Hirdetés

2019. december 7., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44851) Steelheart2 válasza Kurzuh (#44848) üzenetére

Steelheart2
(senior tag)

Hát ez a melegedés dolog függ a használattol is és persze attol hogy milyen programok vannak fennt.Az igazat megvallva keveslem a 16Gb helyet és azért cserélem le.Most alternativákat keresek.Volna egy One cserére.Garis és tökéletes állapotban.

Xiaomi Mi 8 6/64; Xbox One S 500Gb

(#44852) Kurzuh válasza Steelheart2 (#44851) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Viszont ennél a készüléknél külön kiemelték, hogy kevésbé melegedik, mint más készülékek :)
Hát nem tudom, One-ra én nem cserélném, de ez már a Te szempontod.

(#44853) func93 válasza Kurzuh (#44852) üzenetére

func93
(senior tag)

Én se cserélném. Épp arról váltottam.. A G2 sokkal smoothabb mint a One. Nekem a One melegedett nagyon.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#44854) k0c2k4

k0c2k4
(tag)

Hali!
Clody G3 Stock 4.4.2 (EUR-20D)-hez kepest milyen (stabilitas, bugok, gyorsosag szempontjabol).

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#44855) Steelheart2 válasza func93 (#44853) üzenetére

Steelheart2
(senior tag)

A kamera tényleg amnyira szar benne mint ahogy lehuzzák?Játék alatt ez is melegszik nekem. :)

Xiaomi Mi 8 6/64; Xbox One S 500Gb

(#44856) fery02 válasza gusthy (#44769) üzenetére

fery02
(addikt)

Igen, párszor javasoltad már azt az alkalmazást és szinte mindig jöttek is a konkrét vélemények rá, hogy valóban jól néz ki és teszi is a dolgát, de csak addig, amíg nem kell használni a telefont. Úgy meg ugye sok értelme nincs.

De persze elhiszem azt is, hogy nálad jól működik, miközben nem rémlik olyan hozzászólás a topikból, amikor bárki egyéb dícsérte volna rajtad kívül.

balazs.b9311 (#44801):
Igen.

Haugland (#44837):
Többen használnak/tak SlimKat Rom-ot és meg vannak vele elégedve. Smooth rendszer, extrákkal, jó akksifogyasztással és ha jól tudom létezik rá valami portolt távirányító app is, de mindezekről bővebben inkább a Mélyvíz topikban.

Azt nem tudom pontosan az említett kolléga milyen kdz-t linkelt be (lassú mobilnetről vagyok), de mindenképp a legújabb 20F-es firmware-t csűrd fel szükség esetén és ahogy írta, Hungary vagy Open Eur jelölésűt. Ezek függetlenek.

G3 Rom-ok pedig stock G2-höz képest különféle hasznos extrákat tartalmaznak (osztott képernyős mód, ami minden alkalmazással működik, alkalmazásonként elrejthető navbar, Smartnotice...) és szebb dizájn, aminbár szubjektív, de mindenképp modernebb felülete van az tény.
Akksival nem kell foglalkozni, azzal azoknál a Rom-oknál sincs gond stock G2-höz képest, bár az is igaz rég voltam már stock rendszeren.
Az viszont biztos, hogy a JB-s idők akksifogyasztása alapon brutál jó volt és KK-re áttérve érződött e téren kis hanyatlás.

k0c2k4 (#44854):
Hali!
Ha ezek a szempontok érdekelnek vele kapcsolatban és valóban érdekel a Rom, akkor a válasz tömören, röviden:
Tedd fel! :)

[ Szerkesztve ]

(#44857) Pob20 válasza iceQ! (#44818) üzenetére

Pob20
(tag)

helló.

küldtem mailt.

(#44858) szabo.norbi

szabo.norbi
(tag)

Jó szerviz ez a telemax: Állapot: Karcos: Plexi külső, Burkolat
Még jó hogy javíttatás előtt vettem le róla a fóliát... :(((

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#44859) Weeman1 válasza szabo.norbi (#44858) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Menj vissza reklamálni. :)

Xiaomi Redmi Note 7

(#44860) akooos válasza szabo.norbi (#44858) üzenetére

akooos
(veterán)

Ezért kell szervízelés előtt jó minőségű fotókat készíteni a telefonról :B Így hiába mennél vissza reklamálni, nem tudod bebizonyítani, hogy neked van igazad :(

(#44861) tibucsopper

tibucsopper
(csendes tag)

Sziasztok! Bajban vagyok! :F Másfél hónapja vettem a G2-met, de tegnap sikerült hajóról vízbeborulnom és a teló nyilván nálam volt (
Kb. 2 percig voltam vele vízben, azóta szárítom jól szellőző "napos" helyen rizs-ágyon.
Biztosítás van rajt, gondoltam nem lesz gáz. De lett. A biztosító azt mondta - röviden - minek volt nálam a teló, "sportolás" közben, mindezt bővebben és ezzel a válasszal váltunk el: a garancia érvényesítése nem helyénvaló.
Van ötlete valakinek, hogyan tudnám visszanyerni a telót, illetve a legolcsóbban megúszni? A megvétele is kicsit földhöz csapott, nem még extra kiadások.
Köszönöm előre is az építő jellegű hozzászólás-oka-t!

(#44862) akooos válasza tibucsopper (#44861) üzenetére

akooos
(veterán)

Szia!

Milyen biztosítást kötöttél rá? Első körben a biztosítás feltételeit olvasd át figyelmesen. Ha azt írják, hogy a vízkárt nem fedi a biztosítás, akkor sajnos te állod a javítás költségét. Ami egy beázás esetén egy új telefon ára is lehet szerintem.

(#44863) Weeman1 válasza tibucsopper (#44861) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Sajna veszel egy másikat. :)
Mást nemigen tudsz csinálni.

Xiaomi Redmi Note 7

(#44864) Meggyi001 válasza Weeman1 (#44863) üzenetére

Ja,sanszos h ez lesz...

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44865) alex devil válasza Meggyi001 (#44864) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Sógorom eláztatta az egyik telefonját, száradás után még ment kb. egy évet de az csak 10mp fürdés volt.

(#44866) Meggyi001 válasza alex devil (#44865) üzenetére

Az fasz@

»» Huawei • P Smart Z 4/64 «« »» Huawei • P20 Pro 6/128 «« »» LG • G2 2/32­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44867) surgery

surgery
(aktív tag)

Sziasztok olyan gondom lenne hogy kdz vel akarok frissíteni és amikor feldugom download módba akkor az usb modenmél megáll win xp t használok driverek fent vannak mi lehet a baj? A telefon rootolt de gondolom az nem számít..

[ Szerkesztve ]

(#44868) surgery

surgery
(aktív tag)

Már vagy 20 szór próbáltam de nem tudom mi lehet a gond :P :P :P :P

(#44869) kocsij válasza tibucsopper (#44861) üzenetére

kocsij
(tag)

Ez a biztositás kamu amúgy a biztositók részéről. Ismerösömnek 1 éve volt már rá biztositása amiben törés, lopás stb. szerepelt. Erre mikor leejtette akkor azt mondta neki a biztositó hogy sajnálja de akkor sem fog fizetni és javítassa meg saját költségén. A biztósitónak is csak a pénz kell sajnos.

https://hirdes.hu Huawei P30 Pro

(#44870) tutaj01

tutaj01
(tag)

ClodyG3 2.0 tölthető!!! Juppí ;)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro

(#44871) Pob20

Pob20
(tag)

Na 3x sikerült ma is téglázni mire felment a rom..

OptimusG3

Elsőre tetszik de van baj.
Fényképezőben a galériára tapizva: A file tartalmát nem lehet olvasni
Menüben a galériára tapizva: Sajnos a Galéria leállt.
Open window tokhoz a kis képernyő tájolása rossz fele nem látszik az ablakban.
A tokban bekapcs gombra 0 infó jelenik meg a kijelzőn.

2x féle kamera app van benne melyik jobb miben különbözik?

Akinek van bármi javaslata szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#44872) Koniman

Koniman
(tag)

Sziasztok!

Már régóta észrevettem, hogy a fényképek minősége kívánnivalókat hagy maga után.
Nagyon sok képen a világos részek beégnek és olyan fátyolosak a képek. Élvezhetetlen.
Észrevettem, hogy a lencsét védő kis ablakon nagyon apró szálkás karcolások vannak.

Ezeknek nem tudom, hogy van-e köze a képek minőségéhez.
Másnál is jelentkeztek ezek a szálkásodások a kis üvegen? Lehet ezeket polírozni? Kihozza a szálkákat belőle?

Ez lehet az ok?

Köszi!

Lg G6 V20j __ Lg G2 5.0.2 Stock ROM __ Lg Optimus 2x 4.4.2 Stock ROM

(#44873) szabyka95 válasza Pob20 (#44871) üzenetére

szabyka95
(őstag)

User error.

(#44874) surgery

surgery
(aktív tag)

Tud valaki segíteni tapasztalat már ilyet valaki? :W :W

(#44875) Kurzuh válasza tutaj01 (#44870) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Ha Wipe nélkül felteszem, működni fog teljesen szerinted? Nincs kedvem teljesen előről kezdeni mindent.

(#44876) func93 válasza tutaj01 (#44870) üzenetére

func93
(senior tag)

valahogy rá lehet frissíteni az 1.3-ra?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#44877) tutaj01 válasza Kurzuh (#44875) üzenetére

tutaj01
(tag)

Kell a wipe! Ha nincs akkor szokott lenni bootloop... (többségében)

(#44876) func93: Nem, csak újrahúzás.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro

(#44878) tibucsopper válasza akooos (#44862) üzenetére

tibucsopper
(csendes tag)

a biztosításban szerepel a vízkár is, nyilván nem pont így, ezért elmondtam nekik, hogy eveztem és kiborultam a kenuból, az nem szerepelt semmilyen formában a kötvényben, hogyha így lesz vizes, akkor nem térítenek.

(#44879) Pob20 válasza Koniman (#44872) üzenetére

Pob20
(tag)

Nálam is ugyan ez a jelenség. már mit a fátyolódás...
A plexin inkább hajszál karcok láthatóak.

(#44880) Pob20 válasza szabyka95 (#44873) üzenetére

Pob20
(tag)

kicsit bővebben?

(#44881) Kurzuh válasza Pob20 (#44880) üzenetére

Kurzuh
(aktív tag)

Nem a ROM hibája, hanem a Te hibád, hogy ilyen :)

(#44882) rayoliviero válasza tibucsopper (#44878) üzenetére

rayoliviero
(veterán)

Ha szerepel a vízkár, én biztos nem hagynám magam. Az ügyvédemmel íratnék nekik levelet.

(#44883) TayRol válasza Krissz1983 (#44746) üzenetére

TayRol
(veterán)

Nagyon köszönöm Krissz1983 kollégának az ingyen fóliát! :R

(#44884) tibucsopper válasza kocsij (#44869) üzenetére

tibucsopper
(csendes tag)

szomorúan olvasom, bár ahogy velem bánt a telefonos ügyfeles, abból is lejön, hogy ez a céljuk. Ettől sajnos még ingem-gatyám oda - kis túlzással - ha tényleg mindent fizettetnek. Itt az volt a baj, hogy mit kerestem én egy hajóban, ki kellett volna tennem a telót. felelőtlen voltam, ezért nem fizetnek.
Töréskárra is szól a bizti, de ha kiesik a kezemből, majd azt mondják, én vagyok a hibás, mert nem szorítottam a körülményekhez képest eléggé a készüléket?

(#44885) tibucsopper válasza akooos (#44862) üzenetére

tibucsopper
(csendes tag)

a vízkárt párásodáskén fogalmazza és sajnos benne van a sporttevékenység kizárása is (
Így jár aki elhamarkodottan teszi a bejelentést, pedig a valóságban párom kért, hogy ne mondjam, hogy a vízbecsúszott kislányunkért nyúltam, amikor becsúsztam én is - merhogy nekiaz égő. Én sem gondoltam, hogy ez baj lehet, de a szerződés is csak most került a kezembe...tudom-tudom, kárörvendők kíméljenek.

(#44886) Sabika válasza tutaj01 (#44870) üzenetére

Sabika
(tag)

egy linket pls!!!

Yoshimura

(#44887) iceQ! válasza Pob20 (#44871) üzenetére

iceQ!
(őstag)

Optimus G3 rom nálam hibátlan.... Minden tökéletesen fut rajta :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10 Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#44888) akooos válasza tibucsopper (#44885) üzenetére

akooos
(veterán)

Igazából nem tudom, hogyan működik ez a biztosítósdi, de nem hiszem, hogy csak egy hely van ahova el lehet menni ezzel. Vagy volt valami telefonos azonosítás ami alapján máshol is azt mondanák, hogy bocsi, de a sportolás kizáró tényező? Nem kell azt nekik tudni, hogy hogyan lett "párás" a telefon. Ezért kötöttél biztosítást, hogy ha baj van akkor fizessenek. Javaslom első körben a tékozló homár blog megkeresését, tanulságnak mindenképpen hasznos, hogy kurvára felesleges a biztosítás.

Egyébként melyik cég? Szolgáltatónál?

(#44871) Pob20: Első körben egy újratelepítés szakszerűen. TWRP-ben minden wipeolni és ha van lehetőség rá, OTG-n keresztül clean installt végezni. Nem a ROM-ban van a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#44889) Krissz1983

Krissz1983
(aktív tag)

Sziasztok azt valaki meg tudja mondani nekem hogy hol tudom kilőni azokat a beállításokat amiket alapértelmezettnek állítottam be?

Give them nothing but take from them everything

(#44890) Krissz1983

Krissz1983
(aktív tag)

Köszi de megtaláltam a megoldást :)

Give them nothing but take from them everything

(#44891) tibucsopper válasza akooos (#44888) üzenetére

tibucsopper
(csendes tag)

A szolgáltató a T-mobil, biztosító partnerük az ACE European Group Ltd. nekik van magyarországi képviseletük, akiknek pedig van egy ún. adminisztrátoruk, aki koordinálja a bejelentéseket - ez mind külön cég (. Sajnos miután beazonosítottak, a hajós-beborulós sztorit mondtam, ezzel ki is lőttek, mivel ez szerintük sporttevékenység. Párom égőnek találta, hogy rá volt bízva a gyerkőc és így csúszott a vízbe - én meg utána, így lett ez a sztori.
Nyilván fölösleges volt, de majd megpróbálunk még egy kört futni, hátha értelmet nyer.

(#44892) tutaj01

tutaj01
(tag)

No fenn az új CloudyG3.
Majd meglátjuk. Holnap meló... Mostmár szundi

(#44893) Pob20 válasza tibucsopper (#44885) üzenetére

Pob20
(tag)

de a lopás nem kizáró ok... ;)

(#44894) akooos válasza Pob20 (#44893) üzenetére

akooos
(veterán)

Csak ahhoz meg kérik a rendőrségi jegyzőkönyvet. Szerintem T szervizpontba elmenni, elmondani hogy a vízparton lehajoltál és kicsúszott az ingzsebedből és nem tudtad elkapni aztán viszontlátásra. Véletlen vízbeesésre fizetniük kell.

(#44895) Weeman1 válasza akooos (#44894) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Ha eszük van rögzítik a beszélgetést. :)

Xiaomi Redmi Note 7

(#44896) tibucsopper válasza Weeman1 (#44895) üzenetére

tibucsopper
(csendes tag)

erre van eszük és fel is hívják rá a figyelmet

(#44897) gusthy válasza tibucsopper (#44884) üzenetére

gusthy
(veterán)

Leejtésre fizetnek simán.
Kenuban nem csak azért nincs elöl helye a telefonnak, mert nem fizet a biztosító, hanem mert balesetveszélyes is. Egyszer sikerült így borulni egy nagyon durvát, pedig nem is nekem volt elöl, hanem egy utasnak, de épp eléggé elvonta a figyelmet ahhoz, hogy gond legyen belőle.
Ezért van a hordó.
Egyebekben viszont nekem egy nagyon alapos zuhé {két órán át ázott velem Metallica koncerten) után két napig száradt és utána jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#44898) surgery

surgery
(aktív tag)

Ha valakinek volt usb driver problémája leirhatná hogy oldotta meg..

(#44899) Quqesz válasza surgery (#44898) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Honnan szedted le a drivert? Nézd meg,hogy nem-e újabb,ami az lg oldalán van...ha újabb(bár én alapból) lerántanám onnan,lehet az segítene..

tibucsopper
Lakásbizti van????ingóra,tudod ott is van vízkár és pl nálunk fizetne a bizti(még ha a cajgát lopják el a ház elöl azért is)...most tejelte egy légkondi felét villámcsapás miatt.... :D

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#44900) Bolond^^

Bolond^^
(tag)

Leformáztam a telefonom recoverybe, és bootloop. Most nincs rajta rendszer és azért bootloopol vagy mi fene?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.