Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#9501) Wesder válasza Carlos Padre (#9500) üzenetére


Wesder
félisten

Tyű micsoda fantazmagóriàk.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9502) l.skywalker válasza Carlos Padre (#9500) üzenetére


l.skywalker
félisten

Javarészt azért mert még nem ismertek a projektek abból, amit 2-3 éve elindítottak. De a gond szerintem nem ez, hanem az, hogy nincs jelenleg új IP. Míg Sony esetében jónak látom azt, hogy egy témakör kap új és új részt, nem égnek ki tőle a rajongók (és persze jönnek egyéni jó alkotások is, nem sorozatban). De szerintem az MS-nél nincs olyan sorozat, ami szerintem megérné azt, hogy csak arra építsenek. Kellene az új IP. És jelenleg Halo, Fable meg Perfect Dark amiről hallani lehet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9503) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Gamescom 2020 – Activision Blizzard, Ubisoft, EA Confirmed for Digital Event

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9504) .LnB válasza l.skywalker (#9503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az "Elit Alakulat" :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9505) hombre[EU] válasza l.skywalker (#9503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

behind the scenes

Life, Uh, Finds A Way

(#9506) l.skywalker válasza .LnB (#9504) üzenetére


l.skywalker
félisten

Témakör:
Hogy legyen IAP és loot-box, hogy ne tűnjön fel, hogy az az :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9507) Carlos Padre válasza Wesder (#9501) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi nem igaz belőle?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9508) .LnB válasza l.skywalker (#9506) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[kép] ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9509) Carlos Padre válasza .LnB (#9508) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gondolkozz el rajta miért szereted nevetség tárgyává tenni a csúnyákat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9510) .LnB válasza Carlos Padre (#9509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendben szenszei. Te meg azon, hogy kit utasítgassál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9511) sting2 válasza .LnB (#9504) üzenetére


sting2
addikt

18 éven felülieknek nem ajánljuk.. :DDD

Carlos Padre

Most miért ? Én a Balossal még egy gyenge pillanatomban talán el is lennék... ;]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#9512) frankdelgado válasza sting2 (#9511) üzenetére


frankdelgado
őstag

Egyébként meg az az igazi kan, aki őket is lerendezi. És hozzáteszem, a kevésbbé előnyös külsőt is meglepően jól lehet technikai felkészültséggel kompenzálni.

[ Szerkesztve ]

(#9513) Carlos Padre válasza .LnB (#9510) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Humor volt, nem utasítás, csak csempésztem bele egy kis kihívást és mellőztem az egyértelműsítő jelet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9514) sting2 válasza frankdelgado (#9512) üzenetére


sting2
addikt

Sokszor a " parkolópályás " csajok a legkeményebb diók , nem adják könnyen magukat.
Tavalyelőtt a GC-én sikerült hasonló kaliberű nőkkel egy házban lakni( - persze ordas nagy Gamerek voltak), ittak, buliztak, nyomtak mindent amit csak lehetett, de semmilyen klasszikus heteró felállásban nem lehetett őket " behajtani ".
A harmadik nap már persze, leesett nekik, hogy mi tényleg komolyan akartunk velük
" foglalkozni ", de addigra meg mi untuk meg a lepattintásokat és vittünk inkább helyi csajokat házibuliba.. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#9515) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PlayStation source code could indicate that PS5 pre-orders are coming soon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9517) Wesder válasza Carlos Padre (#9507) üzenetére


Wesder
félisten

A probléma az hogy tényleg ezek az elvàràsok, de olyan tàvol àllnak a valósàgtól hogy nem igaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9518) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#9519) Wesder válasza oriic (#9518) üzenetére


Wesder
félisten

Na azért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9520) erahurka válasza oriic (#9518) üzenetére


erahurka
félisten

Ha a 4K60 opcionális, akkor mi lesz a nem opcionális? Vagy 4K30 de szebb grafika?

(#9521) Deck válasza oriic (#9518) üzenetére


Deck
titán

Jeeee :C

PS5

(#9522) Kendek válasza erahurka (#9520) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ez lehet kettő opcionális módot takar; 4K és 60fps performance mód. Vagy nem tudom mi lesz akkor az alap.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#9523) keIdor válasza l.skywalker (#9503) üzenetére


keIdor
titán

Spoilerezős köcsög leszek most: lesz új CoD, új AC, WD, FC és új Fifa meg egyéb sport játékok, meg egy új BF6 felirat ultra brutal teaser trailer formájában, valami zenével alatta.

Oszt ennyi, folyt. köv 2021-ben ugyanezzel. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9524) bandi0000 válasza Kendek (#9522) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ên is így értelmezem

Ez akkor gàz, vagy leg is csodaszépnek kell lennie, hogy benyeljék az emberek

Xbox One: bandymnc

(#9525) .LnB válasza Kendek (#9522) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez szerintem is inkább azt jelenti, hogy vagy 4k és 30fps,vagy 60fps de nem 4k.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9526) Wesder válasza .LnB (#9525) üzenetére


Wesder
félisten

4K / 60
Nincs ezzel gond. Mindkét tàbornak lesz lehetősége élvezni a jàtékot. Egyik recsizhet a grafikàra, màsik az fps-re. Win-Win szituàció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9527) ProEvoFan válasza .LnB (#9525) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én azt olvastam, hogy a natív 4k, érőforrás pazarlás.Inkább a felskálázott 4K és ami a felskálázás miatt megmarad erőforrás, az hasznosabb dolgokra is fordítható.Meg elvileg az átlag felhasználó észre sem veszi a különbséget a natív és a felskálázott 4k között.
Fingom nincs, de egy két szaki tollából ezt olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#9528) Carlos Padre válasza .LnB (#9525) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy 4K60fps de kevesebb pocsolya amiből megint hatalmas botrány lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9529) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#9527) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De a DF úgyis elmagyarázza majd nekik egy videóban, hogy ez szar.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9530) .LnB válasza Wesder (#9526) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leszarom a 4K-t is meg a 60fps-t is. :D
Egy játékot nem ez tesz jóvá.
(Kivéve a multit.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9531) bandi0000 válasza .LnB (#9530) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Engem sem érdekel különösen, de ne legyen választás, legyen 1 de amellett tartsanak ki

Xbox One: bandymnc

(#9532) oriic válasza oriic (#9518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor ehhez ajánlom ezt a múltkori cikket.

Why PS5 Games at 30fps is Not Only Acceptable, But Sometimes Preferred

Live-Die-Respawn

(#9533) l.skywalker válasza .LnB (#9530) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szintén. Van ahol jól mutat a négyká, van ahol meg jól jön az FPS.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9534) erahurka válasza bandi0000 (#9531) üzenetére


erahurka
félisten

Pff gratulálok. Inkább legyen választási lehetőség aztán mindenki örülhet. Mibajod azzal ha van 30 és 60 FPS-es mód is? :F

(#9535) .LnB válasza erahurka (#9534) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mer' csak vitákat szül. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9536) Deck válasza .LnB (#9535) üzenetére


Deck
titán

Az szül vitákat ha nincs választás. :U

PS5

(#9537) keIdor válasza erahurka (#9534) üzenetére


keIdor
titán

Aki grafikát akar állítgatni vegyen PC-t! ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9538) erahurka válasza keIdor (#9537) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ezeknél a 25000 forintos áraknál már lehet tényleg érdemes elgondolkodni rajta :D

(#9539) keIdor válasza erahurka (#9538) üzenetére


keIdor
titán

Steamen is ennyi lesz, szürkeimport mindenhol van, lopni meg bűn. :) Cserébe a hardverért többet kell fizetned.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9540) erahurka válasza keIdor (#9539) üzenetére


erahurka
félisten

Szürkeimport konzolon? Hol? Kulcsos oldalak?

(#9541) bandi0000 válasza erahurka (#9534) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Pont az hogy akinek 4K 60 kell, az nem kapja meg, vàlaszthatok 4K-t amikor is zavarni fog, hogy nem 60 fps, vagy vàlaszthatom a 60 fps-t de akkor nem lesz annyira szép

Xbox One: bandymnc

(#9542) keIdor válasza erahurka (#9540) üzenetére


keIdor
titán

Azokra gondolok.:) Olcsó kód van konzolra is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9543) erahurka válasza keIdor (#9542) üzenetére


erahurka
félisten

Kód konzolraaaa? Merre? Hol? Hogy? :Y Miért nem tudtam erről? :Y

(#9544) erahurka válasza bandi0000 (#9541) üzenetére


erahurka
félisten

Ha meg csak egy van, akkor választani sem tudsz, hanem vagy nagyon szép és 30 FPS, vagy kevésbé szép és 60 FPS. Komolyan nem értem mi a bajod.

(#9545) RangerFox válasza keIdor (#9542) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát ha olcsó kód kevés is, de használt játék, home-olás egész biztosan lesz.

(#9546) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

én a Spidermant inkább 30-cal tolom, de nézzen ki úgy mint az állat :)
attól,hogy natív 4K még lehet 60fps...csak nem lesz raytracing, alacsonyabb particle effects, gyengébb árnyékok stb...

bandi0000 fogalmad sincs,hogy mikor 4K egy játék vagy nem...csak ha a DF megszámolja neked a pixeleket...ha pedig nem tudod helyén kezelni ōket akkor ne nézd a videóikat és hidd el,boldogabb ember leszel ;)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9547) Carlos Padre válasza keIdor (#9537) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehessen összekötni két gépet és akinek kell a 60fps vehet kettőt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9548) erahurka


erahurka
félisten

Bugsnax minimum 50,000 forint lesz amilyen zseniálisnak tűnik a trailer alapján amúgy.

(#9549) bandi0000 válasza hombre[EU] (#9546) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Te se tudod hogy mikor 60 és mikor 50 fps egy jàték, ha csak a DF ki nem rakja...

Pont ezért mondom, hogy nekem, nem kellene vàlasztás, mert akkor elfogadom olyannak amilyen, így hogy van választásom nem tudom melyiket szeretném jobban, így mindig marad bennem egyfajta kompromisszum érzés

Àltalában úgy szokott lenni, hogy 4k szép, kicsit csúnyàbb 60, szal nem arról van szó, hogy 4k helyett fullhd és úgyse veszi észre a paraszt a pixeleket, hanem máshol is van butítás

10Tflopsal kellene hozni a 4k 60 at sztem, úgy, hogy közben kicsit szebb is a jàték mint előző genen

Spiderman 30 at én is bírom, de egy FPS ben , vagy days gone szerűben nem nagyon, ott kell a 60

Xbox One: bandymnc

(#9550) hombre[EU] válasza bandi0000 (#9549) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor egyszerū a dolgod. elindítod a játékot és nyomsz egy startot :D nem kell válogatnod
egyébként eddig az volt a baj,hogy nincs 60fps. most van 60fps akkor az a baj miért nincs minden grafikai opció kimaxolva :DDD ez nem így mūködik

látjuk mi a trend pl. nvidiánál is...a felbontással erōforrást veszítesz,amit pl. gameplayre lehet költeni vagy még szebb világokra, és ha minimális minōség csökkenéssel tudnak alacsonyabb felbontásból 4K-t varázsolni akkor tegyék azt...legyen jobb a game vagy legyen meg az összes pixel?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.