Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#9251) Wesder válasza frankdelgado (#9249) üzenetére


Wesder
félisten

Szerinted majd egy hét múlva lesz bàrmi komoly, amit felmutathatnànak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9252) frankdelgado válasza Wesder (#9251) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szerintem Phil - ahogy szokta -kiáll a nagyközönség elé, bejelenti h van 30 kíváló játék xboxra, ebből 25 multiplat, 5 meg valami indie xbox ex. De úgy 0,000001% százalék esély van rá, hogy villant. Tehát Van esély. :DDD

(#9253) hombre[EU] válasza frankdelgado (#9252) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem pont a fordítottja lesz...most odaraknam minden AAA-t ami a spájzban van (Halo,Forza,Fable,Hellblade stb.) aztán 3-5évig kuss :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#9254) .LnB válasza frankdelgado (#9252) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég lesz ha bejelenti a Warner Bros. Interactive Entertainment felvásárlást.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9255) predakon


predakon
őstag

Nem értem mit lovagoltok már ezen az ár témán, a francokat nem lesz rá kereslet. Teljesen mindegy, hogy 150 vagy 200, fogyni fog mint a cukor. Aki megteheti megveszi kp-ra aki meg nem az megy a telekomhoz vagy az MM-hez 0% thm-ért. Hány meg hány olyan ember szaladgál 300.000 ft-os telefonnal akik egyébként nem engedhetné meg magának. Szerintem attól nem kell tartani, hogy nem fog szépen fogyni a készlet :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#9256) l.skywalker válasza .LnB (#9254) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az új Remedy sztori :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9257) d@vee válasza hombre[EU] (#9248) üzenetére


d@vee
őstag

"nem azok fognak elsō körben vásárolni (többségében) akiknek gondot okoz majd egy játék ára..."
Ha gondot nem is okozna, de tuti nem adnék ki játékért 70 dolcsit. Általában vagy megveszem használtan ami tetszik picit később (tudok várni), vagy várok egy jóféle akcióra. Az összes gammát így zsebeltem be eddig, pedig a steam, uplay, origin, ps store, ms store összesítve van vagy 500+ cím megvéve.
Most nagy előny lesz, hogy viszi a régebbi gen címeket, ezért hónapokig elleszek PS4 játékokkal amik eddig nem voltak a birtokomban.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#9258) Mr Bond 007 válasza d@vee (#9257) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ha valóban lesz benne ps3 backward compatibility, és így le tudom tölteni a ps now-ról a ps3 játékokat és nem kell többet streamelni, nekem már emiatt instant f--n get lesz. :D

(#9259) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#9253) üzenetére


Zoleee83
addikt

Aztán rá 1 héttel a Sony felrobbantja a netet a be nem jelentett exclusivjaival, csomó helyen lehozták már hogy a M$ event utánra tartogatják a be nem jelentett AAA játékokat.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#9260) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#9259) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb ez lesz a forgatókönyv.

(#9261) VTom válasza Zoleee83 (#9259) üzenetére


VTom
veterán

Aminek a 80%-a 2024-ben jön majd.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9262) NyMRooD válasza VTom (#9261) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ahogy az MS címek is, teljesen biztos vagyok, hogy most az MS is készül meg a Sony is, de aki a next-gent az éven várja az csalódni fog, szvsz a Sony mutat még 1 max 2 játékot ami a konzollal jön, meg az MS is mutat kb 2-3 címet a startra és minden más évek múlva, de remélhetőleg mutatnak majd 1-2 címet ami már valódi nextgen lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#9263) Zoleee83 válasza VTom (#9261) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Sony legalább jól marketingel, M$ erre sem képes, hogy a készülő játékaiból legalább egy minimál art-ot, vagy cinematikot bedobjon, előző években legalábbis ez nem ment nekik..
Majd jön megint nyálas Phily és elmondja, hogy övék az univerzum legerősebb konzolja, ami amúgy a lőtéri kutyát sem érdekli évek óta. Én lennék a legboldogabb ha meggyőznének hogy vegyek egy Series X-et is. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#9264) kicsako válasza Zoleee83 (#9263) üzenetére


kicsako
őstag

Annyira nem érdekel senkit, hogy jelen gen megjelenése után mindenki azért szidta az xboxot hogy gyengébb :W
Fordítva ezek szerint nem számít :U

Egyébként nem értem miért kell minden hír után szidni valamelyik oldalt, inkább örüljünk hogy kapunk játékokat..

(#9265) Zoleee83 válasza kicsako (#9264) üzenetére


Zoleee83
addikt

Engem pont semennyire nem érdekel, és van/volt mindkét dobozból, szóval tényleg nem számít. A nyáladzós Phil mondjuk tényleg zavar a hangzatos hatásszünetes előadásmódjával, de túlteszem magam rajta. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#9266) pachito válasza -secret- (#9204) üzenetére


pachito
őstag

Nem csúnya de a box azért picit jobban tetszik, főleg a dpad miatt. :K

(#9267) NyMRooD válasza kicsako (#9264) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ahogyan elment 20-30 millió one/ones is pedig gyengébb volt, most meg az erő a lényeg, mind két oldalon vannak akik önigazolni akarják a választásuk, ne foglalkoz vele.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#9268) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#9269) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#9259) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a nagy tartogatás (mindkét oldalnál lehozták) egy kis pukkanás lesz :D ez volt a sony e3 showja, mostjön a ms-é...kb ilyen dolgokat tartogatnak,mint az exkluzív cod skin pack meg last of us2 multi (ami kell azonnal :) ), de nagy dolgokat itt már senki ne várjon

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9270) .LnB válasza -secret- (#9268) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm. Még lehet, hogy elhozom majd kamatmentesre. :)
szerk.: Ja, dehogy hozom. Most nézem, hogy ezeknél egy sima Pro is 163k. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9271) -secret- válasza .LnB (#9270) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Magentás vagyok, talán adnak majd valami kedvezményt a szokásos -10k-n kívül.

(#9272) VTom válasza NyMRooD (#9262) üzenetére


VTom
veterán

Igen, kb. ez várható.
Én már sokszor mondtam, hogy ha megtuningolnának pár current gen játékot, azzal is elégedett lennék, amíg nem jön igazi nextgen cucc. Nem tudom erre mennyi esély van..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9273) Carlos Padre válasza Wesder (#9251) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Twitter népe szerint RIP Sony szóval egyre kíváncsibb vagyok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9274) l.skywalker válasza Carlos Padre (#9273) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jajj, azok okosak. Tegnap adakoztak a gazdagok feltört fiókjainak is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9275) hyggelig válasza l.skywalker (#9274) üzenetére


hyggelig
senior tag

Mint amikor Kylie Jennernek gyűjöttek pénzt, hogy hamarabb legyen dollármilliárdos :U

(#9276) Deck


Deck
titán

Most olvastam még csak, hogy a Ubisoft az új AC esetén a Series X-re 4k 30fps-t garantál.. (mindezt 25k-s árért a mostani gen verziók, kitudja mennyi lesz az új genes ár) Tehát a PS5 esetében se fog ez 60fps lenni az biztos. Csalódott vagyok, hogy megint csak a felbontás növelés a lényeg nem pedig a rendes képfrissítés. Igen, biztos lesznek játékok választási opcióval is, de most se olyan sok van így, vagy alapból 60fps-en fixen (pl COD az lesz), mert a 30 a leggyakoribb. A mostani box is képes volt a RDR2 esetében pl 4k 30fps-re és a Series X sokkal erősebb lesz.. Megvárok még pár címet de nagyon nem tetszik nekem már most ez.. Mi lesz itt a gen végére megint.. :U

PS5

(#9277) frankdelgado válasza Carlos Padre (#9273) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért az MS flight simulator érdekelne, bár ha minden igaz, az jön one-ra is, meg az új halo egy kipörgetés erejéig. Nekem scifis ürhajós lövöldözőset nyomassanak, ha meg akarnak venni.

(#9278) VTom válasza Deck (#9276) üzenetére


VTom
veterán

Hát, csodát nem kell várni az új generációtól sem. A 4K 60fps elvárás eddig is megmosolyogtató volt, az max akkor menne, ha a részletesség maradna a jelenlegi gen szintjén.
Ha megnézed a PS4/XB1 startot, akkor a gyenge CPU-tól eltekintve kb. ugyanott voltak erőben, mint a mostani szint, így ilyen téren kb. ugyanaz várható a next gennél is, max több lesz a natív 4K-t támogató játék mindkét oldalon. Ha jól emlékszem, az UE techdemo is 1440p 30fps volt a PS5-ön.
Ami itt beleszólhat a dologba, az az I/O, de az az fps-re nem lesz hatással.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9279) hombre[EU] válasza Deck (#9276) üzenetére


hombre[EU]
veterán

most jobb a helyzet,mint anno, legalábbis az elsō játékoknál->[link]
az,hogy a valhalla 30fps lesz (szerintem nem, dinamikus res. melett megoldják a 60-at) csak a ubi sara...egy crossgen játéknak nagyott kell villantania ahhoz,hogy elfogadható legyen ez a teljesítmény...és az ac-n ez eddig nem látszik

Life, Uh, Finds A Way

(#9280) Deck válasza VTom (#9278) üzenetére


Deck
titán

Senki se várt csodát, csak normális képfrissítést. A mostani grafikával sincs semmi probléma.

PS5

(#9281) Deck válasza hombre[EU] (#9279) üzenetére


Deck
titán

Szerintem nem fognak foglalkozni vele. Szarnak rá a Ubinál.. De már csak pár hónap azt kiderülnek a dolgok. Nekem ez lényeges dolog lesz a vásárlásnál.

De.. Az a baj, hogy engem nagyrészben csak az exkluzívok érdekelnek.. + pár másik cím..
Szóval nem leszek előrébb ha pc-t vennék pár játék miatt.. :N :O

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9282) Wesder válasza Carlos Padre (#9273) üzenetére


Wesder
félisten

Ja persze RIPSony... Összerakhatnà az MS a vilàg legjobb jàtékbemutatójàt, és akkor is csak annyi lenne hogy a meh-ből lenne egy hüm.

Sony meg majd kirak egy GoW logót és leolvad majd a net.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9283) Deck válasza Wesder (#9282) üzenetére


Deck
titán

Teljes jogosan olvadni le a net.. :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9284) RangerFox válasza Deck (#9280) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez a kijelentés egészen addig helytálló, amíg nem látsz a jelenlegi legjobbnál egy még szebbet. Az előző hsz-ed meg olyan, mintha a grafika kimerülne a felbontásban számodra.

(#9285) Deck válasza RangerFox (#9284) üzenetére


Deck
titán

A mostani legjobb grafikák se érdekelnek konzolon inkább választom a fhd 60 fps-t stb..
Inkább a normális játszhatóságot választom nem a grafikát.

PS5

(#9286) Wesder válasza Deck (#9283) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondtam hogy nem lenne reàlis, csak ezek a tények.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9287) RangerFox válasza Deck (#9285) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezt értem, de ettől még ez a kijelentésed nem lesz igaz: "Csalódott vagyok, hogy megint csak a felbontás növelés a lényeg".

(#9288) Peace válasza Deck (#9285) üzenetére


Peace
nagyúr

Én konkrétan teljesen jól elvagyok a mostani FPS értékekkel is. 25 évnyi PC master race-el a hátam mögött, aminek jó részében nagy FPS huszár voltam és meggondolatlanul vettem a drágábbnál-drágább videókártyákat. Tökéletesen bízok benne, hogy hatalmas élményekben lesz részem a PS5-el is és nem fogja bántani a szememet a sebesség.

(#9289) Deck válasza RangerFox (#9287) üzenetére


Deck
titán

Parancsolj= Csalódott vagyok, hogy megint csak a felbontás növelés és a grafika lesz a lényeg.

PS5

(#9290) hombre[EU] válasza Deck (#9281) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még sok mindent nem tudunk a gép/játékokról. lehet,hogy alap lesz a performance profilázás, lehet nem engedik még el a fhd-t és akkor szintén mehet a magasabb képfrissítés...meg kell várni az elsō 10-20 játékot és akkor majd le lehet vonni a tanulságot. engem pl. meglepett,hogy mennyi játéknál elōre bejelentették a 60hz-et. a ps4 startkor tényleg csak a kötelezō játékok (pl. kompetitív fps,fifa stb) kapták meg

Life, Uh, Finds A Way

(#9291) Deck válasza hombre[EU] (#9290) üzenetére


Deck
titán

Miknél jelentették be?

PS5

(#9292) hombre[EU] válasza Deck (#9291) üzenetére


hombre[EU]
veterán

#9279-ben linkeltem párat

Life, Uh, Finds A Way

(#9293) Deck válasza hombre[EU] (#9292) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#9294) predakon válasza -secret- (#9268) üzenetére


predakon
őstag

na pont erről beszéltem, így lesz minden "tehetős" embernek ps5je :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#9295) zkxdn válasza Wesder (#9282) üzenetére


zkxdn
őstag

Nagyon azt érzem hogy ez lesz a forgatókönyv. Aug-ban bevágnak majd egy logót meg egy pár másodperces felvételt amiben Kratos valamelyik északi Istennel fog harcolni és pá elolvad mindenki :))

(#9296) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

nehéz összehasonlítani a próval,mert az 4K checkerboard volt, de valahova ide a mezōny közepébe érkezik meg a PS5

nem hiszem,hogy van értelme hajszolni a natív 4K-t...okos,minōségi "upscale" kell és kész. mindenki jól jár. a grafikab*zi úgysem látja a különbséget, az fpsb*zi pedig megkapja a 60at :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9297) opr válasza hombre[EU] (#9296) üzenetére


opr
veterán

Wow, nem is tudtam, hogy mar a windows 1.0-bol is volt 64 bites verzio! ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9298) hombre[EU] válasza opr (#9297) üzenetére


hombre[EU]
veterán

well-spotted :D

Life, Uh, Finds A Way

(#9299) Def26 válasza -secret- (#9268) üzenetére


Def26
félisten

Na hát ez már valami. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9300) Bogyi007 válasza frankdelgado (#9249) üzenetére


Bogyi007
veterán

Aki azon aggódik hogy "Jajj Istenem ez mikor fog tönkremenni" , jobb is ha nem vesz premierkor Ps5-öt, mivel január 1 után a konzolra már 2 év garanciát kell hogy kapjon (100e forint fölött kötelező lesz 2 év jótállást adni bármilyen műszaki cikkre) , addig viszont marad a szokásos 1 év Sony garancia...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.