Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10352) khorvat válasza Intruder2k5 (#10351) üzenetére


khorvat
senior tag

A 2 órás intervallum valóban jó lenne, vagyis jobb így csak 2 órát rabolnának el mikor mégse jönnek!
A hétvégi kiszállások már most is vannak, igaz nekem legutóbb nem érkeztek meg szombat 12-16 közöttre ,de az ÜSZ már hívott 18 után, hogy bocsi nézzünk egy új időpontot hétfőre, aztán hétfő 16-20 lett lejelentve ehhez képest a szerelő tudott volna már jönni 14kor is mert szabadult fel ideje, csak ugye akkor meg én nem értem még rá meló miatt!

Ami még érdekes a történetben, hogy hibabejelentést tettem, hogy 2 frekvencia 602 és 610 teljes csatorna kínálata eltűnt a TV-n, van-e esetleg vmi frekvencia változás amiről nem tudok és az okozza!
Válasz, hogy nincs frekvencia változást jön a szerelő megnézi, persze a megoldás az volt , hogy új frekikre tették át a TV csatronákat újra hangolás a megfelelő frekvenciákra és már jöttek is!
Weboldalon mediacard frekvencia táblázat elavult volt, a központi hibabejelentő kezelő se volt képben, hogy mi történik helyi szinten változások térén! Megmondták volna az új frekiket és elkerülhettük volna ezt az egészet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.