Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Steven


Steven
addikt

Story tovább folytatódott : (aki lemaradt )

Most már 3 hete és 3 napja szerződést követően nem kötötték be a netet és még csak nem is hívtak ez ügyben , 3 napja egyfolytában hívom az ügyfél szolgálatot,amit ugye senki nem vesz fel. Ilyen 15 perceket vagyok vonalba de semmi változás...

Ma reggel párom úgy gondolta kezébe veszi az ügyet.. elment a t-pontba ahol a szerződést kötöttük, hogy kiverje a balhét a pólusban.A bolt mára megszűnt ruha üzlet vette át a helyét:D

Ezek után mi a teendő ? Kit kell megölnöm azért , vagy lefizetnem hogy bekössék a k#rv@ tv-t, netet, telefont, a lakásba....

Hasznos tanácsokat szívesen veszek bárkitől :K

A történethez még hozzá tartozik az is hogy egy új építésű lakóparkba költöztem és aki megrendelte a netet , szomszédok oda már bekötötték a netet (fórumokon olvastam).

Szóval elvileg semmi akadálya nincsen hogy bekössék ...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1702) sinkaneti válasza T-online (#1) üzenetére


sinkaneti
csendes tag

Kedves T-online HelpDesk-es!

Kérlek, segíts nekem, és ne nevess ki a tudatlanságomért!
A napokban lett otthon internetünk (T-Home-os) és nem tudjuk, hogyan kell T-online-os e-mail címet megkaparintani. Kérlek, írd le a menetét!
Köszönöm!!!!

(#1703) Steven válasza Steven (#1701) üzenetére


Steven
addikt

Jah még annyit hogy írtam már nekik egy levelet ... Nem válaszoltak... hívtam az Arkádos t-pontot is ... nem veszik fel foglalt.. (mindig :D ) szóval @&#@@&# !!!!!

Esküszöm mint a középkorban mikor anno 20 évet kellett várni egy telefonra...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1704) Bici válasza Steven (#1703) üzenetére


Bici
félisten

1 - Ne mérgelődj, én is ugyanezen megyek keresztül. A mérgelődéstől nem lesz jobb. Én is utálom őket, de nyugis vagyok. Nem az ügyintézők tehetnek róla, hanem a vezetés, akik - feltehetőleg - negyed annyi embert foglalkoztatnak, mint amenniyre szükség lenne.
2 - Menj el személyesen egy másik T-Pontba, és ott kérj információt. Ezzel kapcsolatos javaslatom: ne borítsd rájuk az asztalt, de nyomatékosan - és nyugodtan - közöld, hogy fel vagy háborodva! Próbálj meg egy közvetlen telefonszámot kérni, hogy tudj érdeklődni a fejleményekről az ügyfélszolgálat kikerülésével.

Az ügyfélszolgálat állítólag mostanában átalakítás alatt van, ezért nem elérhetőek. Nemrég ezt írta egy illetékes fórumtárs a témáról. A második bekezdés a lényeg.
Tudom, ez nem mentség, én is lesz@rom a vergődésüket, de ez van.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1705) T-online válasza sinkaneti (#1702) üzenetére


T-online
tag

A) SMS-ben meg kellett kapnod az e-mail címed és a hozzátartozó jelszót.

B) A szerződésen szerepelni kell az e-mail címnek és a jelszavadnak is.

C) Ha ezek egyike sem valósult meg, akkor hívd a 1412-t, megmondják neked az e-mail címed és adnak hozzá egy új jelszót(ez esetben gondolom még nem kaptad meg a szerződést).

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1706) junior67 válasza Bici (#1672) üzenetére


junior67
csendes tag

A diagram nagyon szép szines mint ahogy a T reklámok.
kb 2.100 mre vagyok a központtól a vonalcsillapítás a feltöltési irányba 30 dB, így a 8 Mbit helyett 4.6-48 ami jön. Ja és 8-ra fizetek.
Az iptv volt 1 évig, de a T szolgáltató nem tudta vagy nem akarta mindaddig megfelelő minőségbe biztosítani mig a Nemzeti Hírközlési Hatóság piacfelügyeleti eljárást, és a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság eljárást indított a szolgáltató ellen, melyben elsőfokon elmarasztaló határozat született ( a panaszkezelése miatt). ( az NNH HM-14807-9/2008 számú határozata közzétételre kerül)

Majd amikor már majdnem rendes szolgáltatást biztosított, megoldotta a műszaki problémát: FELMONDTA ÉS MEGSZÜNTETTE AZ IPTV SZOLGÁLTATÁST, mivel "nem rudja megfelelő minőségben biztosítani" azt. Ja és kiszámlázta a szerződés bontási díjat nekem, mintha én mondtam volna fel(?) :o :o :o
Megjegyezném, hogy a kiszámlázott díjakat rendesen hiánytalanul befizettem.
A felmondást törvényesen megtehette, mivel lejárt az 1 éves hűségidő. De kérdem én a bekötéstől számítva azért beszedte a nem megfelelő minőségű szolgáltatásért a díjat, miközben a ASZF-ben rögzítve van, hogy ha a " szolgáltató nem tudja megfelelő minőségbe biztonítani a szolgáltatást kötbér megfizetésére kötelező". Ja fizetni persze nem akar, a műszaki problémát és a szolgáltatás helyreállításást sem akarja.

Igy jól gondolja meg mindenki köt-e szerződést a T szolgáltatóval, mivel mindenkihez szívesen bekötik, ha pedig nem megy a szolgáltatás kirúgják.

Ja annak ellenére, hogy piszokul dühös vagyok, még bízom abban, hogy valamilyen mindkét fél számára elfogadható megoldást a jogi képviselőink kitalálnak.

"elfogtam egy levelet"

(#1707) junior67 válasza Steven (#1701) üzenetére


junior67
csendes tag

Várj még 6 napot és NHN felé levél.
Ilyen ügyben is már van elmarasztaló határozat.
Ha megteszed lehet, hogy nem lesz iptv-d, ha nem teszed meg várj türelemmel talán lesz

"elfogtam egy levelet"

(#1708) KicsiUbul válasza Steven (#1703) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Értem én...

(#1709) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

...

[ Szerkesztve ]

Értem én...

(#1710) junior67


junior67
csendes tag

Ja és azt kifelejtettem, hogy fura módon amióta a számlázási problémát jeleztem telefonon az ügyfélszolgálat felé ( kb 1.5 hete) az online ügyfészolgálatba sem az email cimemmel, sem az ügyfél azonosítómmal sem pedig az MT azonosítóval nem tudok belépni. Ez lehet véletlenek egybeesése is.(?)

"Hiba
Önnek nincs megjeleníthető szolgáltatása!
A hiba a következő esetekben fordulhat elő:
• Önnek folyamatban van a szolgáltatás megrendelése,
• jelenleg nincsen aktív T-Home szolgáltatása,
• vagy a hibát átmeneti technikai probléma okozza. "

Álláspontom szerint

- nincs folyamatban levő megrendelésem
- jelenleg aktív internet szolgáltatásom van
- 1.5 hét szerintem nem átmeneti techikai probléma
( bár bizonyos csapatok csak átmenetileg voltak Mo.-n) így lehet hogy évtizedek múltán a technikai hiba is meoldódik

"elfogtam egy levelet"

(#1711) Bici válasza junior67 (#1706) üzenetére


Bici
félisten

A szerződés bontási díjat, ugye nem fizetted ki?!?!?
Én inkább költenék el ugyanannyit ügyvédre - pedig azokat is rühellem - minthogy a T-nek egy vasat is adjak.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1712) junior67 válasza Bici (#1711) üzenetére


junior67
csendes tag

Azt nem.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt a tájékoztatást adták, hogy egy korrigált számlát küldenek, a mostanit ne fizessem be.
Nem lennék meglepve, ha a szolgáltató ezek után egyszerűen számlatartozásra hivatkozva az internet és telefonszolgáltatást is megszüntetné. :W :W

Nem tudom miért vagyok ilyen pesszimista!?

"elfogtam egy levelet"

(#1715) Csima


Csima
tag

Sziasztok

Tegnap telepítették a T-home-t. 2 db x301T beltérivel. Szerelő kérdez, melyik funkcionáljon felvevőként is. Szerelő el, majd csodálkozás mindkettőn megy a felvétel funkció. Sajnos ma áramtalanítnai kellett az egyilket, persze bekapcsolás után már nincs rajta a rögzítési lehetőség.

Abban kérnék segítséget hogy hogyan lehet előcsalogatni a felvételi lehetőséget. Gondolom hogy bekapcsoláskor valamilyen billenyűt nyomva kell tartani, vagy valami ilyesmi..

Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is

(#1716) Thrawn


Thrawn
félisten

31. nap... :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1717) T-online válasza Csima (#1715) üzenetére


T-online
tag

Csima: Aktiválás után a felvétel funkció ideiglenes müködik mindkét STB-n, de hosszú távon csak az egyikel lehet felvenni, mert két stream engedélyezett, tehát egy adót tudsz nézni és egy másikat felvenni.

Thrawn: Telefonon mit mondtak?

[ Szerkesztve ]

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1718) Thrawn válasza T-online (#1717) üzenetére


Thrawn
félisten

Még 2-3 nap :U
A 30 napon túli teljesítés nem jár valami kompenzációval? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1719) Ebit válasza Thrawn (#1718) üzenetére


Ebit
addikt

Kb ennyit ér az ÁSZF-ben leirtak.

(#1720) Fboy


Fboy
aktív tag

hülye kérdés: kábelnetnél is függ a sebesség a központtól való távolságtól?

(#1721) Tiszteletes válasza Fboy (#1720) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Nem jellemzően, mert ott lényegesen könnyebben megoldható a jel erősítése bizonyos távolságonként. Ott a sávszél leginkább az érintett reléállomás leterheltségétől függ. Értsd: Hányan neteznek, néznek TV-t, stb, azon a vonalon amit te is használsz adott időpontban.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#1722) Fboy válasza Tiszteletes (#1721) üzenetére


Fboy
aktív tag

:R Ez elég kielégítő válasz volt.

(#1723) ForRedGlory válasza junior67 (#1710) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fikázás helyett kicsit utánakérdezhetnél, hogy ez a probléma egyedi-e, vagy sem... Megsúgom neked, nem te vagy egyedül ezzel, másnak is írta ki az általad linkelt hibát.

(#1724) Bici válasza ForRedGlory (#1723) üzenetére


Bici
félisten

És ez mentség?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1725) Ebit válasza ForRedGlory (#1723) üzenetére


Ebit
addikt

Megsúgom neked, nem te vagy egyedül ezzel, másnak is írta ki az általad linkelt hibát.

Elég , pl ide a topicba beirni, és igy is tudnak az előfizetők tájékozodni, vagy az T-home oldalán is feltüntethető.
Tömeges probléma esetében,ez fokozottan igaz, és nem hiszem, hogy érdekelné az előfizetőt, hogy másnál is rossz.

(#1726) junior67 válasza ForRedGlory (#1723) üzenetére


junior67
csendes tag

ForRedGlory

Csak annyit szertnék mondani, hogy nem fikázok, csak a száraz tényeket írtam le.
A másik probléma az, hogy jeleztem a hibát, már a telefonos ügyfélszolgálatron keresztül, de még véltozás nincs. Ja és elmondanám, hogy az ügyben kétszer is telefonáltam, és mind a kétszer más-más információt mondtak, és mind a kétszer "megnyugtattak", hogy 1-2 nap múlva jó lesz. :W :W Azóta sem jó.
Annyira pedig egoista vagyok, hogy az nem érdekel, hogy másnak jó-e vagy sem, de nekem jó legyen ha már fizetek a szolgáltatásért. :F :F

"elfogtam egy levelet"

(#1727) petne


petne
őstag

Sajnos a my t-home rész még nincs kész, ezért vannak bejelentkezési problémák. Folyamatosan dolgoznak rajta, ezért türelem.
Persze szerintem sem kellett volna kirakni, dehát így döntöttek.

(#1728) ForRedGlory válasza Bici (#1724) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, ez nem mentség, hanem egy válasz az összeesküvés elméletére...
Olvasd el, ha nem érted :)

(#1729) Bici válasza ForRedGlory (#1728) üzenetére


Bici
félisten

Ja igen, az összeesküvéses része nem jött le elsőre. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1730) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Bizonyos IP-ket nem látnak sem a hálózaton lévő gépek, sem a router (pl. msn oldalak (WLM-rel egyetemben), microsoft, youtube), egyedi probléma vagy másnál is van ilyen?

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1731) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Nálatok is le van lassulva a hálózat ?
Tegnap meg mi volt a kábeltv vel ?
Mert állandóan kihagyott, amikor visszajött elég szemcsés volt. majd elment és ezek ismétlődtek

Még jó hogy kéznél volt a szobaantenna
Most elég szarul megy a hálózat.

http://www.speedtest.net/result/334015761.png

8 Mbit / seces a csomag elvben
Tudom, hogy a garanbtált minimum így is megvan, de lassú

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1732) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

t -homos teszt szerver
az alábbi eredményt hozta
Routeren keresztül
Zavar, hogy azt írja, hogy a volali sebesség 4 ezer akármennyi
Legutobb az 8 ezer felett volt

Ettől szerintem azért gyorsabbnak kellene lennie

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1733) Ebit válasza Core2duo6600 (#1732) üzenetére


Ebit
addikt

Ez szép, és neked papiron 8 megád van, megy ez még lejjebb is , anno én is igy jártam.

(#1734) Core2duo6600 válasza Ebit (#1733) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Jahh, mostmár a 2 öt sem éri mindig el, nem vágom, hogy mi lehet, tökmindegy, hogy a router be van - e kötve vagy sem

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1735) ForRedGlory válasza Core2duo6600 (#1734) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom nm vigasztal, de nekem se jó mostanában a netem... Össze vissza ugrál a sebességmérő. Valamikor a 4 megás netem megy 500kb/s-el de szinte minden este borzasztóan lecsökken, és akármit csinálok nem jó... Szakadozik, minden baja van. Már be se jelentem, ha ciki, ha nem... bár munkatárs vagyok, de már annyi hibajegyem van és mégse tudják megcsinálni, így ráhagytam. Talán egyszer jó lesz

(#1736) T-online válasza Core2duo6600 (#1734) üzenetére


T-online
tag

Azért, ha 2Mbit körül megy többnyire a 8Mbit-es net-ed mindenképpen javaslom, hogy hívd a 1412-t és jelentsd be, mert nálunk nem a garantált minimum számít, arra törekszünk, hogy a lehető legnagyobb sebességet hozzuk ki stabilan.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1737) Core2duo6600 válasza ForRedGlory (#1735) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Most legutobb, 1 mbit/sec et írt a teszszerver letöltésre
Speedtest.net
Igaz nem Bp-i szervert választva meg 6 ot, ami úgy rendben is van, mert általában ekörül szokott menni, de a lassulást, én is tapasztalom, kiváncsi vagyok éjfél után jó léesz - e akkor általában szakítani szokott.
Nem tartom kizártnak, hogy az ip tv zők miatt lassul így le.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1738) Ebit válasza ForRedGlory (#1735) üzenetére


Ebit
addikt

Látod ez a valóság, én is ezt élem napi több mint 10 szakadással, ezért nem volt érdemes arculatot váltani, lehet, hogy az alapellátást illene megjavitani?

Talán mégis van valami összeesküvés..,? :F ,lehet az IPTV-sek mozgatják a szálakat :(((

(#1739) Core2duo6600 válasza T-online (#1736) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ha tartósan ilyen lesz, akkor be fogom jelenteni.
De most nézegettem, ás úgy tunik, hogy nem minden hely lassú egyaltalán
Volt olyan oldal ahol hasított, lehet más útvonalon ment más szolgáltatón nem tudom.

Kinácsi leszek, hogy éjszaka hogy fog viselkedni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1740) Core2duo6600 válasza T-online (#1736) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Most rendben van a tempó.
Olyan mint amilyennek lennie kell.
Ezekszerint ennyire túl van terhelve a hálózat délutan, este ?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1741) T-online válasza Core2duo6600 (#1740) üzenetére


T-online
tag

Ha ez tényleg így van, hogy nap mint nap ezt tapasztalod, hogy amikor a forgalom tetőzik neked a sebességed lelassul, akkor valóban túl van terhelve a hálózat, ebben az esetben is mindenképpen jelezni kellene, mert akkor bővítés szükséges és a hibabejelnetésed alapján látni fogják, hogy erre valóban szükség van.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1742) Bici válasza T-online (#1741) üzenetére


Bici
félisten

Arról van valami infód, hogy a 8 napon belülre ígért szolgáltató váltás mikor fog teljesülni? Most a 10.-nél tartok (pénteken). :U
Elméletileg ha 8 napon belül nem teljesítik a váltást, akkor jóváírást kérhetek. Ennek mi a módja?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1743) Ebit válasza T-online (#1741) üzenetére


Ebit
addikt

az esetben is mindenképpen jelezni kellene, mert akkor bővítés szükséges és a hibabejelnetésed alapján látni fogják, hogy erre valóban szükség van.

Jól, hangzik ,de sajnos nem igy műkődik, mert ilyenkor jön a szlogen, hogy levesszük a sávszélt, mert a vonal " műszaki okokból" nem birja.

Szerintem örül a T, ha az idáig bejelentett fejlesztések töredékét megtudja valósitani.

(#1744) Thrawn


Thrawn
félisten

33. nap

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1745) junior67 válasza Ebit (#1743) üzenetére


junior67
csendes tag

"az esetben is mindenképpen jelezni kellene, mert akkor bővítés szükséges és a hibabejelnetésed alapján látni fogják, hogy erre valóban szükség van."

jól, hangzik ,de sajnos nem igy műkődik, mert ilyenkor jön a szlogen, hogy levesszük a sávszélt, mert a vonal " műszaki okokból" nem birja.
Szerintem örül a T, ha az idáig bejelentett fejlesztések töredékét megtudja valósitani.

Csatlakozom az előttem szóló Ebit-hez, mivel saját bőrömön tapasztaltam meg ezt a problémát.

Én is jeleztem folyamatosan a hibákat, bízva abba hogy fejlesztés lesz és a T megoldja, de műszaki fejlesztés helyett 'kizárt" a szolgáltatásból.!(?) Nem érte meg fejleszteni a szolgáltatónak Budapest II. kerület kiemelt zöldövezetében Ady-ligeten??? :C :C :C
Csak gratulálni tudok :W :W

"elfogtam egy levelet"

(#1746) Steven válasza Steven (#1703) üzenetére


Steven
addikt

További fejlemények....

Péntek este bementem a T-home hoz és rákérdeztem a dologra, hogy hogy áll az ügyem..
Válasz:
Hát két szerződés van az: egyiket megszüntették a, másik meg nem köthető be .Megadták a Zuglói mérnökség számát, adtak egy kódot ami alapján érdeklődhetek legkorábban hétfőn:)

Reggel telefon kézbe... csörgetem őket és mit ad isten megszűnt az átok és felvették a telefont , kedves női hang bele szól várnom kell egy kicsit mert a munkatársával beszél:D
2-3 perc várakozás után végre sikerült beszélnünk elmondtam a problémám megadtam a kódot és mint kiderült amit megszüntettek szerződésem az létesíthető, ami nem szűnt meg az új akciós az meg már nem . A válasz az volt azért mert a 16 kerbe nem tudnak olyan minőségben szolgáltatni ip tvt ,hogy az működjön is és akinek meg van már (szomszédok) iptv je azt is ki fogják kötni (röhely na) és mint kiderül mivel nem köthető be , amiről elfeljtettek értesíteni így nem is lesz semmi bekötve hozzám...

Na most rákérdeztem hogy akkor most megint be kell batyognom a t-home hoz aztán várni még egy hónapot és lehet hogy lesz netem de tv-m nem (akkor már 3 hónapja várnék rá:D) !!!
Hát a nő végül is azt mondta hogy most megkötik a szerződést a meglévő adataimra, szól az egyik munkatársának és ELVILEG szerdán lehet netem , de tv-m nem:D

Rákérdeztem az analóg tvre (előzmény valaki azt mondja lehet t-kábelem valaki nem attol függ melyik t- pontba kérdezem , végül abba maradt a dolog hogy a "jó nevű" telephant cégtől kell rendelnem ha akarok analóg tv-t. bekötés díj 7500 ft :D) Most a műszakis nő azt mondta hogy elvileg lehetséges mégis tőlük rendelnem a t-kábelt... majd kiderül állítólag vissza hívnak ma ... onnan folytatom:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1747) Tacsika válasza Steven (#1746) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Úgy látom nem hívtak vissza :((

(#1748) Ebit válasza Steven (#1746) üzenetére


Ebit
addikt

Ezért megy itt minden ilyen nehézkesen:[link]

(#1749) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
A kövi a problémám; T-online-os netnél egy pár napja furcsán töltök le rapidshare-ről. A mozilla sebességnek 250-300 KB/sec-ot ír, ami valós adat, de másodpercenként megáll egy pillanatra a letöltés, majd folytatódik tovább. Ez így megy végig, minden böngészőben. Így az eredeti 8 perces letöltési időből gyakorlatilag mindig 15-20 is lesz. Ezt csak a rapidsharerről való letöltésnél van így, de másik gépről viszont gond nélkül megy az egész. Mit tudnék csinálni? Valakinek van ötlete, tapasztalata? Előre is köszi

(#1750) front3r válasza BigBlackDog (#1749) üzenetére


front3r
őstag

Nálam is ez a tapasztalat. :(

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.