Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#233551) @mriya@ válasza EnterR (#233549) üzenetére


@mriya@
őstag

Ha áfamentesen veszed, akkor 1,3.
Ha kinti áfával, akkor 1,1.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#233552) dzsi23 válasza fagyalllo (#233550) üzenetére


dzsi23
addikt

Fura, de van mp-stoppos is. [video]

(#233553) dzsi23 válasza krisztianAMG (#233547) üzenetére


dzsi23
addikt

[videó :)) ]
[nemvideó]

[ Szerkesztve ]

(#233554) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!
RIOS-hoz hasonló már egyéb olcsó-jó márka létezik? Illetve nekik nem látom, hogy lenne boltjuk, vagy bárki más itthon forgalmazná-e, méret szinte semmiből sincs.
Külföldről már drágábbak.
Emailt írtam már, csak még nem kaptam választ.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#233555) EnterR válasza @mriya@ (#233551) üzenetére


EnterR
veterán

Igazából egyik sem rossz egy Phoibos Wavemaster-ért. :D
[link] 125-130 körül akkor megáll mindennel együtt?

PSN ID: marquuard

(#233556) Empsepo válasza dzsi23 (#233553) üzenetére


Empsepo
senior tag

A képen látható órán is van arany oroszlán vagy mi?

(#233557) dzsi23 válasza Empsepo (#233556) üzenetére


dzsi23
addikt

Kell lennie, mert ebben a színben szerintem csak ilyen van.

(#233558) Polarstar válasza korpicschess (#233554) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hirsch? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#233559) Taylor79 válasza Polarstar (#233509) üzenetére


Taylor79
tag

Már a média is felfedezte: [link]

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#233560) korpicschess válasza Polarstar (#233558) üzenetére


korpicschess
veterán

Az olyan dupla-tripla ár.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#233561) fagyalllo válasza dzsi23 (#233552) üzenetére


fagyalllo
őstag

És tényleg, itt is írják.
És a gyártásban lévők közül is némelyik megkapta a funkciót, az alkatrészlistában is szerepel pl. a 8217-nél (dátum és 24h segédkör verzió):
BRAKE LEVER FOR SECOND HAND 269-408
SECOND HAND BRAKE CONNECTION LEVER273-201
Míg a 8215-nél nincsenek ilyen alkatrészek a listában, az maradt a régi.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#233562) fagyalllo válasza Taylor79 (#233559) üzenetére


fagyalllo
őstag

Meg az öngyilkos idióták! Ma du. Gyöngyös előtt az M3 mellett levendulatábla, az idióták megálltak a leállósávban és a csajt fotózza az út széléről a lila háttérrel.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#233563) mike1334


mike1334
veterán

Van olyan budapesti bolt, ahol bemegyek, és "levehetek a polcról" (kristall vagy panama) perlon óraszíjat? Webshopot sokat találtam, de "offline" boltot nem nagyon...bónusz pont, ha lenne esetleg paratrooper szíj is :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#233564) Taylor79 válasza fagyalllo (#233562) üzenetére


Taylor79
tag

Egy jó fotóért mindent. :)
Aztán amikor megtörténik a baj meg csodálkoznak.
Nemhogy Te is csináltál volna egy wristshotot a levendulákkal. :D
Na sebaj, majd a budai hegyekben bepótolod. :)

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#233565) hallador válasza GreenGoblin (#233410) üzenetére


hallador
addikt

Nekem van Core-om, a kérdéseidre a válasz:
1. Mennyire pontos az óra? Mennyit siet-késik egy hónap alatt.
Siet kb 1 - 1,5 percet. Ez kb normális is egy ilyen sima quartz szerkezetnél.
2. Milyen jól látható napsütésben?
Elég jól, de csak a hagyományos kijelzős. Nagyobbak a számok, mint a Casio-kon, nem véletlen, hogy a ProTrek-ek is nagrészt mutatósra váltottak.
3. Be lehet-e állítani, hogy csipogjon óránként mint a Casiók
Szerintem nem, de a Casio-kban sem mindegyikben van benne ez a funkció
4. Mennyire pontos az altitude, barométer, időjárás, viharjelzés?
Elég pontos sztem.

Attól függ mennyibe kerül az elternatíva. Én 44000 Ft-ért vettem ennyiért nincs. A Casio ami ezt tudja, többe fog kerülni.
A Másik, hogy megnéztem a videót, sajnos azt kell mondanom, hogy tipikus amerikai menő manó. Több dolgot nem vesz figyelembe emberünk, nyilván egy 2009-ben kihozott óra, ami jelen pillanatban kivezetés alatt van, nem sokáig elérhető már. A Suunto is tudja, hogy ez az óra nem egy versenyképes termék 2021-ben, de 40 000 Ft-ért nincs alternatívája.
A vízállóság pedig nem nagyon értem miért lehet fontos egy magashegyi óránál, mert hát a Suunto Core az. Tehát ez nem úszásra való. Ettől függetlenül 30 métert valóban tudja, ellentétben a 50m-es, de sokszor 100 m-es Casiókkal.
A másik, hogy A Core 8 hónapot tud. Utána elemcsere. Ha nem használom az iránytűt, akkor sokkal többet is.
Amit leír az emberünk, hogy a Casio jobb minőségű, igaz, de nem is 40000 Ft, valamint Suunto Core-okat használták az USA hadseregben de a Finn-ben is. Ellentétben a ProTrekekkel.
Persze ha van pénz, akkor már nem Core-t érdemes megvenni, hanem valamilyen kondenzátoros órát. De az ilyen tudással, és ilyen történelemmel, és pontossággal ennyiért nem lesz.

Én azért vettem meg, mert kifut, és ugyanúgy nem lesz, mint a Vector. Kellett egy.

-------
Nekem van legalább 6 Casiom is, mert azokat is nagyon szeretem. Többek között 4 G-Shock, és kettő klasszikus digitális óra is. Mert tényleg jók, de kettő Suunto-m is mert ezek is jók.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233566) Fall-N válasza dzsi23 (#233525) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem nem látott több modellt, ami zseniális és egyedi. Minden stílusban van jópár gyönyörű modelljük. Például ott a Cocktail Time, a búvár Monster, teki, Samurai, tuna stb. A GS snowflake, merített papír számlapos csodák. Szerintem az olcsóbb modellek sem vackok, de nekem is bejön ugyanúgy a Citizen és az Orient palettája is. Sőt a Casio is.

(#233567) krisztianAMG válasza dzsi23 (#233553) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nagyon köszi! :R

(#233568) Taylor79


Taylor79
tag

Új Citizen szépségek többféle színben: [link]
Semmi limited edisön, meg mentsük meg a mittudoménmit... Ezért (is) szimpi a márka.
Nekem ez a világos számlapos tetszik:

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#233569) hallador válasza Taylor79 (#233568) üzenetére


hallador
addikt

Elég menő darabok.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233570) #31733248 válasza dzsi23 (#233530) üzenetére


#31733248
törölt tag

Széles kínálattal dolgozik a Seiko, de csak egy-két olyan órájuk van, ami ránézésre tetszik, ellentétben mondjuk a Junghans vagy a Roamer kínálatával. Ezért mondom, hogy a Seiko nálam egy nagy mellé.

(#233571) dzsi23 válasza hallador (#233565) üzenetére


dzsi23
addikt

"Siet kb 1 - 1,5 percet. Ez kb normális is egy ilyen sima quartz szerkezetnél."

Ha csak havi 1 perccel számolunk, az is 2 másodperc naponta, az nagyon soknak tűnik. Az eddigi legpontatlanabb kvarcom is 0.5 másodpercet tért el naponta, és akkor már kicsit csalódott voltam, mert az összes többi 0 és 0.3 között volt.

#233566 Fall-N:
Hm, nem tudom, nem akarok meggyőzni senkit, csak megérteni próbáltam. Megérteni nagyjából sikerült is, egyetérteni meg úgysem fogunk. :)

#233568 Taylor79:
Ez a világos tényleg jó. :K A percmutató lehetne kicsit hosszabb, hogy jobban elüssön az óramutatótól, de a színek tök jók.

A "limited edisön, meg mentsük meg a mittudoménmit" Seikok nem tudom, hogy jönnek most ide, de szvsz. elég jól néznek ki, a marketing halandzsától függetlenül... engem sem a rizsával vettek meg, hanem a számlapokkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#233572) Taylor79 válasza dzsi23 (#233571) üzenetére


Taylor79
tag

A megjegyzésem arra vonatkozott, hogy a Citizennél sokkal kevesebb rizsát tolnak egy termék mellé, ami számomra szimpatikus. Most kb. a Fugu jutott eszembe, ami limitált darabjuk, de azt se tolták túl, nem költöttek mellé semmilyen sztorit. Nekem is van olyan limitált Seiko, ami bejön, de úgysem amiatt venném meg. Persze én elég furán állok a marketinghez, mivel ruhát, cipőt is a minél kisebb, vagy zéró logóméret szerint választok. :D

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#233573) Polarstar válasza Taylor79 (#233568) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szimpi, menő! De hol van a lüme???
Attól tartok, hogy nix! :(

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#233574) @mriya@ válasza Taylor79 (#233568) üzenetére


@mriya@
őstag

Teljes mértékben egyetértünk a Citizennel kapcsolatban. :K

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#233575) @mriya@ válasza dzsi23 (#233571) üzenetére


@mriya@
őstag

10-15 másodperc egy normál kvarcnál a megengedett eltérés.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#233576) hallador válasza dzsi23 (#233571) üzenetére


hallador
addikt

Észrevehető az evolúció a db 31em havonta siet 2 - 3 percet 1988-as. A g2800am kB 1,5 percet tér el. A Suunto core már csak 1 - 1.5-öt. A mostani rádiós g-shockom meg pontos. De pl a Citizen Tough-om is siet fel évente egy percet 2019-es. Szóval az hogy ezt leírtad kB mintha azt írtad volna hogy a Lada 1200-es nagyon rosszul fogyaszt, azt mondjuk nem írtad le, hogy mihez képest mert a Ford T meg még rosszabbul. Szóval mindent a helyén kell kezelni nem ilyen gi i joe módon ahogy a videó is mutatja meg ahogy most leírtad...
Ha ma vennék egy modern Casiot vagy Citizent és fél évente sietne egy percet mint a Citizen Tough akkor lehetnék szomorú, de benne van a használati utasításában, hogy ez benne van. Ez meg nem a Kádár rendszer értelmetlen versenye, hogy az én apukám alsó gatyában mászta meg a csomolungmát. Na ezt übereld... Ha benne van a használati utasításában akkor siethet is.
A Core nem a ma gyermeke a múlté azzal kell összehasonlítani nem a GS-el.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233577) BloodRay válasza hallador (#233576) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez az evolúció dolog nem nagyon stimmel. :))
Nálam a 76-os Type II Seiko évente kb 2s-et siet, a 84-es Seiko-m meg havi 10-15s-et siet kb. Rádiós Citizen, Casio kb 2-5s-et térnek el havonta pontosítás nélkül, Suunto-m havi 10s-et késik.
Havi 1-2 perc kvarcnál szerintem rengeteg.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#233578) hallador válasza BloodRay (#233577) üzenetére


hallador
addikt

Nyilván minden szerkezet lehet más, mondjuk a seiko kívül te sem írtál típust na de sebaj. A 2020-as rádiós g-shockom kB pont ilyen pontos amit írsz minden más szar, mert 1988-ban egy filléres casio nem volt olyan pontos, mint egy 84es ki tudja milyen drága seiko. Igazad is van. Ez olyan kB mint a Kádár rendszer rendőr viccei... Se füle se farka...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233579) Fall-N válasza #31733248 (#233570) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát nem tudom. Nekem a német órákból talán a modern Bauhaus stílus jön be (Nomos) a többi nekem sótlan és unalmas. A csúcskategóriás Lange és Glasshütte, ami még tetszik. Pilóta órák sem hoznak lázba, sok egyenformájú van. Búvárok jobban bejönnek, ott legalább van több egyediség. Persze nem az x+1 Submariner utánérzésre gondolok. Pilóta órából nem sok variációt látok.

[ Szerkesztve ]

(#233580) Fall-N válasza BloodRay (#233577) üzenetére


Fall-N
veterán

Igy igaz. Ekkor már csereérett lenne más óránál a kvarc szerkezet. Ha kezd döglődni akkor eszi az elemet és akkor válik pontatlanná.

(#233581) hallador válasza Fall-N (#233580) üzenetére


hallador
addikt

Arról nem is beszélve hogy egy közel 40 éves nem karbantartott quartz mert ugye akkor volt dögivel amit lehetett javítani, már nagy eséllyel kuka, vagy negyed évente cserélem az elemet. Ja meg még az lehet, hogy sokáig nem üzemelt. Az menthet meg, hogy akkor még azért voltak jobb minőségű tartósabb szerkezetek, mint a mai Miyota ecotec szerkezetek, mert ezek kB 20 év és kuka nincs mit javítani, mert műanyag kőmentes.
Amúgy pont az ilyen dolgokat hiányoltam ebből a beszélgetésekből amit behoztál hogy keverik a szezont a fazonnal jönnek a jobbnál jobb ötletekkel persze gondolkodás mentesen. Mert az már különdíjas lenne.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233582) BloodRay válasza hallador (#233578) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha írok neked típust jobban érzed magad? :U
Nem kell teljesen hülyének nézni, nem anno 1 millás órákat hasonlítok mostani 20.000-esekhez...
Egyik se drága óra amiket írtam, a kifejezetten olcsóbb kvarcaimat fel se akartam hozni neked, de megnyugtathatlak egyik se tér el havi 15s-nél többet... És akkor ebben már a Fossil, Lloyd és Tayroc is benne van...
Írhatok neked teljes típuslistát, de attól még a havi 1-2 perc kvarcnál borzasztó rossz érték marad.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#233583) hallador válasza BloodRay (#233582) üzenetére


hallador
addikt

Fossil van a feleségemnek kB 10 éves, az elején 2 évente kellett elemet cserélni most már évente na erről ennyit. Reméljük tudod miért mert számomra nem így tűnik. Ja 84'ben nem nagyon volt filléres Seiko quartz sebaj....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233584) fagyalllo válasza Taylor79 (#233564) üzenetére


fagyalllo
őstag

Tessék! :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#233585) BloodRay válasza hallador (#233583) üzenetére


BloodRay
veterán

Ki a franc mondta neked, hogy filléres órákról van szó?? Azt írtam nem voltak drágák és a modernebb órák amiket felhoztam se a legolcsóbb darabok.
De én nem tudom mit beszélek miközben szerinted normális a havi 2-3 perc eltérés a néhány éves kvarcoknál(akár 10 wow)... :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#233586) KKG válasza Fall-N (#233579) üzenetére


KKG
kezdő

Én azon kaptam magam, hogy a német órák stílusa nagyon tetszik.

Nekem is pont a Bauhaus, de most nekem az ideális ÓRA az Archimede 1950-2 (feher, barna szíjjal), kezihuzos szerkezettel. Egyetlen 'bajom' vele a nyitott hatlap, lehet megkerdezem, hogy megcsinalnak e zartra, mielott megrendelem... Csomo egyedi opciot kerek bele. Arban meg igy is 1000 euro korul van, ami meg boven elviselheto. (Es tetszik a fekete is, szoval...)

[ Szerkesztve ]

(#233587) #31733248 válasza Fall-N (#233579) üzenetére


#31733248
törölt tag

A Nomos kínálatában brutálisan jó formatervek vannak, szerintem ez a legjobb. Viszont nem az én stílusom, de aki ezt összehozta, az kétségtelenül zseni.

(#233588) fagyalllo válasza #31733248 (#233587) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nagyon tetszik az óra, de mégse tetszik? :F

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#233589) #31733248 válasza fagyalllo (#233588) üzenetére


#31733248
törölt tag

Formatervezési szempontból egy műremek, de hozzám nem illik. Olyan, mint amikor a feleségem új magassarkúja tetszik, de azért nem venném fel. :D

(#233590) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

régóta keresem a (számomra) tökéletes divert japán vonalon, az SBDC101 és SPB051 már egész közel volt, de valahogy nem az igazi. a SPB143 viszont mindent eltalált, egyből megakadt rajta a szemem, mikor megláttam. sokat nem találtam róla a topikban, így megkérdezném: vélemény, saját tapasztalat valakinek van esetleg a SPB143-ról?
a puritán korona az egyetlen, amit keveslek, főleg ennyiért egy Seiko-nál, de minden mást nekem bezsákolt.

köszi előre is, ha akad :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#233591) hoffman_ válasza hoffman_ (#233590) üzenetére


hoffman_
nagyúr

* belekavarodtam a számokba, javítok, SBDC101 = SPB143
az SBDC051 nem jött be a nyíl mutató-desin miatt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#233592) fagyalllo válasza hoffman_ (#233590) üzenetére


fagyalllo
őstag

Technikailag alapvetően ugyanazok a különféle 6R búvárok, a 051 kicsit régebbi és olcsóbb, de az árkülönbözetet igazából a továbbfejlesztett szerkezet nem indokolja, azért drágább, mert a Seiko így döntött. Ízlés kérdése, hogy kinek melyik tetszik.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#233593) hoffman_ válasza fagyalllo (#233592) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a választ!
igen, beleástam magam, a szíjat tekintve még talán jobb is a 051 sajnos. viszont pont olyan helyeken csiszoltak, ami miatt a 143 tetszik, a 051 pedig nem: tokméret, lünetta, számlap, dátum-ablak. az, hogy majdnem kétszer annyit kérnek érte, az parádésan fájdalmas, ez nyilvánvaló és bosszantó.

ui.: nincs rutinom itthoni vásárlásban, az rémlik, hogy szeretett a régi topic a central órához vinni nagy szervizre svájci órákat. Seiko-t itthon hol ajánlott venni? Central, Tutu vagy teljesen mindegy?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#233594) Empsepo válasza hoffman_ (#233591) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ne izgulj. Én is mindig belekavarodok, pedig csak olvasom ezeket a számsorokat, nem pedig leírom...
:D

(#233595) Empsepo válasza fagyalllo (#233584) üzenetére


Empsepo
senior tag

Menő darab, de a leolvashatósága jó?

(#233596) fagyalllo válasza hoffman_ (#233593) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ez még egy nagyon jó ajánlat a szlovákoktól: [link]
Itthon mindegy kitől veszed, ha magyar garis, akkor az a TMC-től, a magyar forgalmazótól származik. Ha pedig már mindegy, akkor érdemes a butikban megvenni ahol pár GS-t is meg lehet nézni/fogdosni.

Empsepo: Nyilván nem egy búvár, de nincs vele gondom, nem kell keresni a mutatókat.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#233597) hallador válasza BloodRay (#233585) üzenetére


hallador
addikt

Ember, te összehasonlítottad egy filléres Casi quartz pontosságát egy drága óráéval most meg neked áll feljebb. Valamit beírtál anélkül, hogy felméred volna miről van szó nagy arccal, most meg, hogy derülnek ki a finomságok, még neked áll feljebb. Komolyan mondom kicsit úgy érzem magam mintha óvodában lennénk minden szavamat meg kell magyaráznom, majd a végén én leszek a hülye, mert Te nem figyeltél oda. Komolyan nem értem, hogy mit nem értesz ezen.... Kötözködésből ennyi elég volt, ha nem érted ezzel mi van, akkor talán lehet, hogy nem megfelelő embernek válaszoltam. Szerintem igen. Szép napot...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#233598) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok,

Jásztós órát keresnék és bár nagyon ((nagyon :P )) tetszik a Hamilton Khaki Field (konkértan: H69439933) van valami alternatíva max. 60-80k környékén és 38-40mm -en?
Pl. Seiko SNZG15K1 nem lenne rossz de fura a nagy indexek. Snk809 nem preferált. (Casio kizárt) 'Egyéb" márkákat mint pl. Boldr meg annyira nem ismerem. (azt látom, hogy elég soknál van hasonló típusu field csak azt se tudom ezek közül melyik felel meg a fetni feltételeknek vagy melyik éri meg minőségileg) Boldr Venture black is tetszik de semmit nem tudok erről a márkáról. (plusz az ára kb. ugyan ott van gondolom mire ideér)

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#233599) BloodRay válasza hallador (#233597) üzenetére


BloodRay
veterán

Jól van, nyugodj meg, vegyél nagy levegőt, okos vagy, okfejtésed vitathatatlan. Vitatkozzon veled akivel egy szinten vagy...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#233600) hoffman_ válasza fagyalllo (#233596) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a jótanácsokat. igen, egy GS-t megnéznék közelebbről, nagy vágyam régóta, hogy egyszer talán az is lesz.

ezt is néztem anno, de nem azt a diver-t képviseli, amit keresek, hiába lenne reálisabb ára. meglátom, hogy megéri-e a felesleges hype árát...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.