Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80877) Rick4 válasza Mezga Aladár (#80876) üzenetére


Rick4
félisten

Ha barátokat gyűjtenék, a minimax csoportba írogatnék, azt hittem, ez itt egy szakmai csoport, de nem, úgy látszik, hozzáértés, vagy legalább kicsi tapasztalat nélkül is megpróbálnak többen tanácsokat osztogatni...
Gondolom azért annyit átlátsz, hogy nem tanácsért járogatok ide, de egy percig se hidd, hogy rosszul érzem magam, ha kinyomom a topicot a kedvencek közül, maradhat itt pár nagyokos, aki tovább rombolhatja a színvonalat az igazságtól fényévnyi távolságra lévő állításaival, nekem ettől nem lesz rosszabb életem! :D
Mindössze néhány embernek szerettem volna segíteni, másik néhánynak a fejében szeretném eloszlatni a lila ködöt, van akiében lehet, van akiében nem. Van aki minden tény és észérv ellenére a hülyeségeit fújja, személyeskedik is mellé, ami valahol szánalmas, ennek ellenére én az ilyeneken jót szoktam nevetni, mikor megírja, hogy nincs öt perce csati takarításra, de harmadszor fut neki a 25 soros kommentírásnak.. :D Kicsit disszonáns viselkedés, de ez is csak a feltételezésemet igazolja.
De mivel annyi okos van a csoportban, hogy minden kérdező minden kérdésére lesz válasz tőlük, nekem meg más dolgom is akad, simán kinyomom a topicot, és csá! ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.