Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) FrankMonzano válasza Nfsman20 (#44400) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En azert ma 12 ora alatt lepucoltam 100%rol 17%-ra :).
5 ora kijelzo ido, ebbol 90% mobilnet bongeszes (chrome),wifi,viber,telefonalas.

(#44402) Nfsman20 válasza FrankMonzano (#44401) üzenetére


Nfsman20
tag

Sanszos, hogy egy kis real racing 3-mal 3-4 óra is elég lenne neki, hogy tölteni kelljen :D

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#44403) FrankMonzano válasza Nfsman20 (#44402) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Meglehet :),de teny,hogy jo az akksi.

Más: van itt,aki tiltogatott par alap alkalmazast?
Hoz nemi pluszt akksi idoben,ha tiltok par dolgot vagy inkabb csak gubanc lehet belole ?

(#44404) Nfsman20 válasza FrankMonzano (#44403) üzenetére


Nfsman20
tag

Én pl. a chrome-ot tiltottam le, mert a gyári viszi a flash-t... + páran panaszolták, hogy a háttérben néha tekeri tovább a dolgokat - tök feleslegesen. kilőttem így a chrome-ot, plusz pár gyári alkalmazást is (szociális élet meg ilyenek :D) de abszolút semmit nem változott az üzemidő... vagy elhanyagolható mértékben csak. szóval szerintem, ha csak nem zavarnak az appok, akkor nem érsz el a letiltással semmit. :)

Más: sokan panaszkodnak a GPS problémára. Nem nézek hülyének senkit, félreértés ne essék, de felfedeztem egy (számomra) új dolgot. A beállítások>általános>hely>mód fülön belül 3 opcióban állítható a pozícionálás. Nálam alapesetben, ahogy feltoltam a legfrissebb szoftot, a 2. pont volt bejelölve, az akku kímélő mód. Itt maga a GPS modul nem aktív, csak cellainfók és wifi alapján próbál tájékozódni a ketyere. Ezzel szemben a 3. variáció használja a GPS-t, az 1. opció pedig mindezeket együtt, azaz wifi, mobilhálózat és GPS egyszerre. Így villámgyorsan fog jelet nálam.
Nem lehet, hogy 1-2 embernél csak ennyin múlik a dolog?

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#44405) p_o_c_o_k


p_o_c_o_k
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen telót venni 32 GB-s változatban.

Kérdésem elsősorban a kijelző sárgulás miatt: mennyire reális az xxlgsm ajánlata, miszerint 110 e Ft-ért 48 hónap gariból 24 hó teljes körű gyári?

Mik a tapasztalatok, aki esetleg vásárolt tőlük vagy hallott róluk?
Mire érdemes figyelni a vásárlás során? Hogyan tudom kideríteni, hogy valóban EU-ba szánt telefonról van szó (esetleges gari érvényesítés miatt)?

Kicsit fájó pont, hogy csak a készüléket tartalmazza az ár, de az ÁFA nélküli, hirdetésben eltitkolt függő telefonok után ezzel már nem foglalkoznék, ha valós EU-s, legálisan független telefont kapnék gyári garival.

Bocs ha már volt ilyenről szó, ebben az esetben egy linket is szívesen fogadok :B :K

KÖSZÖNÖM!!

(#44406) SztiviVander válasza p_o_c_o_k (#44405) üzenetére


SztiviVander
őstag

én náluk vettem, magyar piacra gyártott, független, új készülék (de ezt egy lg-s weboldalon imei alapján le is lehet ellenőrizni). adnak hozzá egy hivatalos LG-s garijegyet plusz egy xxl-es-t külön. aztán hogy valójában az LG gari 2 év-e azon láttam vitákat, van aki azt állítja csak a szolgáltatós telefonokra van a 2 év. viszont ha így is van és a 2. évben már az LG szervíz nem fogadja be akkor az xxl majd megoldja ahogy akarja. új készüléknél szerintem nem sok mindenre kell odafigyelni, max arra hogy tényleg új legyen :) ha neten/emailban rendeled akkor törvényileg jár még a 15 naptári napos (ha jól emlékszem ennyire emelték a régi 8 napot) indoklás nélküli elállási jog is. ja és 5-6e ft-al kerül többe a full dobozos verzió, de ha megkérdezed megmondják.

(#44407) kocka88


kocka88
tag

:)) :)) Na, hogy szakadjon meg !! Most hogy beleolvastam a topikba feltünt ez a sárgulás téma , ahogy láttam elég sok embernek előfordult. Megnéztem , ez is besárgult.
Ez most csak a ragasztó , vagy a panel hibásodik? Mellesleg az enyém szépen össze van törve , ha üveget rendelek hozzá csak , lcd nélkül, akkor vajon eltűnhet a sárgaság ,miután le fejtettem a törött üveget ? Mert ha igen akkor sz@rok én a biztosításomra , inkább költök 3 ezret a 20ezer helyett....

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#44408) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!
Pesten, lehet venni valahol tempered glass védőfóliát? Vagy itthonrol lehet rendelni?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44409) MikitoLac


MikitoLac
tag

Nem tudjátok , van olyan funkciónk gyári rom alatt hogy a sima gsm hivásokat felvegye a telefon valamilyen hangformátumban?

(#44410) HUTCHDB válasza MikitoLac (#44409) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44411) tutaj01 válasza MikitoLac (#44409) üzenetére


tutaj01
tag

Gyári alatt nincs! Play tele van ilyenekkel! Onnan szedj le egyet.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44412) renee7 válasza Nfsman20 (#44400) üzenetére


renee7
tag

Nem azért sípol, mert gyors töltéssel tölt, az enyém nem sípol.

A kapcsolóüzemű tápok 17 Khz-es működési frekvencián szaggatják az áramot, amit egész ki érékű és méretű elektrolitkondenzátorokkal is lehet szűrni.

Ha sípol, az impregnálási hiba, de nem nagy, az ilyen tápok kb.: 20%-a így sikerül. Emiatt használhatod nyugodtan. :)

(#44413) Meggyi001 válasza Nfsman20 (#44404) üzenetére

Nálam mindkét módszerrel gyorsan talál jelet.

https://gamergep.hu/

(#44414) takika258 válasza Nfsman20 (#44400) üzenetére


takika258
tag

Nekem amugy Sony x. SP-hez a tolto sipolt de csak nagyon halkan :))

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#44415) noxon válasza MikitoLac (#44269) üzenetére


noxon
őstag

Köszi a linket, szerintem bevállalom :K

We live in a simulated world...

(#44416) beneszilo


beneszilo
tag

Sziasztok!

Egy rokonom sarkára ejtette a G2-t, és végig repedt az üveg. Hol tudná a legolcsóbban kicseréltetni?(ebay rendelés és otthon szerelés nem játszik) Pécsett vagy Budapesten tudná megcsináltatni.

Köszi a segítséget

(#44417) Quqesz válasza beneszilo (#44416) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A pesti hivatalos szervízben 35e körül van...máshol változó(volt akinek 50e volt)...azt is lehet,hogy ebay-en megveszi és berakatja egy gsm bolti szerelővel,de ha ebay nem játszik, akkor gsm bolt....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44418) FrankMonzano válasza beneszilo (#44416) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Adnek egy kiados barackot a rokon fejere :d

(#44419) #09819904 válasza FrankMonzano (#44418) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ő már adott a telefonéra. :D

(#44420) p_o_c_o_k válasza SztiviVander (#44406) üzenetére


p_o_c_o_k
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Még annyi hogy mintha olvastam volna itt a fórumon, hogy az LG márka szervíz cécózott egy kijelző javításával mert 32 GB-s volt a telefon. Azóta találkozott ezzel valaki, vagy érvényes gari jeggyel, EU-ra gyártott telefont kötelesek javítani, akkor is ha az 32 GB-s változat? Nem szeretnék ilyesmibe belefutni, akkor inkább beletörődök a 16 GB-be :) Köszi!

(#44421) beneszilo válasza Quqesz (#44417) üzenetére


beneszilo
tag

Köszi! :R

(#44418) FrankMonzano

:D fogtam is a fejem mikor mondta, pech volt, eddig nagyon vigyázott rá :/

[ Szerkesztve ]

(#44422) schferenc77


schferenc77
aktív tag

sziasztok!

CloudyG3-as romon vagyok. A kérdésem, hogy a Naptár alkalmazást ki lehet valahogy apk-ba szedni? Egy másik telón ez működni fog? Nekem tök jó, hogy a Naptár widget több account naptárját is kezeli (céges Exch, gmail-os, gmail-os megosztott etc..) egy felületen, és a főnököm is szeretne ilyet (ő Sony Z1C-n van, 4.4.4 KK-tal)

(#44423) danee992


danee992
tag

Cloudy G3 mellé milyen tweakboxot ajánlotok?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#44424) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Sziasztok!! A Segitségetek szeretném kérni!!! :O :O :O :O
Ma le ejtettem a telefonom és sajnos átlóba berepedt az üveg... 2 helyen is. :W :W :W A bal felső sarka kapott a betontól..
A telefon úgy fest hibátlanul működik meg a kijelzőnek sem lett semmi baja
Májusban vettem , biztositásom nem volt rá mivel eddig soha nem kellet
Tudom h nem lesz olcsó a javitása de épp ebben kérem azt aki tudna segiteni némi infoval azt nagyon megköszönném!!
Az lenne a legjobb megoldás ha ki lehetne cserélni az üveget csak , de mivel erre nem sok esélyt látok ezért gondoltam irok nektek mert ahogy látom ti naprakészek vagytok ebben!!
Minden 5letet ,tanácsot szivesen fogadok!!
Előre is köszönöm srácok!!! :R :R :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44425) w333 válasza Pro!Petya (#44424) üzenetére


w333
félisten

LG központi szerviz Váci úti 33. összesen kb. 37 ezer pénz lesz ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44426) Pro!Petya válasza w333 (#44425) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Köszi!! már vagy 20 perce hivom őket de nem veszik fel majd akkor holnap .....
de pont erre lettem volna kiváncsi :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44427) w333 válasza Pro!Petya (#44426) üzenetére


w333
félisten

Viszonylag "olcsó" ... pl egy Xperia Z -nek 80-100k egy kijelzőcsere ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44428) Danny365 válasza Pro!Petya (#44424) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem a márkaszervizben egyben cserélik csak. Ellenben találni olyan szervizeket/boltokat, ahol csak az üveget cserélik. Haverom is pár hete törte be az övét, itt Pécsen van olyan üzlet, ahol 20k-ért kicserélik az üveget.
De hogy milyen lesz a végeredmény, még nem tudjuk, mert épp folyamatban van a dolog.

(#44429) iceQ! válasza w333 (#44427) üzenetére


iceQ!
addikt

Xdabbeb cam mod 3.1 gapps hibával indítja a telefont. Kérdés: Miért? Másnál is jelentkezett ez a probléma? Végül is semmit nem zavar be, de szerintem nem pozitív hogy így indul.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44430) Danny365 válasza iceQ! (#44429) üzenetére


Danny365
őstag

Én mindig a legújabb kam modot használtam, de nem emlékszem, hogy a 3.1 (vagy bármelyik) okozott volna gapps errort. Szerintem más lehet a dolog mögött. Amúgy miért nem a legújabbat használod?

(#44431) iceQ! válasza Danny365 (#44430) üzenetére


iceQ!
addikt

Ha backup-olom es törlöm nincs ilyen hiba.
3.1es a legjobb nekem. Ez csinálja a legszebb képet. :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44432) kocka88 válasza Pro!Petya (#44424) üzenetére


kocka88
tag

a tied érzékel mindenhol?

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#44433) rayoliviero válasza schferenc77 (#44422) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ki lehet szedni, de nem fog működni másik telón.

(#44434) Danny365 válasza iceQ! (#44431) üzenetére


Danny365
őstag

Hát te tudod. Az 5.1.1-gyel és a hozzátartozó appal simán ki lehet hozni többet a képekből, mint a régebbi verziókkal.

(#44435) manokaki


manokaki
őstag

sziasztok !

Van arra valamilyen modszer hogy kideritsük mikori gyártásu a G2 ?

Attila

(#44436) iceQ! válasza Danny365 (#44434) üzenetére


iceQ!
addikt

Naa! Érdekel a dolog. Hogy csináljam :)

Azt is felraktam de szerintem rosszul és ez volt a baj! :/

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44437) tutaj01 válasza Pro!Petya (#44424) üzenetére


tutaj01
tag

Nincs 37ezer! 32700 pénz! Komplett panel csere! Váci út! Nekem is most volt nemrég...

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44438) func93


func93
senior tag

Mikorra várható 4.4.3 vagy 4.4.4 frissítés?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#44439) Kurzuh válasza manokaki (#44435) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

(#44440) tutaj01 válasza func93 (#44438) üzenetére


tutaj01
tag

Melyik része érdekel? Elméletileg hamarosan! Gyakorlatilag szerintem esélytelen... Kint a G3,így mi le vagyunk szarva. Ugyanúgy volt a 4X HD-nál... Ígérgetés, semmi más.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44441) manokaki válasza Kurzuh (#44439) üzenetére


manokaki
őstag

köszönöm !!! :R :R :R

(#44442) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Na ma ment be a Telekomhoz vissza a telefonom, 3 hónap után az új kijelző besárgult, mellette rettenetesen melegedett és már az aksi sem bírta úgy mint anno, így elrakták a telefont is és a töltőt is. Kíváncsi vagyok mivel fognak előrukkolni, és miket cserélnek rajta, ha cserélnek egyáltalán. A kijelző tuti a többi meg kérdéses. :) Szerintem péntekre kész lesz, múltkor is 5 nap alatt járta meg, reménykedem, hogy megint ilyen gyorsak lesznek!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#44443) mrcutter


mrcutter
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már volt róla szó, de abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan kell felrakni az MP3-akat a telóra, hogy a gyári ZENE alkalmazás játsza le? Azért lenne ez a lényeges app kezelése, mert vettem hozzá egy flip cover tokot és így egyszerűbb lenne a zenéket kezelni!

LG PC Suite nem segített...

Segítségeteket előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#44444) Pro!Petya válasza kocka88 (#44432) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hát nem egészen mert átloba repedt meg 2 felé azaz most 3 darabból áll őssze és ezért nem is tudom, használni a kijelző 40 százalékát...

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44445) Pro!Petya válasza tutaj01 (#44437) üzenetére


Pro!Petya
addikt

köszi a választ ez már egy fokkal jobban tetszik mint a 37 :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44446) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Valaki nem válna meg eme készülékétől? Ha igen, keressen privátban! :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#44447) Pro!Petya válasza Ferenczi Áko (#44446) üzenetére


Pro!Petya
addikt

nem szivesen :D ma is csak annyi időre váltam tőle meg mig kiesett a kezemből :DDD :DD :W

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#44448) Quqesz válasza mrcutter (#44443) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem a Music mappában van és rendesen látja a gyári lejátszó..ha csak a gyári van,akkor az az alapértelmezett,de ha van másik is,akkor rákérdez melyikkel játssza le és a gyárit rakd állandóra...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44449) Kurzuh válasza Ferenczi Áko (#44446) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Mi a baj a G Pro-val?:D

[ Szerkesztve ]

(#44450) Ferenczi Áko válasza Kurzuh (#44449) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Elkelt! :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.