Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31932) Salex1


Salex1
senior tag

Van egy UPC-s router-modem problémám, hátha tudtok segíteni, mert a UPC nem tud!
régi UPC-s modemmel, és a TP-link routerrel semmi gond nem volt 3 évig, tökéletesen ment minden.
Megkaptam az új modemet, és beüzemeltem, szinte alig volt net, használhatatlan volt...hívtam az UPC-t, kijöttek, és mivel átraktam a modemet egy másik szobába, azt modnták, hogy rossz a kábel, ezért kicserélték (kb 4m) utána jobb lett, napokig megy az alap netezés, néha viszont szakadozik (CSAK WIFI-n használom)
Simán a UPC-s router használva: Ha laptopon megy a torrent, lehal a net, nem tudok androidon streamelni a PC-ről, online játék nem megy. Torrent ki, megy a net, a stream, de az online játék nem.
Ha berakom a régi routerem, akkor azon megy az online játék, a net is (bár néha akadozva), de nem tudok streamelni (elindul, de rövid idő után kiakad). Viszont ha mindkét wifi-t rajtahagyom akkor a UPC-sen megy a stream és mellette a TP-linken át lehet játszani, és mindkettőn böngészni.
Felhívtam a UPC-t és wifi-csatornát válottak, de azt már előtte én is próbáltam, semmi változás.
Próbáltam teljes resetet a modemen, de nem segített.
A torrent nem gond, kilövöm a böngészéshez, de az lényeges lenne, hogy stream (TV sticken használom) és online játék, böngészés menjen együtt.
Tud valaki segíteni? Mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.