Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117699) Dzsekó válasza villifog (#117698) üzenetére


Dzsekó
addikt

Köszönöm!
A 2-es megoldást választom a fizika miatt is. Nem vésnék 100-as dobozt a falba emiatt, hogy kettes osztót tegyek be. Mindketen aszimmetrikus 3-as osztót javasoltok (én is ezt látom jónak). Vodafone szimmetrikusat hoz. Ezért nem az általuk hozott elosztóval oldanám meg a dolgot. Ismerősnél is 3x7,5dB-eset hozott Vodafone. És ha továbbra is szakadozik a jel nála, akkor lehet, hogy magam fogok betenni egy aszimmetrikus osztót.
Akkor a 2. Link lesz a nyerő. Nekem 4000-et megér, hogy ne szívjak utána. Egy vacak műanyag fali konnektor ennyibe kerül. Persze megnézem, hogy máshol ez a Kathrein van-e olcsóbban.
Azt mond meg légyszi, hogy miből látod, hogy a 3. 4. 5. iránycsatolós elosztó a 2. pedig aszimmetrikus elosztó? Én csak annyit látok, hogy két ágon egyforma nagyobb csillapítás és egy ágon kisebb csillapítás van mindegyik esetben. Mi a különbség a kettő között? Az iránycsatolós elosztó miért nem jó nekem? Ott is egy főág van (net) és két egyforma iránycsatolt ág (konyha TV, háló TV). Köszönöm a segítséged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.