Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44601) SztiviVander válasza Noda10 (#44599) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

bolti garanciás? mert ha igen akkor az szürkeimport és persze hogy mikor nekik meghozza ázsiából vagy a pék tudja honnan a futár akkor kibontják és megnézik megvan-e minden és működik-e. ha eu régiós lg garis akkor pedig azért szokták kibontani mert a dobozban van a garijegy amit ugye ki kell tölteni, meg akkor is megnézik hogy azért megvan-e minden tartozék. ezek persze a kvázi normál esetek. aztán van amikor a türelmetlen vevőnek kell egy csere töltő és épp nincs belőle a fiókban, de a komplett telefon dobozából ideiglenesen ki lehet venni.

(#44602) Noda10 válasza SztiviVander (#44601) üzenetére

Noda10
(tag)

köszi, azért ez valamelyest megnyugtató

(#44603) Azharel válasza szabo.norbi (#44590) üzenetére

Azharel
(aktív tag)

Jó, de visszaolvasva te hamis spigen tokot vettél, én meg eredetit vennék mindenképpen. Igazából azt sem értem hogy hajlította el, mikor az egész egy gumi keretbe van és arra megy a hátlap.

[ Szerkesztve ]

(#44604) gmatyi88

gmatyi88
(tag)

Sziasztok.Nálam is jelentkezett a képernyő sárgulás a bal felső sarokban.T-nél vásárolt garis valamint biztosítás is van a telefonon. Hova érdemes bevinnem? Váci út LG vagy Alle Telekom? Esetleg ha valakit érdekel el is adnám vagy ráfizetnék más telóra. Makulátlan minden értelemben.

(#44605) EczkE

EczkE
(addikt)

Udv!

Kellene egy kis segitseg. A zsebemben veletlenul feloldotott a telefon es minden ossze vissza elindult rajta. Es most az erzekeli hogy be van dugva a fulhallgato. Pedig nincs. Igy pl ha hivok akkor nema a mikrofon de ha radugom a fulest akkor hallom a masikat. Nezegettem a beallitasokat de nem tudom mi allitodott el.

Valakinek van otlete? :R

Asszem mindenféleképpen!

(#44606) iceQ! válasza EczkE (#44605) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Indítsd újra

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44607) Looserke

Looserke
(őstag)

Akinek sárga folt lett a képernyőn az sokat játszott a telefonon? Vagy sima használat mellett is besárgul? Gondolom a cpu hője miatt. Illetve akinek besárgult mekkora fényerőn használta az kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#44608) gmatyi88 válasza Looserke (#44607) üzenetére

gmatyi88
(tag)

Speciel én nem vettem észre akkor ,hanem rá pár napra tűnt fel. Egyszer GPS miatt is forró lett de amúgy Dead Trigger 2 után izzott eléggé. Fene tudja..

(#44609) jose999

jose999
(senior tag)

Tudom, eléggé szubjektív a dolog, de mégis melyik a legjobb G3 alapú rom a telefonunkra? Van, amiben az egyik jobb pl mint a másik, esetleg rosszabb? Köszönöm a választ!

„Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44610) rayoliviero válasza jose999 (#44609) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

OptimusG3.

(#44611) szabyka95 válasza jose999 (#44609) üzenetére

szabyka95
(őstag)

Cloudy g3

(#44612) Mozart62 válasza Azharel (#44589) üzenetére

Mozart62
(csendes tag)

Én eredetit vettem a Spingenből. Szétszegtem és egy kicsit megcsiszoltam a műanyag széleit, mert sorjás volt.
Kellően merev, sajnos egyszer már kiverték a kezemből a telót, de semmi baja nem lett. Még a tokon sem látszik az esés. igaz csak 1 méter magasból röppent menet közben. Sajnos a karcsúságát elveszti a telefon, de legalább épp.

(#44613) EczkE válasza iceQ! (#44606) üzenetére

EczkE
(addikt)

Megvolt mar. Semmi valtozas. Mas otlet?

Asszem mindenféleképpen!

(#44614) Musaka válasza EczkE (#44613) üzenetére

Musaka
(aktív tag)

Tölts le ezt az alkalmazás még ha nincs is hozzá a kis cuccod. Újra indítás után válaszd hogy a Klick van bedugva a telódba, így lesz hang a hangszóróban. De ez csak ideiglenes megoldás. Valószínű hogy tönkre ment a jack csatlakozód.

Huawei X3 -> Huawei G300 -> Zopo C2 -> LG 4X HD -> Jiayu G4A -> LG Optimus G -> LG G2 -> SGS5 -> OnePlusTwo -> SGS6 -> SGS7 DUOS -> Honor8-> Huawei P10 Plus -> Huawei Mate 10 Pro -> SGS10

(#44615) rayoliviero válasza szabyka95 (#44611) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Az Optimus már lenyomta a CloudyG3-at, mind teljesítményben, mind akkuban.

[ Szerkesztve ]

(#44616) Quqesz válasza EczkE (#44613) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Gyári visszállítás megvolt? Ha nem segít (meg a kollega ajánlása) akkor szervíz...

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44617) Quqesz válasza Noda10 (#44602) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Szürkeimportost mindig felbontanak, pl eu töltő,friss rom miatt(magyar rom),de szoktak rárakni egy matricát,amiről lejönnek a betük ha lehúzod...mindezt nem a bolt,hanem a nagyker teszi

(#44618) Kurzuh válasza rayoliviero (#44615) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

ART-ot Optimus G3 is támogatja?

(#44619) rayoliviero válasza Kurzuh (#44618) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Persze.

(#44620) Kurzuh válasza rayoliviero (#44619) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Akkuidőben ezek a G3 ROM-ok mennyivel jobbak a gyárinál?
Van valamiféle szembetűnő, gyakran előforduló hiba a ROM-ban?
Illetve Quickwindow toknál mi történik? :D

(#44621) rayoliviero válasza Kurzuh (#44620) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Hát jó régen volt fent nekem gyári, nem tudom ahhoz hasonlítani.

Nem tudok hibáról. Quick Window Optimusnál kör alakú (mivel quick Circle) és le van kicsnyítve akkorára, hogy passzoljon a G2 Quick Window tokhoz.

(#44622) jose999

jose999
(senior tag)

Köszönöm a válaszokat!!

--------------------------------------------------
Spigen Slim Armor-ból lenne nekem egy fehér felesleges, garantáltan eredeti, USA-ból van, a Spigentől egyenesen...

[ Szerkesztve ]

„Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44623) Kurzuh válasza rayoliviero (#44621) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Amúgy ART-ot vagy Dalvik-ot használsz?

(#44624) rayoliviero válasza Kurzuh (#44623) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Dalvik, nem érzem az ART-nak semmi előnyét.

(#44625) szabyka95 válasza rayoliviero (#44615) üzenetére

szabyka95
(őstag)

Nalam nem. Probaltam mind2t

(#44626) EczkE válasza Quqesz (#44616) üzenetére

EczkE
(addikt)

Ezzel a klickel most jo koszonom.

Asszem mindenféleképpen!

(#44627) Xmodule válasza Xmodule (#44595) üzenetére

Xmodule
(őstag)

Reset ugy nez ki hogy megoldotta a gyors merules es melegedes gondot.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44628) Quqesz válasza Xmodule (#44627) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Ha ilyennel találkozol habozás nélkül nyomj egyet...megéri,mint idegeskedni :)

(#44629) nederlanden

nederlanden
(senior tag)

Nem vagom annyira az androidot.....
Hogy ne frissitse automatikusan az alkalmazasokat mit kell atallitani?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#44630) MFalcon válasza nederlanden (#44629) üzenetére

MFalcon
(tag)

Play/Beállítások/Alkalmazások automatikus frissítése

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#44631) nederlanden válasza MFalcon (#44630) üzenetére

nederlanden
(senior tag)

Köszi...telefonba kerestem

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#44632) halkow

halkow
(őstag)

Sziasztok!

tervbe van nekem is egy új G2 de lenne pár kérdésem :)

A kíjelző sárgásodást (ha fellép) javítják a szolgáltatók?

Olvastam hogy a teló kicsit törékenyebb ezért szeretnék rá valami tok féleséget és fóliát vagy ezt a spéci üveget

Láttam pár olyan szilikon tokot a telóra ami felveszi az alakját nem tudom hogy azok mennyit érnek egy 0,5-1m esés esetén valszeg semmit,

szóval tapasztalatokat szívesen fogadok fóliákkal, tokokkal, hordozás nehézségekkel és a telóval kapcsolatban

Köszi előre is üdv mindenkinek!

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44633) neo_xperia válasza halkow (#44632) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Szia !

Sárgásodást -amennyiben jelentkezne - természetesen garanciában javítják.
A védelmet nálam ez a tok + tempered glass fólia kombináció biztosítja.
Valamint tartalékban egy ilyen teljesen zárt flip tok.

Eséssel kapcsolatos tapasztalatom egyenlőre nincs, de épp a napokban írta az egyik fórumtárs hogy az enyémhez hasonló tok-üvegfólia kombó sikeresen túlélt egy betonra ejtést, megmentve a telefont.
Egyébként ez a telefon sem sérülékenyebb mint a többi. Viszont ha szilikon tokban gondolkodsz, mindenképp ajánlatos a kijelzőre egy üvegfólia, a sima fólia ugyanis semmit nem véd az eséstől.

[ Szerkesztve ]

S9+

(#44634) JNSK válasza neo_xperia (#44633) üzenetére

JNSK
(aktív tag)

Akkor bevált ez a jó árú üvegfólia? Méretekkel minden rendben volt?

Huawei Mate 10 Pro, PSN: JNSK88

(#44635) any11 válasza rayoliviero (#44615) üzenetére

any11
(csendes tag)

"Az Optimus már lenyomta a CloudyG3-at, mind teljesítményben, mind akkuban."

Háát nem is tudom... Az én F320-asomnak "csak" 2600mAh-as az aksija, cserébe bele tudtam tolni egy 64GB-os mermkarit. (a 32GB ROM mellé). Ezzel a specifikációval 10nap a készenléti ideje. Kevés használattal is elmegy 5-6 napot. Az Antutu az 39505. És mindezt a CloudyG3 1.2-vel...

[ Szerkesztve ]

(#44636) neo_xperia válasza JNSK (#44634) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Igen, semmi gond nem volt vele. Talán hosszban 1-2 mm-rel rövidebb mint a telefon de ez nem probléma.

S9+

(#44637) racerx válasza neo_xperia (#44633) üzenetére

racerx
(őstag)

Jaja, nekem védte meg. Az üveg még mindig az elején van, amig nem jön a következő meg. Az Nillkin lesz, a mostani kicsit olcsóbb, de ez is megtette a kötelességét. :-). moderálva

OffBAN se hirdess kérlek!

[ Módosította: CoolMan ]

(#44638) nederlanden

nederlanden
(senior tag)

Meg egy kerdes,,,,
Árt az automatanak ha hetekig honapokik áll?(ugye mindket oram automata igy az egyiket van!h hetekig nem hasznalom)

Szerk.:boccs nem ide szantam

[ Szerkesztve ]

(#44639) Kurzuh

Kurzuh
(aktív tag)

Hogy tudok gyorsan és egyszerűen CWM recovery feltenni? Root már kész

(#44640) schumi

schumi
(aktív tag)

Alul a micro usb dugasztól jobbra és ballra mindkettő rész hangszóró lenne - vagy a bal oldali más- ? Csakmert nálam csak a jobbosból jön hang :o

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#44641) Kurzuh válasza schumi (#44640) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

A bal oldali a mikrofon

(#44642) hcs57 válasza schumi (#44640) üzenetére

hcs57
(őstag)

:W A használati útmutatóját elolvastad?

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#44643) Quqesz

Quqesz
(nagyúr)

Ezt a sok szifonagyut elejtette az új telót :D :DD :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

(#44644) alex devil válasza Quqesz (#44643) üzenetére

alex devil
(senior tag)

+1

:DDD

Xiaomi Mi9

(#44645) Kurzuh

Kurzuh
(aktív tag)

Ennel a g3 rom-nal hogyan lehet atallitani a szoftveres gombok funkcioit? Helyi menu gombot szeretnek a multitask gomb helyere, de a beallitasok kozott nincs erre lehetoseg. Valami otlet?

(#44646) iceQ! válasza Kurzuh (#44645) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Engem is érdekelne. Én azt szeretném ha ugyan úgy lenne mint a G2 stock romban ez a kis vonalas "gomb" :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44647) Danny365 válasza Kurzuh (#44645) üzenetére

Danny365
(őstag)

Alapból sehogy. G3 Tweaksbox-szal szerintem meg lehet csinálni. De inkább szokd meg a recents gombot, mert az Android alapból így van kitalalva. Ha meg hosszan nyomod, akkor menü gombként funkcionál.

(#44648) Kurzuh válasza Danny365 (#44647) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Jaja, azzal lehet, csak fizetni kell érte :D

(#44649) halkow

halkow
(őstag)

Még egy dolog érdekelne mennyire recseg a telefon hátlapja és mindenkinél jelentkezik?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44650) iceQ!

iceQ!
(őstag)

Cloudy G3 Rom:

Bármilyen értesítés jön vagy csörög a telefon torzít a hangszóró. OPTIMUS-ban nincs ilyen. Ez miért van?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.