Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) matec7


matec7
tag

sziasztok, tokot keresek a telefonhoz, nézelődtem neten, és ami tetszett az a pure gear tok, ami elég drága. tudtok esetleg hasonlót mondani? átlátszó műanyag, a peremnél pedig gumizva van. vagy ha esetleg tudtok valahol emberi áron(kb. 4000 Ft-ig) ilyet azt is megköszönöm :)

(#44652) noxon válasza iceQ! (#44650) üzenetére


noxon
őstag

Cloudy g3 van nàlam és nem torzìt a hang :) ott valami màs lesz

We live in a simulated world...

(#44653) noxon


noxon
őstag

Idiótàja :D

We live in a simulated world...

(#44654) iceQ! válasza noxon (#44652) üzenetére


iceQ!
addikt

Lehet! :) Kérdés hogy mi a baj? G2 gyári romon tökéletes, OPTIMUS rom tökéletes, Cloudy torzított :\

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44655) jose999


jose999
senior tag

Az létezik, hogy az Optimus g3 jobban meríti az akkut, mint a gyári rom?

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44656) Kurzuh válasza Kurzuh (#44648) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

áá, nem érdekelt... megvettem a teljes verziót, most tökéletes :D

(#44657) mrcutter válasza pappkarcsi (#44522) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Nekem is volt hasonló gondom és az volt a megoldás, hogy nem a WiFi volt bekapcsolva hanem csak a mobilnetem. Akkor sikerült hozzáadni normálisan a fiókot.

(#44658) szabyka95 válasza iceQ! (#44654) üzenetére


szabyka95
őstag

Kernel? Rakd fel a dorit ;)

(#44659) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Hmm, érdekes dolgot vettem ma észre:
Egy ismerősnek szerettem volna megmutatni a telefonon lévő két előre telepített videót / Europe, Norway/ amik a preload mappában vannak, de a gyári lejátszó nem tudta lejátszani többszöri próbálkozásra sem !
Az egyiknél kidob hogy Sajnos ez a videóformátum nem támogatott, a másikra kattintva pedig a videó alkalmazás leáll...
Minden egyéb videófile--t gond nélül visz.
Valaki esetleg fel tudná nekem tölteni ezt a két file-t, v. privátban átküldeni ?
Kíváncsi vagyok hogy az enyémek sérültek-e, vagy valami egyéb hiba van.

(#44660) mrcutter


mrcutter
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdés: A gyári háttérképek melyik mappában találhatóak? Le lehet tölteni pl.: PC-re?

(#44661) Danny365 válasza neo_xperia (#44659) üzenetére


Danny365
őstag

Azok a videók DRM-védettek, ergo nem tudod lejátszani másét, ha esetleg feltennék neked. De youtube-on találni ugyanilyen promo videókat nagy felbontásban, sőt, én már a telefonon lévőkkel is találkoztam.

(#44662) neo_xperia válasza Danny365 (#44661) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

És mi lehet az oka hogy a sajátomét nem tudom lejátszani ? Eddig ment...

[ Szerkesztve ]

(#44663) xSide válasza schumi (#44640) üzenetére


xSide
őstag

Ha már felvetődött, az enyém telítődött (mindkettő).
Mivel takarítható ki?

(#44664) Attas


Attas
aktív tag

Üdv. Rendeltem kintről a telómhoz (LG G2) 2db kijelzővédő fóliát. De benéztem, mert nem 2 darabot hanem 20 db-ot küldtek....bakker..

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#44665) neo_xperia válasza Attas (#44664) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Osztd szét: )

(#44666) Quqesz válasza neo_xperia (#44662) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Restart volt? Párom sony-ja csinált ilyet és egy újraindítás után jó lett

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44667) Danny365 válasza xSide (#44663) üzenetére


Danny365
őstag

Az a baj, hogy ha a kosz stb. már lerakódott, akkor nehéz onnan kiszivni bármilyen eszközzel, de ha leszeded a hátlapot (nem nagy mutatvány, nem is kell hozzá semmilyen extra szerszám), akkor simán hozzáférsz a hangszóróhoz, mikrofonhoz és le tudod pucolni.

(#44668) neo_xperia válasza Quqesz (#44666) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Igen,már próbáltam: (
Mindegy,most csak emiatt nem fogok resetelni.

(#44669) alex devil válasza neo_xperia (#44668) üzenetére


alex devil
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

S23

(#44670) Laca0


Laca0
addikt

Aki programozott már NFC-t:
BT be, gps be, adatforgalom be, wifi ki belefér 144 byte-ba?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#44671) Wucky


Wucky
senior tag

Sziasztok!

Beléptem a klubba :-)
25-én hozzák a telót :-)
Már nagyon várom.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44672) iceQ! válasza Wucky (#44671) üzenetére


iceQ!
addikt

Gratula! :)

Miről váltasz? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44673) Wucky válasza iceQ! (#44672) üzenetére


Wucky
senior tag

Most jelenleg egy nagyon régi Samu Gio-ról.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44674) iceQ! válasza Wucky (#44673) üzenetére


iceQ!
addikt

Samu S2rol jöttem át... Állandóan a kezemben van a telefon, annyira jó és gyors. Imádni fogod :)

Főleg egy jó romma+kernellel( DM4.2 final, Cloudy G3 vagy Optimus G3+ Dorinmax 7.1 kernel)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44675) Wucky válasza iceQ! (#44674) üzenetére


Wucky
senior tag

Köszi a tanácsot,de én nem romolok. Át olvastam már a topicot,és azt látom hogy valami mindig van ezekkel a romokkal. Valami nem működik. Max a Kit Kat megy majd rá. A többihez meg nem értek.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44676) szoporiz válasza Wucky (#44675) üzenetére


szoporiz
tag

Sziasztok!

Voltam én annyira ........... hogy valamit elronthattam és a 32gb-os G2-őm 16 gb-osnak hiszi magát.
Droidmester féle offline telepítőt használtam az oldalon lévő 4.4-es 16/32gb-os rommal.
Hogyan tudnám visszacsinálni?

Üdv! Zoli

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#44677) Kurzuh válasza iceQ! (#44674) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ezzel a Dorinmax kernellel van valakinek valamifele tapasztalata? Megeri Cloudy G3 ala feltenni? Javul az uzemido?

(#44678) iceQ! válasza Wucky (#44675) üzenetére


iceQ!
addikt

Ebben is igazad van. Igazából én is csak azért romolgatok mert a swiftkey nem megy rendesen a D220F Hungary stock rom alatt. Mindig leteszi az egész programot mint ha megnyomtam volna a HOME "billentyűt"
(Meg azért is romolok mert legelsőnek egy HTC HD 2-m volt és onnan kezdve érdekel ez a romolgatás....Nincs olyan telóm amit ne romoltam volna szét : :DD )

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44679) iceQ! válasza Kurzuh (#44677) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen megéri! Sok vitát olvastam róla, hogy mennyire jó és rossz. Azt kell mondjam a számok magukért beszéltek. Ha van egy jó beállításod nagyon sietős és stabil rendszert tudsz egyberakni :)

Amúgy amit van hozzá kernel az is jó nagyon. Viszont nem mindenki elégszik meg azzal. Jobbat szeretne mindig és mindig. Próbáld ki, vesztenivalód nincs! :)

Én speciel Optimus G3 mellett döntöttem. Cloudy-nál valamiért mint ha a hangszórók több kakót kapnának és recsegnek sajnos :\ Stock illetve Optimus-ban ez nem volt jellemző és szerintem a Cloudy és az Optimus forma-forma rom. Ez olyan mint nekem Hondám van neked meg Toyotád... Ebben ez a jó abban pedig amaz. Nem jobb, nem rosszabb...Inkább mondjuk azt MÁS

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44680) PotterBeta


PotterBeta
csendes tag

Sziasztok Kedves Mobilaréna olvasók!

Megtörtént, én is erősítem a G2 tulajdonosok táborát.
Egy nagyon nagy bajom viszont van: A telefonbeszélgetéseimnél nem vehetem a maximális hangerőnek a felénél magasabbra a beszédhangszórót, mert a másik fél onnantól kezdve visszahallja magát. Valaki közületek tapasztalt efféle problémát? Ezzel csak az a baj, hogy zajosabb környezetben kizárt az érdemi kommunikáció a másik fél számára. A telefon fél napos. ☺ Válaszaitokat előre is köszönöm!

Tisztelettel: Balogh Tamás

(#44681) iceQ! válasza PotterBeta (#44680) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem tudom mennyire értesz, hozzád de ezt javasolom:

Frissítsd a szoftvert. Ha szolgáltatótól vetted akkor tolj rá egy EUROPE OPEN V20D vagy egy HUNGARY_OPEN_16G V20F-et! Segíteni fog a hibádon.

A leírást a téma legelején találod az Összefoglalóban és azon belül az Automatikus Offline frissítő

Ezzel garit nem veszítesz ne aggódj. Ha T-Mobile-tól vetted szerintem jobban jársz egy gyári független rommal :)

Sok sikert :)

Üdv

U.i.: ha esetleg érdekelne a Független Gyári Magyar 20F rom írj egy PM-et és elküldöm a linkjét :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44682) #84221696 válasza Wucky (#44675) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jó ez a telefon! Ez az első, amit ha nem rommol sz@rrá az ember, akkor is tökéletesen teszi a dolgát. :)

Nekem egy gondom van vele, hogy időnként leáll a billentyűzet. Viszont 1 s múlva megint minden jó. Szóval abszolute nem zavaró a hiba. Szvsz, az utóbbi 1 év bestbuy telefonja, számomra. :)

(#44683) Laca0 válasza szoporiz (#44676) üzenetére


Laca0
addikt

Én is így jártam a múltkor. Nem egyszerű, de összehozható. Most nem tudok segíteni, de délután összeszedem az anyagot.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#44684) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Ha DM 4.2-t lecserélném optimus G3-ra, akkor az install guide-ból kihagyhatom az install kk baseband lépést ugye???

Illetve ha kernelt cserélnék akkor flash-en és wipe-on kívül más nem kell neki??

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#44685) hard74 válasza reflxx (#44684) üzenetére


hard74
senior tag

Mindkét kérdésedre a válasz: igen.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#44686) iceQ!


iceQ!
addikt

Optimus G3 alatt miért nem indul el az iGO?

"Hívás átirányitás ha foglalt " nem tudja beolvasni mert azt írja hogy hálózat vagy sim hiba... Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44687) laca71 válasza iceQ! (#44686) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia
Art vagy dalvik a beállitásod ?

(#44688) Atus85 válasza #84221696 (#44682) üzenetére


Atus85
aktív tag

Próbáld ki a SwiftKey-t. (legjobb billentyűzet)

(#44689) jose999 válasza iceQ! (#44678) üzenetére


jose999
senior tag

Nem tudom, nekem a Swiftkey a gyári romon is tökéletesen működik....semmi gond nincs vele szerintem. :F

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44690) iceQ! válasza laca71 (#44687) üzenetére


iceQ!
addikt

Dalvik

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44691) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Amúgy nektek is megakad 100%-on és sokáig azon van az akku százaléka?
Kissé furcsa, hogy akár fél óra folyamatos használat alatt se mozdul meg, majd hirtelen erőteljesen megy lefele :D

(#44692) iceQ! válasza jose999 (#44689) üzenetére


iceQ!
addikt

Hungary 20F volt rajta... Nem tudtam írni már tegnap....

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44693) Magnat válasza Kurzuh (#44691) üzenetére


Magnat
veterán

Nálam is 100-on időzik a legtöbbet, de utána elég lineárisan merül.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#44694) szoporiz válasza Laca0 (#44683) üzenetére


szoporiz
tag

Köszönöm a segítséget előre is!

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#44695) Quqesz válasza PotterBeta (#44680) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hívás beállnál nézd meg a második miki állapotát, ki/be kapcsolással teszteld

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44696) neo_xperia válasza Kurzuh (#44691) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Igen. Amúgy kitkat-nél az Optimus G-nél is hasonló volt. Csak aztán az kétszer olyan gyorsan lemerült: )

(#44697) iceQ!


iceQ!
addikt

Ez miért van? Optimus G3 ROM van a telomon! :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44698) hard74 válasza iceQ! (#44697) üzenetére


hard74
senior tag

Ha átteszed csak 2G-re,akkor is ez van?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#44699) Danny365 válasza iceQ! (#44697) üzenetére


Danny365
őstag

Állitsd át automatáról/LTE-ről 3g-re a kapcsolatot aztán úgy próbálgasd állitgatni a dolgokat.

(#44700) iceQ! válasza Danny365 (#44699) üzenetére


iceQ!
addikt

Oké. Úgy már működött! Köszönöm :) Ez miért van? Szolgáltató miatt?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.