Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

v20D Droidmester v 3.4 re egybol mehet az optimus G3 ?

"LG G2 White & Moto G Black"

(#44802) #84221696 válasza koxkids (#44799) üzenetére


#84221696
törölt tag

Teljesen meg vagyok elégedve. Igazi mercedes! :)

(#44803) Quqesz válasza koxkids (#44794) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szal a 4.4.4 az ucso,ami kijött N5-re ha jól tudom,DE nem látok semmi különbséget a 4.4.2-höz képest(asszony z1c-jén az van)...tudom javítások vannak,de nincsen érdemi különbség,szóval nem érzem g2 le lenne maradva. Max ha lesz az L.....viszont nagyon sok jó extra van a g2 ui-ban,ami nekem már hiányozna az alap droidból. Nekem hivatalosan a 20D van fent és már a 20C-től sztem rendbe volt a rendszer,sok mindent javítottak...legfrissebb a 20F

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44804) #84221696 válasza Quqesz (#44803) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nagyon jó az lg ui! Szerintem jobb, mint az alap android! :)

(#44805) koxkids válasza Quqesz (#44803) üzenetére


koxkids
őstag

Köszi nektek ! :)

(#44806) gusthy válasza Quqesz (#44803) üzenetére


gusthy
veterán

Felmerült bennem egy xiaomi felé kacsintgatás, de a gyerekek összetörték a DVD távirányítóját, úgyhogy szó se lehet másról egyelőre :)

(#44807) tgb válasza gusthy (#44806) üzenetére


tgb
senior tag

Próbálj ki előtte egy miui romot!

az irányár nem félarat jelent!

(#44808) gusthy válasza tgb (#44807) üzenetére


gusthy
veterán

Az nem kezeli az infrát :(

(#44809) Quqesz válasza gusthy (#44806) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az MI3 nekem is bejövő,csak mikor vettem új telót még nem volt magyar garis....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44810) ktomi15


ktomi15
csendes tag

Cloudy G3 van a G2-ön és nagyon nehezen talál műholdat a gps... Valami megoldás van rá?

(#44811) Busterftw


Busterftw
veterán

Sziasztok, nillkin nem flipes tokot használtam eddig de most cserélnék hasonlóra, jó ajánlatokat várok ebayrol :)
Másik, házilag lehet cserélni a kamerát védő üveget? A sötét réteg félig le van kopva. Mindig volt rajta tok, nem értem.

(#44812) akooos válasza gusthy (#44806) üzenetére


akooos
veterán

Mi4? Abban van IR :)

(#44813) szebev válasza kocsij (#44771) üzenetére


szebev
senior tag

Szia!

Én is jártam így! Aztán lecsereltem azt az appot egy másikra és az beteszi egyből a zene lejátszóba. Az app neve: music download by dabrowskimary. Remélem ez az amit keresel! Én eddig meg vagyok elégedve vele.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#44814) Pob20


Pob20
tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék...
Életembe először álltam neki.
Rootoltam, trw...
felmásoltam a Optimus 3g-t
recovry menü wipe sikerült törlöm az SD kártyát is.
kilépek, hogy újraindítás után vissza másolja de az LG logón nem jut túl a telcsi..

Mit csináljak?
Nem nagyon vágom a dolgokat... :(

(#44815) Pob20 válasza Pob20 (#44814) üzenetére


Pob20
tag

Download móddal sikerült életet lehelni bele...
Valaki nem vállalja az okosítást Bp.-en természetesen nem ingyen. :D
OptimusG3 a kiszemelt.

(#44816) Meggyi001 válasza Pob20 (#44815) üzenetére

Na, ügyes vagy..... amíg mi aludtunk :)

https://gamergep.hu/

(#44817) tutaj01 válasza Steelheart2 (#44795) üzenetére


tutaj01
tag

Tedd fel a Cloudy kernelt vagy magát a CloudyG3 romot! Annak jobb az akku merülés karakterisztikája!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44818) iceQ! válasza Pob20 (#44815) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem is ugyan ez van fent. Ha érdekel még a dolog tudok segíteni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44819) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Tegnap Nekem is sikerült visszahozni a telefont az élők sorába. Igaz fél 10-ig a gép előtt ültem de megérte. Tanulságot leszürtem. Fel a g3 rom onnan pedig elfogom felejteni a twrp-t. :)
Végül a mobilaréna összefoglalója és az xda fórum olvasgatása segített.
Ma visszarakom a g3 romot, és be is fejezem a szórakozást... :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44820) earthworm


earthworm
csendes tag

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy este lefekvés előtt némára rakom a telót és reggel mikor megnézem már hangos profilra váltott át. Nem tudom mitől lehet. Másnak is volt ilyen, hogy magától visszavált hangosra némáról? Köszi a segítséget!

(#44821) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Sajna meg kell válnom a droidmester 4.2 romjától mert egy szar nálam.
Kamera app lefagy laggol újraindul stb.Mai ébresztés nem tudtam kikapcsolni mert csak a zene szólt a képernyő nem kapcsolt be...
Múltkor kamerázás közben fagyott le.
Ma este 10 százalékot merült.....
Szóval nem a rom nem jó hanem biztos vagyok benne hogy nálam nem jó valami.

Az a kérdésem hogy melyik romot ajánljátok?
Mindenképpen g3 romot akarok csak hogy most melyik a legjobb?
Cloudy optimus vagy melyik?

Köszi a választ!

Sabján László

(#44822) tutaj01 válasza Sabika (#44821) üzenetére


tutaj01
tag

Cloudy kontra Optimus gyakorlatilag ugyanaz. Mindegy melyiket teszed fel! Mondjuk aksiidőben a Cloudy valamivel jobb!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44823) DroiDMester válasza Sabika (#44821) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Erre csak annyit tudok mondani! Hogy :USER ERROR!!!

Több mint 80.an haszállják és senki nem panaszkodott még hasonló esetről sem! Milyen érdekes nem?

(#44824) kocsij


kocsij
tag

Alkalmazásokba nekem fut olyan hogy időjárás és óra widget, ezeket hiába állitom le, amikor újra vissza lépek megint azt látom hogy tudnak. Időjárást sehol nem használom pedig.
Azért nem bánnám ha az LG a következő frissitésnél kicsit ráfeküdne a memóriára is hogy ne csak 4-500 mb legyen már szabad a 2 gigából. Egyik ismerősömnek S4 telója van és néztük abban neki 1-1,2 mb ram mindig szabad, tehát itt sem lenne rossz elérni azt a szintet.

Galaxy S23 Ultra

(#44825) Misi1980 válasza kocsij (#44824) üzenetére


Misi1980
senior tag

Normál esetben a samsung sokkal több memóriát használ mint az LG.Nálam 1gb-ot használ a rendszer.

MÁS TÉMA:A Media Markt-ban vásárolt telefonra mennyi a LG garancia 1 vagy 2 év?

[ Szerkesztve ]

(#44826) kiezTe90 válasza Misi1980 (#44825) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én ott vettem a g2-t, 1 év garanciát adtak rá.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44827) Kurzuh válasza kocsij (#44824) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Szerintem inkább GB :P

(#44828) kiezTe90 válasza earthworm (#44820) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Szia!

Igen, ez nálam is így van. Némára veszem, de mikor fellkelek már nem azon van. Lehet tudja hogy fellkeltél, és már leveheti a néma üzemmódot.. :)
Amugy Én sem tudom mitől lehet ez.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44829) Sabika válasza DroiDMester (#44823) üzenetére


Sabika
tag

Persze hogy az én hibám.
Nem is mondtam hogy a tiéd.
Valami nálam nem jó csak nem tudom hogy mi.
Pedig minden romot ugyan úgy telepítek.
A régebbi romjaid azok jók voltak de ez a mostani valamiért nem szeret :)

Sabján László

(#44830) Misi1980 válasza kiezTe90 (#44826) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi!Igazán adhatnának 2-évet is ezért az árért.

(#44831) Pigmeus_1 válasza kiezTe90 (#44828) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Talán be van állítva a "csendes mód".

Nekem ki van kapcsolva mégis minden egyes rendszer újrainduláskor elindítja magát.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#44832) Steelheart2 válasza tutaj01 (#44817) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi.Dorimanx 7.1 kernellel mi a helyzet?Érdemes felrakni?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44833) laverdadb


laverdadb
tag

Hát keremszepen. Egy hete szedtem kiba dobozbol a gyari fulest, ketszer hasznaltam es a jobb oldali resze mar nem szol. Raadasul a garancia nem vonatkozik ra...

(#44834) iceQ! válasza laverdadb (#44833) üzenetére


iceQ!
addikt

Én ki se vettem :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44835) #84221696 válasza iceQ! (#44834) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én kiszedtem és hallgattam is vele zenét vagy 2 órán keresztül. Az biztos, hogy jól fel kell dugnom az agyamba, hogy a basszus szépen kijöjjön. Szerintem alap minőségnél mindenképpen jobb. Nem prémuim kategória, de a médium szintet mindenképpen hozza. :)

[ Szerkesztve ]

(#44836) iceQ! válasza #84221696 (#44835) üzenetére


iceQ!
addikt

Samsung Galaxy S2 füles a best nálam. Nagyon durva basszus van benne.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44837) Haugland válasza Kurzuh (#44800) üzenetére


Haugland
aktív tag

Sziasztok,

most csatlakoztam a G2 tulajokhoz egy 16Gb telecom-os készülékkel.
Eddig rendben működik a készülék szerencsére, de szeretném megkérdezni, hogy közületek nem próbált-e valaki SLIMKAT-et?
Ha igen, akkor milyen a véleménye róla?
Kezeli az infrát? Ez fontos lenne nekem is, mert több tv készüléknél is használom már inkább a telót...

A gyári rendszer LG-s alkalmazásait nem lehet valahonnan letölteni? (A távirányító app az ami nagyon kellene)

Melyik szolgáltató független oprendszert ajánlanátok? Kurzuh által belinkelt verzió az független?

A G3 rom mitől jobb a G2énél? Csak a gyárilag telepített alkalmazásokkal több? Cserébe jobban meríti az akkumulátort?

(#44838) func93


func93
senior tag

Üdv,

Egy romot szeretnék felmásolni a telefonra, de egyszerűen meg se mozdul.. csak "másolás..." se idő, se semmit nem ír ki és szerintem nem is másolja. Mi lehet a gond?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#44839) kocsij válasza Misi1980 (#44825) üzenetére


kocsij
tag

Enyém is a Média Markt-ból való és nekem is csak 1 évet adtak. Próbáltam az LG oldalán beregizni hátha adnak plusz 1 évet de szó sem esik róla. Azt hittem itt is úgy van mint a Samsungnál, de ezek szerint nem.

Galaxy S23 Ultra

(#44840) Xmodule válasza Pigmeus_1 (#44831) üzenetére


Xmodule
őstag

Nekem a végére már annyira meg volt bolondulva hogy össze vissza kapcsolta magát csendes és normál módba. Beallitottam csendes legyen azt éjjel egykor csipogott a telefon jött valami spam... Reset megoldás. Azóta magam húzom némara. Jó opció kár hogy egy idő után nem megy ahogy kell neki. Ja és a végén már folyamatosan ott volt a kis hold az értesítő sávban. Nem lehetett sehogy sem kiszedni sajnos.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44841) func93 válasza func93 (#44838) üzenetére


func93
senior tag

sajnos valamiért az ADB-vel se megy át..

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#44842) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Cloudy G3 v1.3 telepítése után telepíteni kell a KKBasebandot is fel kell rakni?
Köszi előre is.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44843) Snoop27 válasza kiezTe90 (#44842) üzenetére


Snoop27
őstag

Csak ha JB-rol tersz at KK-ra, ha eddig is KK alapu romot hasznaltal akkor nem.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#44844) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Van itt valaki aki Htc One m7 röl váltott?Pro és kontra érdekelne.Azt tudom hogy kamerában gyengébb és prociban.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44845) Pigmeus_1 válasza Xmodule (#44840) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Asszonynak van egy Huawei P6-ja, és abban nagyon jól működik ez az éjjeli nem zargatok senkit dolog.

Este leteszi az éjjeli szekrényre és csendben marad a telefon. Se SMS, se mail, se semmi nem villog, zörög, jelez.
Aztán reggel amikor először megmozdítja a készüléket akkor minden üzenet és jelzés szépen megérkezik.
(Mondjuk, ha éjszaka megmozgatod akkor is elkezdi kijelezni az üziket)

Nem tudom, hogy mit néz vagy mit kapcsol le, de automatikusan csinálja és teljesen hibátlanul.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#44846) iceQ! válasza Pigmeus_1 (#44845) üzenetére


iceQ!
addikt

Ma este én is kipróbálom ezt a funkciót. Optimus G3 van fent. Holnap jelzek hogy mit produkált.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44847) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Rom telepítés után a tàvirànyítò program nem müködik. Vagyis de, csak a tv-met nemtudom kapcsolni vele, viszont a gyàrival tudtam. Valakinek van valami tanàcsa?

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44848) Kurzuh válasza Steelheart2 (#44844) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Osztálytársamnak van olyan telója.. Amit észre vettem, hogy az övé jóval hamarabb és jobban melegedik.

(#44849) Atus85


Atus85
aktív tag

Whisky klánba várunk új tagokat.

(#44850) Kurzuh válasza Atus85 (#44849) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Van ingyen Whiskey? :DDD

Egyébként ezt biztos ide szántad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.