Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95501) Flashget válasza atika88 (#95499) üzenetére


Flashget
félisten

Mall.hu gyári garanciával adja vajon?

olvasd el az összefoglalót és megtudod.
egyébként szlovák és cseh raktáraik vannak..volt aki ott vett tévét és kapott egy fasza C végződésűt ami spanyol és portugál országokra gyártott volt magyar nyelv nem volt benne még szervizmenü állítgatással sem De legalább kicserélték neki, igaz előtte minden fejfájás nélkül eladták.
Gyerekem mobiljával (garancia) 3 hónapig szórakoztak...innentől egyéni fakultatív program ettől a cégtől bármit is venni.

Realme GT Master Edition

(#95502) Flashget válasza dethroner (#95500) üzenetére


Flashget
félisten

mindegy pC vagy tv a piros fény ott van ha nincs eltakarva.
nekem pc esetében adtak ilyen kis fekete bizbaszt bedugni ha nincs kábel a samsung nem ad.

Realme GT Master Edition

(#95503) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv mindenkinek
Megvan a Samsung ue48h6400 :)

 iPhone 15 Pro

(#95504) Bigyo13


Bigyo13
őstag

Sziasztok! :)

Érdeklődnék, hogy van -e valakinek itt HU8500 -as Tv-je? :F :B

Köszönöm előre is! Majd a konkrét kérdést ezután... :K

Samsung Galaxy S3/S5

(#95505) Szikimaci válasza Nescafé (#95503) üzenetére


Szikimaci
csendes tag

szia! hol vetted és mennyiért? és mik a tapasztalatok eddig?

[ Szerkesztve ]

(#95506) Kácsa válasza Kácsa (#95408) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Volt ma a Samsung szervizes emberke,el vitte a TV-t ,hagyott csere utalványt. 5 perc alatt lezavartuk. Utána irány a váci úti tecsko,ott 10 perc alatt egy köteg kp.-t nyomtak a kezembe,még a külön vásárolt egy év gari is vissza lett utalva (ezt utalták,mire hazaértem már a számlámon volt). Ebből jelesre vizsgáztak.Holnap irány a MM.,lássuk mi a választék. Most ott 2-3 év plusz garit adnak ingyért,szombatig. :C

ZoLee

(#95507) akyyy


akyyy
senior tag

felhívtak megint a samsungtól, hogy látták szervizbe volt a tv blabalbla... a lényeg, hogy kb 3 hét mulva jár le a garancia, és ugye meg lehet hosszabbítani, erre felajánlottak egy 25% kedvezményt. elég vonzó, mivel kb. majdnem egy év alatt ment tönkre ujból a tv :DDD bár iknább örömmel fogadtam volna monduk egy ingyen + 3D szemüveget, vagy valami más kézzel fogható ajándékot .D

(#95508) jani0114


jani0114
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék hozzáértő szakiktól. Samsung Smart tv-nél beléptem a szerviz menübe, mondom szétnézek mivan ott, hátha lesz bluetooth kaocsolat (gyárilag nincs, lebutított), én balga, elállítottam a tv-t úgy, hogy minden fordítva van. Ha tükürből nézem, akkor lehet olvasni rendesen a betűket, szavakat. Most betudok menni a szervizmenübe, de nem elég hogy minden angolul van, még tükörírással is. :W Mit kéne visszaállítani hogy megint jó legyen?

(#95509) jani0114


jani0114
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék hozzáértő szakiktól. Samsung Smart tv-nél beléptem a szerviz menübe, mondom szétnézek mivan ott, hátha lesz bluetooth kapcsolat (gyárilag nincs, lebutított), én balga, elállítottam a tv-t úgy, hogy minden fordítva van. Ha tükürből nézem, akkor lehet olvasni rendesen a betűket, szavakat. Most betudok menni a szervizmenübe, de nem elég hogy minden angolul van, még tükörírással is. :W Mit kéne visszaállítani hogy megint jó legyen?

(#95510) jani0114 válasza jani0114 (#95509) üzenetére


jani0114
tag

Az előző kétszer ment, bocsánat, javítani akartam és így sikeredett. De megoldódott a problémám. Valahogy visszaállítottam a képet. Zsebtükörből lesve. Jaj, mondom asszonypajtás agyonüt, ha nem lesz jó a tv, mit fogunk csinálni? ;)

(#95511) home98


home98
csendes tag

Sziasztok.

40",3D Smart tv-t keresek megvételre.Mit ajánlatok olyan 150 ezer Ft-ig?Hol érdemes Megvenni normális garanciával?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#95512) kets520


kets520
tag

üdv

A UE50J6250 hány műholdat tud vemmi diseqc kapcsolóval?
mert itt csak az astra holdat írja

[ Szerkesztve ]

(#95513) jani0114


jani0114
tag

Nah, azt hiszem valamit mégis elértem. A 3D felirat aktív lett. Biztos müxik, mert műsornézés közben, a képújságot engedi megjeleníteni. Asszongya hogy : A funkció 3D megjelenítés közben nem elérhetó. :) (De, hol a bluetooth? :F )

(#95514) fidor2 válasza vyce21 (#95489) üzenetére


fidor2
tag

Üdv, megnéztem az universal mediaserver semmit nem játszott le.A gép mutatta, hogy látja a tévét és elvileg csatlakozott is.De a tévén nem jelent meg semmi.A samsung saját programjával a smart wiev-el ma mindent lejátszott AVI,MKV,JPEG nem értem mert eddig az se mindent játszott pl:MKV-t nem.Nem tudom lehet beállítási probléma miatt van.

(#95515) kets520


kets520
tag

Üdv a
SAMSUNG UE50J6250
el kapcsolatba kérdezném

ez nem magyarországi modell?
magyarországon 100% osan működik?
sat tunere hány holdat kezel diseqc kapcsolóval?
magyar garancia van rá?

(#95516) tete007


tete007
tag

hali

UE48H6400 TV vásárlás előtt lenne egy kérdésem
Lehetséges wifin kapcsolódni (TP-Link WR1043ND) a PC-hez ahol meg vannak osztva a tartalmak?
Vagy ezt, a gyakorlatban ki hogy csinálja? (mint írtam még nincs fizikailag TV-m)
Amit kerülni szeretnék, hogy a PC-ről ahova letöltöm a film, sorozatokat ne keljen másolgatni ha TV-n szeretném megnézni.

Nagy gáz kis szerencse. Győzelem vagy Halál!!! A bunkóságnak is vannak határai! - Nekem meg útlevelem :-D

(#95517) Nescafé válasza Szikimaci (#95505) üzenetére


Nescafé
őstag

Szia
Telekom.
Ma hoztàk sok tapasztalatok még nincs.

 iPhone 15 Pro

(#95518) PeterPH válasza tete007 (#95516) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ha megosztás alatt DLNA-t értesz, akkor látni fogja.
A kábeles kapcsolat szerencsésebb lenne, a wifi átviteli sebessége sok környezeti tényezőtől függ.

(#95519) tete007 válasza PeterPH (#95518) üzenetére


tete007
tag

Köszi, már ez is segítség, nem ismertem ,de mint olvasom ezzel már megoldom. Vagy Wifi vagy kábel lesz, a Wifi kb 50cm re lesz a TV-től szóval olyan sok minden nem zavarhatja meg ;-)

Nagy gáz kis szerencse. Győzelem vagy Halál!!! A bunkóságnak is vannak határai! - Nekem meg útlevelem :-D

(#95520) Szikimaci


Szikimaci
csendes tag

Sziasztok!

48-50 colos kategóriában, leginkább sorozat és filmnézésre, mind nappal, mind este sötét szobában használva keresek egy TV-t. A 3D szükségtelen. 180k a limitem,a fórumok áttanulmányozása alapján úgy látom ez a 2 modell ajánlott. Nade akkor hogyan döntsek? Kérlek segítsetek, szerintetek melyik lenne a jobb választás a leírtak alapján?
Samsung UE48H6400
Samsung UE48J6200

Előre is köszönöm!

(#95521) galaxys80


galaxys80
veterán

Egy érdekes és bosszantó hiba okára szeretnék rájönni, de egyelőre nem sikerült kideríteni, hogy melyik eszköz a ludas.
Egy F6500 és egy Meder médialejátszó HDMI-n keresztül van összekötve.
Az az érdekes jelenség, hogy a TV bekapcsolásakor, annak ellenére, hogy a meder ki van kacsolva, egy pillanatra felpörög a lejátszóra csatlakoztatott HDD.
Ha kihúzom a HDMI-t, akkor nem jön elő a probléma.
Most reggel meló előtt gyorsan megnéztem és a HDMI (DVI) csatlakozóba van dugva a meder. Okozhatja ez esetleg a problémát? Érdemes lenne másik csatlakozóval próbálkozni?
Vagy esetleg valakinek másik ötlet?

(#95522) tomlac14


tomlac14
tag

Sziasztok!

48 colos H6400-hoz keresek fali konzolt.

Erről vagy erről van valamilyen tapasztalat?
Vagy esetleg másik ajánlott darab?

(#95523) Clever0 válasza Szikimaci (#95520) üzenetére


Clever0
senior tag

Nézd meg mindkettőt!
UE48H6400: 2014-es, 3D, Smart táv, gyári garival is.
UE48J6200: 2015-ös, 2D, nincs Smart táv, csak bolti garival. H6400J6200

(#95524) BBéci válasza galaxys80 (#95521) üzenetére


BBéci
titán

Kapcsold ki a TV menüjében az Anynet+ funkciót és utána próbáld ki-be kapcsolgatni a tévét. Ha minden jól megy, nem fog jelentkezni a felpörgés.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#95525) sandró60 válasza tomlac14 (#95522) üzenetére


sandró60
addikt

Szerintem mind a 2-darab jó.Ami szimpatikus azt vedd meg.

(#95526) galaxys80 válasza BBéci (#95524) üzenetére


galaxys80
veterán

Nekem is ez volt az első ötletem, de nem változott semmi. :(
Okozhatja az anomáliát, hogy a HDMI4 DVI csatlakozóba van dugva a médiaplayer?

[ Szerkesztve ]

(#95527) BBéci válasza galaxys80 (#95526) üzenetére


BBéci
titán

Nem hiszem, de ezt pillanatok alatt kiderítheted, ha átdugod másik HDMI bemenetbe.
Az is lehet, hogy a médialejátszó nincs teljesen kikapcsolva, csak szunyókál.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#95528) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Van egy Samsung D5000 tv-m ami nem smartos. Ha ehhez vennék egy USB-s wifi sticket milyen tulajdonságokkal birna? Abban benne van a youtube meg egyéb programok? Ha nem, akkor esetleg egy telós programmal (win mobilos vagyok) Lumia Play to nevű programmal tudnék rajta telóról youtubeot nézni vagy zenét hallgatni?

(#95529) Flashget válasza Bull Boss (#95528) üzenetére


Flashget
félisten

ebbe a szériába bármit is dug az ember külső eszközt és az nem lejátszó, csak samsung lehet így a wifi stick is csak samsung.

Realme GT Master Edition

(#95530) galaxys80 válasza BBéci (#95527) üzenetére


galaxys80
veterán

Nos nem vált be a dolog. Bármelyikbe dugom felpörög.
Viszont észrevettem, hogy csak a hub-ba dugott külső táposak. A 2.5-ek nem.

(#95531) Bull Boss válasza Flashget (#95529) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Értem, és ha samsung wifi sticket dugok bele, az miket tudna?

(#95532) Flashget válasza Bull Boss (#95531) üzenetére


Flashget
félisten

lenne wifis elérésed a tévén DLNA lejátszáshoz + Allshare progival.
ezek a tv felokosító kütyük nem tudom a D széria belépő tévénél működnének egyáltalán.
Billből csak samsung - 45K volt
Kamera csak samsung - 10K volt
wifi stick csak samsung - 10K volt
úgy emlékszem.

USB wifi modul

A D65xx és nagyobb modellek beépített wifi modullal rendelkeznek, az ennél kisebb típusokhoz viszont csak utólagosan lehet megvenni a drótnélküliséget USB stick formájában. Ezen a téren válogatósak a D szériás Samsungok, ha jól vagyok informálva, csak és kizárólag a Samsung WIS09ABGN típusú eszközt ismerik fel (trükközés nélkül). Épp ezért óvatosan pl a "WIS09ABGN2" nevű stickkel, mivel az a Samsung Blu-ray eszközökhöz lett tervezve (mindazonáltal a kézikönyv kompatibilisnek említi, mint ahogy a WIS10ABGN-t is)

Samsung D széria tudástár

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#95533) tb8989


tb8989
újonc

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Minap megérkezett a várva várt Samsung UE48H6400 TV-M. Diginél vagyok internettel és tv-vel.

A probléma az, hogy lecseréltem a régi tv-t beállítottam a csatornákat. Szépen tudok is váltani, viszont semmi infó nincs. Az előző tv-m jelezte a csatornák nevét, műsorújság stb. Hogyan lehet beállítani? Mert keresem de semmi.

A tv adások koaksz kábelen jön be.

(#95534) wong kok wah válasza tb8989 (#95533) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Lehet, hogy az analog csatikat állítottad be ?

(#95535) gaga1


gaga1
tag

Sziasztok

UE48H6400 keszuleken nem tudom rendszerezni a csatornakat. Nem elerheto a funkcio. Ez normalis?
Koszonom

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#95536) keccsa válasza gaga1 (#95535) üzenetére


keccsa
aktív tag

A helyzet kis hazánkban az, ami nem normális... :W
Állítsd át az országot egy szerencsésebb történelmi fejlődésűre (mondjuk Ausztriára), és rögtön tudod szerkeszteni. Vagy használj PC-s szerkesztőt! :K

A nyelv maradhat a magyar...

[ Szerkesztve ]

Mindenki magának hülye!

(#95537) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Szerintetek lehet bluetooton F6400 képernyőt kiküldeni tévére? A H széria automatikusan felismeri az F -en nem.... :F

;)

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#95538) frigoo válasza Angel2014 (#95537) üzenetére


frigoo
aktív tag

Az nem bt kapcsolat, az widi. Nekem a laptoppal működik, ha a feltételek adottak.

(#95539) szemcsi65


szemcsi65
csendes tag

Tisztelt Uraim!!!!Kérem seggitségetek.!-!Családban levő LE-32 b530 TV nem tudja lekeresni a T digitális csatornáit kb 1-2 másodpercen belűl kiejti a digitális lekeresett csatornákat .Köszi.. Miklós voltam

(#95540) pogi7


pogi7
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni egy UE32ES6100 képen látható hibájával kapcsolatban. A képernyő felső harmadában sokkal sötétebb a kép mint a többi részen. Javítható e és kb. mennyiért? (Győrön belül szerviz ahol megtudnák javítani?) Nem értek hozzá, de az én tippem háttérvilágítással kapcsolatos hiba lenne.

Segítségeteket előre is Köszönöm!

(#95541) Angel2014 válasza frigoo (#95538) üzenetére


Angel2014
addikt

???? A másik szobába a H szériás távén nincs is net összepárosítom és monitorként használom .
Amire te gondolsz az a DLNA ahoz fifi kell de az filmek átvitelére jó pl: a monitort nem tudod kivinni DLNA-val.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#95542) sandró60 válasza szemcsi65 (#95539) üzenetére


sandró60
addikt

Az itt lévő linkek közűl vélaszd ki a neked megfelelő szolgáltatót.

#95540 pogi7
Ezt a kérdést itt ted fel

[ Szerkesztve ]

(#95543) galaxys80


galaxys80
veterán

Erre [link] nincs ötlete senkinek?

(#95544) blakey válasza galaxys80 (#95543) üzenetére


blakey
titán

Ha mindkét eszközben ki van kapcsolva a HDMI-CEC és hasonló (Anynet) akkor valoamelyik eszközben nem működik megfelelően ez a szolgáltatás. A lejátszó "utasítást" kap a tv-től, hogy kapcsolatba lépne vele, ezért felpörgeti a lemezt, de ezt nem érzem akkora problémának, hacsak nem zavar a hangja. Más eszközök másképp "pörögnek fel".

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#95545) frigoo válasza Angel2014 (#95541) üzenetére


frigoo
aktív tag

Nem kell hozzá net és fifi se :) Keress rá az intel widi szavakra. Ez egyfajta screen mirorring. Monitorként használhatod ugyan, de a nagy input lagg miatt max filmetnézni jó.

[ Szerkesztve ]

(#95546) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Lehet hülyeséget kérdezek.
Meglett a héten a ue48h6400
Ez most magától állítja a fényerőt.?
Mert este sötétebb a képe.

 iPhone 15 Pro

(#95547) BBéci válasza Nescafé (#95546) üzenetére


BBéci
titán

Létezik olyan funkciója. Olvasd el figyelmesen a kezelési leírását!
De lehet hiba is, erről rengeteg hozzászólás született itt a topikban.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#95548) galaxys80 válasza blakey (#95544) üzenetére


galaxys80
veterán

Mindegyik eszközön ki van kapcsolva a CEC. Mivel a meder topikban senki nem tapasztalta még ezt a jelenséget, ezért feltételezem, hogy a TV ad ki tévesen jelet. Bár ennek az elméletnek meg ellentmond, hogy csak a külső tápos HDD-ket pörgeti fel. A 2,5"-osok alvó állapotban maradnak.
Természetesen én sem érzem hatalmas gondnak. Hangja szinte nincsen is a HDD-knek. Viszont élettartam szempontjából nem hiszem, hogy pozitív, ha naponta többször is felpörgeti a TV feleslegesen.

(#95549) Nescafé válasza BBéci (#95547) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi
Akkor biztos az be van kapcsolva.
Megnézem a könyvet is.

 iPhone 15 Pro

(#95550) ΞΔGLΞ válasza Nescafé (#95549) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Este sötétebb a kép, vagy esti, sötétebb jelenetnél állítgatja? Nem mindegy! Ha az utóbbi, akkor...

Nincs bekapcsolva az eco, vagyis ha NORMÁL módban használod, akkor nyomd meg a Youtube applikációt, majd lépj is ki belőle.
Ekkor megszűnik ez az öntudatra ébredt hülyesége, ami egy régóta ott lévő bug. De ezt minden bekapcsoláskor el kell játszani.
Vagy használd FILM módban, ott nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.