Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) m3tr0 válasza Ebit (#450) üzenetére


m3tr0
senior tag

milyen vonalvizsgálatra gondolsz?(sávszél mérés volt,ott majdnem megvan a 4 mb..)
amúgy van egy D-Link dsl-360-R modemem,a router meg egy D-Link Di-624-es wireless router.

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#452) lymmz válasza petne (#445) üzenetére


lymmz
csendes tag

Én úgy fogalmaznám meg egyszerűen, hogy a Magyar Telekom ügyfélszolgálat (1412, 1722, 194, 1298, satobbi) telefonszámait Magyar Telekom hálózatból (T-Com, T-Mobile) lehet díjmentesen hívni, míg a többi szolgáltató hálózatából az ott megállapított díj ellenében.

Szóval nagyon szeretnénk, hogy Pannon-osok és Vodások is ingyen hívhassanak minket, de ez sajnos nem rajtunk múlik. :)

http://www.tamasnaplo.hu

(#453) Ebit válasza m3tr0 (#451) üzenetére


Ebit
addikt

A vonalvizsgálatot a szolgáltató rendeli meg, és a vonali paramétereket, meg a központi beállitásokat nézik át.

D-Link dsl-360-R, töltsd le az SMB.50 exe file-t, csatlakoztasd a modemed közvetlenül, a router kiapcsolásával. Az eredményt linkeld be ide, vagy küld el priviben.

(#454) petne válasza lymmz (#452) üzenetére


petne
őstag

Valóban ez a pontos megfogalmazás... :)

(#455) ForRedGlory válasza Core2duo6600 (#427) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"...Azután, hogy visszaküldted
amikor aláírod onnantól kezdve érvényes addig csak 1 szándék, vagy igény..."

Ez nem így van. Onnantól van, hogy telefonon kérte a váltást. Illetve a szerződés is attól a naptól indul (gyakorlatilag), nem attól hogy mikor küldi vissza. Plána nem várnak addig, amíg a szerződés vissza nem érkezik :)

A szóbali megrendelés is egy szerződéskötési forma.

[ Szerkesztve ]

(#456) m3tr0 válasza Ebit (#453) üzenetére


m3tr0
senior tag

amint hazaértem megjátszom és linkelem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#457) Róth


Róth
aktív tag

Szasztok, T-home kérdés:

Van arra lehetőség, hogy közvetlenül számítógépre menjen a stream? Ugyanis nem akarok tévékészüléken tévézni, sőt, szerelőt sem akarok látni, sem stb-t.
Tudtok valami megoldást?

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#458) lymmz válasza Róth (#457) üzenetére


lymmz
csendes tag

Szia!

Be kell szerezned egy tvtunner kártyát.

http://www.tamasnaplo.hu

(#459) kew válasza Róth (#457) üzenetére


kew
senior tag

stb mindenképp kell hozzá, max azt tudod a gépedre kötni. Szerelőt is látni fogsz, mivel ő fogja kivinni az eszközöket... :)

(#460) Róth válasza kew (#459) üzenetére


Róth
aktív tag

"Szerelőt is látni fogsz..."

Az kizárt :DDD
Van tv-tunerem, de el akarom dobni a jelenlegi előfizetést, mert csak egy-két csatorna érdekel (és utálom az upc-t, mert 5 éve szar a kép). A t-home-nál nagyon tetszik a news csomi, potom 500 ft-ért, de inkább megvárom, amíg kitalálnak valami netes felületet

Szal, akkor várok :D
Kösz a kommenteket!

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#461) petne válasza Róth (#460) üzenetére


petne
őstag

A netes felület nem a közeljövőben várható, ha várható is... :)

(#462) Róth válasza petne (#461) üzenetére


Róth
aktív tag

Van voip telefon (dect készülék) fizikai értelemben is, és lehet voip telcsizni a gépről közvetlenül is, ennek megfelelően én nem adom fel.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#463) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az lenne a kérdésem, hogy mostanába minden elküldött emailom visszajön ezzel a szöveggel:Üzenete csak néhány, vagy egy címzetthez sem jutott el.
Ésd hogy kézbesíthetetlen. Pedig fogadni tudom a leveleket. :Y

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#464) kew válasza Jégkokó (#463) üzenetére


kew
senior tag

hitelesítés be van kapcsolva a kimenő fiókhoz?

(#465) ForRedGlory válasza Jégkokó (#463) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Be van ragadva az emailed. Töröld a postafiókod tartalmát és utána menni fog
(de ez csak tipp)

(#466) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerencsére sikerült megoldanom. Bár furcsa mert a mulltkor is ugyan ezt csinálta, pedig akkor működött elötte csak most ujra lett rakva a gép és elveszett a levelezésem.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#467) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok!
Most volt egy ksi vihar 2.kerben.
Utána elmenta Home tV m de anet maradt.Kikapcsoltuk mindnet vártunk kb 20percet.Ujra inditotunk mindent.DE a SET UP boxon egy ki spiros ora jel van?Az mi lehet?

Samsung S22+

(#468) kew válasza netkoo (#467) üzenetére


kew
senior tag

az set top box, nem set up :P

az óra jelre még nem találtunk magyarázatot, a fejlesztők se nagyon tudják, mi lehet az :) tán azt jelzi, hogy van beállított felvételed.

amúgy működik a tv? :)

(#469) netkoo válasza kew (#468) üzenetére


netkoo
senior tag

Jól van na :B
Müsika tv.Van beállitot felvétel .De eddig ez a jel nem volt!

Samsung S22+

(#470) kew válasza netkoo (#469) üzenetére


kew
senior tag

az új szoftver óta van ott, rögtön frissítés után nekem sem volt, az első reboot után került oda :) de ne törődj vele, semmi funkciója nincs neki :K

(#471) netkoo válasza kew (#470) üzenetére


netkoo
senior tag

köce :C

Samsung S22+

(#472) m3tr0


m3tr0
senior tag

hát bazzeg egyszerűen vonalas telefonról nem tudom felhívni a 1412-őt.
felveszi az automata és az első 3 menüpontból nem tudok továbbmenni,bármit nyomok nem "veszi"be...elmondja 3 szor ugyanazt én nyomkodom mint a barom..és semmi,majd a "köszönjük hívást" után szétkapcsol..hát takarodjanak a f**mba...össze-vissza számláznak és nem lehet őket elérni...tele van velük a f***m...

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#473) petne válasza m3tr0 (#472) üzenetére


petne
őstag

Nem lehetséges, hogy a készülékeddel van a gond? Én fel tudom hívni... :)

(#474) kew válasza m3tr0 (#472) üzenetére


kew
senior tag

akkor valami gebasz van a telefonoddal, mert nekem működik...:)
TONE üzemmódban van? :U

(#475) m3tr0 válasza petne (#473) üzenetére


m3tr0
senior tag

én is ezen filózok,de amúgy meg ha hívok valaki akkor tökéletesen működik minden(tárcsázáskor)
nem értem...

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#476) kew válasza m3tr0 (#475) üzenetére


kew
senior tag

próbálj ki vmi másik ivr-t, ott hogy szuperál. (1722, 1298...)

(#477) m3tr0 válasza kew (#476) üzenetére


m3tr0
senior tag

1722 -őn sem működik a menüben lépkedés...érdekes dolgok vannak itten :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#478) ForRedGlory válasza m3tr0 (#472) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Először a saját portádnál söpörj. A 1412 elérhető...

(#479) m3tr0 válasza ForRedGlory (#478) üzenetére


m3tr0
senior tag

te figyelj..elolvastál mindent? rájöttem,hogy elérhető.csak nem gondoltam,hogy felmerülhet ilyen hiba,hogy mindenkit tudok hívni csak az ilyen automatás dolgokkal van baj...
ne húzzál már fel te is

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#480) ForRedGlory válasza m3tr0 (#479) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen képzeld elolvastam... Épp azért írtam, amit írtam... Csak kurva idegesítő hogy mindenki reflexből egyből a szolgáltatót/szolgáltatókat hibáztatja mindenért... anyázik, faszozik és kiderül hogy nem is mindig Ők a hibásak, csak egyszerűen szar a telefonja...

Részemről viszont itt le is van zárva a történet

[ Szerkesztve ]

(#481) ForRedGlory válasza m3tr0 (#479) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Segítségképpen, hogy nem csak a telefon az egyedüli elérhetőség (a teljesség igénye nélkül):

info@t-online.hu
szamla@t-online.hu
helpdesk@t-online.hu
domain@t-online.hu

Postacím: 1364 Budapest, Pf. 204
Fax szám: 06-1-411-0550

Van egy raklap T-Pont, ahol természetesen lehet segítséget kérni. Sőt már ki is vannak helyezve a T-Pontoba telefon, ahol a T-Pontosok felhívják a 1412-t, ha valaki véletlenül nem tud bejutni önerőből, vagy ha a T-Pontos nem tud segíteni megfelelő módon az ügyfélnek.

És végül ott a 1412

A telefonos ügyfélszolgálat menürendszere

Fogadjunk hogy egy csomó ember ezt sem olvassa... Pedig itt is lehet tájékozódni.

Aki nem tudja elérni a T-Online-t, az vagy hazudik vagy egyszerűen hülye (sztem)

[ Szerkesztve ]

(#482) m3tr0 válasza ForRedGlory (#481) üzenetére


m3tr0
senior tag

még jó,hogy lezártad a témát.
én telefonon akartam elérni őket,írtam már nekik korábban email-t.
jobban szeretem ha beszélhetek velük.én is megtaláltam a legtöbb elérhetőségüket.
a telefonos problémám ettől nem oldódott meg.de köszönöm.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#483) Tebuu


Tebuu
csendes tag

Üdvözlet szeretnék tanácsot kérni mi lehet a baj a tonlány net el ill telefonnal.3 hete este 22 és 00 koruli idoben eltunik a telefon vonal +adsl is mielott eltunik megcsorren a telefon felveszem de senki sem hiv csak a néma ures csond net elszáll reggel 7 korul viszont magátol visszajon minden. :Y volt szurocsere modem csere átkotottek másik portra de semmi nem változik ugy nézem a szerelo sem igen tudja mi a baj.egy biztos ha nem csinálják meg záros idon belul megyek mobil internetre.Ötletek ?

(#484) Ebit válasza Tebuu (#483) üzenetére


Ebit
addikt

mobil internet

Mielőtt vennél, azért teszteld le, mert ha nem jön a 3G+ lassú.

T-online-ra visszatérve, mérj sebességet, dokumentáljad, jelentsd, be ha a javitás/ szerelő megjelenése/ után sem változott a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#485) Tebuu


Tebuu
csendes tag

rendben az 1 mbit stabilan megvan minden ok az esti eltunést leszámitva rossz szavam nincs a netemre de hogy már 3 hete nem tudják megcsinálni az gáz ,lehet számcsere lessz talán az megoldja

(#486) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

Van arra lehetőség, hogy megváltoztassam az előfizetői szerződésemben a nevet? Minden más maradna, csak a nevet kellene megváltoztatni fateréra. Az online ügyfélszolgálaton ez nem lehetséges. Ha felhívom őket, akkor meg tudják ezt oldani anélkül, hogy új szerződést kelljen kötni?

Ügyfélazonosítom van, titkos kódom nincs :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#487) ForRedGlory válasza Motion_Blur (#486) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt meg lehet minden további nélkül. Faxold be ezt a dokumentumot a 06-1-411-0550-re és max 15 napon belül át lesz írva.
Telefonon keresztül csak a számlázási cím lenne módosítható, de az előfizető neve nem.
Ez természetesen nem módosítja a hűségidőt, marad az eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#488) Motion_Blur válasza ForRedGlory (#487) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszönöm szépen, már csak az a kérdés, hogy mi az a "Bejelentkezési azonosító"? :DDD

Lehet hogy ugyanaz, mint az e-mail cím?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#489) kew válasza Motion_Blur (#488) üzenetére


kew
senior tag

amivel felcsatlakozol a netre... :)

(#490) Motion_Blur válasza kew (#489) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A rúter csatlakozik nem én ;]

thx, sejtettem ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#491) Core2duo6600 válasza Tebuu (#483) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Akár a vonalad is lophatják.
HA kertes házban vagy sétálj a telovezetékek mentén az elmített időben hátha észreveszel valamit.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#492) lymmz válasza ForRedGlory (#481) üzenetére


lymmz
csendes tag

Jelezném, hogyha egy T-Pont-ból hívjátok a 1412-et műszaki problémával akkor haza lesztek küldve az eszközök mellé! Mi se az udvaron cigizünk hibaelhárítás közben!

http://www.tamasnaplo.hu

(#493) ForRedGlory válasza lymmz (#492) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt nem tudom értelmezni? Úgy érted, hogy Én hívom a 1412-t a T-Pontból? A cigis részt sem értem, meg a hazaküldést sem. Légyszi magyarázd el érthetőbben :K

(#494) ForRedGlory válasza Core2duo6600 (#491) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, nézze meg az adatforgalmát az adott időszakban. Onnan kiderül, hogy lopják-e a netét vagy sem.

(#495) kew válasza ForRedGlory (#493) üzenetére


kew
senior tag

Ha Pontból telefonál valaki hogy "otthon nem megy a net", az ügyintéző nem fog "látatlanba" felvenni hibajegyet, hanem hazaküldi hogy a gép mellől hívja vissza, hátha megoldható a hiba elhárítása.

Szerintem érthető volt, ne értetlenkedjél :P

(#496) balfie


balfie
csendes tag

Sziasztok Azt kérdezném, hogy a firefoxot befolyásolja-e valamiben az, hogy az explorer az alapértelmezett böngésző?

Mindenütt jó, de legjobb máshol!

(#497) lymmz válasza balfie (#496) üzenetére


lymmz
csendes tag

Legfeljebb annyiban, hogyha rákattintasz egy linkre akkor az IE-ben fogja megnyitni. Amúgy furcsán tetted fel a kérdést. :)

http://www.tamasnaplo.hu

(#498) ForRedGlory válasza kew (#495) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Így értem, de én egyáltalán nem a műszaki problémákra gondoltam, amikor mondtam hogy a t-pontos telefonál, hanem számlára, áthelyezésre, téves leszerelésre, stb. Azért nem értettem :K

(#499) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kb. egy hete a 6mbit/480kbit-es netemből ez lett: katt!

thx t-online :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#500) ForRedGlory válasza Motion_Blur (#499) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez az eredmény nem mérvadó
(nem értem a smiled :U )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.