Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44201) Stewennn válasza alex devil (#44199) üzenetére

Stewennn
(csendes tag)

A kérdés arra irányult, hogy pl. az 5V 2.1A USB foglalat megfelelne az LG G2 töltésének?

[ Szerkesztve ]

(#44202) vadászcsiga válasza Stewennn (#44201) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

De meg ám, viszont kell neki egy olyan bikázó kábel mint a gyári, különben nem gyorstöltéssel tölti hanem lassabban

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#44203) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Ahogy nézem ez az opera is kb annyit eszik mint a chrome kicsivel talán kevesebbet, de elenyeszo.

(#44204) iceQ! válasza Kurzuh (#44188) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Kell még a 20F rom? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44205) Kurzuh válasza iceQ! (#44204) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Már sikerült leszedni egy v20b-t, köszi :) Van valami lényeges különbség a kettő között?

(#44206) ollie válasza Kurzuh (#44205) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

1 betű. ;]

(#44207) lacanyl

lacanyl
(csendes tag)

Sziasztok.
Most fogok egy S3-ról G2 32 Gigásra váltani. Eddig cyanogenmodot használtam és nagyon meg vagyok elégedve vele. Az a kérdésem érdemes-e az LG gyári rommal használni a telefont, vagy egybõl cseréljem le. Cyanogenmódostól tapasztalatokat elõre is köszönöm.

(#44208) torok6

torok6
(tag)

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni hogy mit lehet azzal csinálni hogy ha a fényerőt 40% főlé teszem akkor eltünik a kép? Gari nincs már rá

(#44209) w333 válasza lacanyl (#44207) üzenetére

w333
(félisten)

Próba ... aztán ha nem jön be akkor mehet a CM11 ! :K

iPhone X & iPhone 5S

(#44210) Dj Sügi válasza #09819904 (#44197) üzenetére

Dj Sügi
(őstag)

Esetleg ebben a menüben(3845#*802#) van valami olyan, amit érdemes feltétlenül csekkolni?

[ Szerkesztve ]

🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#44211) Noda10

Noda10
(tag)

Sziasztok!

Van itt olyan, aki 4X HD-ról váltott erre a készülékre? Ha teheti ossza meg velem a tapasztalatait, de legfőképp egy dolog érdekel: EZ ugye nem mocskosul lassú, mint az elődje? :)

(#44212) Quqesz válasza torok6 (#44208) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

1.Tisztítsd meg a közelségérzékelőnél
2.indítsd újra
3. Gyári visszaállítás
4.szerelő,mert a közérz xar lett

Noda10
Még meg is van a 4x,de nem említhető egy lapon a két készülék....sokkal gyorsabb

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44213) Noda10 válasza Quqesz (#44212) üzenetére

Noda10
(tag)

Igen, mégiscsak más generáció, de az is akkor zászlóshajó akart lenni, és a hardveréhez képest nagyon ócska a sebessége. Látszik, hogy a szopftverével baj van, mert azért a telefonszámhoz tartozó nevet illene azonnal kiírnia, nem pedig 15 másodperc múlva... De gondolom ezekkel a közismert problémákkal te is találkoztál. (Érdekes, hogy kezdetben nem vették észre, a tesztek dicsérik. Régi tulajok azt írták, hogy egy frissítésn után vált minden lassúvá, és soha nem javították). Ennél akkor nincsenek ilyen anomáliák?

(#44214) Magnat

Magnat
(veterán)

Sikerült magam esmét jól megszívatni azzal, h a fényképezőből kilépve nem mentette el a fotót... kérdésem, h más fényképező alkalmazással is fennáll ez a dolog? Az eddigi droidos telefonjaimnál nem volt ilyen, nem is értem h ennél miért van amikor utcahosszal gyorsabb az elődöknél.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#44215) Danny365 válasza Magnat (#44214) üzenetére

Danny365
(őstag)

Több száz képet lőttem már különböző ROM-okon, de velem egyszer nem fordult még elő ilyesmi. Nem lehet, hogy túl gyorsan lépsz ki, vagy alapból nem is nyomod meg az exponáló gombot (nem nézlek hülyének, de más magyarázatot nem nagyon tudok kitalálni)?

(#44216) Magnat válasza Danny365 (#44215) üzenetére

Magnat
(veterán)

Biztos túl gyorsan lépek ki, de az eddigi telefonjaimnál is ezt csináltam és mégis megvolt a kép...nyilván pont ez a baj, h azok akkor is mentették a képet.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#44217) vadászcsiga válasza Danny365 (#44215) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Előfordult már nálam is, azóta ha fontos a kép várok egy kicsit

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#44218) Levente07

Levente07
(tag)

Sziasztok!

Igazából 1 hónapja kb eladtam a G2-met 8 hónap barátság után. Régen jártam a topicban, és most olvasgattam picit. Szóval amit írni fogok az az én véleményem és lehet, hogy más másképpen gondolja... vitatkozni nem szeretnék, csak gondoltam leírom a tapasztalatokat.
Szóval: vadi új független G2-m volt. Nagyon jó kis gép volt, szinte csodáltam az első időkben (rögtön megvettem ahogy kiadták). Aztán az első problémám a viber, facebook és voip hívásokkal akadt. Egyszerűen gyári rendszer alatt nem akartak működni rendesen. Égetett rommal (nagyjából) megoldódtak a gondok. De a sima vonal minősége is csapnivaló volt a többi csúcs géphez képest. Ezeken túl tettem magam, de jött a híres kijelző sárgulás (vagyis ragasztó sárgulás). Semmi gond, gariban kijelző csere. De az új kijelző nem lett túl jól behelyezve (elállt, nyomásra hullámzott a kép, pedig LG szerviz csinálta). Jó, mondom ezért nem megyek fel Pestre reklamálni... de hát jött az újabb csodás dolog, kijelző csere után 6 HÉTTEL!!! újra elkezdett sárgulni. Itt lett elegem, váltottam. Mivel mostanában csak jókat olvastam a WP 8.1-ről, így gondoltam adok neki esélyt. Ezer éve androidos telóim voltak (S4,G2, Padfone2, stb...). Vettem egy Lumia 1520-at. Na, amit az LG gondol a minőségről, az teljesen más dimenzió. Ez ég és föld. És ugye a hang minőség tökéletes, NINCS LAGG (soha,sehol), szép, gyors de nagy... Ezért 930 lesz a vége a dolognak. De aki kicsit is bevállalós, szerintem simán megér egy próbát a WP. Ez a 8.1 már szerintem vállalható, engem a simasága mindenért kárpótol.
Persze még egyszer hangsúlyozom, ez az én véleményem. Szóval nagyon sok sikert a telóhoz és higgyétek el én is bele voltam szerelmesedve, de a minőség sajnos a hónapok alatt teljesen elvette a kedvem. Hozzáteszem az S4 ennél is nagyobb csalódás volt anno.

Minden jót, ritka kijelző sárgulást kívánok... :)

(#44219) Danny365 válasza Magnat (#44216) üzenetére

Danny365
(őstag)

Hmm valóban nem menti el, ha azonnal bezárom az alkalmazást, ellenben ha Sport módban fényképezek, akkor sokkal gyorsabban elmenti a képet, elég megvárni Shutter Soundot (ami ugye pillanatok alatt hallható) és utána bezárhatod.

(#44220) Quqesz válasza Noda10 (#44213) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

A 4x esetében a várva várt jb hozta a gondokat. Ha őszinte akarok lenni itt is van az "öregek" szerint hasonló,de sokkal észrevehetettlenebb mint a 4x-en. A névjegyzék sztem itt sem űbergyors,de asszony sony z1c-je se jobb.....sőt....

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44221) Fail3D! válasza Levente07 (#44218) üzenetére

Fail3D!
(addikt)

Jo hozza szolas es nemtudom lehuzni... s2 ota 4 lg telom volt es nem az alja. Sajnos az nadriod rendszer alatt elegedett vagyok a teloval, de en is erzem valtani kene... az apple nem lehetoseg, de a wp gondolkozom es adtal egy loketet, hogy meg inkabb elgondolkozzak ezen:) Aksi idoben folyamatos javulas. Fenykep jo, de mindig erzem nem elegge... a sargulas eljott nalam is 2 hete, a rendszerrel van eleg bajom ami mindig mas.. pl v program v stabilitas, vagy hasznalat kozben neha elojovo bug... Mind1 a lenyeg fel eve szerelem, de nem az igazi...

(#44222) Levente07 válasza Fail3D! (#44221) üzenetére

Levente07
(tag)

Tudom miről beszélsz, és hidd el ezeken én is végigmentem... féltem a wp-től, de nekem bejött... uh maradok is itt egyenlőre...

(#44223) FrankMonzano válasza Levente07 (#44218) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Jo iromany,en is gondolkodtam a wp-n mar,de egyzeruen nem tudom megszokni azt a feluletet.
Irrital a tulzott puritan kinezet a fekete hatteru menu le,fel gorgetese.
Nyomkodtam parszor,jo,gyors,de nem jon be.
IOS-el is probalkoztam tobbszor,de nem jottunk ki egymassal,igy maradt a droid.
Talan a g2 az elso olyan telom,amin jol hasznalhato az android (az eddigiekhez kepest).

(#44224) laverdadb

laverdadb
(tag)

Van egy apro gondom. Ma a YouTube app feladta a szolgalatot. Nem tolt be csak forog a jelzo, s kozben semmi. Ha visszarakom a gyarit mukodik, de amugy nem. Csak nalam van ez igy? Mit tanacsoltok?

iPhone XS Max / MacBook Air 2018

(#44225) dogi01

dogi01
(tag)

Sziasztok! Melyik a legfrisebb G3 szoftver amit rá lehet főzni a G2-re? Utána kdz-vel vissza lehet főzni gyárira ha eladásra kerül a sor?

(#44226) #09819904 válasza dogi01 (#44225) üzenetére

(törölt tag)

Gyári KDZ-t lekapod, Flash Tool 2014-be betolod, majd CSE Flash... Aztán volt-nincs root meg ilyenek.
Persze anno már leírtam a menetét bővebben...

(#44227) rayoliviero válasza dogi01 (#44225) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Szia.

OptimusG3.

Még kdz sem kell. DroiDMester régebben feltett recovery-ből telepíthető 20f és Telekomos zipet is, ami full gyárit csinál a telóból. A feltelepítése után, eltűnik a root és recovery is.

[ Szerkesztve ]

(#44228) tepenzed

tepenzed
(őstag)

twrp-ben ha csinálok egy backupot az minden létező dolgot elment? Névjegyek,appok,játékmentések,kernel,rom?

(#44229) akooos válasza tepenzed (#44228) üzenetére

akooos
(veterán)

Ahogy mondod! :)

(#44230) noxon

noxon
(őstag)

Tudtok ajànlani fekete mat tokot ami műanyag de nem csúszik?

We live in a simulated world...

(#44231) MikitoLac válasza noxon (#44230) üzenetére

MikitoLac
(tag)

Nillkin tok, ami csak körbeöleli nincs flip rajta. Én azt használom nagyon minöségi matt enyhén recés felület hogy ne csússzon. Plussz passzentos rajta. Szivem szerint mondjuk jó lenne tok nélkül használni csak ha leesik akkor...

(#44232) GZoli7 válasza noxon (#44230) üzenetére

GZoli7
(senior tag)

Nem jó a mindenki (köztük én is) által ajánlott Nekeda feketében?

[ Szerkesztve ]

(#44233) MikitoLac válasza GZoli7 (#44232) üzenetére

MikitoLac
(tag)

Nem rossz de a Nillkin tok sokkal elegánsabb. Nem öleli ennyire ormótlanul körbe a telefont. Sztem ez már tulzás.

(#44234) DroiDMester válasza MikitoLac (#44233) üzenetére

DroiDMester
(veterán)

Ja csak a niklined lópikulát nem véd! 30.centis esést se bírna ki vele a teló!

A Nekeda simán kibírt 1,5 méteres esést márvány lapra! És némileg véd a pofára eséstől is!

El kell dönteni hogy szépség versenyre kell a tok, vagy azért hogy egy esetleges le ejtést kibírjon vele a teló!

Amúgy cseppet sem ormótlan a Nekeda, a Spigen Slim Armor akkor micsida!? Na az az ormótlan! :C

(#44235) Snoop27 válasza DroiDMester (#44234) üzenetére

Snoop27
(senior tag)

Igy van, nekem is fekete Nekeda tokom van es egyaltalan nem ront az esztetikan, jobb a fogasa is a telonak s esetleges esesnel megvedi a torestol (felteve, hogy nem pofara esik).

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360

(#44236) Gaberking válasza DroiDMester (#44234) üzenetére

Gaberking
(senior tag)

Köszi! Nekem is Slim Armor van. :DDD
Szerintem nem tűnik órmótlannak vele, tetszik vele a telefon, jó a fogása és védi is, de ez ízlés kérdése. :D

(#44237) Kurzuh

Kurzuh
(aktív tag)

Tudtok ajánlani valami oldalt ahol tudok venni olyan töltő adaptert, mint ami G2-höz kell? Jó lesz más márka is, csak tökéletesen tudjam vele tölteni. eBayről néztem, csak nem akarok heteket várni mire megjön.

(#44238) #09819904 válasza Kurzuh (#44237) üzenetére

(törölt tag)

Váci úti LG szervizben párezer forint. Rácsörögsz aztán megmondják, hogy van-e meg mennyiért éppen.

(#44239) Kurzuh válasza #09819904 (#44238) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

és postázzák is? csak mert nem pesti vagyok :D

(#44240) #09819904 válasza Kurzuh (#44239) üzenetére

(törölt tag)

Passz! :)
Mivel utálom a postát, mint a ...., és közel tíz oldalt tudnék regélni a "kellemes" kis dolgaikról, így ilyenekről nem tudok nyalatkozni.

(#44241) Kurzuh

Kurzuh
(aktív tag)

Egyébként a G2-ben már alapból az ART megy a Dalvik helyett? Keresgéltem utána, de nem találtam rá normális választ. :)

(#44242) #09819904 válasza Kurzuh (#44241) üzenetére

(törölt tag)

Nem! Dalvik megy alaphangon. Még CM esetében is.

(#44243) VOLTCRAFT(1) válasza Levente07 (#44222) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Ha neked az felel meg minek jössz ide trollkodni ? A wp egy igénytelen felület egyszerű embereknek.Nem véletlenül haldoklik az androiddal ellentétben ami letarolta a mobilpiacot.Ennyi...Használd egészséggel a wp-t az androidot hagyd meg nekünk

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#44244) #09819904 válasza VOLTCRAFT(1) (#44243) üzenetére

(törölt tag)

"Egyenlőre" - Ahogy a mester írta! :D

(#44245) davide83 válasza Noda10 (#44211) üzenetére

davide83
(csendes tag)

Helló!

Én 4x HD-ről váltottam erre. 1 napig volt nálam a teló, mert az első este észrevettem, hogy pixelhibás. Cserélik, csak még nem ért vissza hozzám. Nem, nem olyan lassú. Mondhatnám ég és föld. Az enyém valami ázsiai piacos 32GB-os 20C gyári rommal, de nekem a 4X HD után ki..szott gyors. A gyári launcher is prímán szalad, mindent gyorsan betöltött, a fényképeket is marha gyorsan lőtte, és nekem monitoron sem tűnt gyengének a képe. Hirtelen ennyi. A pixelhibát leszámítva, eddig nem bántam meg. Ha visszakapom, és még addig nem vettél, akkor szívesen írok még, ha gondolod.

(#44246) bounty123 válasza #09819904 (#44244) üzenetére

bounty123
(őstag)

Nem a helyesírás mestere volt, az biztos :P

(#44247) Tsebacsi válasza bounty123 (#44246) üzenetére

Tsebacsi
(veterán)

A Haldoklik a wp dologba is belekötnék szívem szerint, de az ilyenekre kár a bitet pazarolni. ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#44248) Danny365 válasza Tsebacsi (#44247) üzenetére

Danny365
(őstag)

Ha nem is haldoklik, de lényegesen rosszabbul megy a WP szekere, mint tavaly ilyenkor...

(#44249) FrankMonzano válasza DroiDMester (#44234) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

S-line-rol mi a velemeny g2 fronton?
S4 eseten kicsit szedte a vakolatot,g2nel nem eszi a festeket?

(#44250) alex devil válasza FrankMonzano (#44249) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Nekem az van, nem csúszik, festék egyelőre a telón. Leejtést még nem próbáltam :DDD

Xiaomi Mi9

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.