Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44051) xSide válasza vadászcsiga (#44049) üzenetére

xSide
(őstag)

Persze, kávé :)
Ám nemrég kezdte ezt csinálni, gondoltam rákérdezek nem-e valami tiltásom / bill. csere (g3) miatt lett ilyen.

(#44052) akooos válasza Danny365 (#44050) üzenetére

akooos
(veterán)

Köszi, ez eszembe se jutott! :R Már rajta is a korábbi rendszer :)

(#44053) sefan67 válasza SztiviVander (#44048) üzenetére

sefan67
(aktív tag)

Gyári rendszer 20F és egyedül a Google újságos, -könyv, -játék, -magazin (ilyesmik) voltak letiltva;
mindkettő LG G2 telefonon! Mindkettő GPS hibás volt. 2db! Így már rendben vagyunk ? :)

A Glonass dolognak KitKat-en meg nézz utána mielőtt okoskodsz. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#44054) FrankMonzano válasza SztiviVander (#44048) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

https://www.youtube.com/watch?v=UdDJqFxpRy8

Akkor erről a videóról mi a véleményed?
Sok helyen írják,hogy gyárilag nem jó a GPS a g2-ben,a videóban szemléltetett dolog miatt.

(#44055) tepenzed válasza FrankMonzano (#44054) üzenetére

tepenzed
(őstag)

nem a készülékkel van gond,hanem a szoftverrel(de nem mindenkinek),rom csere pl megoldja

(#44056) FrankMonzano válasza tepenzed (#44055) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Én már újrahúztam nem egyszer,nem kétszer, Flash tools-al,LG PC suite-al,de ugyanaz...

(#44057) Danny365

Danny365
(őstag)

Nekem szobából talál 13 holdat 10 másodperc alatt. Attól, hogy egyeseknek nem jó, nem jelenti azt, hogy a telefon rossz általánosságban.

(#44058) tepenzed válasza FrankMonzano (#44056) üzenetére

tepenzed
(őstag)

újrahuzással nem sokat érsz ha ugyanazt a romot rakod vissza :D

(#44059) Jacksonrodeo válasza vadászcsiga (#44049) üzenetére

Jacksonrodeo
(csendes tag)

Hali,

Csak nem CM browser-t használtok?
Nekem ha a címsorból másolok ki valamit, azt duplázza ( ha pl viberből, vagy whatsapp-ból azt nem) , ráadásul ha a címsorba be szeretném írni hogy:
index.hu , akkor azt írja: index.hhu

Tehát a . utáni részt folyamatosan duplázza ( www.index.hu-ból így lesz www.iinindindeindex.hhu :D )

Jackson

(#44060) FrankMonzano válasza tepenzed (#44058) üzenetére

FrankMonzano
(őstag)

Hát a 20F romról van szó.
Az rossznak számít ?:D

(#44061) vico03

vico03
(tag)

Sziasztok!
Tudnàtok segìteni hogy hogyan tudom feltenni a G2 -re a G3 ROM-ot?
Illetve csak a G3 rom-ban talàlhatò 4K videòfelvételi opciò vagy létezik G2 KitKat -re is valami kamera mod, ami tudja a 4K-t?
Köszönöm elöre is!

(#44062) Tsebacsi válasza Danny365 (#44057) üzenetére

Tsebacsi
(veterán)

MIlyen progival nézed a műholdak számát?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#44063) SztiviVander válasza sefan67 (#44053) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

"én még mindig azt mondom, az ilyesmi az vagy hw hiba" ezt a részt nem sikerült elolvasni ugye?
érdekes hogy amikor a segítő szándékkal mondott lehetőségeket kell "az biztos nem" -ezni meg "szerintem az nem ugy van, nem tudom miért de mert csak" -ozni az annyira nagyon megy minden kérdezőnek. nyilván nekem a 20F-be meg külön "belerakták" a glonass holdakat és csak nekem látszanak. szerintem meg gondolkodj mielőtt beszólogatsz, vagy legközelebb állj a tükör elé aztán beszéd meg magaddal a problémáidat. kösz

(#44064) Quqesz válasza SztiviVander (#44063) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Csatlakoznék,nekem is látja a glonass holdakat és számol is vele a gps test progi(háromszög jel a ruszki)

Droidmester
Hát nem toom,de a hidden menüben levő értékre támaszkodtam,ami tényleg lehet az aksi,de ha 60 fokos a proci,akkor nem kellene forrónak lennie a telónak?mert nem volt az...

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44065) SztiviVander válasza FrankMonzano (#44054) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

ja hogy ez a videó azt jelenti hogy minden g2 szar. értem. hát bocs de a kókányolásszakmai érvelés ezen szintjére én inkább nem megyek le. az meg hogy nem tudtok olvasni/értelmezni, az nem az én problémám.

(#44066) iceQ!

iceQ!
(őstag)

Sziasztok
Mostanában ilyen hibák hibak:
iGO leáll, névjegyzék leáll, gyari és a swiftkeyboard nem jó.

Esetleg ha felteszek.egy.masik gyári romot jobb lenne?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44067) iceQ!

iceQ!
(őstag)

Nem vagyok béna csak telon igy lehet írni. ...igy ugrál össze vissza

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44068) nederlanden

nederlanden
(senior tag)

Sziasztok.vettem ma egy lg g2-t és most vettem eszre h van egy tűhegynyi tényleg pici pixel hibája,ami sötét háttérnél látszik jobban.nagyon jo a tel mindenem rajta van ezert semmi kedvem visszavinni,,,esetleg lehet ez rosszabb/nagyobbodó hiba vagy már igy marad?szerintetek?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#44069) Steelheart2

Steelheart2
(senior tag)

Sziasztok.Szerintetek megéri lecserélni a G2 öt Lumia 930 ra? Ráfizetés nélkül és a lumia vadi uj lenne.Kiprobálnám több év android után a windowsot.Szerintetek?

Xiaomi Mi 8 6/64; Xbox One S 500Gb

(#44070) SztiviVander válasza sefan67 (#44053) üzenetére

SztiviVander
(senior tag)

ja ezt meg biztos fotosopoltam...

[ Szerkesztve ]

(#44071) #09819904 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére

(törölt tag)

Beballagsz egy szolgáltatóhoz és, ha még van akkor teszteled! Bár bármelyik WP mobilt tesztelheted, mert az OS nem fog eltérni. Csak maga a készülék külsője meg a belső HW tér el.
Az tuti, hogy a WP elég zárt lesz droid után.

A 930-on én is agyaltam, de inkább S5-re lett "cserélve" a G2 és nem bántam meg.

(#44072) bounty123 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére

bounty123
(őstag)

Most erre mit lehet mondani? Elég szubjektív dolog. Nekem soha eszembe nem jutna a windows béna csempéire váltani, másnak meg az jön be jobban, akkor kinek van igaza?

(#44073) wacek068 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére

wacek068
(tag)

Szia!
Szerintem nagy szerencséd van ha ez a csere így igaz!
Én már egy ideje ilyen lehetőségre vadászok, de nekem ráfizetési hajlandósággal sem jön össze! :(

[ Szerkesztve ]

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#44074) Steelheart2

Steelheart2
(senior tag)

Köszi mindenkinek.Én arra lettem volna kiváncsi hogy még vannak e a windowsnak azok a gyerekbetegségei mint voltak.Gondolok itt a BT küldési mizériára vagy arra hogy a fájlátvitel nem megoldhato program nélkül.Ezek azok a dolgok amik nem nagyon tetszenek.A csempékkel még megbarátkoznék. :)

(#44075) Tsebacsi válasza Steelheart2 (#44074) üzenetére

Tsebacsi
(veterán)

Én is ezen agyalok, bár lehet nem vágok bele, elég nehéz szerintem elpasszolni egy G2-t. Vagy tévedek?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#44076) tutaj01

tutaj01
(tag)

Nem tudom mi ez a gps mizéria, de nekem december óta van meg a teló, napi szinten használom a rIGO-t, és eddig egyetlen egyszer sem hagyott cserben!
Tökéletesen működik, Glonass-al együtt! Esélyes hogy hw hiba! Ha tetszik, ha nem!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro

(#44077) racerx

racerx
(őstag)

Na megjött angliából a tempered glass, amit addig rendeltem, míg ide nem ér a Nillkin, amit elcsesztek (G2 helyett Z2 :) ), fel is raktam,, és tényleg : ennek is a 2 szélén olyan mintha nem tapadna (pedig de) fel rendesen olyan 3-4 mm szélességben. Amikor sötét a képernyő, akkor látszik, hogy ott egy kicsit világosabb sáv van.
egyébként fxa, mérethelyes meg minden. Kíváncsi leszek a Nillkinre, mert ha megjön, akkor lszedem, és felpróbálom azt (és bukok 1500-öt :D )

(#44078) gretzky77 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Ki az aki ad egy 930at 1:1?

LG V50 Dual screen & Marshall Major II Bluetooth

(#44079) Steelheart2 válasza gretzky77 (#44078) üzenetére

Steelheart2
(senior tag)

Egy nagyon közeli ismerös aki most kap a Nokia cégtöl egy 930 at és nincs szüksége rá.El akarja adni és azt mondta hogy annyiért odaadja amennyiért elpasszolom a G2 öt.A g2 re pedig volna vevö 250 euroért.

(#44080) gretzky77 válasza Steelheart2 (#44079) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Én 1520 cserében gondolkodtam de ha lenne ilyen lehetőségem ki nem hagynám az biztos igaz nekem volt 925öm igy tudom mit válalnék!

LG V50 Dual screen & Marshall Major II Bluetooth

(#44081) HUTCHDB válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére

HUTCHDB
(nagyúr)

Én nem, az biztos.
Vagyis most még nem.
Nyilván ez felhasználói igény, szokás, megszokás, váltási ingerencia kérdése...

(#44082) Quqesz válasza iceQ! (#44066) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Hr

(#44083) Fredy02

Fredy02
(tag)

Az gáz ha a telefon felső részét megkopogtatva csörög benne valami? (sztm a kamera felől jön) Viszem gariztatni és akkor megemlíteném ezt is, már ha gond.

Xiaomi Mi A1

(#44084) Steelheart2 válasza HUTCHDB (#44081) üzenetére

Steelheart2
(senior tag)

Nem tudom.Lehet teszek egy probát.Veszteni nem veszthetek vele,mert ha nem jön be,akkor csere vissza G2 re. :)

(#44085) migabi24 válasza Steelheart2 (#44084) üzenetére

migabi24
(veterán)

Azokra ha jól tudom nincs garancia

(#44086) Steelheart2 válasza migabi24 (#44085) üzenetére

Steelheart2
(senior tag)

Igen,jol tudod.Ez az egy bökkenöje van.

(#44087) HUTCHDB válasza Steelheart2 (#44084) üzenetére

HUTCHDB
(nagyúr)

Ez nyilván így más.
Én abból indulok ki, hogy én mit csinálnék (ezt is kérdezted)... a kollegám ma vett z1c-t winfos után ráadásul és egész nap áradozott a rendszerről..., amit én csak megerősíteni tudtam.
Mondjuk én anno win 5.5-ön szocializálódtam, ami sok sok álmatlan éjszakát okozott, így kicsit negatív értelemben elfogult is vagyok...

(#44088) Steelheart2 válasza HUTCHDB (#44087) üzenetére

Steelheart2
(senior tag)

Na ezért nem akartam eddig én sem windowsot.Volt valamikor Omniám es ott nem tetszett.Most pedig áradoznak a 8.1 röl.Ezért is tennék egy probát. :)

(#44089) migabi24 válasza Steelheart2 (#44088) üzenetére

migabi24
(veterán)

Még mindig túl korlátozott az androidhoz képpest, ezért a useren múlik, hogy melyik rendszer fekszik neki jobban

(#44090) Meggyi001 válasza migabi24 (#44089) üzenetére

Sztem is így van :)

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44091) bgergely

bgergely
(senior tag)

Sziasztok!
Telefonom kijelzője, amikor sötét/fekete tartalmat jelentet meg, középen fehér foltos, ami zavaró. Nem a hő miatti, hidegen is non-stop látszik. Ütve/nyomva nem volt... 4 hetes csak, volt valakinek ilyen baja? Viszem gariba, szerencsére microSIM-es Xperia T-m megvan, helyettesítésnek...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#44092) pappkarcsi

pappkarcsi
(senior tag)

Sziasztok!

Sikerülne egy ilyen telefonhoz hozzájutnom 50ezer jmf-ért. Nézelődtem, de ennyiért nem találtam jobbat.. Sajna csak 16gigás, ez ami nagyon zavar, de valahogy megbékélek vele..

Szerintetek is érdemes ennyiért megvenni?

(#44093) Zoja™ válasza pappkarcsi (#44092) üzenetére

Zoja™
(őstag)

50-ért nagyon jó vétel lenne... De biztos, hogy nincs vele semmi gáz?
Nekem kicsit furcsa, mert 70 körül mennek még mindig a G2-k használtan...

(#44094) HUTCHDB válasza pappkarcsi (#44092) üzenetére

HUTCHDB
(nagyúr)

Ott valami nem tiszta!
Ez jóval a piaci ár alatt van!
Nézd meg normálisan, hogy mit szeretnének neked eladni!

(#44095) pappkarcsi

pappkarcsi
(senior tag)

Kiállítási darab volt egy boltban. Lehet megnyomogatták páran.. de lehet meg sem találták a gombokat rajta..
Egyébként 1 év gart adnak rá, számlával, papírral. Tehát 70 körül eladható? Hmmm..
Ha megkaptam, szólok és rákérdezek mennyiért lenne-e még..

(#44096) Quqesz válasza Fredy02 (#44083) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Persze hogy gáz! Ha sokat pöckölöd, akkor szétrázod az ois-t(optikai képstabilizátor)...annak a hangját hallod...ez teljesen normális.

Más

Ha vki navit keres ingyen,akkor van a playen free MapFactor nevű navigáció. Jónak tűnik,Openstreetmap-ot használ offline navihoz.

[ Szerkesztve ]

(#44097) danee992

danee992
(tag)

Cloudy G3 alá nem lehet valahogy a vezeték nélküli tárolást visszavarázsolni? vagy van esély arra hogy 1.4-ben benne legyen ? vagy bármi alternatív megoldás is megteszi (USB nagyon laza a gépen)

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#44098) Danny365 válasza danee992 (#44097) üzenetére

Danny365
(őstag)

Én AirDroid-ot használok. Ingyenes, egyszerű, szerintem tökéletes fájlok másolására oda-vissza.

(#44099) rasotamas

rasotamas
(őstag)

Sziasztok!

Tegnap óta kontakthibás a töltőkábelem. Lefelé kell feszíteni a telefonnál, hogy töltsön. Lehet, hogy csak kontakt spré kell? Garancia nem vonatkoziik rá?
Mi most az ajánlott szoftver, már a 20D-t cserélném, DroidMester Romja, szeretem, de pár dologgal nem működik jól együtt amit szeretnék használni, ikszpózd pl.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#44100) sefan67 válasza SztiviVander (#44070) üzenetére

sefan67
(aktív tag)

Ugye látod hogy nálad is nagyrésze szürke a ruszki holdaknak? :DDD
Mondjuk 1 működik ... ez bíztató :)

Nekem egyik sem ment, még az amcsi/egyéb műholdak sem.

Amikor még működött, ezt láttam énis upgrade után.
GPS_JBvsKK

Tedd vissza a Jelly-t és nézd meg úgy ha van kedved.

És azóta érezhetően lassabb is volt a jel érzékelése.
De mindegy is, mostmár nincs teló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.