Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#9951) RangerFox válasza sting2 (#9950) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

És a Killzonet melyik belsős csapatra bíznád? Mert a Guerilla teljes létszámmal a Horizon 2t készíti.

(#9952) hombre[EU] válasza RangerFox (#9951) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a Naughty Dogra : ) kicsit felborzolnák az fps mūfajt (is)

Life, Uh, Finds A Way

(#9953) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#9952) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az de kemény lenne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9954) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#9953) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ahogyan a From Software összeállt a Japan Studioval a Bloodborne-ra, ugyanúgy összeköltözhetne az idSoftware a NaughtyDoggal :) a doom eternal gunplay-e toronymagasan a legjobb

Life, Uh, Finds A Way

(#9955) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Sok komment érkezett ezért így válaszolok.
Szóval oké akkor a gamepass-t benéztem. :R
A dashboard akadás nálam akkor is van ha nem játék alatt keresek. De ha ez mindkettőnél van akkor sorry, de kevesebb panaszt hallottam. Nincs boxom viszont jobbnak szebbnek látom annak a rendszerét mint a PS4 rendszerét. De ez ízlés kérdése.
Nem tudom akárhogy nézem nekem a PS plus ajándék játékok nagyon vérszegények.
Valahogy az MS játékosokhoz való hozzáállása jobban bejön mint a Sony "for the players" hozzáállása. :R

(#9956) NyMRooD válasza Scarletiel (#9955) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nézd meg miket adtak one-ra a gold-al az elmúlt 1-2 évben és utána mond ezt a vérszegénységet, itt volt CoD ww2, cod MW remastered, uncharted, bloodborn, etc ott meg 1-2 forzán kívül csak egy sor indie.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#9957) d@vee válasza NyMRooD (#9956) üzenetére


d@vee
őstag

Ez is valamennyire ízlés kérdése. Ha pont az indie gammákat csíped, maga a mekka egy olyan hónap.
Több száz-ezer lehetséges címből adnak az előfizuhoz és ezekből csak kevés van, ami mindenkinek megfelel. Persze hogy ritkán van olyan cím, amit mindenki akar.

Ja

(#9958) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy PS-nél hogy működik. Ha a lemez nélküli verziót venném, akkor ugrik a használt piacos játékok futtatása?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#9959) Scarletiel válasza CptAdamica (#9958) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Igen, ott akkor csak digital játék lesz.

(#9960) d@vee válasza CptAdamica (#9958) üzenetére


d@vee
őstag

Természetesen. Nem is értem, nem te vagy az első aki megkérdezi.
Hogy gondolnátok? Lemezen kód, beaktiválod és adod tovább másnak bukó nélkül? :DDD

Ja

(#9961) sting2 válasza RangerFox (#9951) üzenetére


sting2
addikt

Mondjuk senkire csak álmodoztam, hogy milyen petarda lett volna azt is " az asztalra kicsapni", hogy tessék, pár éve ezen is dolgozunk mert ez hozta meg a belépőt a nagyok világába és tartozunk meg egy lezarassal nektek.
... ha már úgy is én lettem az egyik legnagyobb kutya a Sony nal.. By Hermen Hulst

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#9962) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Amúgy ezt az egész használt piacos gamelést jó is lenne ha felszámolnák. Nagyon mérgessé tud tenni, hogy sokan megvesznek egy játékot kipörgetik 3 nap alatt és tovább adják 2000-el olcsóbban, vagy cserélik be a következő új játékra. Kb semmi érzelem, csak a platina vagy a bakancslista legyen meg azt annyi. Vagy a másik kedvencem, megveszi 20 ezerért, 2 nap múlva meg, "Eladó alig használt XY játékom, rájöttem nem az én világom" De azért előrendelte, meg valószínűleg 40 trailert megnézett, úgy várta. Most vagy nagyon nincs ilyenkor tisztába mit vesz ami elég fejfogós kategória, vagy kipörgette 2 nap alatt és keres egy fedőstory-t teljesen feleslegesen, hogy eladja.

Ha nem lenne használt piacozás, nagyobb lenne a bukó embereknél impulzív vásárlások miatt így kisebb lenne a vásárlási láz egy idő után, csak olyan játékokat vennél meg amik valóban érdekelnek, a közepes vagy talán játékok nem fogynának annyira, így még az is lehetséges lenne, hogy a pénztárcás szavazás érjen is valamit. Persze ehhez az kellene, hogy a nem tudatos vásárlóknak ez előbb anyagilag nagyon fájjon és rajtuk maradjon 30 játék amiket megvettek teljes áron, hogy "Adjunk neki egy esélyt".

(#9963) keIdor válasza Scarletiel (#9962) üzenetére


keIdor
titán

Miért foglalkozol vele?
Engem hidegen hagy, hogy a másik mit érzett vagy nem érzett. Hát hol kéne érdekeljen, téged miért érdekel más vad idegen ember?
Nem kell foglalkozni vele. Nem anyád, nem apád, nem gyereked, vad idegen, kit érdekel. :)
Onnantól, hogy megveszi, az a példány az övé, azt csinál vele, amit akar.
(95%-ban én digitálisan vásárlok, mielőtt nekem jönnél, hogy pont ezt csinálom)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9964) Scarletiel válasza keIdor (#9963) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem jövök én neked meg senkinek, pusztán az zavar hogy emiatt sose halnak ki azok a semmirekellő fejlesztők, kiadók akik közepes meg az alatti minőséget hoznak csillivilli marketingbe bújtatva ami miatt megveszik azok akik 2 nap alatt kipörgetik és tovább adják másoknak minimális bukóval. Mert ha nem tudná tovább adni akkor 80% hogy nem venné meg főleg ha már pofára esett a user párszor és elment az életéből Yx20 000 forint.

Ezért foglalkozok vele :R

(#9965) b.


b.
félisten

Bocs srácok nem annyira akarok visszaolvasni 500 kommentet lett/ volt már hír az árazásról ? nem ugye?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9966) Deck válasza b. (#9965) üzenetére


Deck
titán

Nincs semmi.

PS5

(#9968) hombre[EU] válasza Scarletiel (#9964) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fogadunk,hogy az anthemet 80-90%-ban digitálisan vették :) your argument is invalid ;]
és én sem árulom, max kölcsön adom vagy elajándékozom, ritkán visszaváltom boltban

Life, Uh, Finds A Way

(#9969) Scarletiel válasza hombre[EU] (#9968) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Mint mondottam kell pár pofáraesés a usereknek, hogy alkalmazkodni tudjanak. Persze lesz az a réteg akinek mindegy a pénz, de sokan lemondanak majd a szar játékokról.

(#9970) CptAdamica válasza d@vee (#9960) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem, én majd csak venni akarok és ha a népszerű címeket betudom húzni olcsóbban, akkor annak örülök, de nem szoktam eladni a játékaimat, gyűjtöm őket, plusz tesómnak van jó pár játék megvéve, így azokat nem venném meg megint. Gondoltam digitálisan van ajándékozás funkció, vagy hasonló. :)

(#9959) Scarletiel Köszi!

Megyen!

(#9971) RangerFox válasza Scarletiel (#9969) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Már így is több, mint 50%-a az eladásoknak digitális. Az általad felvázolt utópisztikus jövőképnek nem sok esélye van valóra válnia.

(#9972) Televan74 válasza Scarletiel (#9969) üzenetére


Televan74
nagyúr

Megbocsáss,de milyen szar játékokról beszélsz? Szerencsére nem te határozod meg hogy milyen játékok legyenek kiadva.
Azt veszik az emberek amivel szeretnek játszani,mert a játék lényege a szórakozás. Én soha nem hittem hogy a Minecraft ekkora siker lesz, mert nem láttam benne a potenciát. De valahogy mégis elérték a 176M határt,akkor valakik mégis csak jól szórakoznak vele.Még akkor is,ha én nem értékelem túl nagyra a játékot.
Nem tetszik,akkor nem kell megvenned.Mert van az a játék ami tetszik, és van ami nem,de egyik sem szar.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9973) hombre[EU] válasza Televan74 (#9972) üzenetére


hombre[EU]
veterán

...de egyik sem szar.
hát én játszottam az Agonyval...és azt kell,hogy mondjam ez az állítás hamis :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#9974) Szabi® válasza Televan74 (#9972) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem Pl. a Knack 1-2 az,ami nagyon nem tetszik.Pedig az még exkluzív is.

(#9975) Zoleee83 válasza Szabi® (#9974) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem meg a Top 15-ben benne van, vicces, jópofa játék. Kikapcsol. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#9976) Televan74 válasza hombre[EU] (#9973) üzenetére


Televan74
nagyúr

Erre gondolsz? :D Mondjuk miután megnéztem ezt(Agony - All Boss Fights / All Bosses & Ending) részben érthető csalódottságod. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9977) hombre[EU] válasza Televan74 (#9976) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem csalódtam,mert amikor próbáltam már megkapta a harmincas meta átlagot :D csak megnéztem mennyire rossz

Life, Uh, Finds A Way

(#9978) zkxdn


zkxdn
őstag

Cory az ultimate troll vagy szegény benézte a fake PS accountot :DDD :DDD

(#9979) RudY válasza zkxdn (#9978) üzenetére


RudY
addikt

Ezt most nem vágom. :U :N

(#9980) l.skywalker válasza RudY (#9979) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem hivatalos PS fiók amit retweetelt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9981) RudY válasza l.skywalker (#9980) üzenetére


RudY
addikt

jóvannakor nemcsak én vagyok sügér, ez megnyugtat. :DDD

(#9982) l.skywalker válasza RudY (#9981) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az se biztos, hogy a Corry Barlog fiók eredeti :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9983) zkxdn válasza zkxdn (#9978) üzenetére


zkxdn
őstag

Trollololo :))

(#9984) saelin válasza hombre[EU] (#9968) üzenetére


saelin
veterán

Mondtam hogy ne említsétek azt a játékot! :W Tikkel tőle a szemem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9985) Kendek válasza saelin (#9984) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint az Anthemet? ;]

<-ƘƘ->

(#9986) l.skywalker válasza saelin (#9984) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amúgy pont most jött hír egy frissítéséről ami a 2.0 része lesz. link

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9987) hombre[EU] válasza saelin (#9984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tudok egy jó Anthem-et :)

Life, Uh, Finds A Way

(#9988) 3L1T3 válasza hombre[EU] (#9987) üzenetére


3L1T3
addikt

Bárcsak helyre tudnák pofozni az Anthemet ... gameplay nagyon szórakoztató volt.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#9989) Peace válasza l.skywalker (#9986) üzenetére


Peace
nagyúr

2030-ra meg is lesz. :DDD

(#9990) l.skywalker válasza Peace (#9989) üzenetére


l.skywalker
félisten

2077-re :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9991) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#9988) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, kb volt ez a vasemberes ötletük és ennyi...kiadtak egy vertical slicet. én télen próbáltam elōször, de nekem nem is a lootal vagy tartalommal volt a legnagyobb bajom. olyan alapvetō dolgok hiányoznak,mint a stílus/mūvészi irány,karakterek, pályadizájn (a repülés a gameplay loop egyik alappillére és vannak dungeonök,ahol be vagy zárja egy folyosóba/lyukba...óriási terekkel kellene dolgoznia), quest dizájn stb.

Life, Uh, Finds A Way

(#9992) l.skywalker válasza hombre[EU] (#9991) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pont ugyanígy voltam én is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9993) saelin válasza hombre[EU] (#9991) üzenetére


saelin
veterán

Engem is az exo páncélok fogtak meg benne! Óriási ötlet volt hogy repkedhetsz velük szabadon és mmo szerű kasztokra vannak osztva. Az E3-as videón még mocsok jól is nézett ki, amit úgy ahogy sikerült Ps4-re is elhozniuk itt-ott egy kis downgrade-el. Aztán elkezdtem játszani és sorra jöttek elő a hibák. A szerver romokban volt, merő bug volt egy csomó minden benne, de úgy voltam vele hogy majd javítják... :O Mióta végigvittem a story-t azóta egyszer raktam fel, úgy január-február környékén, amikor jött hozzá egy update. Szívem szakadt meg, de nem változott semmi a tavalyi állapothoz képest. Én azóta meglopva érzem magam és ezt az érzést tényleg csak akkor tudják kiölni belőlem, ha kipofoznák az egész játékot az alapoktól. Ekkorát játékkal én még nem buktam mint az Anthem-mel! Még ha ingyen adták volna is fájt volna, de így hogy day one fizettem érte... Soha a büdös életben nem veszek EA és Bioware játékot amíg nem teszteli valaki más helyettem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9994) Carlos Padre válasza saelin (#9993) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#9995) i@lex válasza saelin (#9993) üzenetére


i@lex
őstag

(#9996) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

hát egy elég igénytelen cucc lett,jah

Carlos :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#9997) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Érdekesség:

(#9998) mettek válasza -secret- (#9997) üzenetére


mettek
addikt

Hihető a Blu rayes verzióért. Akkor kb 175 körül lesz a digital verzió.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#9999) -secret- válasza mettek (#9998) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaja. Bár weboldalon nincs ár.

[ Szerkesztve ]

(#10000) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

10k

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.