Hirdetés

2019. december 12., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44701) neo_xperia válasza Danny365 (#44667) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Ezt hogyan? Mivel?

S9+

(#44702) Danny365 válasza neo_xperia (#44701) üzenetére

Danny365
(őstag)

Itt van pl. egy videó, hogy lehet róla lehámozni: katt!
Mivel nekem semmilyen segédeszközöm nem volt, én fogtam a telefonhoz kapott G alakú bizbaszt, amivel a sim-et lehet kiszedni. Tehát kiszedtem a sim-kártyát, majd azzal a kis G-betűvel (a kerek részével, nem a tűvel) kicsit felfeszitettem a hátlapot a kiszedett sim-nél annyira, hogy beférjen alá a körmöm, aztán utána meglepő módon szépen folyamatosan lefele, körbe haladva körömmel minden gond nélkül le lehetett pattintani a hátlapot. Van rajta ~8 pöcök, ami tarja. Nagyon feszegetni se kell semmit, csak az elején, hogy el tudd kezdeni.

(#44703) patow

patow
(senior tag)

Heló, azt szeretném kérdezni a fiam frisitett kit katkat-ra és recseg az egyik oldal a fülesén mi lehet a megoldás ,még garis .Vissza lehet rakni a régi verziot vagy a szervizben van rá más megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#44704) iceQ! válasza patow (#44703) üzenetére

iceQ!
(őstag)

"4.4 KitKat-nál sistereg és recseg a füles:
V20A illetve V20B verziószámú szoftvernél, a fülesen a bal oldali hangszóró 50% feletti hangerőn, sistereg és recseg. Ez a bug minden g2 modellben jelen van. Sajnos szoftveres gond, amit remélünk javítanak majd.
"

Melyik rom került fel rá?? Hungary 20F-nel nem vettem ilyet észre.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44705) patow válasza iceQ! (#44704) üzenetére

patow
(senior tag)

Kösz a választ ,szerinted a szerviz mit fog csinálni?

(#44706) iceQ! válasza patow (#44705) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Ezt próbáld meg felrakni, ha nem ez van fent. Ha így is cinkes akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44707) patow válasza iceQ! (#44706) üzenetére

patow
(senior tag)

Kösz és ebben a percben beszéltem a fiammal és mondta hogy most volt wifi közelben és egy kb 130mb-os frisités érkezett és megjavult a telló.

(#44708) szoporiz válasza patow (#44707) üzenetére

szoporiz
(tag)

Sziasztok!

DEU régiókódos 32gb-os G2-re hol találok független stock romot?
Üdv! Zoli

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#44709) Kurzuh válasza szoporiz (#44708) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

(#44710) szoporiz válasza Kurzuh (#44709) üzenetére

szoporiz
(tag)

És ezek közül melyik a 32 gb-os? Bármelyik jó amelyik mögé nincs odaírva hogy 16G?

Eszméletlenül Noob vagyok ehhez kérem szíves elnézésed. Tegnap véletlenül 16gb-osat tettem rá pedig nem volt feltüntetve,de már kijavítottam a tárhely hibát,most egy normális ténylegesen 32gb-os romot keresek mert beleőrülnék ha újra az adb-t kéne elővennem megint.
Üdv! Zoli

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#44711) Gajho

Gajho
(csendes tag)

Most tervezek telefont venni, és azt megtartani 4-5-6 évig is. :D Szóval nagyon sokat olvastam itt a topicban és jól értem, hogy a kijelző sárgulásán kívül nem tapasztaltatok más hibát? (jó persze pár szoftveres hiba, de az most nem számít :) ) Esetleg van aki nem ajánlaná ezt a telót? Vagy vmi olyan rossz tapasztalat, mint a G3 topikban, hogy ott mindenki lebeszéli a másikat a g3ról..
esetleg nem tudja valaki, hogy az újabb készülékeken ez a sárgulás már javítva van, vagyis hogy nem jelenik meg? Köszi a válaszokat

(#44712) Kurzuh válasza szoporiz (#44710) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Próbáld meg az Europe Open v20D-t, az biztosan kezeli a 32 GB-ost!

(#44713) Harcsai

Harcsai
(senior tag)

Arról van valakinek infója, hogy a recsegő hátlapot hogy javítják?

Huawei P20 pro (9.1.0.364 CLT-L29C432E5R1P9) Twilight; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#44714) iceQ! válasza Harcsai (#44713) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Szerintem sehogy. Működésben ez nem zavarja a telefont

(#44715) iceQ! válasza Gajho (#44711) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Nekem speciel 2014.07.30-i a telóm. Kíváncsi vagyok hogy fog e sárgulni. A G3-at nem ismerem. De én úgy gondoltam hogy nekem nem ér meg 30-40ezer plusz Forintot az a kevés plusz tudás... Egy Optimus G3as rom van rajta, nem a gyári. Úgy gondolom itt kezdem el szépen belakni a telót

(#44716) Nordik

Nordik
(őstag)

Miért nem sikerül innen letöltenem a 20F romot? Nem kezdi el a letöltést. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70 gyári Gradation Cover tok eladó! :)

(#44717) szoporiz válasza Kurzuh (#44712) üzenetére

szoporiz
(tag)

Nagyon Szépen köszönöm a segítséget a fórumnak és konkrétan azoknak is akik segítettek!
Sikerült egy rootolt twrp-s customromos G2 32gb-ot visszahozni gyári állapotba.
Persze elsőre semmi sem sikerült és sikerült 16gb-ossá változtatni....
DE most sikerült stock 4.4.2 került rá és újra 32gb-osnak vallja magát
KÖSZÖNÖM!!! :R :R :R :R :R

(#44718) kis_tj

kis_tj
(újonc)

Sziasztok! Nekem sem sikerült letölteni a 6HU/HUNGARY_OPEN_16G 20F-et. Valaki tudna küldeni egy működő linket? Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#44719) Kurzuh válasza szoporiz (#44717) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Végül melyik verziójú kdz fájlal sikerült visszanyerned?

(#44720) Kurzuh válasza Nordik (#44716) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

(#44718) kis_tj:

Lehet azért, mert korábban offline telepítővel telepítettél már ROM-ot a telódra.
Ebben az esetben a host fájlban benne maradtak az lg-s sorok, amik blokkolják, hogy az LG oldaláról elérhessél bármit is.
Annyi a teendő ebben az esetben, hogy az említett fájlból kitörlöd azokat a sorokat.
De ez már milliószor ki volt már tárgyalva itt a topikban és ha nem egészen világos valami, az Összefoglalóban is tájékozódhatsz a helyrehozás menetéről.
by: fery02

(#44721) Nordik válasza Kurzuh (#44720) üzenetére

Nordik
(őstag)

Eddig csak a hivatalos LG szoftverrel frissítettem a telefont, sőt azóta újra is lett telepítve a gép. :U

Samsung Galaxy A70 gyári Gradation Cover tok eladó! :)

(#44722) Kurzuh válasza Nordik (#44721) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Akkor lehet, hogy az LG szervereivel van most valami katyvasz :)

(#44723) iceQ! válasza kis_tj (#44718) üzenetére

iceQ!
(őstag)

ITT a link :)

[ Szerkesztve ]

(#44724) kis_tj válasza Kurzuh (#44720) üzenetére

kis_tj
(újonc)

Igen, valószínűleg az LG szervereivel van a gond.
Két gépről is próbáltam letölteni, de egyikről sem ment.
Az egyikről frissítettem már régebben offline a telót, de azóta volt windows újrarakás, és a hosts fájlban nincsenek benne az lg-s bejegyzések.

(#44725) kis_tj válasza iceQ! (#44723) üzenetére

kis_tj
(újonc)

Köszi, de nem bírom letölteni :( "403. That’s an error. We're sorry, but you do not have access to this page."

(#44726) iceQ! válasza kis_tj (#44725) üzenetére

iceQ!
(őstag)

EZ már tuti jó lesz :)

(#44727) Krissz1983

Krissz1983
(aktív tag)

Sziasztok.
Most jutottam hozzá egy ilyen ilyen kis szépséghez a napokban. (egy note 3 volt az elődje)
A kérdésem az lenne hogy milyen tokot javasoltok rá ami nagyjából meg is tartja a telefon vékonyságát? Most egy spigen slim armor védi a kicsikét de ha tudtok valami jobbat kérlek osszátok meg velem :)

Give them nothing but take from them everything

(#44728) kis_tj válasza iceQ! (#44726) üzenetére

kis_tj
(újonc)

Köszi! Sikerült letölteni :)

(#44729) Krissz1983

Krissz1983
(aktív tag)

Bocsi kifutottam a szerkesztési időből.
Csak annyi hogy jól látom hogy nincs a telefonra spigen neo hybrid tok?
Csak mert a note-on azt használtam és nagyon megkedveltem.

(#44730) ezüsthátú válasza halkow (#44632) üzenetére

ezüsthátú
(tag)

Szia,én speckó óckodtam a flippes tokoktól, viszont ez védi a kilyelzőt is,ami szempont,úgyhogy bármennyire is tetszik m. Spigen tok,én a flippes mellett döntöttem és idáig (1 hónap) bejött,.Speedshopban 1500 pénz.

(#44731) iceQ! válasza Krissz1983 (#44727) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Esetleg ez:

NILLKIN

(#44732) Harcsai válasza iceQ! (#44731) üzenetére

Harcsai
(senior tag)

Nekem ilyenem van. Na ez aztán nem sok védelmet ad :)
De cserébe viszonylag vékony. Egy kisebb ~1m-es eséstől betonra, a telefont megvédte, a tok sarka repedt.

Mondjuk egy flippest, ablak nélkülit kiprobálnék belőle.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro (9.1.0.364 CLT-L29C432E5R1P9) Twilight; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#44733) iceQ! válasza Harcsai (#44732) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Telefon vastagság ide vagy oda nem érdekelt vettem egy Spigen Slim Armort. 4000 volt pk-val együtt. Használt volt igaz, de mint ha vatta új lenne olyan volt :) Ja és eredeti! :DDD

(#44734) Misi1980

Misi1980
(senior tag)

Sziasztok!A tesóm G2-je viber és facebook messenger használata közben az írja ki a telefon hogy a ,,google billentyűzet leállt".Sms írásnál nem tudja hogy mit csinál mert sms-böl keveset ír.Már a szoftvercserén túl vagyunk.Van még valakinek ilyen problémája?Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#44735) iceQ! válasza Misi1980 (#44734) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Ezért első körben nem kell cserélni szoftvert.

Belemész a Beállítások->Alkalmazások->Összes->Letöltéskezelő(Angolul: Download Manager)->Letilt->Adatok törlése->Elindítod

Gyári LG billentyűzetet is ugyan így wipe-olod meg amit még használsz!

[ Szerkesztve ]

(#44736) #84221696 válasza Misi1980 (#44734) üzenetére

(törölt tag)

Nekem is kiírja, de 1-2 s után úgy is megjavul! :)
Én nem is foglalkozom vele.

(#44737) Furmany

Furmany
(csendes tag)

Hello!
Valaki tudna nekem olyan diktafont programot ajánlani G2 re, hogy ne keljen feloldani a telot inditásához, mondjuk megnyomom valamelyik gombot gyorsan többször és inditaná a diktafont.
Köszi.

(#44738) Wucky

Wucky
(senior tag)

Van valami jó bőr flip tok erre a telóra?
Meg azt az üvegfóliát honnan is szoktátok rendelni?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44739) Krissz1983 válasza Wucky (#44738) üzenetére

Krissz1983
(aktív tag)

Én most vettem ilyen fóliát a superphone gsm-ben 4k huf volt az ára és még volt nekik belőle. (Allee)

(#44740) Krissz1983 válasza iceQ! (#44731) üzenetére

Krissz1983
(aktív tag)

Köszönöm a választ.
Volt már Nilkin tokom egy Sony sp-re de nagyon nem jött be.
Szóval akkor marad a spigen.

(#44741) iceQ!

iceQ!
(őstag)

Ha valakit érdekelne esetleg:

Europe Open V20D gyári stock rom!

(#44742) Misi1980 válasza iceQ! (#44735) üzenetére

Misi1980
(senior tag)

Köszi a segítséget!

meunier:Őt azért idegesíti.110ezres volt a teló azért jó lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#44743) Wucky válasza Krissz1983 (#44739) üzenetére

Wucky
(senior tag)

Köszi

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44744) TayRol

TayRol
(veterán)

Srácok,

Ma lejött a fóliám a kijelzőről (valahogy beleakadt a zsebembe) és kellene egy.
Van valakinek eladó - aki esetleg ráadásul pesti? Nem akarok most rendelni ebayről, az jó pár nap.:)

[ Szerkesztve ]

(#44745) kocsij

kocsij
(tag)

Sziasztok!

Ha leveszem a fóliát a kijelzőről akkor mennyi az esélye hogy karcolodni fog farmer zsebben?

https://hirdes.hu Huawei P30 Pro

(#44746) Krissz1983 válasza TayRol (#44744) üzenetére

Krissz1983
(aktív tag)

Nekem van egy, ha gondolod oda adom :)

(#44747) TayRol válasza Krissz1983 (#44746) üzenetére

TayRol
(veterán)

Köszi. Nem ingyen természetesen.:)

(#44748) Meggyi001 válasza kocsij (#44745) üzenetére

Hát nem tudom h lennének e rajta karcok/mikrokarcok, de én nem merném úgy...

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44749) Krissz1983 válasza TayRol (#44747) üzenetére

Krissz1983
(aktív tag)

Ugyan most kérjek pénzt pár száz forintos tételért?....
Na de a többit majd privátban :)

(#44750) Fail3D! válasza TayRol (#44744) üzenetére

Fail3D!
(addikt)

Hat nekem kb fel eve van folia nelkul es 0 karc van a kijelzon... nem az a papirzyebkendore kirakos arc vagyok, illetve az evek alatt eddig csak homokkal sikerult szetkarcolni a kijelzot, igy ezekalapjan zeljes mertekben kijelzo ellenes vagyok:) Foleg, hogy rontja a kijelzo minoseget...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.