Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) iceQ! válasza OgKush (#44550) üzenetére


iceQ!
addikt

Garinak lőttek tuti és szerintem téglaként is adják vissza

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44552) pusihusi válasza OgKush (#44550) üzenetére


pusihusi
addikt

Egyszerű
en azt mondod hogy kikapcsolt. Ennyi.

Üdv. Feri!!

(#44553) szoporiz


szoporiz
tag

Sziasztok!

Beszereztem egy DEU régiókódos 32gb-os g2-t
Twrp,root,és egy g3 rom van rajta ami tök szuper.
DE
ha szeretném teljesen gyári módra visszaállítani a telefont(unroot,nincs twrp,stock rom)
hogyan csináljam? Nem értek az LG mókoláshoz,akár egy video tutorial vagy bármi nooboknak való segítség jól jönne.

MÁS

fehér háttérvilágításnál csíkos a kijelzőm,szabályos közönként szürke csíkok futnak át a kijelzőn függőlegesen.
Mi lehet a gond?
Partnero-nál megcsinálják garanciában? (11hó van még rá)
Csak kb a haszbálat 1-2%-ánál zavaró máskor nincs fehér háttér.

Köszönöm a segítséget és a tanácsokat.
Üdv! Zoli

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#44554) Gifos


Gifos
tag

Segítséget szeretnék kérni ,van egy kis gond a D802-val.Mivel szétfagyott a teló,igy nem tudtam a rom-t felmásolni a belső memóriába,de ha elindul akkor bootloopba kerül .Nagy nehezen be tudtam lépni a recoverybe .Kérdés,hogy tudnék bármilyen romot felmásolni,hogy elinduljon a telefon.Köszönöm

(#44555) Azharel válasza OgKush (#44550) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ha annyira tégláztad hogy már a gép se látja akkor kicserélik garban az alaplapot. Viszont ha linux alól még látható akkor nem hiszem. Hasonlóképpen jártam én is mint te, én a linuxos módszert is megcsináltam attól lett teljes tégla.

(#44556) PHARD


PHARD
tag

Valszeg én vagyok béna,de miért nem tudok facebookon képet megosztani a galériából?Miért nem ajánlja fel?

[ Szerkesztve ]

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#44557) mouzrr


mouzrr
őstag

Végre.. Majdnem 1 hónap után, végre visszakaptam a készüléket. Most is szarul tették vissza a hátlapot, de hála égnek most vissza tudtam pattintani, és vadi új hátlapot kaptam az előző helyett. :C :C

(#44558) mouzrr válasza PHARD (#44556) üzenetére


mouzrr
őstag

Amikor kérdi hogy honnan akarod feltölteni, felajánlja a kamerát és a dokumentumokat. A dokumentumokra nyomva a képeket hozza be.

(#44559) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

(#44560) PHARD válasza mouzrr (#44558) üzenetére


PHARD
tag

Nem nem.Mikor a képre kattintok,és arra hogy megosztás,feldob ilyet hogy email,picasa,gmail,jegyzet,bluetooth...,de face nincs ott.Azért fura,mert sony telom bedobta azt is.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#44561) Tonimcfish válasza PHARD (#44560) üzenetére


Tonimcfish
tag

nekem csak akkor dobja fel, ha a facebook app felvan telepitve, böngészöböl facebookozva nem ajánja fel...

mi 11 lite 5g

(#44562) SztiviVander válasza iceQ! (#44551) üzenetére


SztiviVander
őstag

ne rémisztgesd már ilyesmivel az embereket :(((
nyilván nem azt kell mondani hogy helohalo szándékosan elb.tam, hanem amit pusihusi irt. "nem tudom bekapcsolni", ennyi. hazugság? abszolut nem. volt amikor kérdezték hogy frissítettem-e fw-t, mondtam nem. és itt sem hazudtam mert a gyári fw egy ugyanolyan csak módosított verzióra cserélése (konkrétan egy philips dvd-nél volt) az én szótáramban nem frissítés :)

(#44563) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

Miért van az,hogy mindenkinél eltérő eredmény jön ki antutun?Nekem 28,de van akinek 40????

(#44564) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok!

Szoftverfrissítésre keresek azt írja, hogy készüléke még nincs regisztrálva. Mi a teendő?

Előre is köszönöm.

(#44565) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!
Pesten lehet valahol venni tempered glass fóliát, vagy csak rendelni lehet e-bayről?
Jó lenne egy jobb fajta fólia a kijelzőre.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44566) atibuc válasza ezüsthátú (#44563) üzenetére


atibuc
tag

A rootolt készülékeken cserélik a kernert és főzött romot tesznek hozzá.
Ha jó a párosítás akkor jó az eredmény is.
:-)

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#44567) PHARD válasza Tonimcfish (#44561) üzenetére


PHARD
tag

Akkor ez a baj,mert töröltem az appot,böngészőből nyitom meg.Köszi a segítséget!

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#44568) Gifos


Gifos
tag

Köszi ,közben már megoldottam a dolgot.

(#44569) Kurzuh válasza szabosasito (#44564) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ez engem is érdekelne.

(#44570) ezüsthátú válasza atibuc (#44566) üzenetére


ezüsthátú
tag

Köszi,most frissült az antutu,újra teszteltem így 29198,meg van valami zöld zászlóban egy 4-es?Egyébként ezek a dolgog számítanak valamit használat közben,mármint a buherálás?

(#44571) Weeman1 válasza szabosasito (#44564) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát regisztráld. :D

kereső

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#44572) szabosasito válasza Weeman1 (#44571) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm, kérlek segíts hol kell regisztrálni?

(#44573) atibuc válasza ezüsthátú (#44570) üzenetére


atibuc
tag

Őszintén? Nem nagyon.
Esetleg lelki megnyugvást ad.
Számtól függetlenül az egyik legjobb készülék ár-érték arányban.
Minden megy rajta gond nélkül.

Ha buherálod az szabadságot ad/gari ugorhat tőle/. enyém pl.:OptimusG3 rommal van.
(Én még nem láttam élőben G2 romot.)

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#44574) ezüsthátú válasza atibuc (#44573) üzenetére


ezüsthátú
tag

Köszönöm nem szándékozok buherálni,így is megy minden.Szuper telefon,mindíg valami fosom volt,utsó kettő:lumia 625amiben a win. annyira korlátozott volt,hogy alig vártam szabaduljak,el is cseréltem egy zte grand s flexre,de az meghalt.

(#44575) atibuc válasza ezüsthátú (#44574) üzenetére


atibuc
tag

Akkor ehhez sok szerencsét. Reméljük tartós társ lesz.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#44576) mouzrr válasza szabosasito (#44572) üzenetére


mouzrr
őstag

Talán imei számot kell az lg.hu-n, de lehet hogy nem. Nem tudom, másik LG telefonomnál ugyan ez volt.

(#44577) morneo.it


morneo.it
senior tag

Sziasztok! KDZ utan is rootolt a telo. Mi az oka? Kijelzo feher foltja, "felhosodese" miatt vinnem. De a nyomi szerviz tuti rootra fogja ra a kijelzopanel selejtesseget :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#44578) Harcsai válasza morneo.it (#44577) üzenetére


Harcsai
senior tag

Úgy tudom, ez a KK hibája, ha JB-t teszel vissza, elvileg eltűnik, de elvileg így sem foglalkoznak vele.

Bocsi, ha rosszul tudom!!!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#44579) Danny365 válasza morneo.it (#44577) üzenetére


Danny365
őstag

Ahogy felettem irják, KK-tel igy is, úgy is rootot ir ki download mode-ban. Egy képet nem tudsz feltenni, hogy hogy is néz ki a kijelződ?

(#44580) SztiviVander válasza Harcsai (#44578) üzenetére


SztiviVander
őstag

remélem ezt a "hibát" soha nem is fogják javítani :D

(#44581) Tonimcfish válasza PHARD (#44567) üzenetére


Tonimcfish
tag

szívesen :)

mi 11 lite 5g

(#44582) Cilinder001 válasza szabosasito (#44572) üzenetére


Cilinder001
tag

Lehet, hogy itt [link]

(#44583) morneo.it


morneo.it
senior tag

Holnap teszek fel kepet. Azaz akkor KDZ, s mehet a gariproba? Vodas a telo, ennek van kulon .kdz-je, vagy bmi stock mehet ra, ugye?

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#44584) Quqesz válasza szabosasito (#44564) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Honnan való a teló(kód? Pl sea,twn,deu,6hu)...4x-en volt ilyen,azért, mert ázsiai volt és ottani sim kártyával kellett volna elindítani és az reggelte volna,de magyar rom-mal ez megszünt...ha ázsiai a telód,akkor kdz és mehet fel magyar rom,aztán lehet lesz még ota is...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44585) iceQ! válasza kiezTe90 (#44565) üzenetére


iceQ!
addikt

Az engem is érdekelne

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44586) szabosasito válasza Cilinder001 (#44582) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm a segítségeket.

(#44587) firemanus82 válasza Quqesz (#44584) üzenetére


firemanus82
senior tag

Régen jártam erre (ebből is látszik mennyire probléma mentes a g2), de megakadtam, hogy kdz frissítés után lehet lesz ota is! Eddig arról volt szó, kdz után ne próbálja senki mert tégla lesz a teló!?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#44588) GZoli7 válasza firemanus82 (#44587) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ezt a root-ra írták, egyáltalán nem a KDZ-re. Minden KDZ frissítés után van OTA, csak a feltett változat régiójának megfelelően.

(#44589) Azharel


Azharel
aktív tag

Azoktól kérdezném akiknek Spigen tokjuk van, mennyire lesz tőle merev a telefon ? Mostanában eléggé feszül a telefon a zsebembe és valami jobb merevítést keresek a Nillkin hátlapjánál.

(#44590) szabo.norbi válasza Azharel (#44589) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem annyira merev volt, hogy megcsavarta a G2-őt. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#44591) Quqesz válasza firemanus82 (#44587) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezért hagytam ott a "lehet"-et,mert nem voltam biztos benne...vki hátha jobban tudja

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44592) Xmodule


Xmodule
őstag

Olyat csinál tegnap óta a telefon hogy idle módban a zsebemben forrosodik és időnként újra is indítja magát. Legtöbbször elvoveszem de nem kapcsol be a kijelzo. A hátulja folyamatosan forró már másik zsebbe is kellet rakjam mert égette a lábamat. Nem raktam fel semmi új appot. Persze aksi nagyon hamar lemerül egy napot sem bír ki. Próbáltam este kikapcsolni és úgy tölteni reggelig. Régebben volt ilyen egyszer akkor ez segített de most már ez sem jó. Legtöbbet az android rendszer fogyaszt az aksi statisztikanal.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44593) szabyka95 válasza Xmodule (#44592) üzenetére


szabyka95
őstag

valami beragadt.
wakelock detectort toltsd le, az megmondja h mi

(#44594) iceQ! válasza Xmodule (#44592) üzenetére


iceQ!
addikt

Ha nem segít a wakeup detector akkor romot Húzd újra de előtte csinálj egy lg backup-ot.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44595) Xmodule válasza szabyka95 (#44593) üzenetére


Xmodule
őstag

Az a baj ehhez a programhoz már root kell KK alatt. Nekem meg minden gyári. De otthon megpróbálok egy gyári vissza állítást. Ha az sem segít akkor vissza gariba.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44596) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok!

Végül megvettem ezt a telefont, és másfél nap használat után meg is vagyok vele elégedve. Kellően gyors, tiszta felüdülés a 4x HD után. EGy kérdés nem hagy nyugodni. Újonnan vettem egy boltban, amire árukereső alapján találtam rá. Személyesen vettem át, a bolt kialakítása bőven magasabb kategóriát sugall, mint az ótvar weboldaluk tette. (Soha nem értettem, hogy olyan vállalkozások, amelyek forgalma 85%-ban a weblapról érkezik, miért nem költenek egy kicsit a külcsínre legalább. Az irodabérlésük 1 havi költségéből meglenne. Hülyének is megéri.)

Tehát kihozták a telefont, de a doboz nem volt zárva semmilyen ragasztóval, a tetejét simán levehettem. Kérdeztem is, hogy ez hogy lehet, mivel új telefont rendeltem. Azt mondták az "LG telefonok mindig így érkeznek". Ez lehetséges? Mert nekem elég furcsának tűnik. Persze a telefon be volt normálisan fóliázva, minden zsír újnak tűnik, csak ugye a bontott doboz...

(#44597) Laca0 válasza SztiviVander (#44532) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi!
Abban segítsetek már eligazodni, hogy ha NFC-vel átváltok egy profilra, vagy legalábbis módosítok beállításokat, akkor a címkétől való eltávolodáskor vissza lehet állíttatni a korábbi beállításokat?
Vagy az csak egy másik címkével megy?
Ha szilikon tok van a telón, az nem zavarja az azonosítást?
A hátlap melyik részén van az NFC adó/vevő?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#44598) #84221696 válasza Noda10 (#44596) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szintén 4x-ről jöttem. Az én dobozom zárva volt. Az eladó előttem nyitotta ki.

(#44599) Noda10 válasza #84221696 (#44598) üzenetére


Noda10
tag

Egyébként ez a bizonyos bolt a Mobilarénával is sokszor együttműködőd (néha tesztekhez adnak készüléket) VIP Phone volt. A helyszín pedig a Váci út 136.

(#44600) #84221696 válasza Noda10 (#44599) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az enyém a pertnerotol van. Teljesen korrekt uriember van ott. Egy rossz szavam sincs.
A doboz egyik sarka volt leragaszta hülyekujjnyi ragasztó csíkkal. Egy gombostűvel vágta el a ragasztót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.