Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) xSide válasza vadászcsiga (#44049) üzenetére


xSide
őstag

Persze, kávé :)
Ám nemrég kezdte ezt csinálni, gondoltam rákérdezek nem-e valami tiltásom / bill. csere (g3) miatt lett ilyen.

(#44052) akooos válasza Danny365 (#44050) üzenetére


akooos
veterán

Köszi, ez eszembe se jutott! :R Már rajta is a korábbi rendszer :)

(#44053) sefan67 válasza SztiviVander (#44048) üzenetére


sefan67
aktív tag

Gyári rendszer 20F és egyedül a Google újságos, -könyv, -játék, -magazin (ilyesmik) voltak letiltva;
mindkettő LG G2 telefonon! Mindkettő GPS hibás volt. 2db! Így már rendben vagyunk ? :)

A Glonass dolognak KitKat-en meg nézz utána mielőtt okoskodsz. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#44054) FrankMonzano válasza SztiviVander (#44048) üzenetére


FrankMonzano
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=UdDJqFxpRy8

Akkor erről a videóról mi a véleményed?
Sok helyen írják,hogy gyárilag nem jó a GPS a g2-ben,a videóban szemléltetett dolog miatt.

(#44055) tepenzed válasza FrankMonzano (#44054) üzenetére


tepenzed
őstag

nem a készülékkel van gond,hanem a szoftverrel(de nem mindenkinek),rom csere pl megoldja

(#44056) FrankMonzano válasza tepenzed (#44055) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Én már újrahúztam nem egyszer,nem kétszer, Flash tools-al,LG PC suite-al,de ugyanaz...

(#44057) Danny365


Danny365
őstag

Nekem szobából talál 13 holdat 10 másodperc alatt. Attól, hogy egyeseknek nem jó, nem jelenti azt, hogy a telefon rossz általánosságban.

(#44058) tepenzed válasza FrankMonzano (#44056) üzenetére


tepenzed
őstag

újrahuzással nem sokat érsz ha ugyanazt a romot rakod vissza :D

(#44059) Jacksonrodeo válasza vadászcsiga (#44049) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Hali,

Csak nem CM browser-t használtok?
Nekem ha a címsorból másolok ki valamit, azt duplázza ( ha pl viberből, vagy whatsapp-ból azt nem) , ráadásul ha a címsorba be szeretném írni hogy:
index.hu , akkor azt írja: index.hhu

Tehát a . utáni részt folyamatosan duplázza ( www.index.hu-ból így lesz www.iinindindeindex.hhu :D )

Jackson

(#44060) FrankMonzano válasza tepenzed (#44058) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Hát a 20F romról van szó.
Az rossznak számít ?:D

(#44061) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Tudnàtok segìteni hogy hogyan tudom feltenni a G2 -re a G3 ROM-ot?
Illetve csak a G3 rom-ban talàlhatò 4K videòfelvételi opciò vagy létezik G2 KitKat -re is valami kamera mod, ami tudja a 4K-t?
Köszönöm elöre is!

(#44062) Tsebacsi válasza Danny365 (#44057) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

MIlyen progival nézed a műholdak számát?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44063) SztiviVander válasza sefan67 (#44053) üzenetére


SztiviVander
őstag

"én még mindig azt mondom, az ilyesmi az vagy hw hiba" ezt a részt nem sikerült elolvasni ugye?
érdekes hogy amikor a segítő szándékkal mondott lehetőségeket kell "az biztos nem" -ezni meg "szerintem az nem ugy van, nem tudom miért de mert csak" -ozni az annyira nagyon megy minden kérdezőnek. nyilván nekem a 20F-be meg külön "belerakták" a glonass holdakat és csak nekem látszanak. szerintem meg gondolkodj mielőtt beszólogatsz, vagy legközelebb állj a tükör elé aztán beszéd meg magaddal a problémáidat. kösz

(#44064) Quqesz válasza SztiviVander (#44063) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csatlakoznék,nekem is látja a glonass holdakat és számol is vele a gps test progi(háromszög jel a ruszki)

Droidmester
Hát nem toom,de a hidden menüben levő értékre támaszkodtam,ami tényleg lehet az aksi,de ha 60 fokos a proci,akkor nem kellene forrónak lennie a telónak?mert nem volt az...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44065) SztiviVander válasza FrankMonzano (#44054) üzenetére


SztiviVander
őstag

ja hogy ez a videó azt jelenti hogy minden g2 szar. értem. hát bocs de a kókányolásszakmai érvelés ezen szintjére én inkább nem megyek le. az meg hogy nem tudtok olvasni/értelmezni, az nem az én problémám.

(#44066) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok
Mostanában ilyen hibák hibak:
iGO leáll, névjegyzék leáll, gyari és a swiftkeyboard nem jó.

Esetleg ha felteszek.egy.masik gyári romot jobb lenne?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44067) iceQ!


iceQ!
addikt

Nem vagyok béna csak telon igy lehet írni. ...igy ugrál össze vissza

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#44068) nederlanden


nederlanden
senior tag

Sziasztok.vettem ma egy lg g2-t és most vettem eszre h van egy tűhegynyi tényleg pici pixel hibája,ami sötét háttérnél látszik jobban.nagyon jo a tel mindenem rajta van ezert semmi kedvem visszavinni,,,esetleg lehet ez rosszabb/nagyobbodó hiba vagy már igy marad?szerintetek?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#44069) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Szerintetek megéri lecserélni a G2 öt Lumia 930 ra? Ráfizetés nélkül és a lumia vadi uj lenne.Kiprobálnám több év android után a windowsot.Szerintetek?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44070) SztiviVander válasza sefan67 (#44053) üzenetére


SztiviVander
őstag


ja ezt meg biztos fotosopoltam...

[ Szerkesztve ]

(#44071) #09819904 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére


#09819904
törölt tag

Beballagsz egy szolgáltatóhoz és, ha még van akkor teszteled! Bár bármelyik WP mobilt tesztelheted, mert az OS nem fog eltérni. Csak maga a készülék külsője meg a belső HW tér el.
Az tuti, hogy a WP elég zárt lesz droid után.

A 930-on én is agyaltam, de inkább S5-re lett "cserélve" a G2 és nem bántam meg.

(#44072) bounty123 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére


bounty123
őstag

Most erre mit lehet mondani? Elég szubjektív dolog. Nekem soha eszembe nem jutna a windows béna csempéire váltani, másnak meg az jön be jobban, akkor kinek van igaza?

(#44073) wacek068 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére


wacek068
tag

Szia!
Szerintem nagy szerencséd van ha ez a csere így igaz!
Én már egy ideje ilyen lehetőségre vadászok, de nekem ráfizetési hajlandósággal sem jön össze! :(

[ Szerkesztve ]

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#44074) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Köszi mindenkinek.Én arra lettem volna kiváncsi hogy még vannak e a windowsnak azok a gyerekbetegségei mint voltak.Gondolok itt a BT küldési mizériára vagy arra hogy a fájlátvitel nem megoldhato program nélkül.Ezek azok a dolgok amik nem nagyon tetszenek.A csempékkel még megbarátkoznék. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44075) Tsebacsi válasza Steelheart2 (#44074) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én is ezen agyalok, bár lehet nem vágok bele, elég nehéz szerintem elpasszolni egy G2-t. Vagy tévedek?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44076) tutaj01


tutaj01
tag

Nem tudom mi ez a gps mizéria, de nekem december óta van meg a teló, napi szinten használom a rIGO-t, és eddig egyetlen egyszer sem hagyott cserben!
Tökéletesen működik, Glonass-al együtt! Esélyes hogy hw hiba! Ha tetszik, ha nem!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#44077) racerx


racerx
őstag

Na megjött angliából a tempered glass, amit addig rendeltem, míg ide nem ér a Nillkin, amit elcsesztek (G2 helyett Z2 :) ), fel is raktam,, és tényleg : ennek is a 2 szélén olyan mintha nem tapadna (pedig de) fel rendesen olyan 3-4 mm szélességben. Amikor sötét a képernyő, akkor látszik, hogy ott egy kicsit világosabb sáv van.
egyébként fxa, mérethelyes meg minden. Kíváncsi leszek a Nillkinre, mert ha megjön, akkor lszedem, és felpróbálom azt (és bukok 1500-öt :D )

(#44078) gretzky77 válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére


gretzky77
veterán

Ki az aki ad egy 930at 1:1?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#44079) Steelheart2 válasza gretzky77 (#44078) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Egy nagyon közeli ismerös aki most kap a Nokia cégtöl egy 930 at és nincs szüksége rá.El akarja adni és azt mondta hogy annyiért odaadja amennyiért elpasszolom a G2 öt.A g2 re pedig volna vevö 250 euroért.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44080) gretzky77 válasza Steelheart2 (#44079) üzenetére


gretzky77
veterán

Én 1520 cserében gondolkodtam de ha lenne ilyen lehetőségem ki nem hagynám az biztos igaz nekem volt 925öm igy tudom mit válalnék!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#44081) HUTCHDB válasza Steelheart2 (#44069) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én nem, az biztos.
Vagyis most még nem.
Nyilván ez felhasználói igény, szokás, megszokás, váltási ingerencia kérdése...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44082) Quqesz válasza iceQ! (#44066) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hr

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44083) Fredy02


Fredy02
tag

Az gáz ha a telefon felső részét megkopogtatva csörög benne valami? (sztm a kamera felől jön) Viszem gariztatni és akkor megemlíteném ezt is, már ha gond.

S23U

(#44084) Steelheart2 válasza HUTCHDB (#44081) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem tudom.Lehet teszek egy probát.Veszteni nem veszthetek vele,mert ha nem jön be,akkor csere vissza G2 re. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44085) migabi24 válasza Steelheart2 (#44084) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azokra ha jól tudom nincs garancia

(#44086) Steelheart2 válasza migabi24 (#44085) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igen,jol tudod.Ez az egy bökkenöje van.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44087) HUTCHDB válasza Steelheart2 (#44084) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez nyilván így más.
Én abból indulok ki, hogy én mit csinálnék (ezt is kérdezted)... a kollegám ma vett z1c-t winfos után ráadásul és egész nap áradozott a rendszerről..., amit én csak megerősíteni tudtam.
Mondjuk én anno win 5.5-ön szocializálódtam, ami sok sok álmatlan éjszakát okozott, így kicsit negatív értelemben elfogult is vagyok...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44088) Steelheart2 válasza HUTCHDB (#44087) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Na ezért nem akartam eddig én sem windowsot.Volt valamikor Omniám es ott nem tetszett.Most pedig áradoznak a 8.1 röl.Ezért is tennék egy probát. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#44089) migabi24 válasza Steelheart2 (#44088) üzenetére


migabi24
nagyúr

Még mindig túl korlátozott az androidhoz képpest, ezért a useren múlik, hogy melyik rendszer fekszik neki jobban

(#44090) Meggyi001 válasza migabi24 (#44089) üzenetére

Sztem is így van :)

https://gamergep.hu/

(#44091) morneo.it


morneo.it
senior tag

Sziasztok!
Telefonom kijelzője, amikor sötét/fekete tartalmat jelentet meg, középen fehér foltos, ami zavaró. Nem a hő miatti, hidegen is non-stop látszik. Ütve/nyomva nem volt... 4 hetes csak, volt valakinek ilyen baja? Viszem gariba, szerencsére microSIM-es Xperia T-m megvan, helyettesítésnek...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#44092) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Sziasztok!

Sikerülne egy ilyen telefonhoz hozzájutnom 50ezer jmf-ért. Nézelődtem, de ennyiért nem találtam jobbat.. Sajna csak 16gigás, ez ami nagyon zavar, de valahogy megbékélek vele..

Szerintetek is érdemes ennyiért megvenni?

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#44093) Zoja™ válasza pappkarcsi (#44092) üzenetére


Zoja™
őstag

50-ért nagyon jó vétel lenne... De biztos, hogy nincs vele semmi gáz?
Nekem kicsit furcsa, mert 70 körül mennek még mindig a G2-k használtan...

(#44094) HUTCHDB válasza pappkarcsi (#44092) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ott valami nem tiszta!
Ez jóval a piaci ár alatt van!
Nézd meg normálisan, hogy mit szeretnének neked eladni!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44095) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Kiállítási darab volt egy boltban. Lehet megnyomogatták páran.. de lehet meg sem találták a gombokat rajta..
Egyébként 1 év gart adnak rá, számlával, papírral. Tehát 70 körül eladható? Hmmm..
Ha megkaptam, szólok és rákérdezek mennyiért lenne-e még..

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#44096) Quqesz válasza Fredy02 (#44083) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Persze hogy gáz! Ha sokat pöckölöd, akkor szétrázod az ois-t(optikai képstabilizátor)...annak a hangját hallod...ez teljesen normális.

Más

Ha vki navit keres ingyen,akkor van a playen free MapFactor nevű navigáció. Jónak tűnik,Openstreetmap-ot használ offline navihoz.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#44097) danee992


danee992
tag

Cloudy G3 alá nem lehet valahogy a vezeték nélküli tárolást visszavarázsolni? vagy van esély arra hogy 1.4-ben benne legyen ? vagy bármi alternatív megoldás is megteszi (USB nagyon laza a gépen)

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#44098) Danny365 válasza danee992 (#44097) üzenetére


Danny365
őstag

Én AirDroid-ot használok. Ingyenes, egyszerű, szerintem tökéletes fájlok másolására oda-vissza.

(#44099) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Tegnap óta kontakthibás a töltőkábelem. Lefelé kell feszíteni a telefonnál, hogy töltsön. Lehet, hogy csak kontakt spré kell? Garancia nem vonatkoziik rá?
Mi most az ajánlott szoftver, már a 20D-t cserélném, DroidMester Romja, szeretem, de pár dologgal nem működik jól együtt amit szeretnék használni, ikszpózd pl.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#44100) sefan67 válasza SztiviVander (#44070) üzenetére


sefan67
aktív tag

Ugye látod hogy nálad is nagyrésze szürke a ruszki holdaknak? :DDD
Mondjuk 1 működik ... ez bíztató :)

Nekem egyik sem ment, még az amcsi/egyéb műholdak sem.

Amikor még működött, ezt láttam énis upgrade után.
GPS_JBvsKK

Tedd vissza a Jelly-t és nézd meg úgy ha van kedved.

És azóta érezhetően lassabb is volt a jel érzékelése.
De mindegy is, mostmár nincs teló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.