy kis gondom a upc-vel és nem tudom, hogy hol a hiba. Dio 3 közben folyamatosan eldobál a szerver, erre adtam neki egy pathping 213.155.155.233-t cmd-ben. Ahogy elnézem a upc ausztriában eldobja a csomagok 100%-t... Jól értem? :F

3 6ms 0/ 100 = 0% 0/ 100 = 0% catv-89-135-214-141.catv.broadband.hu [89.135.214.141]
0/ 100 = 0% |
4 --- 100/ 100 =100% 100/ 100 =100% hu-bud02a-ra3-ae45-2023.aorta.net [84.116.240.6]
0/ 100 = 0% |
5 7ms 0/ 100 = 0% 0/ 100 = 0% 84.116.137.14

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47725) szabogabor10 válasza Gubek-Einste (#47723) üzenetére


szabogabor10
veterán

240-es net + Digital Gold + HD+felvétel opció + HBO MaxPak + Európa csomag + Világ csomag + Nonstop S: 11450 Ft.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#47726) kabelmania27 válasza mpierre (#47724) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Lehet a játékszerver kapcsolatával van gond.
Modem értékek rendben vannak?

[ Szerkesztve ]

(#47727) Gubek-Einste válasza szabogabor10 (#47725) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ez nekem is jó lenne.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47728) mpierre válasza kabelmania27 (#47726) üzenetére


mpierre
veterán

Azt hogyan tudom megnézni? Ok. Első hsz. Mindjárt nézem.

Nem másoltam be az egész 30 lépéses útvonalat, de mindenhol máshol rendben van. Egyedül a upc ausztriai szerverénél van 100% csomagvesztés... Csak az a fura, hogy mások is játszanak upc-n keresztül és őket nem dobálja ki a játék 10-12 percenként.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47729) kabelmania27 válasza mpierre (#47728) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

192.168.100.1 admin párossal belépsz és kapcsolat menüponton belül felfelé és lefelé menükben.
Milyen modem van nálad?

(#47730) mpierre válasza kabelmania27 (#47729) üzenetére


mpierre
veterán

Íme:

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47731) kabelmania27 válasza mpierre (#47730) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Értékek rendben vannak, ez egy nagyon jó kis stabil modem.
Mivel akadást tapasztaltál nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.

[ Szerkesztve ]

(#47732) mpierre válasza kabelmania27 (#47731) üzenetére


mpierre
veterán

Csak ennyi van.

Fam/Attenuator feliratú cuccot nem találtam.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47733) kabelmania27 válasza mpierre (#47732) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a képet.
Ez egy jófajta négyes osztó, megfelelő a bejövő jelerősség annyi a feladatod hogy megnézed a modemnél és az osztónál nem lazultak-e ki az F csatlakozók és az in-be van-e bekötve a bejövő koaxkábel.

[ Szerkesztve ]

(#47734) mpierre válasza kabelmania27 (#47733) üzenetére


mpierre
veterán

Minden csati a helyén. Vagyis nem itt van a gond. Hogyan tovább?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47735) kabelmania27 válasza mpierre (#47734) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Előbb lemaradt, hogy indítsd újra a modemet és a routert.
Ha csak ez a játékszerver akad akkor lehet a szerverrel van probléma, csatlakozz másik szerverre vagy nézd meg másik játékkal mi a helyzet, máskor is előfordultak hasonló jelenségek.
Lehet csak átmeneti probléma van és holnapra helyrejön.

[ Szerkesztve ]

(#47736) kezo0


kezo0
addikt

Na kérem, volt nekem az a problémám, amit korábban itt meg is osztottam a kedves fórumtársakkal, hogy letöltéskor a max. sebesség elérésekor megszakadt az internet-kapcsolat, sőt, az utóbbi időben már egy sima speedtest elindítása is elég volt ehhez. 240-es netem van, és amint a sebességmérő megközelítette vagy éppen csak elérte ezt az értéket, már esett is vissza a virtuális mutató, és másodperceken belül elszállt a net.
Egy bridge-be tett Ubee HGW után kötött ASUS RT-AC68U osztja nálam a netet, és sehogysem tudtam 100%-os biztonsággal eldönteni, hogy a UPC-s eszköz vagy a saját routerem a hibás a jelenségben, de egyre inkább a saját ASUS-ra gyanakodtam ill. annak a legutolsó firmware-ére, mivel a net megszakadásakor általában elég volt csak ezt újraindítani, hogy helyreálljon a kapcsolat. Plusz amikor kipróbáltam, hogy kiiktattam a saját routert, és közvetlenül az Ubee-ra dugtam a letöltő gépet, akkor sosem szállt el a net.
De mivel erősen bízom a saját routeremben, és még a látszat ellenére is nehezen akartam elhinni, hogy az én eszközöm nem működik megfelelően, ezért tegnap besétáltam egy UPC-s üzletbe, és előadtam a problémámat egy nagyon kedves ügyintéző csajnak, akit nekem dobott a gép. Mondtam neki, hogy ha szerelőt hívnék, akkor az ugye legjobb esetben kicserélné az Ubee-t egy másikra, de én nem kérhetek olyat, hogy ne Ubee-t adjon, és akkor lehet, hogy semmi sem oldódna meg, plusz még az 1500 Ft-os kiszállást is ki kéne fizetnem, ha a pár perces ottléte alatt nem találna hibát az ember. Erre a csaj hátrament, és előhozott nekem egy bontatlan Compal HGW-t, azzal, hogy vigyem haza, próbáljam ki, és ha jobban muzsikál, mint az Ubee, akkor tartsam meg, és adjam le náluk másnap az Ubee-t. (Elmondta azt is, hogy új előfizetőknek egyébként már csak 30-as és 60-as nethez adnak Ubee-t, afölött már mindenkinek ezt a Compalt adják.) Még ott helyben be is regisztrálta nekem a Compalt, így mire hazaértem vele, csak be kellett kötnöm az Ubee helyére, és egyből működött is. A menüjében letiltottam a wifit (ez dual band-es készülék, szóval elvileg párhuzamosan szór 2,4 és 5 GHz-en is, nem úgy, mint az Ubee), áttettem bridge módba, majd újraindítottam a rákötött ASUS routeremet.
Ezt követően elindítottam pár letöltést, futtattam többször is speedtest-et, próbáltam terhelni, csúcsrajáratni, kiakasztani a magam szerény eszközeivel, és sosem szakadt meg az internet-kapcsolat, nem úgy, mint korábban az Ubee-val. Mikor egyszerre töltöttem több nagyméretű fájlt, akkor egyszer annyi történt, hogy egy-két percre visszaesett a sebesség nullára, és megállt minden letöltés, mintha megint megszakadt volna a net, de aztán magától helyreállt minden, és egyszer csak folytatódott a letöltés. A speedtest-ek mindig maximum vagy ahhoz közeli sebességet mutattak, és mutatnak azóta is, viszont a torrent mindig csak olyan max. 17-18 MB/s-al jön, ami azért messze nem éri el a 240-es csomaghoz tartozó elméleti maximumot... Korábban az Ubee-val felment ez simán 25 MB/s fölé, de ugye ott akkor meg is szakadt a net. Szóval most legalább nem szakad meg, ennyiben egész biztosan segített az Ubee-Compal csere (és akkor ezzel az is valószínűbb lett, hogy mégsem az én saját routeremmel volt/van gond), de azért jó lenne, ha torrentezésnél ki tudnám használni a teljes sávszélt, máskülönben nem sok értelme van a 240-es csomagnak.
Hát itt tart most az én kis sztorim, és bocs, hogy egy kicsit hosszú lett a bejegyzés.
Ja, még egy dolog: a Compal nekem sokkal jobban tetszik külsőre is, mint az Ubee. Fehér színe jól passzol a nappalim bútorához. Ezt gondoltam, még SZAKMAILAG megjegyzem. ;)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#47737) Gubek-Einste válasza kezo0 (#47736) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Lehet, hogy az Ubee-Asus párosítás nem volt tökéletes de a Compal-Asus már igen.

Hát itt tart most az én kis sztorim, és bocs, hogy egy kicsit hosszú lett a bejegyzés.
Írtál amennyit írtál, a lényeg, hogy minden világos érthető legyen.

Ja, még egy dolog: a Compal nekem sokkal jobban tetszik külsőre is, mint az Ubee. Fehér színe jól passzol a nappalim bútorához. Ezt gondoltam, még SZAKMAILAG megjegyzem. ;)
Ez az egész történetnek a leglényegesebb pontja, enélkül semmit sem lehetett volna megérteni belőle :C

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47738) kabelmania27 válasza kezo0 (#47736) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jól tetted hogy leírtad, ha valakinek a jövőben hasonló problémája lesz akkor rá tud majd keresni.
Az új modem az adott területen lévő összes ds us frekit tudja használni ezért csúcsidőben is stabilabb lesz a netkapcsolat.

(#47739) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Lehet upc, illetve rooter hiba az, hogy bizonyos oldalakat nem tölt be a chrome? Olyat csinál, hogy pl ebay-nél kiírja, hogy ellenőrízzem a proxybeállításokat vagy a tűzfalat, illetve itt mobilarénán is vígan nézelődhetek, de amikor be akarok jelentkezni már nem engedi és kiírja ugyanazt. Ebaynél is szintén belépésnél. Illetve nem tudom lehet-e köze hozzá, de mobilomon onedrive-ra töltöm fel a képeket és otthon wifin nem tölti fel, kiírja hogy 32 kép feltöltése függőben, kapcsolódjak wifihez (csak wifin tölt fel, úgy van beállítva)

Köszönöm a válaszokat

(#47740) kabelmania27 válasza Diabo6 (#47739) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg másik böngészővel is pl firefox.

(#47741) Diabo6 válasza kabelmania27 (#47740) üzenetére


Diabo6
senior tag

Internet explorer van fent, azzal próbáltam, de ugyanazt produkálja. Illetve javasolták még, hogy a beállításokban töröljek mindent (pl előzmények, cookik stb). Megtettem. 1 percig jó volt, aztán szintén rossz. Lecseréltem a vírusírtót is, próbaként már a tűzfalat is kikapcsoltam, de semmi.

(#47742) kabelmania27 válasza Diabo6 (#47741) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Indíts el karbantartóprogramot ha nincs akkor pl wiseregistrycleaner spybot 1.6.2 utóbbi cseh szerverről frissíthető, aztán keresés és immunizálást, lehet valami fogja.
Modem/router újraindítás után nem javul?

(#47743) Diabo6 válasza kabelmania27 (#47742) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ha az áramtalanítás/10-12 mp/áram alá helyezés megfelel, mint újraindítás, akkor igen, próbáltam és nem jött be.
A programot majd kipróbálom otthon. Köszi a tippet.

(#47744) kabelmania27 válasza Diabo6 (#47743) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincs mit, majd nézd meg a modem értékeket hátha magas az adási vagy gyenge a vételi, ki kellene zárni a jelszint/kábelhibát.
Vezetékes kapcsolattal nincs gond?

(#47745) Diabo6 válasza kabelmania27 (#47744) üzenetére


Diabo6
senior tag

A vezetékes tökéletes. Tegnap pl letöltöttem 2 filmet is pikk-pakk. Aztán meg beléptem volna ezekre az oldalakra és nem engedett.

(#47746) kabelmania27 válasza Diabo6 (#47745) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Akkor vagy az oldalakkal volt valami vagy a wifi kapcsolatot kellene ellenőrizni ha megint nem jó, összefoglalóban levan írva hogy mit kell csinálni ha akad a wifi.

(#47747) Diabo6 válasza kabelmania27 (#47746) üzenetére


Diabo6
senior tag

Telefonról (wifin) simán felment azokra az oldalakra. Melóhelyen is ebayezek, otthon már nem megy. Arra gondoltam még, hogy jelzem a upc-nek, hátha a router szórakozik.

(#47748) sz_abika


sz_abika
addikt

Üdv,

Horizon GO, avagy mobilos tévézés milyen sávszélességet vesz fel? Az 1mbps korlátlan UPC mobilnet elég lehet, vagy skálázódik a felbontás a sávszélességhez esetleg?
MindigTVn a HD adás az benyel 500-600kb/s is gond nélkül, így az felejtős lesz utazás közben :(

PSN: xszabikax

(#47749) sly54 válasza gduck (#47717) üzenetére


sly54
tag

Az lenne a konkrétum ha a UPC magyar felületén elérhetővé(rendelhetővé)válna és lehetne tudni,hogy mi helyett (mellé)lenne választható,ameddig ez nincs így addig csak találgatásnak lehet nevezni-." A magyar ugyanígy fog kinézni pár hónap múlva XD"-mi ez ha nem találgatás

[ Szerkesztve ]

(#47750) tomp


tomp
félisten

Az új modemnél(Tc) ha a modem felületén vagyok akkor elég sűrűn elszáll az oldala.
"A kapcsolat alaphelyzetbe állt

A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.

A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár perc múlva."
Mi a szösz? Ha frissítem az oldalt akkor nem jön be. De ha újratöltöm a 192.168.0.1-et akkor bejön. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.