Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) BigBlackDog válasza front3r (#1750) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szted miért lehet? Merre lehet a megoldás :F ?

(#1752) front3r válasza BigBlackDog (#1751) üzenetére


front3r
őstag

Nem tudom sajnos.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1753) Core2duo6600 válasza BigBlackDog (#1751) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Tul van terhelve, ill. a t-com hálózata van túl terhelve egy ideje esténkélnt sajnos ezt tapasztalni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1754) Steven válasza Tacsika (#1747) üzenetére


Steven
addikt

Vissza hívtak csak már nem volt időm írni a melóból .... úgy áll a helyzet egyenlőre , hogy elvileg szerdán azaz holnap kötik a netet... viszont tv-t nem , hogy azzal mi lesz azt nem vágom a csaj azt mondta annak is utána néz , t-kábel létesíthető nálam vagy nem (ugyanis ez ügyben az összes ügyfélszolgálatos mást mondott végül azt mondták ,hogy ez nem beköthető ) szóval nem tudni mi az igazság.... tegnap ez ügyben nem hívott vissza, remélem ma már vissza hív ... páromnak nagyon fontos lenne .....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1755) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Már csak egyet kell aludni ahhoz, hogy a Tré-Home hivatalosan publikálja VDSL elérhetőségének területeit, és annak árait! :) :) :) :D :D :DD :DD :D

Bár kb. egy évig még nem fogok váltani azért érdekel, hogy mennyit kóstál az új cucc.

Uff

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#1756) Thrawn


Thrawn
félisten

34. nap.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1757) kgyuri válasza Tiszteletes (#1755) üzenetére


kgyuri
tag

Hali,

Megjelent ez a csomag web-es rendelésnél:

DSL Classic Extra

ADSL DSL szolgáltatás, 25 Mbit/sec maximálisan elérhető letöltési sebességgel
Részletek
DSL Classic Extra
Bezárás

9890 Ft/hó

Nem rossz az ára ! :K

Gyuri

(#1758) Bici válasza kgyuri (#1757) üzenetére


Bici
félisten

Ez csak akkor lesz valódi 25 Mbit, ha legfeljebb 1 km-re vagy a központtól.
Ez is csak elméleti maximum.
Gyakorlatban a központ párszár méteres körzetében lesz csak igaz. Ettől függetlenül az árához képest nagyon jó... ha tényleg ennyibe fog kerülni.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1759) Draken


Draken
őstag

20/3as más szolgáltatás sztem teljesen ok akinek persze elérhető

(#1760) Gabás


Gabás
addikt

most csak azt kellene tudni, hogy ugyanazt a vonalat kapják a VDSL-előfizetők, mint eddig? azaz a most az ADSL-vonalon mért vonali jellemzők változnak-e, ha VDSL-t kötsz?

(#1761) Bici válasza Gabás (#1760) üzenetére


Bici
félisten

Ugyanaz a kábel.
Ha közel vagy a központhoz, akkor érezheted a gyorsulást, de ha messzebb vagy, akkor a sebesség azonos lesz a régebbi megoldások sebességével.
Minél messzebb vagy, annál régebbi technológia által elérhető értékkel lesz azonos a sebességed.
[link] és [link]
Utóbbihoz képzelj oda még 1-2 színes mezőt.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1762) Gabás válasza Bici (#1761) üzenetére


Gabás
addikt

köszi, de ilyen színes képek nem érnek sokat:)
az érdekelne inkább, változik-e vonal SNR, attenuation stb értéke, pl. ha a VDSL-re váltás miatt átkötnek egy másik központba

(#1763) Bici válasza Gabás (#1762) üzenetére


Bici
félisten

Ha a másik központ is ugyanolyan távolságra van tőled, akkor - szerintem - nem változik.
Legjobb tudomásom szerint ezek az értékek a kábelre vonatkoznak.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1764) CséZé


CséZé
őstag

Hi!

Láttam a T-Online honlapján h a lejárt hűségnyilatkozatú ügyfelek számára vannak csomagok. Nekem most 1Mbit/128kbit sebességű van. Amiért asszem 4200HUF-ot fizetek. Nos kinéztem azok a csomagok közül a DSL Classic Happy csomagot, ami 2Mbit/192kbit sebességű. Ráadásul 3990HUF.
Írtam már nekik mail-t h miként működik a váltás és hogy is van ez, de már 1 hete nem kaptam semmi választ. Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#1765) wagi válasza CséZé (#1764) üzenetére


wagi
senior tag

1412-őt hívd fel és beszélj az ügyintézővel,hogy másik csomagot szeretnél.

Vagy menj be a legközelebbi irodába.

[ Szerkesztve ]

(#1766) CséZé válasza wagi (#1765) üzenetére


CséZé
őstag

okés utánajárok így :R
de nem értem h mail-re miért nem válaszolnak :F

(#1767) T-online válasza kgyuri (#1757) üzenetére


T-online
tag

kgyuri: Ezt hol találtad pontosan?

Gabás: Változni fog, mert másik DSLAM-ba leszel kötve, de maximum 1km-es távolság esetén nyújatható a VDSL és természetesen kell, hogy legyen új DSLAM is telepítve az adott helyen.

CséZé: Sajnos a levélre lassabban kapsz választ, mint ha telefonálnál.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1768) Csizi12


Csizi12
csendes tag

Én is egy hete estem át a szolgáltatóváltáson. Nem ment könnyen, de hál Istennek túl vagyok rajta. Cég által fizetett Invitel ADSL-m volt, de a váltáshoz azt le kellett mondani, hogy a cégnek ne számlázzanak tovább. Szeptember 12-én megrendeltem egy DSL Solo Medium-ot és vártam. Sajnos nem ment gyorsan a váltás és közben egy hétre rá az Invitel meg is szüntette a szolgáltatást. 1412 felhív, válasz jön: A Solo csomaghoz kell szerelő. Mondtam jó, de addig nem lehetne alternatívaként DSL Classicot kapni, mivel kellene a net? Válasz: de lehet, intézkednek. Pár nap múlva ismét felhívtam őket, de azt mondták folyamatban. Egyeztettek velem usernevet. Néhány napig megint semmi, megint telefonáltam kissé kiborulva. Ekkor sikerült elérnem, hogy az ADSL-t ismét aktiválják a vonalamon, persze ez is 2 napot még igénybe vett. Ezután egy utolsó telefonnál megkaptam a usernevemet, meg az email címemet, ami természetesen nem volt azonos az általam korábban megadottakkal. Most azt várom, hogy a My T-Home végre elinduljon és tudjak normális email címet választani.

A 1412-höz meg sok türelem kell első alkalommal 7 perc után kaptam operátort, aztán másodiknál 27 perc után, utána 59 perc után, majd a végén 17 perc után. Láthatólag nagyon el vannak havazva, de remélhetőleg lesz ez még jobb is.

VDSL-re módosítanék, de szerintem itt nálunk Zalaszentgróton nem lesz kezdetekben, pedig a telóközpont elég modern, kb. 15 éves. Majd meglátjuk. Amúgy a telefonközponttól kábelhosszban 800 méterre vagyok.

A természet kiegyenlíti a fogyatékosságokat: aki gyengébben lát, az jobban hall, aki gyengébben hall, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#1769) Ebit válasza T-online (#1767) üzenetére


Ebit
addikt

I]A telefonálással, csak az a probléma, hogy az embernek rengeteg szabadidővel kell rendelkezni.

A konkrét hibabejelentésem során, többszöri telefonálás után sikerült eljutnom, előszőr egy ügyintézőhöz, majd ezután átkapcsolt a műszakis kollégájához, ahol 25 perc után, a vonal megszakadt.

Azóta is várom a visszahivást.

Megjegyzem a márka,arculat váltás előtt egy picit probléma mentesebb volt, a hibabejelentés.

[ Szerkesztve ]

(#1770) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Ma van okt. 8. Lesz valami HÍR?

(#1771) Ebit válasza Tacsika (#1770) üzenetére


Ebit
addikt

Igen, két háztartásban bekötötték a VDSL-t, a többiek rovására.

A csomagválasztóba, már tegnap óta megtalálható, csak a bekötési helyek nem egyértelműek.

(#1772) Tacsika válasza Ebit (#1771) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Na legalább jól kezdődik a napom :DD

(#1773) Thrawn


Thrawn
félisten

35. nap.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1774) T-online válasza Thrawn (#1773) üzenetére


T-online
tag

Telefonon mit mondtak?

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#1775) Thrawn válasza T-online (#1774) üzenetére


Thrawn
félisten

Amit eddig. Még 2-3 nap.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1776) hbooo válasza Thrawn (#1775) üzenetére


hbooo
csendes tag

En is lassan a 30. nap korul jarok, (asszem 26) ...ha nalam nem kotik be addig, akkor tuti irok a HFJK-nak. Aztan majd o elveri rajtuk.

(#1777) Ebit válasza hbooo (#1776) üzenetére


Ebit
addikt

Teljesen mindegy kinek irsz, attól a rendszer nem lesz jobb,igaz rosszabb sem.

(#1778) Kobe


Kobe
veterán

8-ai akciókról lehet sejteni már valamit ? Mivel valaki azt mondta a tv-t érinti, reméltem h valami igazán nagy durr lesz, pl hD adások stb....

(#1779) cqr


cqr
aktív tag

Üdv!
A dsl classic és solo közötti árbeli különbség a telefonelőfizetésből adódik (solo-nál nem kell) ?

(#1780) Orc válasza cqr (#1779) üzenetére


Orc
senior tag

Pontosan.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#1781) Steven válasza Steven (#1754) üzenetére


Steven
addikt

Gyerekek ezt már otthonról írom :D van netem:D juhéjjjjj:D :C :C :C :C

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1782) kgyuri válasza T-online (#1767) üzenetére


kgyuri
tag

Hali,

Még csak csomagrendelés közben lehet választani (tegnap):
25/5 Mbit Vdsl csomag a T-home-tól

GYuri

[ Szerkesztve ]

(#1783) cqr válasza Orc (#1780) üzenetére


cqr
aktív tag

Akkor dsl solo-nál, az ügyfélszolgálatos miért mondta, hogy akkor erre még jön 1500Ft lebeszélhető telefonelőfiz. Ez az 1500 akkor mi? (Nekem nem kellene telefon, csak net, gondoltam a solo akkor azért 1500-al több mert "benne van" a telefonvonal.. de akkor miért kell még ezenfelül plussz 1500öt fizetni? Így most 9900 at kérnek el a 8mbit ért :F )

(#1784) Gabás válasza cqr (#1783) üzenetére


Gabás
addikt

visszaolvasni (az 1500 lejön kedvezményesen(

(#1785) Core2duo6600 válasza cqr (#1783) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Még mindig jobban jársz, mert mi 12000 körül fizetunk a 8 mbitért.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#1786) Orc válasza cqr (#1783) üzenetére


Orc
senior tag

A solo-hoz rendelhetsz ip-telefont,aminek a havidíja 1500ft, viszont ezt elengedik. Tehát a 8Mbites net analóg telefon nélkül 8390Ft, ip telefonnal szintén 8390Ft.(ingyen kapod az iptelefont).

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#1787) juliabrilke válasza kgyuri (#1782) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hm. Ezt eddig nem is tudtam. Kiváncsi vagyok, hogy a gyakorlatba mennyivel is jönne nálunk.

Telefonvonal nélkül ezt lehet kérni?

[ Szerkesztve ]

(#1788) Steven


Steven
addikt

lenne egy szakmai kérdésem ... amit kaptam t-online-s wifi routert és adsl/2+ modemet egyben az mennyire szar?

Mennyire szokott problémás lenni ? érdemes lecserélni vagy teljessen jó...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1789) Gabás válasza Steven (#1788) üzenetére


Gabás
addikt

a puding próbája...

(#1790) Steven válasza Gabás (#1789) üzenetére


Steven
addikt

sejtem csak gondoltam vannak már tapasztalatok amit a kedves userek szívessen megosztanának velem is meg másokkal:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1791) Gabás válasza Steven (#1790) üzenetére


Gabás
addikt

(#1792) petne


petne
őstag

T-Home TV HD csomagok

T-Home VDSL csomagok:
Classic (analóg telefonelőfizetés mellé)
Solo (analóg telefonelőfizetés nélkül)

Elérhető:

Budapest (II, XI, XII, XXII kerületek bizonyos részein) Budakeszi, Budajenő, Telki, Szentendre, Pécs, Debrecen, Székesfehérvár bizonyos részein.

[ Szerkesztve ]

(#1793) Csizi12


Csizi12
csendes tag

Most néztem én is az új VDSL csomagokat, szívesen előfizetnék rá, csak itt nálunk még nem elérhető. Kár, pedig nem rossz árakért adják.

A természet kiegyenlíti a fogyatékosságokat: aki gyengébben lát, az jobban hall, aki gyengébben hall, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#1794) tlgarp


tlgarp
csendes tag

Pénteken kötik be a DSL Solo Happy-t DSL telefonnal. Az lenne a kérdésem, hogy milyen eszköz(öke)t kapok hozzá. WLAN miatt kérdezem, kell-e vennem routert?

(#1795) Ebit válasza petne (#1792) üzenetére


Ebit
addikt

Szia!

XXII kerületek bizonyos részein)

Ezt tudnád pontositani?

Köszi,mert az ügyfélszolgálat sem tudja még.

(#1796) petne válasza Ebit (#1795) üzenetére


petne
őstag

Nekem megtudta mondani, hogy nálam létesíthető-e, ezért nálad is megtudja...

(#1797) petne válasza tlgarp (#1794) üzenetére


petne
őstag

Egy úgynevezett Home Gatewayt kapsz, ami egy adsl modemmel egybeépített wlan router, tehát nincs szükség külön venni.

[ Szerkesztve ]

(#1798) tlgarp válasza petne (#1797) üzenetére


tlgarp
csendes tag

Köszönöm a választ!

(#1799) rocket válasza petne (#1792) üzenetére


rocket
nagyúr

4 Budapesti kerulet es 7 varos bizonyos reszein nagyon gyenge kezdes, tudnam mire fel volt a nagy hype.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1800) Ebit válasza petne (#1796) üzenetére


Ebit
addikt

Tegnap még azt mondta, hogy nem lesz az egész kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.