Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80851) #46824192 válasza Rick4 (#80849) üzenetére


#46824192
törölt tag

Bármelyik féktisztitó spray is megteszi.
Csatit befújni ,kicsot fröcsköl , elpárolog egy pillanat alatt és mehet vissza.
Semmi egyébet nem igényel. Alkohol van benne ,lehoz minden szutykot.Nem kell vakarrgatni meg fújkalni.

[ Szerkesztve ]

(#80852) Jim74 válasza #46824192 (#80851) üzenetére


Jim74
nagyúr

Féktisztítótól félek, hogy túl agresszív lenne...

(#80853) Jim74 válasza Rick4 (#80849) üzenetére


Jim74
nagyúr

Vagy veszek egy ilyet: [link]

(#80854) Jim74 válasza Sanyi.mTs (#80819) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi a választ :R.
Ez a hiba azonnal bekerül a S.M.A.R.T adatok közé, vagy futtatni kell hozzá tesztet?

(#80855) Rick4 válasza #46824192 (#80851) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, a féktisztítókban mennyire lehet olyan anyag, ami esetleg megmarja a műanyagot, vagy még inkább az aranyozott csatit, ráadásul ha már olcsóbb az izopropil alkohol, egyszerűbb nem egy 200K-s nason kísérletezni, hogy akkor mar- e vagy sem.

A szöszt nem oldja az alkohol, ha be van akarva, nem hozza ki a nyomás sem, mindez szerencse kérdése, sosincs két egyforma eset.

De persze a sajátjával otthon mindenki azt csinál, amit akar...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80856) Rick4 válasza #46824192 (#80851) üzenetére


Rick4
félisten

Amúgy meg ezek alapján mindenki eldönti, kinek hisz:

[link] ALAPANYAG: agresszív és nem mérgező tisztító- és oldószerek keveréke
[link] Gumi és műanyag felületen NE használja!
[link] A gumi és a műanyag valamint a festett alkatrészeket károsíthatja.
[link] A gumi és a műanyag valamint a festett alkatrészeket károsíthatja.

És tegyük hozzá, sok más helyen azt írják, hogy a gumit, műanyagot nem bántja, amivel nincs is baj, hiszen az autóiparban általános követelmény, hogy az alkalmazott gumik, műanyag alkatrészek benzinnek, olajnak, , fékolajnak, esetleg savnak valamennyire ellenálljanak. De vajon a nas sata csatija is benzin meg saválló műanyagból van? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80857) #46824192 válasza Rick4 (#80855) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hol láttál te aranyozott csatlakozót nasban? :)

Nem vicceljünk már. 100forintos sata kábel ,vagy a még olcsóbb bármilyen csatlakozók amiket használnak ,annak is örülhetsz ha egyáltalán tiszta réz, nem hogy aranyozott.

Maximum a méregdrága csatkalozók ,kábelek végei aranyozottak. (vagy csak sima át..ás , a sok bolond meg elhiszi és kifizeti az árát)(nekem pl. nem szokásom , nekem a réz is bevált kategória)

Egyébként olyat kell venni ami nem túl acetonos és nem bántja majd a műanyagot.

Egy nasban aranyat meg max a chipeken belül a tokozásban találsz, olyan kevés mértékben azt is ,hogy szinte mérhetetlen kategória.

Abban pedig egyetértünk ,hogy mindenki azt csinál amit akar. Valaki eljátszik egy ilyen tisztítással fél napig , van aki 5 percig, mert van értelmesebb dolga is. A végeredmény mindkét esetben kb. ugyanaz lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#80858) fulton


fulton
addikt

Nem tudja valaki, a surveillance fájlkezelőben, mit jelent az, vagy mire szolgál, ha egy felvételre zárolást teszek?
Akkor nem fogja a rendszer automatikusan törölni azt?

[ Szerkesztve ]

(#80859) fulton


fulton
addikt

Illetve nem tudom van e esély magam megcsinálni, sajnos a párom véletlenül minden kamera felvételt letörölt :( rögtön kiszedtem a manőver után a hdd-t. 1 db volt erre megcsinálva, 1 kötet ext4 fájlformátum. A kérdésem, nem tudnátok valami programot ajánlani amivel ha pc-re rá kötöm vissza tudnám nyerni a fájlokat, vagy valamit belőle?
sajnos voltak olyanok amire szükségünk lenne még.

(#80860) fulton


fulton
addikt

Sikerült hálózaton belülről rácsatlakoznom a nas-ra egy data recovery programból, annyi a baj most hogy az egész nas-t vizsgálja ami jó sokáig fog tartani.
Viszont, nem lehetne valahogy letiltani a kötet1 (ami 3 HDD) hogy azt ne vizsgálja csak a kötet2 (amiről törölve lettek a fájlok)? - valami engedély tiltásra gondolnék vagy hasonló praktikával

(#80861) TOZ válasza blakey (#80841) üzenetére


TOZ
addikt

Tapasztalataim Plex temaban.
Kornyezet 1:
Syno 220+ PP-vel, otthon 120/12, anyoseknal 60/6, meg transzkodolva is volt, hogy megfingott a a tavoli lejatszas.
Kornyezet 2:
Syno 220+ PP-vel 1000/1000, anyoseknal 60/6, nem javult igazan a helyzet.
Kornyezet 3:
Anyoseknal 500/500 lett (tobbi, mint fent) transzkod nelkul is hasit (akar a 4K HDR/DV is), pikk pakk.

[ Szerkesztve ]

(#80862) Rick4 válasza #46824192 (#80857) üzenetére


Rick4
félisten

Ha valakinek egy ilyesnre csak 5 perce van, az azért lehet, mert valószínű elbaxxa értelmetlen kommentelgetéssel a ph-n az idejét. :D El kell keserítselek, de az se jött be, hogy az egyetlen kiragadott szó köré próbálsz felépíteni mindent, olvass utána a dolgoknak, még a ramslotban, és a többi csatlakozón is ott az aranyréteg.
De amúgy igazad van, kevés az idő, nem kell mindenre és mindenkire áldozni belőle, így inkább innentől neked nem válaszolok, annak írogatsz, akinek akarsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80863) Digger


Digger
senior tag

Hogyan viselkedik az Active Backup for Business alkalmazás ha egy Windows rendszerű laptopról történt mentés után egy sokkal nagyobb SSD-re állítom vissza a rendszert?
A gép marad ugyanaz, csak az SSD mérete változik.
A létrejövő partíciók mérete marad ugyanaz és a különbözet pedig particionálható? A rejtett recovery partíció továbbra is ugyanúgy fog működni?

(#80864) AiRLAC válasza Digger (#80863) üzenetére


AiRLAC
addikt

"A létrejövő partíciók mérete marad ugyanaz és a különbözet pedig particionálható?"
Igen.
Kisebb lemezre nem engedi visszatölteni egyedül, legalábbis nem engedte amikor utoljára próbáltam (akkor sem ha maga a partíció pl. sokkal kisebb volt, 200G partíció egy 1TB lemezen csak 1 TB-os lemezre lehetett visszatölteni).

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#80865) #46824192 válasza Rick4 (#80862) üzenetére


#46824192
törölt tag

Egészségedre ! Jó aranykeresést a nasban :)

[ Szerkesztve ]

(#80866) Bence_ válasza fulton (#80858) üzenetére


Bence_
tag

Szia!
Igen, az ilyen felvételt nem írja felül.
Inkább egy gépbe olvasnám a "törölt" lemezt, és ha kell róla másolat, akkor inkább azt menteném a nas-ra.

(#80867) fulton válasza Bence_ (#80866) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm. A lesz mert megnéztem reggelre mikor végzett, sajnos azt a kötetet mintha nem is vizsgálta volna..nem talált róla semmit.
Szóval kiveszem és úgy kötöm majd rá a gépre és vizsgálom át.

(#80868) hinki


hinki
friss újonc

Sziasztok! Az alábbi problémám van.: (Ds120j)
A számítógépen látható a megosztott mappa, és lehet is a fájlokat használni. Viszont a tv(k)en először láttam még a megosztott mappát, de azt üresnek látta. Most már valamilyen oknál fogva azt sem látom sehol. Tud valaki segíteni, hogy mi történhetett? Vagy hogy mit lehet ezzel csinálni? Előre is köszönöm a segítséget!

(#80869) Rick4 válasza hinki (#80868) üzenetére


Rick4
félisten

A megosztást akkor fogod látni a tévén, ha felraksz a nasra egy médiaszerver programot, van belőle választék bőven.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80870) Rick4 válasza #46824192 (#80865) üzenetére


Rick4
félisten

Én nem keresni, hanem találni szoktam. :D Mások meg maradhatnak a tudatlanság oldalán. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80871) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Gondolkodóba estem....lehet eladnám a a NAS-omat és a bővítőjét.

Szerintetek mennyit kérhetek értük ?

DS2415+ ( NAS )
DX1215 ( Bővítő )

Egyszer volt szervízben az ismert CPU hiba miatt.
Megjavították és azóta is megy szépen.

Azért nem maradnék NAS nélkül mert a DS918+ megmarad.
A befolyt pénzből lehet vennék 4 db 14-16-18 Tb-s lemezeket.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#80872) hinki válasza Rick4 (#80869) üzenetére


hinki
friss újonc

Szia! Már mindent IS próbáltam. Kb. két hete volt minden, aztán egyszerűen "eltűntek" a mappából a dolgok, és most már a megosztott mappámat sem találom. :(

(#80873) #46824192 válasza Rick4 (#80870) üzenetére


#46824192
törölt tag

Ha a tudattól jobban alszol, ,hogy eléd raktak egy írást ,te meg minden szavát szó szerint benyalod ,akkor legyen neked igazad.
Péklapátot sem érdekli.

Egyébként a gold szó, nagyon szépen cseng a leírásban, mint a mellékelt ábra mutatja ,rá is haraptál. Na ,pont ezért írják bele. Nem hülyék dolgoznak naséknák :) .
Pedig ők itt csak a csatlakozó színére céloznak.
Nagy általánosságban a deszka gyártók nem is vetítenek ilyen meséket a júzereknek, mert fölösleges.
Vagy arany színűnek nevezik vagy foglalatnak.

A Te ferde valóságod ott bukik el , hogy ezek a modulok és foglalatok , a környezetük fügvényében kőkeményen tudnak oxidálódni. A gold pedig nem arról híres ,hogy úgy oxidálódik mint a réz.

Egy ram slot max akkor kaphat egy halvány lepkefing vagy vastagabb aranyréteget, amikor egy deszka csupaszon annyiba vagy többe kerül mint egy prémium nas.

Az sem véletlen ,hogy az újrahasznosítók nem a lapokra mozdulnak rá elsősorban, hanem a cpu-ra.

De minek is jártatom a számat oxidációról, aki ilyet az életben nem látott ,mert nincsenek 2 évesnél idősebb cuccai. Ha jól emlékszem az okosság magvainak szórását ,már a múltkor is nyomtad a fórumban.
Nem mindenki szaladt hogy elkapkodja! :K

Részemről off a téma a továbbiakban.
Boldog leszek ha betartod és valóban nem írsz nekem többet.

[ Szerkesztve ]

(#80874) FeRkE


FeRkE
őstag

Sziasztok,

Van itt olyan aki futtat Unify Controllert a NAS-on?

Olyan is esetleg, aki mindket halokartyat hasznalja, kulonbozo subnetekkel konfiguralva? :)

(#80875) PhoenixK válasza Borisz76 (#80871) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha Rick4-válaszol, akkor lassan még neked kell fizetni érte! :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#80876) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Rick4 folyamatosan gyűjti a "barátokat"! :))

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#80877) Rick4 válasza Mezga Aladár (#80876) üzenetére


Rick4
félisten

Ha barátokat gyűjtenék, a minimax csoportba írogatnék, azt hittem, ez itt egy szakmai csoport, de nem, úgy látszik, hozzáértés, vagy legalább kicsi tapasztalat nélkül is megpróbálnak többen tanácsokat osztogatni...
Gondolom azért annyit átlátsz, hogy nem tanácsért járogatok ide, de egy percig se hidd, hogy rosszul érzem magam, ha kinyomom a topicot a kedvencek közül, maradhat itt pár nagyokos, aki tovább rombolhatja a színvonalat az igazságtól fényévnyi távolságra lévő állításaival, nekem ettől nem lesz rosszabb életem! :D
Mindössze néhány embernek szerettem volna segíteni, másik néhánynak a fejében szeretném eloszlatni a lila ködöt, van akiében lehet, van akiében nem. Van aki minden tény és észérv ellenére a hülyeségeit fújja, személyeskedik is mellé, ami valahol szánalmas, ennek ellenére én az ilyeneken jót szoktam nevetni, mikor megírja, hogy nincs öt perce csati takarításra, de harmadszor fut neki a 25 soros kommentírásnak.. :D Kicsit disszonáns viselkedés, de ez is csak a feltételezésemet igazolja.
De mivel annyi okos van a csoportban, hogy minden kérdező minden kérdésére lesz válasz tőlük, nekem meg más dolgom is akad, simán kinyomom a topicot, és csá! ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#80878) Pékmester


Pékmester
tag

Sziasztok!

Olyat produkál az én kis drága Synologym, hogy furcsán viselkedik, ha távolról akarok hozzáférni. DDNS beállítva, minden frankó, meg is jelenik a bejelentkező felület, ahova beírom a nevet és jelszót, onnan egy pillantra továbbugrik, majd visszadob a bejelentkezés elejére. :W
Természetesen itthonról minden sima.

(#80879) tjsz


tjsz
senior tag

Sziasztok!

DSM 7.1 alatt szerettem volna korlátozni a Hyper Backup sebességét, de nem igazán akar működni a korlátozás. Mi lehet az oka?

4096 KByte/s-ra állítottam be, de a forrás ill. a cél NAS-on is látni, hogy 20Mbyte/s felett van a sebesség.

Vagy ezt nem a Traffic Control alatt lehet beszabályozni?

(#80880) #46824192 válasza Pékmester (#80878) üzenetére


#46824192
törölt tag

Amit hirtelen kipróbálnék.

Böngésző cache/cookie törlés.
Nas restart.
Esetleg még megnézni ,hogy az ssl (https)aláírással minden rendben van e.
(Nekem amikor lejárt kb. használhatatlan volt távolról. Biztosan valami beállítás kérdése ez is , hogy nélküle is menjen, de ennyire nem ástam bele magam)

(#80881) Elemental válasza #46824192 (#80873) üzenetére


Elemental
addikt

Szerinted megéri venni sok nast, kiszedni belőle az aranyat, azt meg eladni? Így meg lehet gazdagodni?

;]

(#80882) #46824192 válasza Elemental (#80881) üzenetére


#46824192
törölt tag

Egyértelműen igen!

De csak akkor szabad megvenni ha a leírásban is aranyként jelölik a csatlakozókat. Erre nagyon figyelj!
Ha meg nem sül a bizniszed , kicsivel réz ár alatt átveszem. ;)

(#80883) fulton


fulton
addikt

Egy kis segítséget szeretnék kérni:
Adott egy Synology Nas. Ebben 4 HDD van, ebből 3 össze vonva kötet1, és 1 külön álló kötet2.
A kötet1 en van az op.
A kötet2 csak a térfigyelő kamera rögzít. Erről kerültek véletlenül számunkra fontos videók törlésre.
Sikerült a hálózaton belül egy adat visszementő progival rácsatlakozni a nas-ra, azonban a scan csak a kötet1-en futott le. Nem lehet valahogy rábírni a kötet2-re is, vagy ez csak úgy működik ha kiszedem a nas-ból és közvetlenül a Pc-re kötöm?
Ezzel az a bajom, hogy míg első esetben a törölt fájlokat eredeti névvel, dátummal együtt keresi vissza, addig utóbbi esetben nem. Csak annyit ír a videókhoz hogy: "elvesztett fájl (102) 103 105 stb.... ez nehezíti a visszamentést, mert nem minden fájl kéne, és rengeteg van amit át kéne így nézni. :F

(#80884) PhoenixK válasza fulton (#80883) üzenetére


PhoenixK
őstag

Milyen FS van? Volt snapshot vagy lomtár?
Milyen progival próbálod visszahozni?
Mellesleg minden perccel, amikor a NAS üzemel, csökken az esélye annak, hogy a számodra fontos adatterület nincs felülírva

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#80885) fulton válasza PhoenixK (#80884) üzenetére


fulton
addikt

Mi az az FS?
Sem snapshot sem lomtáram nem volt.
EaseUS pro verzió. Ezen a kötet2 csak a surveillance rögzíti a felvételeket. Mivel 2 TB os ellenben a többi 3 4TB os HDD-vel így nem csatoltam hozzá, hanem kötet2 ként üzemel a rendszerben.
Addig volt a NAS-ban míg a PC ről rácsatlakoztam és lefuttattam. De itt sajnos a kötet2 nem vizsgálta valamiért.. :(
Ezért kivettem és úgy a PC -re, de igy meg minden megtalált fájl nevét nem írja.

(#80886) Gus-T.


Gus-T.
tag

Sziasztok!
DS1522+-szal kapcsolatban lenne Link Aggregation kérdésem.
Adott egy TL-SG1016PE switch, ami képes LA-re.
A Static LAG Setting menüje van.. (x-y port On/Off)

Ennek megfelelően, ha jól értelmezem akkor ezek az opciók jöhetnek szóba:
- Adaptive
- Balance XOR

Melyiket érdemes/jobb használnom?
Órák óta próbálom kihámozni hogy melyik mit is csinál, de már abban sem vagyok biztos hogy melyikkel működne :)
Hazavágni meg nem akarom a nas-t.
Köszönet.

(#80887) zsamiatt válasza Gus-T. (#80886) üzenetére


zsamiatt
őstag

ha tud a switch LACP-t akkor azt válaszd.
Egyébként itt olvashatsz róla:
[link]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#80888) merqree válasza fulton (#80883) üzenetére


merqree
őstag

Hasleo data recovery prot vettem.
99,9%ban visszanyerte az adatokat.
Amikor észrevettem a HDD működésképtelenségét, azonnal eltávolítottam.

FS szerintem a FileSystem rövidítése a topictars hozzászólásában.

[ Szerkesztve ]

(#80889) fulton válasza PhoenixK (#80884) üzenetére


fulton
addikt

Ext4 ben vannak. SHR

(#80890) Pékmester válasza #46824192 (#80880) üzenetére


Pékmester
tag

Köszönöm a tippet!
Sajnos nem jött be, de érdekes rejtélyre bukkantam.
Itthonról úgy szimulálom a külső hozzáférést, hogy a mobilról adok hotspotot a laptopnak.
Van egy saját meg egy céges mobilom. Ha a sajátomról adok netet akkor kidob, ha a cégesről, akkor beenged. Ugyanezt csinálják a mobilok böngészői is.

"Esetleg még megnézni ,hogy az ssl (https)aláírással minden rendben van e."

Próbáltam tanusítványokat importálni a chrome-ba, de semmi haszna. A kapcsolat nem biztonságos.

(#80891) Patice válasza Gus-T. (#80886) üzenetére


Patice
Topikgazda

Mivel a switched specifikációi között nincs felsorolva az IEEE 802.3ad szabvány, ezért nagy valószínűséggel gyártóspecifikus megoldással tudja csak a link aggregation-t, ezért a képen látható listából az első lehetőség lesz nálad a befutó (szerintem).
A másodikat nem tudja a switched így az felejtős
A harmadik a fent említett szabványon alapul így megint kiesik.
A negyedik meg csak akkor használja a második LAN csatlakozást, ha az első valamiért kiesne, meghibásodna (és csak ebben az esetben). Tehát ugyanott lennél sebességben, mint egy csatival.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#80892) #46824192 válasza Pékmester (#80890) üzenetére


#46824192
törölt tag

Esetleg a tűzfalszabályoknák van valami ip tartomány beállítva?
Az egyik lehet olyan ip tarományban van ami ki van tiltva.

Az ssl-nél arra céloztam ,hogy a nason belül van létrehozva aláírás a ddns nevedhez. Bár nem egészséges ha a kapcsolat nem biztonságos , de majd ezt megcsinálod később.
Ha az egyik net beenged a másik nem, akkor tűzfalnál nézz szét. Esetleg kapcsold ki és rögtön kiderül.

(#80893) AiRLAC válasza Pékmester (#80890) üzenetére


AiRLAC
addikt

"Próbáltam tanusítványokat importálni a chrome-ba, de semmi haszna."
Ez nem így működik, kézzel sohasem fogsz tanúsítványt hozzáadni hogy el is fogadja.
Használd pl. a Synology DDNS szolgáltatását, ahhoz generál magának rendes Letsencrypt tanúsítványt, így már el fogja fogadni bármilyen böngésző (természetesen csak akkor ha a DDNS címmel éred el, ez saját hálózatból akkor működik ha van működő NAT loopback a routeredben vagy pl. DNS rewrite-ot tudsz beállítani a helyi ip-re).

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#80894) Pékmester válasza #46824192 (#80892) üzenetére


Pékmester
tag

Köszönöm, megnézem!

(#80895) Pékmester válasza AiRLAC (#80893) üzenetére


Pékmester
tag

Köszi, használom a DDNS-t, generált Lets Encrypt tanusítványt, de így se látja biztonságosnak.

(#80896) AiRLAC válasza Pékmester (#80895) üzenetére


AiRLAC
addikt

Akkor ott valami köztes hiba van. Teljes URL-t használod? https://akarmi.synology.me/ ?

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#80897) Mezga Aladár válasza AiRLAC (#80893) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

(#80898) FeRkE


FeRkE
őstag

Sziasztok,

Friss DS920+ tulaj vagyok, 4x8TB Seagate Ironwolf lesz benne.

Ezzel az 512byte-4Kbyte szektormeret atalakitassal mennyire erdemes veszodni?

Olvastam hogy erdemes megcsinalni, de egy egyszeru leirast meg nem sikerult talalnom :(

(#80899) AiRLAC válasza Mezga Aladár (#80897) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ez például céges gépeken nem engedélyezett nálunk.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#80900) Pékmester válasza AiRLAC (#80896) üzenetére


Pékmester
tag

igen. teljes url.
a synologyban a tanisítványoknál ott van a synology gyárija illetve az általam kért is. mindkettő érvényes. ezeket kellene érzékelnie a chrome-nak mikor megnyitom a synology felületét távolról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.