Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) kali válasza Gedeon31 (#18550) üzenetére


kali
legenda

azért csak megoldódott, csak telefonálgatnom kellett, meg kicsit "erőszakoskodni", különben lenyelették volna velem a 2 év hűséget... :(

(#18552) Gedeon31 válasza kali (#18551) üzenetére


Gedeon31
addikt

Eljutok addig a pontig hosszabbitok biztos személyesen intézem. Saját és a te tapasztalataid alapján .

(#18553) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18552) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő személyesen intézte, és ott adták 2 évre a szolgáltatást az adott csomagra.

Véleményem szubjektív...

(#18554) kali válasza Gedeon31 (#18552) üzenetére


kali
legenda

én telefonon intéztem, személyesen ugye láttam volna már akkor a szerződést, hogy mit írnak rá sumákban, kérdés nélkül... mondjuk rá is kérdezhettem volna, de a fórumokon olvasottak, és a szórólapon látottak alalpján nem is tudtam, hogy adott speciális - és nem publikus - csomagra 2 év hűség is létezik, mindenhol csak 1 évről volt szó!

(#18555) #78121280


#78121280
törölt tag

Nekem csak annyi bajom van velük, hogy vettem tavaly nyáron laptopot részletre 2 év hűséggel Kábelnet Maximum csomag mellé. A laptop árát elő törlesztésben kifizettem teljesen. Látom hogy a jelenleg van speciális ajánlat Kábelnet Maximumra 9 736 Ft/hó helyett 5320 Ft lenne, de nem engedik hogy át váltsak rá mert, hogy laptopot vettem, nem számít hogy ki lett fizetve akkor sem lehet váltani, hiába olvastam fel a szerződést amiben az áll, hogy kisebb vagy nagyobb sebességű csomagra valóban nem válthatok, de itt nem is ez történne hiszen a sebesség maradna csak az ára változna meg és a hűség idő indulna újra.
Nem értem ezt a hozzá állást. Vagy az a bajuk,hogy akkor kevesebbet fizetnék ergo kevesebb a bevétel? :((( Szóval nem értem mit kukacoskodnak.

@kali van már egy ideje 2 éves verzió is.

[ Szerkesztve ]

(#18556) kali válasza #78121280 (#18555) üzenetére


kali
legenda

már tudom, csak ez sehol sem szerepelt, nem publikus csomag lévén meg csak a szórólapra és a fórumos írásokra támaszkodtam, az ügyintéző meg nem kérdezte meg, hogy 1 vagy 2 év legyen, simán nyomta a 2 évet! mindegy, megoldódott, a kivizsgálás eredménye az lett, hogy csökkentették 1 évre a hűséget, mert hibázott az ügyintéző!

(#18557) hackeeeee válasza kali (#18554) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hopp, akkor tévedtem.

Véleményem szubjektív...

(#18558) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18557) üzenetére


Gedeon31
addikt

Akko jol emlekeztem rá.

(#18559) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18558) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen. :) Én tévedtem, úgy rémlett, hogy bent volt ügyintézni.. De most rémlik, hogy telefonon intézte, mert abból volt a gond, h nem volt szó 2 évről telefonon, erre 2 évre adták a hűséget. :)

Véleményem szubjektív...

(#18560) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Megint itt vagyok a #18537 után.
Ma meg az van, hogy 5 percenként megszakad a net, újra kell kapcsolódnia a modemnek, de ez valami kriminálisan lassan csatlakozik újra. Kell neki vagy 2 perc :(((
Mi a fenének kellett ezt bevezetnie a T-Home-nak? Mármint ezt a digitális modemcserét. 8 éve vagyok adsl-en, de az analóggal nem volt ennyi szakadás. 100Mb-ot nem tudok leszedni, hogy ne szakadna meg.Szerintem tuti van köze a hideghez. Itt van a ház előtt a telefonkaró, de amióta lerakták nem volt erre szerelő aki megnézte volna.Lehet már szét van rohadva az egész belseje :D

[ Szerkesztve ]

(#18561) n@p@lm válasza gabo89 (#18508) üzenetére


n@p@lm
őstag

A T-home az iptv-t erőlteti ha van lehetőség
igen, mert a sat-on nagyon kicsi haszna van, legalább 2 év megtérülési idő, utána kezd el igazándiból hasznot hozni.

(#18562) n@p@lm válasza Nietzsche_ (#18525) üzenetére


n@p@lm
őstag

miért erőltetik a digitális telefont?
ha egyszer a fax sem megy róla?
(nem mintha annyit faxolnék, de egy vállalkozás esetében szükség lehet rá)

(#18563) n@p@lm válasza polonic (#18547) üzenetére


n@p@lm
őstag

Mindig aranyos hölgyeket fogok ki. :)
óóó, ez így van.
főleg az ügyfélmegtartós csoportban dolgoznak igazán kedves hölgyek.
múlt héten majd egy órát beszélgettem egyikőjükkel. :)

(#18564) #78121280 válasza n@p@lm (#18563) üzenetére


#78121280
törölt tag

Egy órát? :Y Mit beszélt annyi ideig? :D

(#18565) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18559) üzenetére


Gedeon31
addikt

:)

Elég macerás ügy tud lenni ,ha egy ügyintézö nem áll a helyzet magaslatán.

(#18566) Gedeon31 válasza Mikiller (#18560) üzenetére


Gedeon31
addikt

ZTE HGW-d van?

Csere lesz szerintem. Jelentsd be a 1412-ön. Nekem is a telefonnal kezdödött a hiba. Hiába jelentettem be 3x egy óra mulva jött az sms elháritották a hibát ,a központba jónak látták.

4X már felemeltem a hangomat nem szeretnék még egy sms-t kapni, hanem egy szerelöt aki kicseréli a HGW-t.

(#18567) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18565) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja.. Mint írtam a múltkor, Én is "megszívtam" egy kicsit...

Véleményem szubjektív...

(#18568) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18567) üzenetére


Gedeon31
addikt

Hallottál valamit mennyi lett a havidijunk?

Ugy emlékszem második box 850 ft/hó volt ,most 870 ft/hó.

Gondolom ennél jobban fog emelkedni.

(#18569) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18568) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pontosan mire gondolsz? Az extra csomagok hűséghosszabbításkor asszem csak 2%-ot drágulnak...

Véleményem szubjektív...

(#18570) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18569) üzenetére


Gedeon31
addikt

Hűséghosszabbításkor ezt hogy érted?

(#18571) Syunas


Syunas
csendes tag

Hali!
Még pár éve kaptam a T-Home-tól az IPTV-hez egy Pirelli DRG A225G típusú modem/routert, eddig nem is volt vele probléma, a wifi és a net ment annak rendje és módja szerint. Viszont most akartam nyitni egy portot, és nem lehet. Hiába állítom be a virtual server-nél, meg a special applicationsnál (ahol még az adott port a népszerű programok közt is benne van, tehát, ha benyomom, automatikusan meg is nyitja). Továbbá kikapcsoltam a tűzfalat a DMZ-t meg be, de ez a hulladék így sem megy. Egyszerűen zárva marad a port.

Utánaolvastam és azt mondták, örüljek, hogy egyáltalán a wifi megy rajta, mert a T-fos megpiszkálja a gyári firmware-t és így ezek a lehetőségek nem biztos, hogy működnek. Ez valóban így lenne?

Nincs valami alternatív megoldás?

Ja és miután beállítottam a special applicationsnél, rendesen megnyitotta a portot, de kb. egy percen belül be is zárta, pedig nem állítottam át:S

[ Szerkesztve ]

(#18572) Gedeon31


Gedeon31
addikt

ZTE HGW-m pár perce ujra indult. Remélem ma már nem lesz ilyen.

(#18573) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18570) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy, h pl. bizonyos területeken az IPTV Családi, Kábelnet Extra és alaptelefon 5680Ft-ba került, nem felvevős box-al, most ez Valami 5800 v 5900 Ft körül alakul, ha valaki hűséget hosszabbít..

Új előfizetést pl. erre a csomagra nem tudom, hogy adnak-e ki, mármint ha extra csomagról beszélünk. De szerintem biztosan.

A + box havidíjakra pedig asszem ugyan úgy a 2%-oy + áfa jött rá, asszem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#18574) csƵ válasza csƵ (#18509) üzenetére


csƵ
őstag

Telefonon egyeztettünk azóta, kijött egy szerelőjük és díjmentesen kicserélte a modemet a fekete 360R-re. Így megvan a 15Mbit.
Úgyhogy jár a piros pont a T-Home-nak.

(#18575) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18573) üzenetére


Gedeon31
addikt

6000 ft körül lesz akkor a vége majd.

Lényeg nem sokkal drágul majd.

(#18576) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18575) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja, ahogy mondod.. :)

Prémium opció nélkül ~6k, prémium opcióval pedig olyan 7k körül lesz az ára...

Véleményem szubjektív...

(#18577) kovacszk


kovacszk
senior tag

Másnak sem mennek a t-online-os emil címek??

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#18578) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Nem az igazi a mai tv adás. Fekete kép ,lefagyott a box, többszöri ujrainditás, hgw ujrainditás. Remélem most már jó lesz.

(#18579) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy az egyik T-sat beltéri vagy a távirányító szaraxik... jelenség a következő... nyomom a távirányító csatornaváltó gombját, nem reagál, vagy ha igen akkor rohadt nehezen.... beltérin nyomom a fel-le gombot, ott is küszködik....

Elemek jók a távirányítóban, műszerrel mértem, cseréltem is.

A beltéri a HD-s nem felvevős típus. Most néztem a honlapon... de se nem Sagem DS86 HD, se pedig Sagemcom ISD83 250HD, hanem szögletesebb, jobb oldalán a 4 iránybillentyű + ki-bekapcs gomb.

Szerintetek mi lehet a bibi?
Ha cserélnék a beltérit akkor a honlapon feltüntettettek közül melyiket kapnám, előny-hátrány?

(#18580) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Jól látom, hogy megszűnt az Otthonőrző szolgáltatás? (Legalábbis már nem rendelhető?)

(#18581) Gery15


Gery15
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy amióta bekötötték ez a szerencsétlen digitális telefonvonalat, azóta elég érdekes dolgokat csinál... Pl: Befolyásolja a telefonvonal minőségét az, hogy én töltök a gépen? Szaggat néha a vonal, ha töltök, ha nem... ezért kérdezem.

HyperX

(#18582) kervantas


kervantas
aktív tag

sziasztok!

T-home iptv-m van és szeretnék videókat lejátszani rajta usb-ről, csak egyik menüpont alatt sem találom. Lehetséges ez egyáltalán? A válaszokat előre is köszönöm!

(#18583) hackeeeee válasza kervantas (#18582) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem lehetséges.

Véleményem szubjektív...

(#18584) kervantas válasza hackeeeee (#18583) üzenetére


kervantas
aktív tag

Arra gondoltam hogy a mindigTV dekóderét rákötöm a másik scart csatlakozóra, mert annál lehetett usb-n videózni.

(#18585) hackeeeee válasza kervantas (#18584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy lehet, hogy jó lesz. Az IPTV-s STB-vel ez a lehetőség nem fog működni.

Véleményem szubjektív...

(#18586) n@p@lm válasza #78121280 (#18564) üzenetére


n@p@lm
őstag

kicsit udvaroltattam magamnak :)
meglátjuk lesz-e eredménye :))

(#18587) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Lenne egy problémám: apósomnak van egy kb. 8 éves gépe, rajta win xp pro sp2, a netje pedig egy t-home-os 5 Mbites iptv csomag cisco modem-routerrel.

Két gondja van a nettel:
az egyik, hogy a pc bekapcsolása után kb. 5 percig nincs netje, aztán megjelenik a jobb alsó sarokban a felkiáltójeles sárga háromszög a hálózati jellel, vagyis a Nincs vagy korlátozott hálózati kapcsolat (Limited or No Connectivity) hibaüzenet, ami csak kb. 10 perc után tűnik el. Ezalatt már van lassabb netje, a jelzés közben is, de mi lehet ennek az oka?
Próbáltam már a következőket, de egyik sem segített:

1. Baállítottam az ip címet statikusra (192.168.0.10),
2. A Service-ek közül a DNS Client-et Automatic-ra tettem, majd a Recovery alatt mindhárom hibát "Restart the Service"-re tettem,
3. kipróbáltam a c:\netsh winsock reset parancsot,
4. a WinSock XP Fix-et, és
5. feltettem az XP SP2 Patch-et is - WindowsXP-KB884020-x86-enu, de semmi.

Szerintetek mit kéne még csinálnom, hogy a pc bekapcsolása után rögtön helyreálljon a netje minden gond nélkül?

A másik pedig csak annyi, hogy kb. 5 percenként felugrik egy ablak, amiben az van, hogy:
TCP/IP Ping Command has encountered a problem and needs to close. We are sorry...
Tudjátok esetleg, hogy ezt mi okozhatja?
Előre is köszi a segítségeteket! :R

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18588) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

upsz nem ide sorry...

[ Szerkesztve ]

(#18589) Gery15


Gery15
addikt

#18581 Senki? :(

HyperX

(#18590) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Nagy hideg és a hóesés közrejátszhat HGW ujraindulásában vagy csak simán a HGW-nek lesz valami baja?

Szerintetek????

(#18591) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18590) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet valami karbantartás van, vagy valami hiba van..

Véleményem szubjektív...

(#18592) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18591) üzenetére


Gedeon31
addikt

Amióta t-s vagyok ekkora hó nem volt igy nincs tapasztalatom ,itt nem messze tölünk lévö szekrény mennyire birja ilyenkor a terhelést.

(#18593) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18592) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sok különbség nincs.. Terhelést? A dobozon lévő hó súlyára gondolsz? :)

Véleményem szubjektív...

(#18594) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18593) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez a zord idöjárás pl. nagy hideg nem lehet ludas vagy inkább nálam lesz baj?

Volt IPTV-nél csak fekete kép volt ,de müködött a HGW.

Most kérdeztem egyik srácot itt a városba, neki az IPTV képe szakadozik folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#18595) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18594) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Be kell jelenteni hibára... Aztán max megmondják, hogy hol, mi a probléma..

Előfordulhat, hogy a hó miatt is vannak fennakadások, ha nem is több órás, de 1-2 órás, v csak pár perces szakadás..

Véleményem szubjektív...

(#18596) Gedeon31 válasza hackeeeee (#18595) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez elöfordulhat. Megkérdem mit mondanak ,hátha kifogok egy olyan embert ,aki ért hozzá.

(#18597) hackeeeee válasza Gedeon31 (#18596) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Próbát megér..

Véleményem szubjektív...

(#18598) spiritex


spiritex
veterán

Olyan kérdésem lenne, hogy ha hálókártyát cserélek egy gépben és a régi helyett azt kötöm össze az iptv-s t-home csomag Cisco EPC3925 modem-routerének LAN1 portjával, akkor azonnal lesz net, vagy kell valamit variálni?
Arra gondolok, hogy régen kellett szórakozni új hálókártyáknál a megváltozott MAC-address miatt, telefonálgatni a t-home-nak, és kérni őket az új hálókártya regisztrálására. Ez még mindig így van? Clone MAC-address sajnos nincs a cisco-ban...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18599) polonic válasza spiritex (#18598) üzenetére


polonic
félisten

Kábeles, dhcp-s netkapcsolatoknál elvileg így van.
Netes felület nincs egyébként? Annak idején a chelloval én netes felületen oldottam meg.

Megkérdezheted a hivatalos t-home fórumon is. Hátha tudnak valamit.

(#18600) kali válasza spiritex (#18598) üzenetére


kali
legenda

azonnal lesz net, illetve kivétel, ha te magad állítottál be mac adress szűrést a hgw adminisztrációs felületén, mert akkor ott engedélyezni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.