Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44751) TayRol válasza Fail3D! (#44750) üzenetére

TayRol
(veterán)

Sokat bringázom, csak bevágom a hátizsákba, és kész. Van egy Imak tok rajta, és a fóliával számomra tökéletes védelmet biztosít. Szóval nekem kell. :)

(#44752) laverdadb válasza iceQ! (#44741) üzenetére

laverdadb
(tag)

Ez ujabb mint a magyar fuggetlen 20f? Ha igen, milyen valtozasokat hozott?

iPhone XS Max / MacBook Air 2018

(#44753) Brumi˘ válasza laverdadb (#44752) üzenetére

Brumi˘
(addikt)

A 20d mint a számozásából látszik a 20f előtti.

(#44754) kocsij

kocsij
(tag)

Mivel nálam még csak 4 napja van a G2 így még sok mindent nem tudok róla, de érdekelne hogy valaki hallott-e már róla valamit hogy a 4.4.3 vagy 4.4.4 jönni fog-e rá vagy erre már nem adnak ki frissitést?
Tegnap 2 embertől is hallottam hogy amikor beszélek velük akkor náluk visszhangzik, az egyiknél sima telefonálásnál kicsit hallani a másiknál viberen már elég erőssen hallani a visszhangot. A gyáro romot nem akarom lecserélni módolt romra, meg annyira ezen már nem is merem, mivel ez már nem pár forintos telefon így tartok attól hogy véletlenül elcseszném.

https://hirdes.hu Huawei P30 Pro

(#44755) _Ata_ válasza kocsij (#44754) üzenetére

_Ata_
(tag)

Én olvastam valahol, hogy jön majd rá az android L, meg hogy a G3 kezelőfelületét is megkapja.
Lassan tényleg csak a kamerával lesz jobb a G3 :) Én sajnos leejtettem a G2-m és nagyon gondolkodok hogy G2 vagy G3-at vegyek majd, de nagyon úgy néz ki maradok a G2-nél

(#44756) halkow

halkow
(őstag)

Sziasztok megkérdem ismét

Sajnos a mostani 2 hónapos telómal is az a baj hogy teljesen minőségtelen és a legkisebb nyomásra is recseg a hátlap és nem szeretném ha újra ilyet fognák ki.

olvastam az össze foglalóban hogy jellemző a hátlapi gomboknál a recsegés, szóval az lenne a kérdésem hogy ez mennyire jön elő és mindenkinél így van?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44757) Weeman1 válasza halkow (#44756) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Cseréld le egy fém Htc-re,az nem fog recsegni. :D

Xiaomi Redmi Note 7

(#44758) halkow válasza _Ata_ (#44755) üzenetére

halkow
(őstag)

G3-at én nem ajánlom, elég csak a topicjába beolvasni

( #44757) Weeman1 : de most komolyan kérdeztem, htc nekem nem pálya túl bumszli nyúlánk és nem bírja olyan jól mint a g2

[ Szerkesztve ]

(#44759) kocsij válasza halkow (#44756) üzenetére

kocsij
(tag)

Szerintem te kifogtál egy rossz szériát, az enyém egyáltalán nem recseg még ha a gombokat nyomkodom akkor sem. Tavaly decemberben lett vásárolva és vagyok a második tulaja, eddig semmi recsegés szerencsére.
Nekem csak a hátlapjáról esett le az LG logó meg felírat, de az LG-nél azt mondták garanciába kicserélik a hátlapot rajta ha kérem.

(#44760) halkow válasza kocsij (#44759) üzenetére

halkow
(őstag)

Köszönöm a visszajelzést, elfelejtettem oda írni hogy az alcatelre értem a recsegés dologot és G2-re akarok váltani :)

(#44761) #84221696 válasza halkow (#44756) üzenetére

(törölt tag)

Az enyém nem recseg. Szeptemberi vétel, májusi gyártás.

Most olvasom, hogy nem g2-d van.

[ Szerkesztve ]

(#44762) nederlanden

nederlanden
(senior tag)

Erdekes halyzet allt elo.
Sok sok iphone utan egy ideje g2-t hasznalok.
Most itt a lehetoseg az i6-ra es hal'Istennek kenyelmesen bele is fer a keretbe,DE vhogy sajnalok kiszallni ebbol,felek attol is h nem sokkal lesz jobb sokoldalubb az i6 az i5s-nel,nem keves a 260e sem,es nincs problemam a g2-vel sem.(kar h a g3 nem lett fem hazas es nagyobb elorelepes midenben a g2-tol)
Szoval tul jo ez a tel,nem hianyzik par nagyon apro mint a billentyuzet kusse stabilabb es kenyelmesebb mukodese es a zarolt kepernyon valo aktiv idozito jelzese,ja meg a totalis folyamatossag reccenes nelkul.ennyi

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#44763) cstom

cstom
(aktív tag)

Sziasztok!
Van arra lehetőség mindenféle romolás/rootolás nélkül, hogy a lenti navigációs sávot el lehessen tüntetni?
Ilyenre gondolok: link

(#44764) kiskacz válasza cstom (#44763) üzenetére

kiskacz
(senior tag)

A kommenteket látva itt a progi:

[link]

Viszont, ha jól értem, csak rootolt készüléken megy - viszont - köszi az ötletet.... :K az enyém rootolt, majd szólok, hogy működik.. :D

Huawei Mate 8

(#44765) cstom válasza kiskacz (#44764) üzenetére

cstom
(aktív tag)

"mindenféle romolás/rootolás nélkül" :)

(#44766) Kölyök1990

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!
Ma lesz időm felrakok egy romot. Az optimus G3-ra gondoltam.
Ha letöltöm, lesz benne magyar nyelv?
Valamint ellehet ugy cseszni a rom cserét hogy teljes tégla legyen. Vagy biztonsági mentésből visszatudom állítani ha elbambáskodok valamit?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#44767) kiskacz válasza cstom (#44765) üzenetére

kiskacz
(senior tag)

Ez esetben a válasz: NEM.

Huawei Mate 8

(#44769) gusthy válasza kiskacz (#44767) üzenetére

gusthy
(veterán)

De igen, csak valamiért sok ember nem szereti azokat a progikat, amik ezt tudják. Arra kell rákeresni a Play Áruházban, hogy immersive mode.

(#44770) iceQ! válasza Kölyök1990 (#44766) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Elsőnek recoverybol csinálsz egy backupot és utána mehet a rom csere. Nekem is ez van fent. Nagyon hibátlan és van benne magyar nyelv. Ugyan az a rom mint a G3ba. Nincs benne semmi módosítva

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44771) kocsij

kocsij
(tag)

Letöltöttem egy zenét mp3 keresővel, ezt tudja valaki hogy a zene lejátszóval hogyan tudom meg keresni? Totalcommanderbe látom, de zene lejátszóban meg nem tudom hogyan kereshetnék rá arra a mappára ahol a zene van.

(#44772) dogi01

dogi01
(tag)

Szeretném megrootolni a G2-t hogy felrakjam rá az Optimus G3 ROM-ot... ADB-t ki akarom hagyni a dologból mert valahogy sohasem akar működni... :/ Van más megoldás root-ra 4.4-en?

(#44773) iceQ! válasza dogi01 (#44772) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Az a legegyszerűbb. Mi szokott lenni a hiba?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44774) Kölyök1990 válasza iceQ! (#44770) üzenetére

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Na felraktam, de Cloudy G3-at. Meglátom lesz e vele baj, akkor max cserélem az optimus G3-ra.
Annyit segítségre lenne még szükségem hogy Nekem tetszett a g2 romon amikor volt az a widget hogy mutatta mennyi szabad romom van, egy ilyen mérőóra szerűségen (ez de furcsa megfogalmazás, még Én is alig értem mit akarok mondani :) ) de ezt nem találom.
Valahonnan fel lehet ezt telepíteni?
Köszi előre is.

(#44775) Wucky

Wucky
(senior tag)

Alig várom már hogy hozza a futár a telót.
Utoljára a Nokia 7210i-m vártam ennyire :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#44776) iceQ! válasza Kölyök1990 (#44774) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Lehet a Cloudy-ban nincs benne. Én Optimus-t használom. Ebben minden benne van :)

(#44777) Kurzuh válasza Kölyök1990 (#44774) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Én Cloudy G3-at használok és benne van :K Egyébként Aroma installernél a task managert bepipáltad?

[ Szerkesztve ]

(#44778) Kölyök1990 válasza Kurzuh (#44777) üzenetére

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Nem hiszem :(
Valahogy utólag belehet vagy kezdhetem előről? :)

(#44779) dogi01 válasza iceQ! (#44773) üzenetére

dogi01
(tag)

Sohasem működött, anno amikor nexusom volt sokat szarakodtam vele akkor sem volt jó. Most is telepítem de semmi nem történik, Universal ADB drivert is próbáltam de nem akarja az igazságot. Feltelepül, de utána ki akarom listázni parancssorban, és azt írja h nincs eszköz csatlakoztatva...

(#44780) iceQ! válasza Kölyök1990 (#44778) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Told újra a gépet és lesz :)

(#44781) iceQ! válasza dogi01 (#44779) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Legfrissebb lg drivert használod a gépeden? Milyen op rendszered van? Win7 vagy Xp?

(#44782) Kurzuh

Kurzuh
(aktív tag)

Egyébként van ezeknél a G3 ROM-oknál a 4k felvétel. Ezt támogatja is a kameránk és ténylegesen abban veszünk fel, vagy ez csak ámítás? :D

(#44783) Kurzuh válasza Kurzuh (#44782) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

A válasz, hogy támogatja! :)

(#44784) iceQ! válasza Kurzuh (#44783) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Na ezt én sem tudtam! De mekkora f@sz ez az LG hogy nem tesz bele egy jó kamera szoftver ami kihasználája a kamerát....

(#44785) mouzrr

mouzrr
(senior tag)

Nektek nem csinálja azt a Facebook Messenger hogy elküldöm az üzenetet de nem vált kékké hanem átlátszó marad ami azt jelenti hogy nem küldte el az üzit. Ilyenkor várnom kell pár percig aztán elküldi magától, vagy kilövöm a feladatkezelőben és újra elküldöm. Már régen is ezt z csinálta. Köszi előre is.

(#44786) Kölyök1990

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Még egy gyors kérdés.
Beléptem twrp-be és hülyegyerek módjára rányomtam egy power off ra...
Azóta LG logó, majd security error.
Valaki valami ötlet? Jó lenne megcsinálni... :(

(#44787) tgb válasza mouzrr (#44785) üzenetére

tgb
(senior tag)

Ha régen is ezt csinálta,miért nem próbálsz más alkalmazást?

az irányár nem félarat jelent!...............................tel.szám: 06706125660

(#44788) dogi01 válasza iceQ! (#44781) üzenetére

dogi01
(tag)

Közben sikerült minden :R

(#44789) Xmodule válasza nederlanden (#44762) üzenetére

Xmodule
(őstag)

Hehe. Igazából én is pont ebben a helyzetben vagyok hogy nem is az anyagiak miatt de valahogy nincs az a nagy érzés hogy most i6 kell g2 helyett. Igazából én magát az ios t jobban szeretem mint az androidot. De aztán nem tudom. Jó telefon tényleg ez a g2. Túl jó! :) mert ha szarabb lenne könnyebb lenne váltani. De aztán meglátjuk tesztekben stb hozza e a i6 a g2 akku idejét. Bár az hogy a kijelzo kisebb kicsit nem zavar mert néha kényelmetlen nekem a g2 máskor meg imádom főleg amikor csak olvasok rajta meg videót nézek. Nehéz dolgok ezek... :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#44790) mouzrr válasza tgb (#44787) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Nem ez volt a kérdésem... Más telefonon is csinálta már, és nem ismerek olyan 3rd party appot ami jó.

(#44791) neo_xperia válasza kiskacz (#44764) üzenetére

neo_xperia
(aktív tag)

Király!
Eddig másik appot használtam erre a célra,de ez nagyon jó!

S9+

(#44792) Quqesz válasza Xmodule (#44789) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Nincs az a must hev érzés?..:)

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44793) pcgamer01

pcgamer01
(senior tag)

Sziasztok!

Elnézést ha volt már :)
Szóval ma vettünk egy G2-est és szerettünk volna szoftvert frissíteni rajta,erre azt írja nincs beregisztrálva a telefon.Lg oldalán csináltunk fiókot beírtuk az imei számot ok azt írja kész de mégse mert még mindíg nem tudjuk frissíteni :F
Mit rontottunk el?Vagy várni kell még valamire?
:R

Üdv.Dávid

Samsung S8 black 64gb

(#44794) koxkids

koxkids
(senior tag)

Sziasztok!
Mindig is tetszett ez a telefon, de korábban sok szoftveres hibáról olvastam itt és eltántorított a vásárlástól. Manapság mi a helyzet? Jött hivatalos frissítés ami megoldott mindent? :U
N5 és közte vacilálok, de valahogy ide húz a szívem. ;] (Fotó-videó fontos) :)

(#44795) Steelheart2

Steelheart2
(senior tag)

Sziasztok.Felraktam az Optimus G3 romot.Ti melyik kernellel használjátok?Most az alap kernelével tolom de eléggé merül.
Linkelhetnétek valami kernelt alá ami stabil.

Xiaomi Mi 8 6/64; Xbox One S 500Gb

(#44796) #84221696 válasza koxkids (#44794) üzenetére

(törölt tag)

Én is az N5 és a G2 között vacilláltam és az akku idő illetve a leheletnyivel nagyobb kijelzővel a G2 nyert!
De az biztos, hogy szoftverfrissítés szempontjából az N5 a nyerő.

(#44797) Kurzuh válasza pcgamer01 (#44793) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Gondolom GSM boltban lett vásárolva, szóval nem szolgáltatótól. Mivel nekem is ezt írja ki, én utánajártam és azt találtam, hogy ezek ázsiai régiókódosok és az ottani SIM kártyával kéne aktiválni, hogy elinduljon az OTA. Viszont ezekhez hozzá se nyúlnak ott, hanem elhozzák ide, így az OTA lehetősége kiesik. Hát ez van, kdz-vel kell frissíteni, nem bonyolult. :)

Egyébként tök jó olvasni, hogy majdnem naponta jön olyan komment, hogy új vásárlók/tagok kerülnek ide. :C

[ Szerkesztve ]

(#44798) pcgamer01 válasza Kurzuh (#44797) üzenetére

pcgamer01
(senior tag)

Értem,valóban GSM-es..
Akkor tudnál segíteni a KDZ-s dologban?
Gondolom te már frissítetted így :))

Samsung S8 black 64gb

(#44799) koxkids válasza #84221696 (#44796) üzenetére

koxkids
(senior tag)

Köszi! És megvagy elégedve a telóval? :)

(#44800) Kurzuh válasza pcgamer01 (#44798) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Itt található Flash Tool-t letöltöd. Itt pedig a kdz fájlt. Ajánlom a "Hungary_Open_16G"-t feltéve, ha 16 GB-os a készüléked, ha pedig 32 GB-os, akkor pedig az Europe Open-t. Persze mindkettőből a legfrissebb kell.

Miután sikeresen letöltötted, jöhet a frissítés.
Irány a Windows\System32\Drivers\ETC\Hosts fájl. Tedd bele pontosan így az adott 2 sort totál legalulra, mindentől eltávolodva.
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com
127.0.0.1 csmgdl.lgmobile.com

Ha ez megvan, akkor tedd be a kdz fájl-t a Flash Tool mappájába, majd indítsd el a programot. Ha bejött a program ablaka, akkor tedd Download mode-ba(kikapcsolod -> Hangerő fel gombot nyomod és közbe usb-t rátolod), folytasd az XDA-n lévő leírás alapján.
Ez teljesen gyári és nem veszítesz vele semmiféle garanciát.

Remélem érthető voltam, kicsit már fáradt vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.