Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76501) von toth válasza fagyalllo (#76499) üzenetére


von toth
tag

És vajon egy NH36 szerkezetet honnan lehetne MO rendelni? Inkább külföld?

(#76502) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Steinhart gyüjtemény... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76503) Balli


Balli
őstag

Remélem nem vagyok egyedül, de nekem olyan hozzátartozóim, barátaim, kollégáim vannak, akik nem gondolják azt, hogy villogni akarok ha egy drága, jó minőségű órával mutatkozom. Hozzáteszem ilyen életfelfogású barátom nem is lesz soha. Közvetlen környezetemben ezen nem akad fenn senki, nem kell rejtegetni az órámat vagy egy olcsóbbal megjelenni helyette. Üzleti tárgyaláson is felnőtt gondolkodású, értelmes emberekkel szoktam részt venni és nem kisiskolás diákokkal. Azok a számomra kívülálló és ismeretelen felnőtt (?) emberek (tudnék még ide pár jelzőt írni...), akik azt gondolják, hogy azért vettem egy drága órát mert villogni akarok... hát azok véleményére meg magasról teszek, a fiatal suhancokknak akik még így gondolkodnak, meg majd benő a fejük lágya :)
Ja igen és a drága óra, mint luxuscikk helyett belehet helyettesíteni akár egy olyan terméket is, ami sok ember azért vesz meg, mert kell egy megbízható eszköz a munkájához, egy eszköz amivel a családját tudja jó minőségben fotózniv vagy ideózni, vagy csak ez a céges telefonja stb... ja és nekem nincs almás telóm..

Athens 2004

(#76504) Lev Abalkin


Lev Abalkin
tag

Ezek szerint a koronáról húzhatóság fontos fícsör...
Az Orientnél viszont a klasszikusabb megjelenés, meg a zafírüveg vonz.

Ez nehéz szülés lesz, érzem...Kellett nekem itt olvasgatni.

Meg vonzana egy Monster is. Ezért érdeklődtem a Fehér óragalériáról.

Egyébként ki az, aki a fentiek beszerzésében segíteni tudna?

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#76505) condy válasza Szabikaa20 (#76502) üzenetére


condy
senior tag

Jól belehúztãl! Vagy ezt mind herrrr Steinhart küldte a "kis" kellemetlensėgért. :DDD :DDD :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76506) fagyalllo válasza von toth (#76501) üzenetére


fagyalllo
őstag

Tudja a fene. Nagy órás fórumokon keresgélnék, többször találtam csapatostul eladó szerkezeteket nagyon jó áron, köztük valami ilyesmit is 40-50 dollárért.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#76507) vadászcsiga válasza fagyalllo (#76497) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szép szíjak, köszi

(#76508) condy válasza Lev Abalkin (#76504) üzenetére


condy
senior tag

Ėn rögtön a Monsterrel kezdenėm. Ha maradsz itt, akkor gyarapodik a gyűjtemény idővel, ha nem, akkor van egy kirãly órád. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76509) jannuss válasza Balli (#76503) üzenetére


jannuss
tag

Ha a hozzászólásod az én irományomra lenne reakció, akkor azt közlöm, nem az ellen vagyok mert valaki drága órát hord, hanem azzal hogy itt valaki húszezreseket fotózgat és "PROLI"-zik. Na ez nem felnőtt, érett gondolkodás.

(#76510) Balli válasza jannuss (#76509) üzenetére


Balli
őstag

Nem... ne vedd magaddra ;) álltalánosságban írtam.
Ezzel egyébként lejesen egyetértek

Athens 2004

(#76511) jannuss válasza Balli (#76510) üzenetére


jannuss
tag

Okés, elnézést. Be is fejeztem. Maradjon meg a fórum az óráknak. Már csak egy hét és a kezemen lesz a következő csodás órám, csak még el kell döntenem melyik:-)))))

(#76512) condy válasza jannuss (#76509) üzenetére


condy
senior tag

Ezt az állati vicces képek topicban talãltam
Nincs új a Nap alatt! :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76513) ds podium


ds podium
csendes tag

Összegyűjtöttem egy-két "hajós" órát,a teljesség igénye nélkül...érdekes,hogy több képen is visszatérő fotós téma a hajóskötél :K



[L:/dl/upc/2014-10/26/418214_clwt385ntev8w2vv_img_3388.jpg](IMG:/dl/upc/2014-10/26/418214_clwt385ntev8w2vv_img_3388.thumb.jpg)(/IMG)[/L]




O+A

(#76514) bbuffy


bbuffy
senior tag

Uccsó kettő jöhet. :C

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#76515) istra


istra
újonc

Üdv, uraim
Megéri esetleg ez az óra, az érte kért összeget ? Nagyon tetszik, de mégis úgy érzem ,hogy ez egy kicsit sok érte . Mondjuk az óráról se tudok sokat.
http://ekszer-ora.vatera.hu/karora/ferfi_karora/citizen/citizen_promaster_buvarora_1989970355.html

[ Szerkesztve ]

(#76516) Szabikaa20 válasza istra (#76515) üzenetére


Szabikaa20
őstag

[link]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76517) Sungoo válasza bbuffy (#76514) üzenetére


Sungoo
addikt

Én azért nehezebben tudnék választani. :) Akkor már az összes! :DDD

(#76518) Szabikaa20 válasza condy (#76505) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Jó is lett volna! :D Akár személyesen is átvettem volna!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76519) condy válasza Szabikaa20 (#76518) üzenetére


condy
senior tag

Meghiszem!
Pusztán a felső sorért el is vittelek volna érte...

... a hátamon! :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76520) Szabikaa20 válasza condy (#76519) üzenetére


Szabikaa20
őstag

:C Annyiért szerintem bárki... :DD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76521) condy válasza Szabikaa20 (#76520) üzenetére


condy
senior tag

Merjünk nagyot álmodni!

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76522) Kulbi


Kulbi
aktív tag

Mi a véleményetek erről a régi certináról? Kicsit fura, tényleg ennyire régi ez a design és méret?
[link]
Köszi.

<Macbook Pro 13" 2015 Early> <iPhone SE> <iPad 4 Mini > <Synology DS216Play> <Himedia Q5> <Samsung UE50H6400> <SMSL Sanskrit> <Bkercso Inventory> <Takstar Pro80> <Xears XE200Pro> <SJ4000>

(#76523) condy válasza Szabikaa20 (#76520) üzenetére


condy
senior tag

Repcsivel nem vihetlek, mert most ennyi pénzem van a projektre:
:DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76524) Szabikaa20 válasza condy (#76523) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Fuh...Hát jelenleg én is így vagyok ezzel! :D Akkor viszel a hátadon?! :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76525) SupaCow válasza phranxinatra (#76467) üzenetére


SupaCow
tag

Ezt a life hack-et igazolom énis . :) Valóban nagyon jól olvasható a negatív kijelző polarizált szemüvegben.

f: @geboleather

(#76526) polonic


polonic
félisten

Egy ujabb nagyon bejovos ora: [link]

(#76527) condy válasza Szabikaa20 (#76524) üzenetére


condy
senior tag

Pattanj fel! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76528) szegi77


szegi77
csendes tag

Üdv! Ez itt az egyetlen "normlális fórum. Segítséget kérnék,VDB órát keresnék saját részre. Hátha tud itt valaki nekem segíteni :)
Előre is köszönöm.

(#76529) Szabikaa20 válasza szegi77 (#76528) üzenetére


Szabikaa20
őstag

:D

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76530) condy válasza szegi77 (#76528) üzenetére


condy
senior tag

Shop:[link]

Bár elėg hiányos az árukészlet. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76531) válasza szegi77 (#76528) üzenetére



senior tag

Egy hónapja szóltál volna :W

(#76532) Bati0501


Bati0501
őstag

Kb. nincs olyan Helberg,ami ne tetszene...

(#76533) condy


condy
senior tag

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76534) kb7


kb7
újonc

Sziasztok,

Életem első óra vásárlására készülök ebben szeretném tapasztalt emberek véleményét kérni.
Mindenképp bőrszíjas órát szeretnék,elegáns megjelenést kölcsönzőt, 15-25 ezres árkategóriában.
Egy Casio-t szemeltem ki ( Casio MTP-1344AL-1A1 ), de van pár Orient is ami tetszik, továbbá Daniel Klein órák közt szemezgetve találtam egy-két szépet viszont erről a márkáról ez ideáig hallani sem hallottam.
Nekem az említett márkákhoz képest komolytalannak tűnik, de javítsatok ki ha tévedek illetve bármi információval ha tudtok szolgálni azt megköszönném,mert interneten nem találtam róla semmit.

A kiszemelt Casiot legkedvezőbb áron 'Tutu' óra weboldalán találtam erről az üzletről lehet-e valamit tudni?
Mennyire kell tartani egy-egy üzletben történő óravásárlásnál hamis példányoktól?

Az üveg anyagánál mennyivel jelent többet a Zafír a Kristálynál? Gondolom esély sincs az általam megadott árkategóriában Zafír üveggel rendelkező órát találni :)

(#76535) condy válasza kb7 (#76534) üzenetére


condy
senior tag

Zafiros, bőrös Orient Class-ot tudsz venni Tutunãl. Amúgy megbízható. De itt is tudnak segíteni néhãnyan, ha új műszerre van szükséged. :D

A DK felejtős.

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76536) spanyoll


spanyoll
addikt

Orientnek van open heart példánya dátumjelzővel 35 alatt? Én nem találtam csak dátum nélkülit, aztán lehet, hogy nem kerestem alaposan :)
mod: Ő pl jó lenne, csak 54-ért sok nekem sajna.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#76537) condy válasza spanyoll (#76536) üzenetére


condy
senior tag

Tutunál 50. 15% engedménnyel. Alatta nem nagyon.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76538) spanyoll válasza condy (#76537) üzenetére


spanyoll
addikt

És olyan open heart ami nem az Esteem? Tetszene, ha nem 42.5-ös lenne és a hátulja pedig nem olyan amilyen...
Mondjuk a hátulját még túlélem (mivel azt nem sokat nézegetem ugye :D ) , de a 42.5 nekem már szerintem sok lenne nagyon, bááár talán még elmenne.

Jé ez nem is 42.5ös hanem 41-es. Az még okés is lehet. Alaposabban kéne gugliznom na. De ettől függetlenül, egyéb ilyesmi létezik orientből kerek számlappal és olyan hátulsó résszel mint amilyennel az Eminence rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#76539) condy válasza spanyoll (#76538) üzenetére


condy
senior tag

Ėrdemes szėtnézni sky-on, Dfi-on, hãtha lãtsz valamit, ami bejön.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76540) spanyoll válasza condy (#76539) üzenetére


spanyoll
addikt

Nézd el tudatlanságom de tudnál adni linket ezekhez? A skyra olyan óragyár jött ki aki ha jól látom nem gyárt open heartokat, a dfi-re meg csak valami részvényt találtam :B

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#76541) g0n21 válasza spanyoll (#76540) üzenetére


g0n21
senior tag

skywatches
DFI

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#76542) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Birtokomba került egy Tissot P367/467 karóra. Elemcserés lesz, illetve olyan hibája van, hogy mikor a dátumot szeretném léptetni, a mutatók kattogva mennek körbe, kb. úgy, mintha az órát állítanám. Az is érdekes, hogy a stopper működik, de "reset" után a jobb felső kis mutató nem 0-ra áll vissza, hanem pár mp-el elé, de minden alkalommal oda.
A szíj és a csat egész jó állapotban van, viszont a gombok, a korona és a tok felső, forgatható része eléggé megkopott, kb. mint a linkelt képen, lehet megérne egy cserét, ha megoldható.
Tudtok ajánlani egy megbízható Tissot szervizt? Talán ez van a legközelebb hozzám.

Ingyen jutottam az órához, ~30 ezret érne meg a javítása, meglátjuk mi fér bele. :B

(#76543) Zserno


Zserno
tag

Hiába állítom a dátumot bármikor (kivéve este 9 és hajnal négy között) akkor is vagy előbb vagy késöbb vált át. Elegem lett a kúrva dátumbol.

Ti akik ott vagytok sehol........

(#76544) condy válasza Zserno (#76543) üzenetére


condy
senior tag

Előbb, vagy később, de mihez képest? A dátumváltás egy folyamat. Még a gyors dátumváltós óráknál is kell neki egy rövidke idő. Mikor vált a dátumod? Délben?

gonzi: Köszi! :D :R

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#76545) Szabikaa20 válasza _stick_ (#76542) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Azt hiszem,azt hogy a másodperc mutató nem 0-ra áll vissza úgy lehet korigálni,hogy kihúzod a koronát és nyomdosod valamelyik gombot.A többire sajnos nem tudok válaszolni,de esetleg kérdezd meg Dzsana topiktársat ö biztos tudna kezdeni valamit az óráddal és ráadásul Tissot rajongó,de nem tudom mennyire van most ideje... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#76546) Zserno válasza Zserno (#76543) üzenetére


Zserno
tag

Mivel azt mondta valaki hogy este kilenc és hajnal négy között ne így egyszer állítottam reggel nyolckor és egyszer reggel hatkor és délután háromkor meg délben . megzavart ez a nyomorúlt óra átálítása

[ Szerkesztve ]

Ti akik ott vagytok sehol........

(#76547) g0n21 válasza Zserno (#76546) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem értem mi a gondod. Ha mechanikus az óra, akkor nem pontban éjfélkor fog váltani. Hanem ez egy szép lassú folyamat este 9-3ig. Ezt em pontban éjfélkor vált.
A kurva meg rövid u (bocs, korán van...)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#76548) jookomak


jookomak
őstag

spanyoll, és kb7!
Keressétek meg young78 fórumtársat, szerintem mindkettőtöknek lesz egy jó ajánlata. ;)

(#76549) burjois válasza Zserno (#76546) üzenetére


burjois
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=ZflfLTUMT-c

.....gusztus dolga.

(#76550) burjois válasza Zserno (#76546) üzenetére


burjois
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=LO2RD71gB4w

.....gusztus dolga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.