Hirdetés

2019. december 9., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44151) Meggyi001 válasza ollie (#44149) üzenetére

Hát ja, igen,úgy kicsit lassú. Én úgy csinálom, hogy általában 2G-n van, az elég a cseteimhez, emailhez, aztán ha netezek akkor egy gombnyomással átváltom 3G-re, azt ha készen vagyok vissza...

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44152) Stalki

Stalki
(csendes tag)

Üdv!
Van valakinek infója milyen wlan modullal és antenna rendszerrel van szerelve a telefon? Vajon 5GHz IEEE 802.11a/n szabványt 1x1 vagy 2x2 MIMO-ban támogatja?

(#44153) SzlobiG válasza w333 (#44147) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Sajna itt ez van csak, de ahol magas ott se bírja tovább.

Amúgy igen 2g nagyon lassú 7 gigás csomagom van szal sokat használom.

Ez miatt van 3g onlyn ne váltson 2g-re.

(#44154) Zoja™ válasza Stalki (#44152) üzenetére

Zoja™
(őstag)

(#44155) Quqesz válasza SzlobiG (#44146) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Mondjuk én a listáról a chrome -t és a f@szbukot kilőnném egyből....tudnak szívatni

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44156) #84221696

(törölt tag)

Melyik a legegyszerűbb rootolás? Ioroot25?

(#44157) Danny365 válasza #84221696 (#44156) üzenetére

Danny365
(őstag)

Akár az is. Amig a válaszra vártál most, tizszer rootolhattad volna. Ha lefut a script, nemigen kell semmit se csinálnod, szóval gondolom ez elég egyszerű.

(#44158) SzlobiG válasza Quqesz (#44155) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Gyári böngető is ennyit eszik próbáltam már. :(

(#44159) Quqesz válasza SzlobiG (#44158) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Ok,de amit felraktál képet,azon még aktív a chrome/facebook,mert fekete a leállít gomb....tehát vmi fut még ott

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44160) SzlobiG válasza Quqesz (#44159) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Hát gondolom a háttérbe futnak mert a szabad ramom ilyen 300 szokott lenni.

Melegszik is ilyenkor baromira amikor netezek.

(#44161) Misi1980

Misi1980
(senior tag)

Sziasztok!20f van a telefonomon.Nagyon meleg netezés közben és a gyári böngésző gyakran kiírja hogy leáll és újratölti az oldalt.Kdz telepítéssel tettem fel,hard reset elötte és utánna megvolt.Másnál is van ilyen vagy egyedi a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#44162) SzlobiG válasza Misi1980 (#44161) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Itt is melegszik mint a barom. 20f.

(#44163) Endr00

Endr00
(aktív tag)

Sziasztok. Nem tudom másnál is ez van e, de mióta frissült a Chrome, azóta konkrétan szürcsöli az aksit. Egy éjszaka alatt 30%-ot simán megevett és nullára merült. Máskor max 1-2 %-ot szokott merülni. Valakinél hasonló problem?

Amúgy CM11-et használok.

Samsung Galaxy S10

(#44164) Misi1980 válasza SzlobiG (#44162) üzenetére

Misi1980
(senior tag)

Optimus G3-as romokat használtam eddig.Azoknál a romoknál is melegedett de nem ennyire.Ennél a 20f-nél majden forró és nagyon merül netezés közben.

[ Szerkesztve ]

(#44165) ollie válasza Endr00 (#44163) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ne használd a Chrome-ot, az eszi a legjobban az aksit az összes böngésző közül.

(#44166) Endr00 válasza ollie (#44165) üzenetére

Endr00
(aktív tag)

Csak hogy eddig semmi baja nem volt. Mióta frissült, azóta ilyen.

Samsung Galaxy S10

(#44167) tepenzed válasza ollie (#44165) üzenetére

tepenzed
(őstag)

cloudy g3-on chromot használok? Állítólag a legjobb böngésző mobilra is,tényleg van ami kevésbé szívja az akkut? Mert észrevettem én is,mintha kicsit gyorsabban merülne a böngészés közben mintha pl játszanék vagy filmet néznék streamen

(#44168) SztiviVander válasza Endr00 (#44166) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

nyilván van valami bug az új verzióban ami ezt okozza. de ha mindenáron azt a f.st akarjátok használni akkor miért nem írjátok meg a guglinak a problémát? gondoljátok hogy bárki itt (vagy akárhol máshol) ki tudja javítania chrome hibáit? :U

(#44169) #84221696

(törölt tag)

Na, towelroot megoldotta a root problémát!
Le is gyalultam pár alkamazást! :)

(#44170) tepenzed válasza SztiviVander (#44168) üzenetére

tepenzed
(őstag)

miért,szerinted melyik a legjobb böngésző?

(#44171) Endr00 válasza SztiviVander (#44168) üzenetére

Endr00
(aktív tag)

Mert gondoltam előbb itt tájékozódok, hátha valakinek hasonló gondja volt vele és megoldódott valahogy. Én is úgy jöttem rá, hogy leírtottam minden gyanús programot és vártam, hogy mi lesz, mikor a Chromot is dobtam, nem merült tovább. Szóval jó eséllyel az okozta a gondot.

Ha nem Chrome, akkor mit ajánlotok? Nekem kellenének a Chrome-ból a bookmark-ok.

Samsung Galaxy S10

(#44172) Stimpy001

Stimpy001
(aktív tag)

Tudja valaki hogyan lehet a G2 fülhallgató kimenetén a hangerőt kicsit boostolni? Nexus 4-ről váltottam és elég halknak tűnik. Cloudy G3-on vagyok, előre is köszi!

iPhone 11 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#44173) galoj

galoj
(csendes tag)

Sziasztok!

G2-vel kapcsolatban lenne egy elég nagy problémám:

KnockOff műköik, viszont a KnockOn-ra nem reagál. Tehát kikapcsolni ki tudom koppintással, viszont feléleszteni nem tudom a telefont csak a bekapcsológombbal. Ami azért zavaró, plussz ha telefonálok, akkor nem tudom lerakni, mert még a bekapcsoló gombra sem reagál, egyszerűen nem éled fel a telefon, csak ha kikapcsolom :(

illetve most előjött egy új probléma: ugyebár a knockon-al nem tudom feléleszteni, ezért marad a bekapcsológomb. Eddig nagyon jól működött, most viszont ha megnyomom egy pillanatra feléled, de egyből el is alszik...

Volt már szoftverfrissítés 4.4 / 4.2, megtakarítottam kívül a proxy szenzort, factory reset, de egyik sem használt.

Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond?

(#44174) #09819904 válasza galoj (#44173) üzenetére

(törölt tag)

Recovery aztán wipeolás.

(#44175) galoj válasza #09819904 (#44174) üzenetére

galoj
(csendes tag)

Ez pontosan mit is takar ? :D

Fogalmam sincs mi az a Wipe-olás, vagy hogy kell megcsinálni

(#44176) galoj válasza galoj (#44175) üzenetére

galoj
(csendes tag)

Illetve a factory reset megvolt már ha arra gondolsz.

Ha jól tudom kikapcsolt telónál hangerő le + power gomb, majd az LG logonál ismét hangerő le + power gomb és bejön a factory reset... Ez sajna nem segített

(#44177) SztiviVander válasza tepenzed (#44170) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

olyan hogy legjobb, nincs. van egész jó, még használható, meg a f.s. na a króm az utóbbi (és nem csak androidon). opera (normál, classic, mini), dolphin, CM browser és még kismillió másik. kicsit kilépsz a gugli ködből és meglátod mennyi egyéb lehetőség van még :)

(#44178) SztiviVander válasza Endr00 (#44171) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

nem kell mindent leirtani, felraksz egy kicsit bővebben informáló akku managert (gsam battery pl) és rögtön látszik mi zabálja az akksit. de mint látod másnak is van problémája vele. a többiek meg lehet hogy nem használják, vagy nem annyit hogy észrevehető legyen. de ha egy app szar arra nincs túl sok megoldás...

(#44179) FrankMonzano

FrankMonzano
(őstag)

Sziasztok!

Valakinek van Telenoros készüléke? A kérdés az lenne,hogy a Telenor milyen garanciajegyet ad,mivel én használtan vettem és 2 dokumentum van hozzá.Az egyik egy LG kézikönyv és garancia,aminek a végén van jópár rublika,de nem ugyan olyan mint a független készülékek garanciajegye,illetve van még 1 telenoros garanciajegy,amin a készülék ára szerepel (kis kék "könyv" jótállási jegy felirattal).

(#44180) spuros

spuros
(őstag)

Sziasztok!

Nálam is megjelent a kijelző sárgulás. Nem nagyon, éppenhogy látni.. Viszont mióta észrevettem meglehetősen zavar. :W

Lehet a közeljövőben beviszem gariztatni az LG szervizbe. T-mobilos a készülék és 20F (root nélkül) van rajta. Lehet ebben az esetben gond a 20f miatt vagy tegyem vissza a T-mobilos 20C-t a biztonság kedvéért?

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro user... Instagram: @spuros

(#44181) tepenzed válasza spuros (#44180) üzenetére

tepenzed
(őstag)

megkérdezhetem,hogy mikori gyártású a telefon? Csak kiváncsi vagyok,hogy mondjuk egy idén júliusba legyártott készüléknél sem sikerült e javítaniuk a bakin ..

(#44182) spuros válasza tepenzed (#44181) üzenetére

spuros
(őstag)

azt nem tudom mikori, de én karácsonykor vettem..

Huawei P20 Pro user... Instagram: @spuros

(#44183) BigSlim

BigSlim
(csendes tag)

Hali szerintetek ez tok jó megéri és műkődne vele az ablakos funkció mert azt írják http://kub.hu/2621?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

[ Szerkesztve ]

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#44184) Hakkuuuh válasza BigSlim (#44183) üzenetére

Hakkuuuh
(tag)

Hali, működik, nekem is ilyen van, bár sztem' ebayről olcsóbbb.

Hardcore4Life

(#44185) csatakacsa válasza BigSlim (#44183) üzenetére

csatakacsa
(tag)

Ebből vehetsz 2-t is annyiért , szerintem eredeti.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#44186) BigSlim

BigSlim
(csendes tag)

Hali és ha ebayről rendelem onnét mennyi a posta költsgég? Meg mennyi idő?

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#44187) ollie válasza BigSlim (#44186) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Eladótól függ.

(#44188) Kurzuh

Kurzuh
(aktív tag)

LG oldaláról képtelen vagyok leszedni egy kdz-s gyári rom-ot is, mert mindig azt írja, hogy "Ez a weboldal nem elérhető". Ötlet?

(#44189) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Sajnos a chrome ami nekem is a legjobban bejott. Opera mibit próbáltam az előbb, de felejtős. :(

(#44190) hard74 válasza SzlobiG (#44189) üzenetére

hard74
(senior tag)

Dolphin browser?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro

(#44191) #09819904 válasza SzlobiG (#44189) üzenetére

(törölt tag)

Esetleg Opera Beta vagy Mozilla-tól a Nightly mobil kiadása?

(#44192) SzlobiG válasza hard74 (#44190) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Sima opera jónak tűnik hagyom ezt meglatjuk ez hogy bírja.

(#44193) fery02 válasza Kurzuh (#44188) üzenetére

fery02
(addikt)

Lehet azért, mert korábban offline telepítővel telepítettél már ROM-ot a telódra.
Ebben az esetben a host fájlban benne maradtak az lg-s sorok, amik blokkolják, hogy az LG oldaláról elérhessél bármit is.

Annyi a teendő ebben az esetben, hogy az említett fájlból kitörlöd azokat a sorokat.
De ez már milliószor ki volt már tárgyalva itt a topikban és ha nem egészen világos valami, az Összefoglalóban is tájékozódhatsz a helyrehozás menetéről.

Többieknek:
Akik telefont nem fűtő-, merítő böngészőt keresnek, melegen ajánlom az UC browser kipróbálását.
Majd' egy fél éve csak ezt a böngészőt használom és imádon.
Mindenféle alulfesz és mókolás nélkül minden esetben csak enyhén langyos a telefonom vele, akár több óra böngészés után is (természetesen ebből is kifolyólag az akku is nagyon jól bírja vele).

[ Szerkesztve ]

(#44194) ollie válasza fery02 (#44193) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

AZ UC Browsert én is tudom ajánlani, érezhetően kevesebbet fogyaszt vele a teló.

(#44195) tepenzed válasza fery02 (#44193) üzenetére

tepenzed
(őstag)

nekem az UC pl a prohardver desktop verzióját szétesve töltötte be illetve a háttérbe futtatott bezárás után is különböző szolgáltatásokat attól független hogy kikapcsoltam benne minden push notificationt,de a cm browser úgy tűnik jó lesz nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#44196) Dj Sügi

Dj Sügi
(őstag)

Használt G2 vásárlásnál mire érdemes figyelni, mit érdemes megnézni alaposan a telón?
Köszi!

🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#44197) #09819904 válasza Dj Sügi (#44196) üzenetére

(törölt tag)

Ugyanazt, mint bármelyik másik telefon esetében!
Kotyogó alkatrészek, kijelző pixelei, stb...

(#44198) Stewennn

Stewennn
(csendes tag)

Autós FM transmitter vásárlása előtt vagyok, kérdésem az lenne, hogy hány Voltos illetve Amperes kell legyen? Köszönöm.

(#44199) alex devil válasza Stewennn (#44198) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Szerintem elveszetted a topicot. FM transmitter?? Nekem Concord van, jó szar, olyat ne vegyél.

(#44200) Kurzuh válasza fery02 (#44193) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Húú, köszönöm szépen! Tudom mire gondolsz ezzel és igazad van!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.