Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118251) nicu71


nicu71
addikt

Hódmezővásárhely dél óta elesett.Se tv se internet se telefon.Talán este 8-ra meghegesztik.😐

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#118252) kezo0 válasza balazs1956 (#118248) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam működik, tegnap is működött. A Pannónia u.-ban vagyok, közel a Drávához.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#118253) MadMancs válasza eris94 (#118250) üzenetére


MadMancs
veterán

Önmagában a Business netbnem lesz stabilabb.

Viszont ha olyan csomagot választasz amihez jár Backup mobilnet akkor Hitron HGW kapsz. Nálam megváltás lett fekete CB után. Ennek mondjuk hátránya hogy nincs bridge mód. Így nekem is saját routerem extender szerepet tölt be.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118254) Toth_Jani válasza nicu71 (#118251) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Igaz csak este 6 után értem haza, de itt minden rendben volt.

(#118255) nicu71 válasza Toth_Jani (#118254) üzenetére


nicu71
addikt

Anyám is erről számolt be hogy a 18.00 órás híradót már tudta nézni,viszont nekem a hivatalos sms értesítés kb fél nyolckor jött a sikeres hibajavításról :D .Most pótolja az elmaradt sorozatait nagy üggyel-bajjal..

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#118256) jotzo01


jotzo01
tag

Veszprém: 17 óra óta se tv, se telo, se net.
Online hibabejelentés kb. harmadjára sikerült.
Info persze sehol sincs, se a honlapon, se a facebook oldalukon.

(#118257) vashal válasza jotzo01 (#118256) üzenetére


vashal
tag

Én azt hittem ez egyedi nálunk. A tv box nem mutat semmit.

(#118258) kmetykoakos


kmetykoakos
csendes tag

Azt esetleg meg tudná mondani valaki, hogy otthoni internet nem technikai jellegű hibából adódó szolgáltatáskiesése miatt milyen kötbérre számíthatok? Egy órája bújom az ÁSZF-et, de csak azt találom, hogy nekem milyen kötelezettségeim vannak. Hogy nekem mint ügyfélnek hiba esetén mi jár, arról egy szó sem esett eddig sehol…

(lemondtam a TV előfizetést és vele együtt lekapcsolták a modemet. Már egy hete nem sikerül visszakapcsolniuk :W )

(#118259) asdf_


asdf_
veterán

Fejből, nem tuti: a 3. nap után az egy napra eső havidíj négyszerese részleges szolgáltatáskiesés esetén, teljes kiesés esetén nyolcszorosa naponta (tehát utóbbi esetben négynaponta egy havidíjnyi, kb. itt tartasz most).

(#118260) mjani1172


mjani1172
addikt

Sziasztok!

Kb két hete a médiaboxon eltűnt egy pár kategória, (fimek, kedvencek) és a meglévők meg nem jól működnek. (szórakoztató=duna hd)
Számomra ez így kb használhatatlan
Másnál minden redben?

(#118261) csvzs válasza MadMancs (#118246) üzenetére


csvzs
csendes tag

Nagyon köszönöm!

(#118262) MiZo1990 válasza kmetykoakos (#118258) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A hiba bejelentésétől számított 72 órán túli javítás esetén részleges kiesés esetén a havidíj egy napra vetített összegének négyszerese, teljes kiesés esetén pedig a napi díj nyolcszorosa.

(#118263) AtHoS válasza kmetykoakos (#118258) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam tavaly tavasszal így nézett ki:

Kötbérfizetési kötelezettség keletkezésének oka:

HIBABEHATÁROLÓ ELJÁRÁS EREDMÉNYÉRŐL VALÓ ÉRTESÍTÉS KÉSEDELME
Érintett termék: Internet,Telefon
Eszr. szerint rendelkezésre álló időtartam: bejelentéstől számított 48 óra
Hiba bejelentésének időpontja: 2021.04.22
Értesítés tényleges időpontja: 2021.05.04

A kötbér számításának módja:
Az értesítésre nyitva álló határidő eredménytelen elteltétől minden megkezdett késedelmes nap után az értesítés megtörténtéig a vetítési alap kétszerese.

(a) Késedelmes napok száma: 11 nap
(b) Vetítési alap: hibabejelentés hónapjára vonatkozó havi előfizetési díj és az előző havi forgalmi díj összege alapján egy napra vetített összeg: (3090 + 193.50) Ft / 30 nap = 109.45 Ft/nap
(c) Szorzó: 2

A kötbér összege = (a) * (b) * (c) = 11 nap * 109.45 Ft/nap * 2 = 2408 Ft

HIBAELHÁRÍTÁS KÉSEDELME
Érintett termék: Internet,Telefon
Eszr. szerint rendelkezésre álló időtartam: bejelentéstől számított 72 óra
Hiba bejelentésének időpontja: 2021.04.22
Hiba elhárításának tényleges időpontja: 2021.05.07

A kötbér számításának módja:
A hiba kijavítására nyitva álló határidő eredménytelen elteltétől minden megkezdett késedelmes nap után a hiba elhárításáig a hiba minősítésétől függően a vetítési alap négyszerese vagy nyolcszorosa.

Hiba minősítése: a hiba következtében az előfizetői szolgáltatást csak az előfizetői szerződés szerinti minőség romlásával, vagy mennyiség csökkenésével lehetett igénybe venni

(a) Késedelmes napok száma: 12 nap
(b) Vetítési alap: hibabejelentés hónapjára vonatkozó havi előfizetési díj és az előző havi forgalmi díj összege alapján egy napra vetített összeg: (3090 + 193.50) Ft / 30 nap = 109.45 Ft/nap
(c) Szorzó: 4

A kötbér összege = (a) * (b) * (c) = 12 nap * 109.45 Ft/nap * 4 = 5254 Ft<KOTBER_DOC_09>

A számlaegyenlegében bekövetkezett változást a következő havi számlalevelünk tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#118264) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál is problèmázik a mobilos 4G hálózat?
Jelenleg elérhetetlen vele akármilyen oldalt próbálok nyitni, vagy alkalmazást használni. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#118265) eris94 válasza MadMancs (#118253) üzenetére


eris94
tag

Áh, így már értem. Köszi az infókat.
Egyébként itt valami központi/házon belüli gond lehetett tegnap, mert az egész napos akadozás után este 1 órán át nem volt net egyáltalán, de azóta, hogy visszacsinálták, eltűntek a hibák.

[ Szerkesztve ]

(#118266) kmetykoakos válasza asdf_ (#118259) üzenetére


kmetykoakos
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Szerencsére ma a sokadszori hívásomra megoldódott a probléma. Kíváncsi leszek a számlán levő kötbér összegére. Viszont számlát sem kapok már 5 hónapja… :U

(#118267) kabelmania27 válasza Norbi887 (#118264) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
ITT is kérdezd meg, mert ez az otthoni szolgáltatás témája.

(#118268) hfrici


hfrici
aktív tag

Laptopon saját kijelzőn firefoxon Windows 10 Vodafone TV hiba: WT1809. Van valami megoldás?

(#118269) cof válasza hfrici (#118268) üzenetére


cof
veterán

Másik laptop, ami támogatja a HDCP 2.2-t.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#118270) hfrici válasza cof (#118269) üzenetére


hfrici
aktív tag

Lenovo Legion 5 2021 ....

(#118271) Toth_Jani válasza hfrici (#118270) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Másik böngészőben sem megy ?? (Chrome, EDGE)

(#118272) hfrici válasza Toth_Jani (#118271) üzenetére


hfrici
aktív tag

Edge viszi, crome-ot nem használok.

(#118273) cof válasza hfrici (#118270) üzenetére


cof
veterán

Lehet 2023-as is ha nem támogatja firmware szinten. De akkor szerencséd van csak a Firefox nem támogatja a HDCP-t.

Itt lehet egyébként tesztelni milyen verziókat támogat. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#118274) hfrici válasza cof (#118273) üzenetére


hfrici
aktív tag

Eddig ment, most frissítettem a ff-ot, aztán már be sem enged a következőkre hivatkozva: Elérted a maximum készülékszámot. Törölj egy készüléket a fiókod alól. (WA204). Edgen továbbra is megy. 2 felhasználó van regisztrálva összesen.

(#118275) cof válasza hfrici (#118274) üzenetére


cof
veterán

Akkor valamit elbaltázhattak az új verzióban. Fiókokat ügyfélkapuban tudod kijelentkeztetni mert beragad és úgy veszi hogy használatban van.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#118276) hfrici válasza cof (#118275) üzenetére


hfrici
aktív tag

Köszönöm :R

(#118277) cocka válasza cof (#118275) üzenetére


cocka
veterán

A dobozon a Selfcare app sem teljesen százas. Rányomsz a törlésre és miután közli, hogy törölte, ugyanúgy ott van. Aztán amikor kilépsz az appból és vissza, akkor is ugyanúgy ott van. Majd amikor újra megpróbálod törölni, akkor kiírja, hogy törölve és akkor már tényleg törli is.

De hogy elsőre semmi nem megy ebben a szarban az durva. :U

(#118278) cocka


cocka
veterán

Jópofa anomália, hogy a kódolatlanná varázsolt Filmbox Pro csomagban VTV boxon IPTV-n a Filmbox Family-re fizessek elő, koaxon meg simán jön. Érhetetlen.

Az meg már csak olyan általános idétlenség, hogy ha a Filmbox összes csatornája kódolatlan, maga a Filmbox miért nem?

Bezzeg az ukrán Nickelodeon is jön kódolatlanul, de minek, még angol felirat sincs, nemhogy magyar. :DD

(#118279) DamianB válasza cocka (#118278) üzenetére


DamianB
őstag

Ukrán menekülteknek behoztak pár csatornát azt írták fentebb a kollégák.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#118280) cocka válasza DamianB (#118279) üzenetére


cocka
veterán

Tudom van valami 1+1 meg két másik, de azok kódoltak. Most hirtelen csak ez kódolatlan lett.

Különben azt se értem, hogy ha egy háztartásban legálisan kiépítettek egy 2. vagy 3. koax végpontot (vagy minek hívják), ahol mondjuk volt egy (analóg) tévé, de már nincs és csak néha használja az ember egy digitális settopboxszal, akkor miért kell kódoltan nyomni a csatornák nagyját?

Miért nincs olyan szűrő, hogy ha elő vagy fizetve, akkor az előfizetettek közül jön minden legfeljebb három végpontra, ha meg nem, akkor nem jön semmi.

Miért kell még pluszban bekódolni a csatornák nagyját, hogy nehogy már a saját lakásodban egy másik szobában is tudd nézni az összes előfizetett csatornát, külön havi díjas eszköz nélkül?

Vagy ennyire sem kifinomult a rendszer, hogy ilyesmit be lehessen állítani vagy eleve csak agyon van védve?

[ Szerkesztve ]

(#118281) mjani1172 válasza mjani1172 (#118260) üzenetére


mjani1172
addikt

Esetleg erre van ötlet?

(#118282) Kátai


Kátai
senior tag

Itt is megkérdezem hátha:
"Elromlott a régi UPC-s Connet Box, ami kilett cserélve az újabb Vodafonos boxra [link] . A régi modemként üzemelt (külön wifi router volt rákötve), de most ezt kihagynám.
Adott egy kamerarendszerem, amelyre a net, utp kábelen volt csatlakoztatva a felvevőegységre, amit távolról akár telefonról is elértem és láttam mi történik a ház körül. Miket kell beállítanom, hogy újra eltudjam érni távolról?"

(#118283) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok,
Valami történt tegnap április 21-én a tv.vodafone.hu-val, a horizon nyugdíjazása óta nekem működött (még ha égbekiáltó problémákkal is), de most csak WT1809. Displayporton, PC-n idáig nem volt gond, már csak emiatt(tv) tartottam a volt upc szolgáltatásokat, az internet is backupként szolgál már csak másik szolgáltató mellett, de hát látom nagyon meg akarnak szabadulni tőlem :)

fred

(#118284) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

A honlapon nem működik a funkció, esetleg hol tudom még megnézni egy adott lakcímen, hogy elérhető-e a szolgáltatás?

(#118285) kabelmania27 válasza Kátai (#118282) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Portforwardot kell beállítani, ehhez kapcsoltasd ki az ipv6-ot, ettől független saját routerrel jobban jársz mert a router funkciója többet tud mint a szolgáltatói eszközé.
Drughi: Üdv! 1270-es számon vagy ügyfélszolgálati irodában megtudják mondani. Amennyiben saját vagy Telekomos hálózat elérhető elő tudsz fizetni. Saját hálózaton dvb-c tv szolgáltatás van ezért tudsz kérni médicardot, társszolgáltatói területen kötelező a box.

[ Szerkesztve ]

(#118286) Kátai válasza kabelmania27 (#118285) üzenetére


Kátai
senior tag

Picit részletesebben leírnád? Akár privátban is.

(#118287) kabelmania27 válasza Kátai (#118286) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ipv6-ot ügyfélszolgálattal tudod kikapcsoltatni.
ITT és ITT tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#118288) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Milyen DVB-C set-top-boxot ad most a Vodafone új előfizetőknek?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#118289) pjen válasza LógaGéza (#118288) üzenetére


pjen
félisten

Voda box.

(#118290) LógaGéza válasza pjen (#118289) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszönöm, de ennek van valami pontos típusa? Rack polcra kéne tennem párat, csak tudnom kellene a pontos méretét, hogy mennyi fér rá egy polcra.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#118291) pjen válasza LógaGéza (#118290) üzenetére


pjen
félisten

14x14x3cm.

(#118292) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Ma jönnek kötni hozzám az XL netcsomagot.
Mennyire szokott stabil lenni a net (Budapest)? Hozza nagyjából az elvárt sebességet, vagy gigára ne is számítsak?
A bekötésnél elhozzák a kábelt rendesen az adott szobáig?
Mennyire jó az általuk hozott modem? Érdemes külön routert használni (1 PC, 3-4 wifi eszköz, plex)?
Bocsi a hülye kérdésekért, voltam már Digis és Telekomos is, de Vodás még soha.

(#118293) DamianB válasza Zsírkrétamen (#118292) üzenetére


DamianB
őstag

Én eddig elégedett vagyok . A 940 MB letöltést azóta se tudom megismételni valamit el állítottam szerintem de wifin nekem stabil 620 MB jön tuf ax5400 routerrel. Budapest . Az alap routerük is jó szerintem az elején azt használtam de nekem fontos volt az ax .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#118294) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Sziasztok. Ma az alábbi emailt kaptam. :

Köszönjük, hogy a Vodafone mobil szolgáltatását veszed igénybe!

Örömmel tájékoztatunk, hogy nálad is elérhetőek a Vodafone otthoni szolgáltatásai, amelyet akár az 1 Gibabit sebességű internet szolgáltatással is választhatsz!

Plusz rendelésnél címem megadásánál is azt írja, hogy rendelhető a Vodafone tv. De tudom hogy csak Telekom és Digi van nálunk, be is vannak ezek kötve. Semmilyen más kábelt nem húztak be se a lépcsőházba, se az utcán. Akkor ez technikailag hogy lehetséges? :) Mint érdekesség kérdezem, hátha tud rá valaki válaszolni. Köszönöm szépen. 😎✌️

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#118295) pjen válasza Zoshi85 (#118294) üzenetére


pjen
félisten

A T hálózatán szolgáltat a Voda.IPTV t.

(#118296) LógaGéza válasza pjen (#118291) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszi :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#118297) Zoshi85 válasza pjen (#118295) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Hm. Értem. Tehát ha megrendelem, a T bent van. Akkor én is be tudom üzemelni? Ez amúgy klapa. 😎✌️

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#118298) Zoshi85 válasza pjen (#118295) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Amúgy ez meglepett.. Nincs erről valami cikk? Érdekelne technikailag. Pl egyszerre a kettő tud működni? Ha igen hogy? Kíváncsi lettem.. ;)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#118299) cof válasza Zoshi85 (#118298) üzenetére


cof
veterán

Technikailag tud persze. Csak a bejövő koaxot kell elosztani két ágra.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#118300) Zoshi85 válasza cof (#118299) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Köszönöm ✌️😎👍

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.