Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) mindfreak


mindfreak
őstag

Tanulmányozgattam az IPTV szolgáltatást, mert sokkal jobban megérné nekünk, mint a mostani analóg kábel, ami be van kötve. Nagyon rossz minősége van, kevés a csatorna és elég drága is. Szerencsére a mi településünkön elérhető lenne az IPTV a T-Home honlap szerint. Viszont a kérdésem az, hogy milyen felbontásban jön az adás? Nézhető minden csatorna HDTV-ben, vagy amit csak úgy sugároznak?

(#1402) Snoop-y válasza Core2duo6600 (#1399) üzenetére


Snoop-y
veterán

Eltér mert a platform határozza meg egy film bekerülési költségét. Magyarul az számít, hogy hány ügyfélhez juthat el az adott film.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1403) Snoop-y válasza mindfreak (#1401) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jelenleg nincs HD felbontású adás IPTV-n kizárólag a TKábel nyújt ilyet jelenleg a T csoportban.
Októberben várható az IPTV platformon a HD. Decemberben meg az új bevezetésre kerülő platform már azzal indul. :DD

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1404) mindfreak válasza Snoop-y (#1403) üzenetére


mindfreak
őstag

Ok, akkor még várok ezzel egy kicsit. Köszönöm a felvilágosítást. :R

(#1405) szasza_xp válasza Core2duo6600 (#1399) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Én azt csinálom, hogy ha nincs kedvem nézni, akkor felveszem az stb-vel, majd a mikor jön a tampon/pelenka/hüvelygomba reklám rohadt gyorsan áttekerem :D
Ami film meg jó, azt megveszem, vagy ha nem forgalmazzák, pl ázsiai film letöltöm :)

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#1406) szasza_xp válasza mindfreak (#1401) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Ha hd ready tv-d van vagy full hd-d akkor nem kell parázni, és is egy 37-es pana lcd-n nézem. Az stb-ben be kell állítani a tv típusát, hogy hd-ready, vagy full hd és bekapcsolja az összes képjavító cuccát ami van, azzal elégé jó minőségű lesz a tv adás :D
Mondjuk nem full HD, de tudod ha nincs ló a szamár is jó XD

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#1407) Core2duo6600 válasza szasza_xp (#1405) üzenetére


Core2duo6600
veterán

:)
Azt a részét értem, hogy a teka filjeit nem lehet átmásolni a gépre digisen, ez rendben is van .
De hogy az országos sugárzású, levegőben is fogható adók műsorát mért nem, azt nem
Teszem azt ha az rtlklub az egész országban nyomja digitálisan a dolgait, akkor egy botantenna, meg egy alkalmas tuner, és kész máris rögzítve van.
Ugyanezt az stb vel is lehetővé kellene tenni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1408) icab


icab
csendes tag

Sziasztok !
Van itt valaki aki érti ezt az új Dsl Solo Happy csomagot , mert ez azt irja,hogy csak új előfizura !
1/128-ról akarok váltani 2/196-ra de még van hűségem!
Szerintetek lehet?
Köszi ! :U

Még jó, hogy ilyen lassan haladunk, mert lehet, hogy rossz irányba megyünk!?

(#1409) T-online válasza icab (#1408) üzenetére


T-online
tag

Tudsz rá váltani, hívd nyugodtan az ügyfélszolgálatot.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1410) petne válasza Core2duo6600 (#1407) üzenetére


petne
őstag

Lentebb belinkeltem egy elég jó cikket ezzel kapcsolatosan, ott ez is le van írva... érdemes elolvasni. :K

(#1411) Core2duo6600 válasza petne (#1410) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Olvastam, miszerint nyugodtak a tv csatornák
az jött le nekem, hogy őfelőlök lehetne digisen átmásolnia dvd minőségben, az több mint megfelelő lenne

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1412) petne válasza Core2duo6600 (#1411) üzenetére


petne
őstag

Igen nyugodtak, mivel a valós idejű másolás van. :) Tehát működik egy digitális=>analóg=>digitális konvertálás, amelynek folytán romlik a minőség. Ezzel szemben a közvetlen másolásnál ez megszűnik, így ugyanolyan minőségben rögzítheted dvd-re, gépre vagy akárhova, ahogyan jött az adás.

Egészen addig, amíg a fogyasztó otthonába kerülő készülék csak rosszabb minőségben teszi lehetővé a másolást, addig a tartalom-tulajdonosok nyugodtak. A szolgáltatók által jelenleg terjesztett set-top box megoldások pedig eleget tesznek ennek a kívánalomnak. A digitális HDMI-jel biztosítva van, legfeljebb az analóg kimeneten keresztül lehetséges átjátszani trükközés nélkül.

Tehát jól félreértetted... ;) Persze ha lenne az STB-be egy dvd író, aminek következtében megcsinálja ezt a konvertálást azzal szintén nem lenne semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#1413) Kobe


Kobe
veterán

ez a decemberben induló platform, HD re mit takar ? VDSLt ?

technikailag van valami korlátja ennek a VDSL nek ? Úgy értem, ha szélesebb körben nyomatják, akkor ezt valami új technikával fogják a lakásokban is - vagy képesek a jelenlegi vonalakat annyira felhúzni hogy menjen ?

Lásd pl 8mbit netből átlag 1 mbit elveszik a távolság és vonalminőség miatt, ha ezt felhúzzák 25-re - asszem ennyi elsz a HD nak - abból elveszik 8-10 vagy mi ?

(#1414) wagi


wagi
senior tag

Olyan problémám lenne,hogy rendszertelen időközönként megszakad a netkapcsolatom,de rögtön újra is kapcsolódik tehát nem hosszabb időre.

Vonali adatok :

Uptime: 0 days, 0:20:02
Modulation: G.992.1 annex B
Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 512 / 8.096
Data Transferred (Sent/Received) [MB/MB]: 4,50 / 96,96
Output Power (Up/Down) [dBm]: 12,5 / 19,0
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 22,0 / 32,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 22,0 / 10,0
Vendor ID (Local/Remote): TMMB / BDCM
Loss of Framing (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Signal (Local/Remote): 14 / 0
Loss of Power (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Link (Remote): 0
Error Seconds (Local/Remote): 2.087 / 0
FEC Errors (Up/Down): 0 / 0
CRC Errors (Up/Down): 0 / 5.500
HEC Errors (Up/Down): 0 / 1.714

Bejelentettem hibára 1412-ön kapcsoltak egy szerelőt aki lefuttatott egy hibatesztet és azt mondta,hogy a központban van a hiba.
Kijött a helyi szervizes kicserélt 2 dobozt,de semmi nem változott.
Közöltem vele,hogy a központban lemérték és állítólag ott a hiba,erre ő válaszul "hát akkor miért nem csinálták meg".

Esetleges portcsere megoldaná a problémát?
vagy mit mondja nekik?
netán a vonalam gyenge hozzá?
a sebesség az stabil 6.5 mega csak ne szakadozna.

(#1415) petne válasza Kobe (#1413) üzenetére


petne
őstag

VDSL októberben jön némely területen, tehát nem az. ;)

VDSL esetén a város több pontján kisközpontokat telepítenek és ezzel jelentősen csökken a réztávolság, 500 m-en belül el lehet érni akár több mint 100 megabitet is (VDSL2 technológia esetén).

[ Szerkesztve ]

(#1416) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

üdv

nemtom, hogy idetartozik-e, de megpróbálom:

előreláthatólag olyan 1-1,5 hónapon belül kiköltözünk a Bp. 17.kerület Csendítő utcába. elvileg a korábbi t-online oldal kábelnet-keresője szerint ott kiépíthető a szolgáltatás. esetleg nincs vmi infótok arról, hogy ott van-e a környéken biztosan t-online kábelnet?

vagy esetleg lesz majd ott is VDSL, és inkább várjuk meg azt? nos?

amúgy mi ez, hogy Kábelnet Medium? lesz majd valamilyen nagyobb sebességű csomag is esetleg? vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#1417) Kobe válasza petne (#1415) üzenetére


Kobe
veterán

nah, ez már jobban hangzik. Az új platformot még megnevezni sem szabad ? :)
HD ready tvm van, érdemes most vajon az T-Home triplában az IPTV t behozni és ha elterjedt váltani a VDSL emgoldásra a HD csatik miatt, vagy ez az új technológia akkora durranás lesz a VDSl-hez képest is ?

Szerintem minőségileg nem lesz nagy kül, elvégre mostnai STB is új firmwarrel HD képes, szóval lehjet bepróbálom jövő héten az iptvt

(#1418) Snoop-y válasza Kobe (#1413) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem ez teljesen más technológián alapul majd. ( jelenleg nem publikus de már létező platform sok más TV szolgáltatónál ;) )

A VDSL-nek jelenleg nálunk a tesztek alapján 50Mbit körül van vége. Első fázisban 25Mbit el indul.
Kb 100K végponton lesz induláskor elérhető.Szerencsére a VDSL-nek nem lesz ekkora vesztesége :D

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1419) KicsiUbul válasza wagi (#1414) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Hali,
A margin nem indokolja a szakadozást, így szerintem esélyes a porthiba.
Jelentsd be újra hibára.

Értem én...

(#1420) Ebit válasza wagi (#1414) üzenetére


Ebit
addikt

Folyamatosan figyeld a kapcsolatodat, hogy a szakadás pillanatában milyen értékeket mutat, mert ezek az értékek korrektek.

(#1421) wagi válasza Ebit (#1420) üzenetére


wagi
senior tag

Úgy vettem észre amikor hirtelen megnő a crc hibák száma akkor bontja a kapcsolatot.
A többi érték nem változik.

Csak azt nem tudom mitől ez a sok crc hiba?

Van hogy másodpercenként 80-100 hiba is van.

De folyamatosan jelentem hibára amíg jó nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1422) icab válasza wagi (#1421) üzenetére


icab
csendes tag

PÜ !

Még jó, hogy ilyen lassan haladunk, mert lehet, hogy rossz irányba megyünk!?

(#1423) Ebit válasza wagi (#1421) üzenetére


Ebit
addikt

Ez igy már egyértelműbb, mert a CRC hiba esetén rossz az adatátvitel/ vonali hiba /, és ilyenkor automatában bont, és uj kapcsolatot épit ki.

Szerintem, adott szakaszon nálatok, bizonyos időszakban, túlterhelődik a fővonal, hála az átgondolt IPTV fejlesztésnek.
Érdemes érpárcserével esetleg, portcserével probálkozni.

(#1424) Blackdeath válasza Blackdeath (#1416) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

UP!

(#1425) linus89 válasza Blackdeath (#1424) üzenetére


linus89
tag

erre a kérdésre nem nagyon tudom mit lehetne írni.... ha nem vagy biztos benne, hogy van kábelnet, hívd fel a t-t.

vdsl lesz-e?? hát majd kiderül! már nem kell sokat várni.

(#1426) Snoop-y válasza Blackdeath (#1416) üzenetére


Snoop-y
veterán

Itt is csak ugyanezt tudom válaszolni [válasz]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1427) Lamair válasza petne (#1357) üzenetére


Lamair
aktív tag

helló petne!

erről az 1080-ra felskálázásról valami részletes infót tudsz adni, mert a tv-m tudná (full hd) de a jel ami az stb hdmi kimenetén kijön az csak 576p

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#1428) petne válasza Lamair (#1427) üzenetére


petne
őstag

Bemész a Menü=>Beállítások=>Televízió almenü=>Képarány beállítása részébe, ahol a megfelelő beállítást meg tudod tenni. :K

(#1429) Core2duo6600 válasza petne (#1412) üzenetére


Core2duo6600
veterán

És ez ekkora probléma nekik ?
Amikor teszem azt a kereskedelmi tv ből, egy antennaval, és egy digitális tunerrel, most is tudnék rögzíteni, közvetlen a gépbe. Jó minőségben.
Ha ezt meg lehetne oldani, stb ből kötzvetlen módon.
Már jó lenne.

Már csak egy olyan kell, hogy a gépet ezzel az stb vel öszekapcsolva megkapni, úgy a minőséget, ahogy most a tv be belemegy, digititálisan gyorsan, ez is jó lenne, kinek kell a nagyfelbontás hd meg ezek...

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1430) petne válasza Core2duo6600 (#1429) üzenetére


petne
őstag

Mint olvashatod az... De, hogy ez miért az, ezt tőlük kellene megkérdezned és nem tőlem. :)
Egy jó ideig még így fog maradni minden platformon az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1431) Snoop-y válasza Core2duo6600 (#1429) üzenetére


Snoop-y
veterán

A TV-k miatt nem annyira probléma. Viszont mivel megy rajta VOD (videotéka) ott már fáj a kiadóknak.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1432) Core2duo6600 válasza Snoop-y (#1431) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Én is csak a tv k re gondoltam .
Tékára nem, amúgy sem járok videotékába ha lenne ilyen kütyum akkor is max az ingyenfilmeket nézném meg, ha szoktak ilyenek lenni.
Bár volt egy alkalom, hogy a neten lehetett 3 filmet megnézni most vagy 1 hét vagy 1 hónap vagy 1 hétvége alatt ezt nem tudom, akkor sem néztem meg 1 et sem.
De szoftveresen biztosan meg lehet oldani, hogy csak a tv ék esetében muködjön a
dig copy.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1433) petne válasza Snoop-y (#1431) üzenetére


petne
őstag

Valóban, nálunk még nem annyira problémás dolog ez, mivel a tv csatornákban még nem tudatosult ez a dolog, hiszen csak most bontakoznak ki az ilyen szolgáltatások. De ez meg fog változni, ahogyan a külföldi példákból is látszik (ott se problémáztak az elején :) ), tehát kizárt dolog, hogy ez a fajta másolás meg lesz engedve valaha. Ezt el kell fogadni...

[ Szerkesztve ]

(#1434) petne válasza Core2duo6600 (#1432) üzenetére


petne
őstag

És ne úgy vegyed, hogy én ellenezném, sőt örülnék neki én is, de tudom, hogy ez nem lesz... :(

(#1435) czappa


czappa
aktív tag

Most, hogy egybeolvadt a T család írhatnak ide T-kábelesek is internet problémával? :)
Hátha tud vki vmit erre mondani.

Röviden: az elmúlt időkben nevetséges ping-ek vannak.
A sávszél kb. az mint kellene, de pár hete olyan extrém pingjeim vannak, hogy így játszani lehetetlen.
Kb. két hete vettem észre először Urban Terrorban, hogy baromi magas pingjeim vannak, majd kivágtak a szerverről. Több szerverrel próbáltam, az eredmény ua.
Aztán ma megint ut-zni támadt kedvem, de megint hasonló történt.
Néha egy rövid időre - kis jóindulattal - tűrhető pingjeim vannak olyan 50 és 80 közötti (korábban azért 50 fölé nem nagyon ment), aztán hirtelen 2xx-re, de akár 5xx-re is felugrik...
Cím: átmenetileg az adataimnál. Nem utcára pontosan, ha kell priviben pontosítom.

(#1436) Core2duo6600 válasza petne (#1434) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Igen, tudom...
Hát ha ez van akkor ez van... Így nem kell nekem a iptv jelenleg.

A digitális kávbeltv és megoldással lenne egy kérdésem, nem néztem meg a weboldalt, tehét nem tudom, hogy ott fent van - e az általam keresett info.
Ha a t-kabeltől, vesz valaki digitális kábeltv ét akkor a koaxon analóg mód is rajta maradnak az adók ?
a disitális és az analógon fogható adók megegyeznek ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1437) petne válasza Core2duo6600 (#1436) üzenetére


petne
őstag

Igen, a megfelelő csomaggal egyenértékű analóg kínálat is rendelkezésre áll mindenféle további díj nélkül (Digitális alap mellé analóg alap, a digitális család mellé pedig analóg családi csomag).
A nagyrésze megyegyezik, de nem teljesen...

(#1438) petne válasza Core2duo6600 (#1436) üzenetére


petne
őstag

De ne általánosítsd ezt az IPTV-re, ugyanez van a UPC-nél is, meg a Hello HD-nál is stb.

(#1439) Snoop-y válasza czappa (#1435) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kábelek rendben vannak? Modemreset. Spyware egyéb cuccok ellenőrzése amik forgalmat generálhatnak. Aztán ha nem gyógyul jelentsd be, hogy nézzék meg a vonalat.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1440) Kobe


Kobe
veterán

a tököm kivan már a t-home mal
egész nap próbálom őket telefonon elérni, hogy megrendeljek egy csomagot, és egyszerűen nem tudnak ügyintézőhöz kapcsolni
na mondom akkor megrendelem interneten. Próbáltam a csomagot összeállítani, de sehogy sem jött ki az a kedvezményes ár amit ügyfélszolgálaton is írtak, illetve itt is mondtak.....

(#1441) petne válasza Kobe (#1440) üzenetére


petne
őstag

Megkérdezhetem, hogy hol akadsz el a menürendszerben?

(#1442) Kobe válasza petne (#1441) üzenetére


Kobe
veterán

Na szóval jelenleg itthon van
ADSL Maximum - régi csomag lejárt hűségszerződéssel
illetve Minimum díjcsomag - szintén régi vonalas telefondíjcsomag.

Szeretnék egy olyan konstrukciót, hogy 1 éves hűségidőt vállalva maradna a 8mbites net - ez a DSL SOLO Medium csomag lett ha jól tudom, mellé egy alap DSL telefon, és IPTV családi csomag.

rámegyek a csoamgok akciókra, kiválasztom a kedvezméyek és telepíthetőség gombot, megadom a vonalas telszámot, beikszelem hogy van telefon és internet szolgáltatás. Telefonnál cska alap díjcsomagot tudtam bejelölni, mert minimált nem ír, internetnél meg az adsl szolgáltatást pipáltam be. Uccu tovább

Kívánja módosítani meglévő szolgáltatásait? oldal következik. Telefon - Jelenlegi Alap díjcsomag díjcsomagomat szeretném leváltani egy másikra. Mivel ugye analógról dsl telefonra váltanék. Jelenlegi ADSL szolgáltatás díjcsomagomat szeretném leváltani egy másikra. Mivel a Maximum megszűnt, helyette álasztanám a Solo mediumot - és mivel ha azt ikszelem be h megtartom, akkor nem vagyok jogosult a t-home tripla egyik kedvezményére. Tovább

Internet díjcsomag választásnál beikszelem a 6890 ftos Solo medimot. Összesített számla eddig IPTV cslaádi csomaggal (dejó, miért rakta be magának, miért nem kérdezett rá)

Választott szolgáltatások havidíja: 11780 Ft/hó

Az Ön havidíj kedvezménye: 1500 Ft/hó

Összesen: 10280 Ft/hó

És a tovább gomb után kifagy a honlap, kiírja h hiba lépett fel :D Köv nekifutásban a meglévő szolgáltatásokhoz cska az internetet pipáltam be (mert a kérdésben ott van h vezetékes telefonon kívül mi van). Itt furcsamód változtak a kedvezmények, és a telefon szolgáltatás fül megborítja a rendet elég rendesen. A PSTN, VOIP és VOCA telefonoknál is az alap csomagra az 1500 ft helyett 3500 ft ír, és csak 1000 kedvezményt, és így a végösszeg egy laza

Összesen:

Választott szolgáltatások havidíja: 15 280 Ft/hó

Az Ön havidíj kedvezménye: 2 500 Ft/hó

Összesen: 12 780 Ft/hó

ami nem stimmel, mert korábban beszéltem veled és számolgattunk, akkor 11780 jött ki és T-Online fórumtárs is 11780 at adott meg árnak

(#1443) petne válasza Kobe (#1442) üzenetére


petne
őstag

Ahogy korábban is írtam nem ajánlom az online felületten a módosítást, mivel még nincs kész, mint ahogy tapasztalod Te is. A kérdésem inkább arra irányult, hogy a telefonos menürendszerben hol akadsz el... ;)

(#1444) Kobe válasza petne (#1443) üzenetére


Kobe
veterán

telefonos menüben ott, hogy kiválasztom az IPTV szolgáltatást, megrendelés - mert ez ugye még nincs, ügyintézőhöz kapcsoltatok és általában mindig átirányítanak egy T-Home os munkatárshoz mert ők csak IPTV vel foglakoznak....munkatárs meg ba*ik felvenni egész nap, én meg fél óra után emgunom tartani

de ugyanez van ha telefont vagy internetet választok, mindg a t ome hoz irányitanak át akik nem veszik fel
5 jegyű azonosítóm még nincs, sőt 4 jegyű iis csak t onlinehoz, szóval mire azt is emgváltoztatom, ahhoz is ügyintéző kellene.....

[ Szerkesztve ]

(#1445) Snoop-y válasza Kobe (#1444) üzenetére


Snoop-y
veterán

Az 5 jegyű kódod az a négyjegyű egy nullával a végén :K

Amúgymeg most az egész ügyfélszolgálat úszik sajnos ( mármint kiszolgálási szempontból sajnos) mert annyian módosítanak.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1446) Kobe válasza Snoop-y (#1445) üzenetére


Kobe
veterán

node nekem cska az internet szerződésem van meg és annak a 4 jegyű kódja, gondolom az elég, de ügyintézőhöz sem kapcsolnak h beszélhessek velük.....

(#1447) Snoop-y válasza Kobe (#1446) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mármint akkor nem az 5 jegyű titkos kódod nincs hanem 9 jegyű MT azonosítód ha jól értem.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1448) Kobe válasza Snoop-y (#1447) üzenetére


Kobe
veterán

t online számlán rajta van az azonosító és van egy t online szerződésem is amin van egy 4 jegyű kód

(#1449) Snoop-y válasza Kobe (#1448) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nah de most az IVR az már a 9 jegyű MT azonosítót és az ahhoz tartozó 5 jegyű titkos kódot kéri. A titkos kód az megegyezik a 4 jegyű + a végén egy 0
Számla nincs nálad? ( azon kéne lennie MT azonosítónak már )

mod: jahm akkor van számlád akkor azon kell MT-nek lennie + van kódod is hozzá.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1450) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Kezd tököm teli lenni a T akármivel, tegnap és ma is hívtam többször az ügyfélszolgálatot, vártam 8-10 percet, egyszer sem vette fel senki.
Mondom jó, írjunk akkor mailt, vagy ilyesmi, kitöltöttem az oldalon lévő formot, elküldése után ezt dobta vissza: [screenshot]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.