Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44451) MikitoLac válasza noxon (#44415) üzenetére


MikitoLac
tag

Szívesen nekem nagyon bevált nem érzem úgy hogy de sz..r hogy ezt rá kell tennem.

(#44452) MikitoLac válasza HUTCHDB (#44410) üzenetére


MikitoLac
tag

Köszi szépen ez tökéletes progi elvileg automatikusan felveszi akit kijelölök, szuper.

tutaj01 köszi, sikerült

(#44453) Zoja™


Zoja™
őstag

Lassan én is megválok a G2-től, ha esetleg érdekel valakit egy slimport to vga átalakító, az privátban keressen meg nyugodtan. Külföldi rendelés, de mire ideér, addigra már valószínűleg nem lesz meg a telefon. :)

(#44454) mrcutter válasza Quqesz (#44448) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Köszi a tippet, de sajna így sem megy. :( Amikor elindítom a ZENE appot mindenre azt írja ki, h nem adatfájl. Amikor egy mp3ra kattintok, akkor azt az egyet lejátsza.

(#44455) HUTCHDB válasza MikitoLac (#44452) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szívesen, de nyilván a pro verzió a tuti, végleges megoldás...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44456) Quqesz válasza mrcutter (#44454) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Várj,ha elindítod a zene appot,akkor nem írja ki az mp3 zenéket és nem tudod elindítani? Nekem az összes zeném mp3-ban van fent és mindet felhozza/lejátsza a gyári lejátszó a music mappából
Ha nem így működik, akkor újraindít v hr...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#44457) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdvözlet!

Tok és védőfólia vásárlásán töröm a fejem... az ebay kizárva, nem akarok bíbelődni vele, nincs paypal-om, stb...

A kérdésem/kérésem, hogy ez szerintetek megfelelő lenne-e?

[link]

Bár nem tudom, hogy ebben univerzális fólia van-e, amit utána vagdosni kell, vagy méretpontos, de mindegy...

Amennyiben van jobb alternatívátok tok és fólia/üveg kombóra max 5K-ig, esetleg közületek valaki árul ilyen "szetteket", akkor azt szívesen várom. :)
Vigyázok a ketyeréimre, nem kell, hogy atomtámadást is kibírjon, csak ellenálljon egy véletlen elejtésnek. (látom nem nagyon bírja szegény az ilyen tortúrákat, egyből reped a kijelző :S)

Hálás köszönet előre is! :)

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#44458) gretzky77 válasza Ferenczi Áko (#44446) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Ha kicsit előbb jelzed akkor lett volna egy igy sajna már nincs!
Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek a segítséget a mai napon megváltam a G2-től,androidos fronton szerintem a legjobbak közt van! Szép estét

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#44459) Ferenczi Áko válasza gretzky77 (#44458) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Telekomos nem lett volna jó :(

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#44460) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Az este szerettem volna frissiteni a mahdi romo/t, de valami gubanc volt, es fastbootban ragadt a telo.
Olvastam neten, hogy hard reset, meg kdz .. kdzvel kezdtem, azt talaltam elobb, namost az nem volt jo, 8%nal kifagyott, download mod megallt. lehuztam a telefont, kikapcs.. hard reset sem segitett.. viszont legalabb most, lg logo tolt, eltunik, es fekete bekapcsolt kijelzo van.
Mit tudok tenni?
Talaltam egy leirast, miszerint linux alatt meglehet csinalni, de attol parazok, hogy megjobban elcseszem..
Valakinek volt mar ilyen, vagy csak en vagyok ilyen szerencses? :F

(#44461) Danny365 válasza OgKush (#44460) üzenetére


Danny365
őstag

Próbáld kdz-vel megint újrahúzni.

(#44462) OgKush válasza Danny365 (#44461) üzenetére


OgKush
senior tag

de ahhoz download mode kell, es nem tudok belepni.. :W

(#44463) tutaj01


tutaj01
tag

Amúgy azt tudja valaki hogy az új FIFA 15 miért nem érhető el idehaza?
Mondjuk megoldottam, fasza nagyon, csak kíváncsiságból kérdezem.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44464) kiskacz válasza OgKush (#44462) üzenetére


kiskacz
senior tag

Csak kérdezem (úgyis mindegy alapon :U ) Samsung vonalról jöttem, ott volt egy ún. JIG, az automatikusan úgy down módba rakta a gépet, hogy csak elem ki/be (itt olyan nincs) ill. soft feltolással lehetett belőle kijönni. (Itt nem tudom, mert még nem kellett elérnem.)

De - próba cseresznye - lehet, hogy működne? Nincs a környezetben egy? Szerintem egy próbát megér...
+legalább tudnánk, hogy itt is jó.... :K (ha... ill. ha van elekronikai vénád - a youtube-n fent van sokféle, csak rá kell keresni.... házilag is megoldható.)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#44465) kiskacz válasza kiskacz (#44464) üzenetére


kiskacz
senior tag

Lejárt a szerkesztési időm, bocsi.

rákerestem, ELVILEG az LG-nél is működik!!! (keresés: LG JIG)

[link]

Huawei Mate 8

(#44467) Tatyla


Tatyla
őstag

Kérdés :
Ha üveg fólia van a telefonon rámegy a spigen slim armor?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#44468) p_o_c_o_k


p_o_c_o_k
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap végül megvettem a telót :) Eddig imádom, le se teszem (csak ha aludni kell).
Egy kérdés, ma fülesen hallagattam zenét, szól is, de a +/- és a felvevő gombokra egyáltalán nem reagál.

Ez a fülesnek a hibája? Vagy valamilyen beállítás gondja van? :(
Egyelőre minden gyári beállításon van. 4.2.2 van rajta.

Köszi előre is!

(#44469) Kurzuh válasza p_o_c_o_k (#44468) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Gyári fülessel?
Nekem speciel beats fülesemen csak a stop/play gombra reagál, hangerőre és számváltásra nem.

(#44470) Tsebacsi válasza Kurzuh (#44469) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mert a beats általában HTC-re csinált fülest, máshol vannak a gombok kivezetései a jack-en illetve az anyacsatlakozóban a telefonban ezért nem mennek!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44471) Kurzuh válasza Tsebacsi (#44470) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Volt 2 féle htc-m is, azzal is ugyan ez volt. :) foleg iPhonera van ez tervezve, tudtommal. Csak azert irtam, mert ha nem gyari fulessel hasznalja, akkor nem kell meglepodnie rajta.

(#44472) p_o_c_o_k válasza Kurzuh (#44469) üzenetére


p_o_c_o_k
csendes tag

Gyári fülessel van gondom. Hívás fogadást még nem próbáltam vele.
Mindent leírtam csak ezt nem :)

(#44473) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Azért ez érdekes hogy a G3-hoz xarják a frissítéseket ehhez meg már semmi se jön ... :N

(#44474) #84221696 válasza ToomyC (#44473) üzenetére


#84221696
törölt tag

De az a flagship. :)
Ide azért majd nyomhatnának egy L-t ide is.

(#44475) Danny365 válasza ToomyC (#44473) üzenetére


Danny365
őstag

Ha olvastad/olvasod a G3 topikot akkor kiderül, hogy az alap szoftver amivel jött a teló, elég retek volt. Nem csoda, hogy minél előbb próbálják foltozgatni. A G2-höz meg azért volt jó pár frissités és már nincs is nagyon olyan baja, amit orvosolni kéne.

(#44476) Kurzuh válasza ToomyC (#44473) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Optimus G-ről jöttem át, ott meg ugyanezzel a véleménnyel voltak sokáig a G2-ről, míg nem jött ki a G3 :)

(#44477) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
NFC-vel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Vettem is HA-on fehér nfc matricát. Sajnos írni nem tudja, de legalább 1 profilt tudok társítani hozzá a triggerben.
A fő kérdés az, mennyire érzékeny másnak az nfc? mert ha ráteszem hátul a gomb alá (vagy bárhova a közelében) csak ritkán látja. Viszont ha odateszem és picit rányomom akkor olvassa. többször is egymás után. Lehet, hogy a hátlapon lévő fólia okoz gondot neki?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#44478) OgKush válasza sgery (#44477) üzenetére


OgKush
senior tag

szedj le playrol appot amivel lehet írni matricát. Nekem tokon keresztül is működik, szóval a fólia tuti, nem lehet a baj.

(#44479) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok! Érdekes dolgot tapasztaltam a mai nap folyamán, miszerint G2 tulaj révén haveromnak is megtetszett a teló. Be is ment T-mobile ba, meg is sikerült vásárolni. Majd mikor összehasonlítottuk az én februári gyárifüggetlen telómmal elsőre: a T-s nehezebb valamiért. Másodjára, ami egyebként lesokkolt: full fényerőre állítva a 2 telefon merőben más erősséggel világít. Ez hogyan lehetséges??! Az enyém mintha világos szürke lenne a T-s pedig hófehér. Megtakarítottam semmi változás. Oké, hogy nem minden panel egyforma, de ennyire ne legyen mar különböző könyörgöm... Szoftver mondjuk nem egyezik, nekem v20f neki v20d van. Ez befolyásolhat valamit? Tudok valamit csinálni vele? Előre is köszönöm.

(#44480) sgery válasza OgKush (#44478) üzenetére


sgery
őstag

Köszönöm az infót. Többet is leszedtem, egyik sem írja.
Az eladó kiderítette, hogy a mifare1K chipet nem támogatja a G2 :(
Lehet ezért tudja csak nehezen érzékelni is.

Más kérdés.
Legutóbbi szervizeléskor kicserélték az alaplapot, így új imei-t kapott a gép. A hátlapra ragasztották az új imei, s/n számot tartalmazó matricát, de két gond van. 1. nagyon kopik ez a matrica, biztos hogy le fog kopni róla az infó. 2. a hátlapot védő fóliára ragasztották, így ha cserélem a fóliát repül ez is. Ez gondot fog jelenteni szerintetek?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#44481) ToomyC válasza Danny365 (#44475) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Jó,jó de azért 400 €-s telóra elvárna az ember több javítást vagy frissítést esetleg újítást ...

(#44482) OgKush válasza sgery (#44480) üzenetére


OgKush
senior tag

szerintem nem, mert megtudod nézni a beállításokban, about phone ban, vagy ha tévedek, akkor tárcsázóba beírod ezt a kódot *#06# , és kiírja. ha viszont meghal az alaplap, és ugye a garin másik imei van, mint ami fizikailag a telefonon, akkor nem garizzák, de biztos fel tüntették a garipapiron az uj imei-t.

[ Szerkesztve ]

(#44483) VOLTCRAFT(1) válasza ToomyC (#44473) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ha működik rendesen minek a frissítés? Itt a G2-őn már nem lesznek csodák és frissítés is csak kivételes esetben várható már!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#44484) ToomyC válasza VOLTCRAFT(1) (#44483) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Pont ez benne a szomorú ... ha tudom nem veszem meg, még esetleg az L-ben reménykedem de ha nem kapja meg ...

(#44485) OgKush válasza ToomyC (#44484) üzenetére


OgKush
senior tag

Még csak nexusra van developer preview.. honnan tudod, hogy később nem kap a g2 L-t? Főleg, hogy voltak róla hírek, hogy kap.. :F

(#44486) zsolt320i válasza VOLTCRAFT(1) (#44483) üzenetére


zsolt320i
senior tag

szal android one nem jön rá?

(#44487) SztiviVander válasza zsolt320i (#44486) üzenetére


SztiviVander
őstag

az biztos hogy nem

(#44488) OgKush válasza zsolt320i (#44486) üzenetére


OgKush
senior tag

a one az nem egy külön rendszer... csak optimalizált android gyenge telókra.. :F
inkább egy ubuntu jöjjön a g2-re..

(#44489) alex devil


alex devil
senior tag

Én tojok a frissítésekre, működik minden rendesen. Nem lesz akkora trüváj az android L szerintem.

S23

(#44490) #84221696


#84221696
törölt tag

Nem értem ezt a frissítési mániát. Ez a telefon + android nagyon jól összeállt rendszert alkot. Semmi hiányolnivaló sincs benne. Ha nem lesz L, szerintem az sem tragédia.
Ez nem egy Optimus 2X vagy Optimus 4X, amelyeknél jól jött volna egy jó frissítés. Ez a telefon a mostani 4.4.2.-vel is tökéletesen működik. :)

(#44491) Kurzuh válasza OgKush (#44488) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

vagy iOS 8 :))

(#44492) #84221696 válasza Kurzuh (#44491) üzenetére


#84221696
törölt tag

Vagy symbian. :DDD

(#44493) jose999 válasza #84221696 (#44492) üzenetére


jose999
senior tag

Én a Windows 98-at várom rá nagyon!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44494) mrcutter válasza Nfsman20 (#44457) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Hello!

Én nemrég 4300-ért vettem flip cover tokot magentáéknál. 2 hónapja még 8k volt.

(#44495) mrcutter válasza Quqesz (#44456) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Köszi a tippeket! Sajna csak a hr segített, de visszatöltött minden appot így olyan sokat nem vesztettem vele! Viszont a névjegyzéket csak pc-ről tudtam visszatölteni vcardból. Esetleg nincs olyan lehetőség, hogy ha már visszatöltöttem a névjegyzéket, akkor azt mentsem le, pl google fiókba? Egyesével engedi, de vajon lehet e mindet egyszerre? Köszi előre is!

(#44496) dani993 válasza nrb263 (#44479) üzenetére


dani993
senior tag

Helló! Kétféle kijelzővel szerelik a G2-t, az egyik az LG Display termék, a másik pedig Japan Display(JDI).

Nem tudom nagyon hogy mi az eltérés, nekem LGD van benne, nincs vele semmi gond :)

Keveset járok ide írni, mert egyszerűen nincs miért :D
Szuper ez a telefon, semmi gondom nincs vele.

Egy kép ami ma készült az egyébként eléggé vállalható kamerájával(kivágás)(teljes):

[ Szerkesztve ]

(#44497) pusihusi válasza OgKush (#44488) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nem gyenge telefonokra, hanem a Google is rájött hogy optimalizálni kell a rendszert, és nem 8 magos processzort meg 4 gb. ram kell :N :( Lásd Iphone 2 magos proci 1 gb. ram és úgy megy mint a nyíl.

Üdv. Feri!!

(#44498) Laca0 válasza OgKush (#44478) üzenetére


Laca0
addikt

Mire lehet használni az NFC-t Mo-on?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#44499) Meggyi001 válasza dani993 (#44496) üzenetére

Pont egy ilyet kaptam le én is pár napja, sajnos kicsit borúsabb időben :)

Teljes kép

https://gamergep.hu/

(#44500) SztiviVander válasza dani993 (#44496) üzenetére


SztiviVander
őstag

szétszedted vagy ezt valahol szoftveresen is meg lehet nézni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.