Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) forrest85 válasza hackeeeee (#18199) üzenetére


forrest85
senior tag

Persze értem én ezt meg elis fogadom. Csak dühítő, hogy nem az előfizető hibájából akarják lehúzni...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#18202) #78121280 válasza forrest85 (#18196) üzenetére


#78121280
törölt tag

Van még idő bőven válaszadásra. Kivárom. Fogadni merek, hogy adminisztrációs hiba lesz :DDD
@hackeeeee arra az sms-re gondolsz amiben az a sablon szöveg van, hogy a hibát elhárítottuk? Olyan jött.

(#18203) nggabi válasza hackeeeee (#18166) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez a sztori ismerős :(((

csak az a baj h amíg nem számláz ki neked a Tré egy gagyi kínai 1000Ftos modemet 20k-ért addig nem gondolsz ilyenre h átvételi elismervény... meg az asszony aki otthon van főleg nem :DDD

de akkor jó ha a vége jó, miután írtam kb 3 anyázós levelet voltak szívesek lestornózni a számlát :D és nédamán még a modem is előkerült ;]

"szenyor dzsíííí"

(#18204) Rebell válasza TESCO-Zsömle (#18185) üzenetére


Rebell
senior tag

HDMI kábel csak akkor jár a Boxhoz, ha olyan beltérit veszel, ami képes a TV adás rögzítésére.
Nekem szerencsém volt, nem járt volna, de mivel direktben megkérdeztem az ügyfélszolistól, hogy jár-e a Boxhoz, (nehogy már vegyek) azt mondta minden esetben jár, úgyhogy a szerelő srác adott nekem 1et. :DDD

(#18205) hackeeeee válasza nggabi (#18203) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ismerősék bevitték a leszerelésről a papírt, amit aláírt a szerelő, hogy Ő leszerelte, és elvitte a modemet, úgyhogy keressék meg.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#18206) nggabi válasza hackeeeee (#18205) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah csak a homár szerelő nem hagyott semmi papírt az asszonynak. :W

"szenyor dzsíííí"

(#18207) n@p@lm válasza hackeeeee (#18161) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem sem volt, de én készültem, mert gondoltam hogy azt nekem kell "állnom".
sagem box.

lehet hogy aki hd csomaggal rendel sat-ot az kapásból hd-s boxot kap hdmi kábellel.
de ez csak az újakra vonatkozik, amikor én rendeltem akkor még sagemeket osztottak, és mint opció volt rajta a hdmi kimenet.

(#18208) hackeeeee válasza nggabi (#18206) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na az viszont gáz...

(#18207) n@p@lm: SAT Tv-nél tudtommal csak HD csomaghoz jár, IPTV-nél van az, hogy elvileg minden HDMI-s box-hoz jár.. Elméletileg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#18209) tibibi


tibibi
őstag

sziasztok akinek sat tv-je van attól kérdezném szokott e magától újra indulni egyre töbször csinálja :W beltéri hiba lenne?

(#18210) Gedeon31 válasza tibibi (#18209) üzenetére


Gedeon31
addikt

Pároméknál vagyok most fél hétkor volt egy ilyen. Intek boxa van . Azt mondja akkor kinlodik a boxa ,ha ott vagyok nála.

(#18211) tibibi válasza Gedeon31 (#18210) üzenetére


tibibi
őstag

akkor hozzánk ne gyere :DDD intek a beltéri akkor valami más gond lehet ,mert az enyém is az.Mindig akkor csinálja ha valami jó müsor megy 1 perc mire vissza áll. :W

[ Szerkesztve ]

(#18212) Gedeon31 válasza tibibi (#18211) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem vagy valami jó vendéglátó. :D Elötte sagem boxa volt az jobban müködött. Ez az Intek box felujitott.

(#18213) tibibi


tibibi
őstag

megint újra indult ez a gané :W

(#18214) NY_A válasza hackeeeee (#18208) üzenetére


NY_A
őstag

A kábeles témakörhöz hozzászólva, nekem IPTV-m van. Két boxot telepítettek, egy felvevőset, és egy simát. Mindkettőn van HDMI kimenet (direkt kértem is az igényléskor), mindkettő dobozában volt HDMI kábel (láttam), ettől függetlenül a szerelés hevében az egyik eltűnt. Amíg az egyik szobában szerelés közben a góréval társalogtam, addig a kis segédmunkás a másik szobában rakta össze a másik boxot, amiből ő kivette a kábelt. Amikor rákérdeztem azt mondta, hogy ő azt gondolta, hogy a sima 55 centis képcsöves tv-hez nem kérek, ezért elrakta. Felvilágosítottam, hogy ami jár az jár, és akkor is igényt tartok rá ha csak egy kvarcórára akarom rácsatlakoztatni a boxot. Aztán gondoltam ha pofátlan volt akkor én is az leszek, és kértem tőlük még egy HDMI kábelt, mondván biztosan van nekik elfekvőben néhány azoktól az emberektől akik "nem tartottak rá igényt", nekem meg jól jönne a PC-hez. Kaptam még két kábelt, így összesen van négy. Nos ebből csak egyet használok, de hát inkább nálam legyen mint náluk.
Tehát most gondolhatjátok, hogy mennyi kábelt lenyúlnak ezek.

(#18215) nggabi válasza NY_A (#18214) üzenetére


nggabi
nagyúr

:DD jól is tetted :C

"szenyor dzsíííí"

(#18216) Mr. Teddy válasza NY_A (#18214) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Micsoda HDMI kábel maffia alakult ki :D

(#18217) nggabi válasza Mr. Teddy (#18216) üzenetére


nggabi
nagyúr

drága ám a hdmi kábel :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#18218) Mr. Teddy válasza nggabi (#18217) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

-Főőőnööök, főőnöök, egy kis, izé, nincs egy kis HDMI kábeled?
-De Joci, múlt héten kaptál kettőt!
-Tudom, főnök, ez az utolsó, nagyon kell...
-Na jól van, az utolsó, aztán nekem ne gyere ide többet kunyerálni, így is még 5 árával lógsz!
-Perszeee főőnöök, az utolsó, ígérem, lejövök róla, nem kell több, becsszo, csak ez az utolsooo

:D

(#18219) NY_A válasza Mr. Teddy (#18216) üzenetére


NY_A
őstag

Én az autóiparban tevékenykedek, és ott ugyan ez megy csak nem HDMI kábellel, hanem pl. olajszűrőkkel. 1-2 darabon még nincs semmi jelentős hasznon, de amikor összejön 50-100 darab, az már komoly lóvé. Aki napi szinten ilyennel foglalkozik, annál hamar összegyűlik egy nagyobb mennyiség.

(#18220) nggabi válasza NY_A (#18219) üzenetére


nggabi
nagyúr

mondjuk ez pont rossz hasonlat volt, mert ha nem kapsz hdmi kábelt max veszel magadnak. de ha nem cserélik ki az olajszűrődet akkor még a motorod is kinyiffanhat. :U

"szenyor dzsíííí"

(#18221) NY_A válasza nggabi (#18220) üzenetére


NY_A
őstag

Hát kinyiffanni nem fog, olajszűrő csere nélkül több olajcsere periódus is kihúzható, csak éppen nem ajánlott az esetleges károsodások miatt!
Na de nem ez az a hely ahol ezt meg kell vitatnunk, szerintem értitek mire gondolok. :D Arról van itt nagyban szó, hogy sok kicsi sokra megy.

(#18222) nggabi válasza NY_A (#18221) üzenetére


nggabi
nagyúr

igen csak ha már a 3. olajcserénél se cserélik ki? ;]

de ezt tényleg ne itt vitassuk meg... gonosz dolog mindkettő ez a lényeg :P

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#18223) kiki22 válasza Mr. Teddy (#18218) üzenetére


kiki22
senior tag

Nalam is azt monta a szerelo biztos kinyultak a dobozbol .... Erdekes mert ket boxot is behozott a kocsibol .Gyujtogetnek az biztos :D

(#18224) forrest85 válasza kiki22 (#18223) üzenetére


forrest85
senior tag

Ennyire ragadna valakinek a keze? a tisztelt előfizető rovására.... magyarisztán :(

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#18225) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én most a 1722-t próbálgatom hívni, lényegében tegnap este óta, dehát állandóan foglalt....

Véleményem szubjektív...

(#18226) #78121280 válasza hackeeeee (#18225) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nagyon elfoglaltak lehetnek :DD

(#18227) hackeeeee válasza #78121280 (#18226) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezek szerint...

1422-ről átkapcsoltak, 5 perc után feladtam...

Véleményem szubjektív...

(#18228) tkesy


tkesy
őstag

Az lenne a gondom, hogy IPTV-k van, és eredetileg 2 sima box volt hozzá, de ez egyiket lecseréltettük felvevősre. Viszont azt tapasztaltuk, hogyha épp felvételt készit a box, akkor a másikon ugyanúgy világit a REC piros lámpája, és nem lehet csatornát váltani, csak egy random csatornát enged nézni, a rendszer leterheltségére hivatkozva... :F Még akkor sem, ha egyébként a másik tv be sincs kapcsolva...
Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt mi okozhatja? Mert szerintem ennek nem így kellene működnie...
Előre is köszi a segítséget...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#18229) Met


Met
nagyúr

Lenne látható képminőség változás ha lecserélném a Scart kábelt HDMI-re?
2 lcd tv-ről van szó.

Más, másnál nem marad meg az Axn-en a felirat? Van valami műsor ajánló pl. NCIS II. csütörtök 20.00 és ez a felirat ott marad a képen egészen addig amíg el nem kapcsolom vagy más felirat nem jelenik meg.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#18230) kali válasza Met (#18229) üzenetére


kali
legenda

- ideális esetben (minőségi hdmi kábel...stb) javulás lenne!
- nem!

(#18231) Met válasza kali (#18230) üzenetére


Met
nagyúr

Mi számít minőséginek?
Milyen árkategória vagy márka? max. 1,5m

Jahh, hétvégén frissített a doboz és azóta csomó csatornánál nincs epg, valahogy lehet manuálisan frissíteni?

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#18232) Garold válasza hackeeeee (#18227) üzenetére


Garold
senior tag

A 1422-ről nem hiszem hogy kapcsoltak volna...az is a Szuperszervíz száma...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#18233) hackeeeee válasza Garold (#18232) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig megtették. :)

Véleményem szubjektív...

(#18234) Garold válasza hackeeeee (#18233) üzenetére


Garold
senior tag

Szerintem a 1412-re gondoltál, az a T-Home száma.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#18235) hackeeeee válasza Garold (#18234) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem meg nem arra gondoltam. :)

1722 folyamat foglalt volt, 1422-t hívtam, ott felvette az autómata, és fel is vették utána, onnan viszont tovább kapcsoltak..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#18236) abteam2008


abteam2008
tag

Egy másik fórumból az újrainduló Intek beltérik kapcsán:

"T hivatalos emberke a T hivatalos fórumán, az Intek HD-S10CX beltéri kapcsán:

A jó hír viszont az, hogy az új, javított szoftver tesztelés alatt van és amint megkapta az engedélyt a frissítést központilag továbbítjuk a vevőegységekre."

Xbox Series X

(#18237) Mardel92


Mardel92
tag

Hali!

Ma kötötték a T-homos IPTV-t. Megy is minden faszán. Cisco ISP2001MT STB-t kaptunk, aminek a hátán van USB és e-SATA is, de ezek nem működnek (gondolom firmware-es tiltás)
Van valahol olyan firmware amivel működésre tudnám bírni ezeket a dolgokat? Vagy esetleg vhogy be lehet lépni a rendszerébe (Win CE 5 megy rajtuk, ha el lehetne érni, lehet már bele tudnék nyúlni). Neten nem találtam még egy firmware-t se hozzá...

Köszi!

(#18238) hackeeeee válasza Mardel92 (#18237) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudtommal nincs, és nem lehet működésre bírni ezeket.

Véleményem szubjektív...

(#18239) kali válasza Mardel92 (#18237) üzenetére


kali
legenda

felejtős...

(#18240) Mardel92 válasza hackeeeee (#18238) üzenetére


Mardel92
tag

Akkor az is elképzelhetetlen h a WinCE-hez hozzáférjek? :S

Szerk.: Akkor nem is szenvedek vele... Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18241) hackeeeee válasza Mardel92 (#18240) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében jah.

Véleményem szubjektív...

(#18242) rebugra


rebugra
aktív tag

15Mbit-es netem van, ezek az adatok jónak számítanak???

:R

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#18243) pakriksz válasza Met (#18231) üzenetére


pakriksz
őstag

bármilyen amin van kép (tehát a legóccsób). Nem lehetséges minőségi különbség, digitális.
SD-n nem lesz sok változás, HD-n talán.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#18244) MY2K


MY2K
aktív tag

INTEK HD-s sat box hibájáról tud a szolgáltató. Szoftver hiba okozza amit február körül javítani fognak. Akinek pedig ZXDSL 931 vdsl modeme van azokra is a napokban elindulnak a frissítések ami a multicast hibát és az ipv6-ot fogja orvosolni. Tehát türelem.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#18245) MY2K válasza Mardel92 (#18237) üzenetére


MY2K
aktív tag

Ne babráld mert ha elcseszed a szoftverét akkor is rádverik az árát mert az is rongálás.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#18246) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
IP TV családi csomag legolcsóbb verzió. Ez van most. A kérdésem: Ha veszek kéz alól egy merevlemezes, felvevős boxot, akkor azt kicserélve tudom használni úgy, hogy a T-Home részére nem fizetem a havi ezrest a prémium opcióért? (mármint műsor megállítás, felvétel stb)

(#18247) forrest85 válasza redingitell (#18246) üzenetére


forrest85
senior tag

Szerintem nem, mert a BOX regisztrálva kell, hogy a T-Home-nál...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#18248) Garold válasza redingitell (#18246) üzenetére


Garold
senior tag

1,nem tudod regisztrálni, regisztráltatni
2, a fevétel funkciót a közpotban is be kell állítani

Halva született ötlet....

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#18249) kali válasza Garold (#18248) üzenetére


kali
legenda

vagy erősen fizetős...

(#18250) sarkan


sarkan
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni a szerencsésebbektől, hogy akinél jön iptv-én az HBO HD illetve a Filmbox HD ott a hang 5.1-es azaz Dolby Digital-e, mint a kábel tv-én?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.