Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#10901) Wesder válasza .LnB (#10899) üzenetére


Wesder
félisten

+oriic

Köszi, így màr vilàgos. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10902) KoNZoLik@ válasza .LnB (#10899) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A többi nálam van, de várok még hátha többet fog érni :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10903) ldave válasza Wesder (#10901) üzenetére


ldave
félisten

Nintendonál biztos van belőle valami titkos vállalati raktár mélyén. Csomó régi játék esetében voltak infók más fejlesztőknél, hogy az eredeti kód már nincs meg, elveszett, törölték, stb. A Nintendo esetében pedig szinte minden megvan visszamenőleg, nemrég pont volt valami leak, ahol többek között SNES játékok forráskódja került nyilvánosságra.

A Slime draws near! Command?

(#10904) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kena: Bridge of Spirits Will Be Free to Upgrade from PS4 to PS5

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10905) zkxdn válasza .LnB (#10904) üzenetére


zkxdn
őstag

Ohhh igen, ezt az indie játékot nagyon várom :DDD

(#10906) Peace válasza .LnB (#10904) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem is tudtam, hogy jön 4-esre! :Y Nagyon várós!!! Engem teljesen elvarázsolt! ÉS a játékmenet meg a harc is szupernek tűnik!

(#10907) KoNZoLik@ válasza .LnB (#10904) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ezt én sem tudtam,hogy jön Ps4-re is, isten császár 😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10908) erahurka válasza Peace (#10906) üzenetére


erahurka
félisten

Megint a Bugsnax a téma? 🤔

(#10909) Peace válasza erahurka (#10908) üzenetére


Peace
nagyúr

Kena ;)

(#10910) KoNZoLik@ válasza erahurka (#10908) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen csak is az lehet...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10911) Wesder válasza KoNZoLik@ (#10907) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig fel volt tüntetve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10912) VTom válasza Peace (#10906) üzenetére


VTom
veterán

Na ezt én is, de már csak PS5-re veszem meg.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#10913) KoNZoLik@ válasza Wesder (#10911) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lehet, elkerülte a figyelmemet...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10914) Wesder válasza KoNZoLik@ (#10913) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem láttad a trailert, akkor biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10915) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez a baj az internettel:

PS5 leak claims it might struggle to run games at 4K

Ha ez a hardvare nem tud 4K-t akkor mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10916) zkxdn válasza l.skywalker (#10915) üzenetére


zkxdn
őstag

Az Xbox One X....
Ja hogy az gyengébb mint a PS5 :DDD

(#10917) KoNZoLik@ válasza zkxdn (#10916) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Dehogy gyengébb, erősebb, hiszen ő a világ legerősebb konzolja ;]

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10918) zkxdn


zkxdn
őstag

Új screenshot, Spider-Man: MM :))

(#10919) Moby válasza KoNZoLik@ (#10917) üzenetére


Moby
addikt

Epercben még igen.

(#10920) KoNZoLik@ válasza Moby (#10919) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát én is így értettem/gondoltam😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10921) CptAdamica válasza l.skywalker (#10915) üzenetére


CptAdamica
veterán

Semmi gond, úgy is csak 1440p-s monitorom van! :D

Megyen!

(#10922) zkxdn válasza zkxdn (#10918) üzenetére


zkxdn
őstag

Some small Spider-Man: Miles Morales details
- It sounds like Peter will show up to train together with Miles
- Miles is "his own Spider-Man" with his own animations, movements and abilities (including bioshock and invisibility)
- Horton: "It is a complete story."

(#10923) l.skywalker válasza CptAdamica (#10921) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pont ez jutott eszembe. A Sony 4K-s kijelzők akkor hiába készülnek. Nyilván :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10924) hombre[EU] válasza l.skywalker (#10915) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez a "leak" azért érdekes,mert arról szól,hogy a re8-ban a 1080p60-at nem tudja tartani (míg a sx gond nélkül 4k-t)...ami azért fura,mert akkor nem gpu limites a program illetve a RE motor a jaguarokkal is egész szépen pörgeti 60frame körül. szóval,ha igaz akkor a ps5 softwares hátterével lehet a probléma viszont láttuk az eventen,hogy magas felbontáson egész szépen futnak a játékok (többen is megerōsítették a 60hz módot)
többé-kevésbé ki fog jönni a series x nagyobb teljesítménye (kivéve a Call of Duty :D ), de ez már nagyon extrém szitu

szerintem ugyanolyan vizuális beállítások mellett a ps5 alacsonyabb átlag/minimum felbontással fogja tudni a 4K-t,mint az xbox...pl sx 1600p/1800p- 4K, ps5 1440p/1600p - 4K

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10925) hombre[EU] válasza zkxdn (#10918) üzenetére


hombre[EU]
veterán

havas NewYork +rt reflections :) eye candy

Life, Uh, Finds A Way

(#10926) opr válasza hombre[EU] (#10924) üzenetére


opr
veterán

Hagyjuk mar el, mar reg jott a cafolat, hogy BS az egesz, 4k@60fps lesz mindket nextgen konzolon.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10927) saelin válasza opr (#10926) üzenetére


saelin
veterán

4k60... Könyörgöm csak legyen standard ez a legtöbb játéknál, ami meg annyira villantani akar a grafikával az meg rendelkezzen opcionális 60 fps móddal. Nálam innentől kompromisszum mentes lenne a konzol gaming!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10928) opr válasza saelin (#10927) üzenetére


opr
veterán

En ugy vagyok a dologgal, hogy jateka valogatja. Egy lovoldozos vagy hasonlo porgos joy-rangatos jateknal minel tobb fps, annal nagyobb a mosoly, de pl egy detroitnal le se szarom, tolem lehet 30fps, ha cserebe gyonyoru es az a 30 az normalisan megcsinalt 30. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10929) hombre[EU] válasza opr (#10926) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem olvastam ilyet, de szerintem is meg lesz. amit a trailerben láttunk az kb a remake-ek max pc minōsége. azt simán hozza a ps5

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10930) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hitman VR - Developer Insights

Life, Uh, Finds A Way

(#10931) balazs025 válasza opr (#10926) üzenetére


balazs025
senior tag

A cáfolatot be tudnád linkelni? Ne vedd rossz néven, nem arról van szó, hogy nem hinnék neked, de még sehol se találkoztam vele. :R

(#10932) Wesder válasza balazs025 (#10931) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ha SP:MM tud 4K@60-nal futni, akkor majd a RE8 nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10933) opr válasza balazs025 (#10931) üzenetére


opr
veterán

Ahhhh, ott van az eredeti tweet alatt a threadben valahol, hivatalos válasz a stúdiótól, csak mivel az már nem kattintásvadász szenzációhajhász dolog, kb senki nem hozta le.
Bocs, de most neki nem állok keresgélni, egyszer elég volt elolvasni azt az agyament threadet. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10934) balazs025 válasza Wesder (#10932) üzenetére


balazs025
senior tag

Igen, elképzelhetőnek tartom. Bár szerintem nincs gond azzal sem, hogy ha nem natív 4k, hanem ,,csak" upscale lesz.

(#10935) ImACeltic válasza Wesder (#10932) üzenetére


ImACeltic
őstag

Natív 4K 60 FPS a Miles Morales sem lesz.

"Swing through the city like never before on PS5 with an optional 4K / 60fps Performance Mode."

Ez volt az Insomniac tweetje erről.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10936) erahurka válasza ImACeltic (#10935) üzenetére


erahurka
félisten

És ebben hol van az, hogy nem lesz natív? :F

(#10937) saelin válasza balazs025 (#10934) üzenetére


saelin
veterán

A checkerboard rendering ezerszer jobban néz ki mint az upscale! Sima felskálázásnál homályosabb lesz a végeredmény, míg a checkerboard-nál a lényeg mindig tűéles marad. Néhány natív 4k és checkerboard rendering közötti összehasonlításban úgy kell keresni a hibát, mert elsőre fel sem tűnik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10938) ImACeltic válasza erahurka (#10936) üzenetére


ImACeltic
őstag

A per jel. Én ebből azt szűröm le, hogy lesz egy natív 4K felbontás 30 FPS-el, meg egy 60 FPS ami mellé vagy checkerboard 4K társul, vagy mondjuk natív 1440p.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10939) balazs025 válasza saelin (#10937) üzenetére


balazs025
senior tag

Amúgy arra gondoltam, nem tudom miért nem azt írtam. :D

(#10940) Wesder válasza ImACeltic (#10935) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam én hogy natív?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10941) ImACeltic válasza Wesder (#10940) üzenetére


ImACeltic
őstag

Akkor nem, de így legalább tisztázva lett egyértelműen, hogy hogyan fog futni.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10942) F-ECT$ válasza ImACeltic (#10938) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó lenne ha a 60 fps választható lenne minden játékban, az se baj ha csak 1080p-ben tudná...

Dive ever, work never.

(#10943) ImACeltic válasza F-ECT$ (#10942) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ezt én sem bánnám, pedig nekem a sztori központú játékokban elég a stabil 30 is. Viszont PS5-ön remélem elfelejtjük a 1080p-t és legalább 1440p felbontás mellett lesz 60 fps vagy valamilyen minőségi checkerboard megoldással.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10944) ProEvoFan válasza balazs025 (#10934) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs, mert kb senki nem veszi észre.
Kivéve DF és onnantól már szar, mert nem natív....lol

(#10945) saelin válasza ProEvoFan (#10944) üzenetére


saelin
veterán

A DF is támogatja a checkerboard-ot és eléggé szép jövőt is jósol neki a 8k felbontásra állásnál.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10946) keIdor válasza ProEvoFan (#10944) üzenetére


keIdor
titán

A DF annak szól, akit érdekel a játékok szakmai része, a kód, a különböző eljárások, hogy hogyan működik és hogyan áll össze az egész. Meg persze a hardver, ami mindezt futtatja.

Ha ez Téged nem érdekel, ne nézd, csak játssz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10947) hombre[EU] válasza saelin (#10937) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az Insomniac temporal injection-t használ

Life, Uh, Finds A Way

(#10948) Peace válasza l.skywalker (#10915) üzenetére


Peace
nagyúr

RTX 2080Ti is szenved néha a 4K-val. ;)

(#10949) hombre[EU] válasza Peace (#10948) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyébként sem a 4K-tól lesz szebb a játék...hanem a több poligontól.

Life, Uh, Finds A Way

(#10950) ProEvoFan válasza keIdor (#10946) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dehogy nézem.
Ellenben fórumokon, Twitteren, stb...folyamat belebotlok az átlagfelhasználó bizonyítéka az állóképes/kinagyított "DF megmondta, hogy...". Tiszta PC.Nem szeretem ezt olvasni a konzolos topikokban.Ez nem PC, ez konzol.
Pont ezért örülök, hogy talán végre tényleg sokak örömére meglesz minden ps5 játék alatt a 4K/60fps és akkor havonta mínusz 500 hozzászólás a következő típusból: "miért nincs 4K/60fps, ez gáz 2020ban"... Ámen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.