Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21126) Intruder2k5 válasza Mate (#21120) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na igen, de még én fizessek többet, hogy vállalhassak hűséget? Ne már... Ráadásul nem is arra, amire én szeretnék, hanem amit ők gondolnak! Ez így egy kicsit röhejes! Úgy gondolom, hogy a hűség aláírásáért cserébe járna annyi az ügyfélnek, hogy kedvezményt kapjon, olcsóbban kapja a szolgáltatást, mint a hűség nélküliek! És itt most hagyjuk a 15-20 ezres listaárakat amiket fentebb írtál, én arra gondolok, amiket azok fizetnek, akiknek már átment határozatlanba a szerződésük! Az meg alap dolog lenne, hogy olyan szolgáltatást rendelek, amit akarok, végül is én fizetek, nem ők! Ez kb. olyan, mintha az ABC-ben azt mondaná az eladó, hogy karajt nem vehetsz 1300Ft-ért csak akkor, ha veszel mellé combot is 1200-ért, különben 4700Ft kilója! Mellékes, hogy máshol is 1300Ft a karaj... De mindegy, én ettől nem esek kétségbe, nekem nem kell a gyorsabb net, ezzel is el voltam, és ez után is el leszek, csak úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, ha ugyanolyan áron tudnak adni gyorsabbat, akkor aláírom a hűséget cserébe, ha meg nem, akkor nem írok alá semmit, de többet fizetni nem fogok egy forinttal se!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.