Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#10601) zkxdn válasza Wesder (#10597) üzenetére


zkxdn
őstag

Az már kijött PS3ra nem? :DDD

(#10602) Wesder válasza zkxdn (#10601) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel a 18-as egy rebootfolytatàs volt, így nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10603) hombre[EU] válasza erahurka (#10599) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezek nem ma kezdték,csak pár ismertebb:
Quentin Cobb, senior game designer - NaughtyDog
James Martinchek, senior animator - Rockstar (RDR2) ill. ND
Zak Oliver, artist - Naughty Dog
David Hall, designer - Killer Instinct, Silent Hill Homecoming

és linkedin alapján sem kezdōket keresnek [link]


Life, Uh, Finds A Way

(#10604) Wesder válasza hombre[EU] (#10603) üzenetére


Wesder
félisten

Az Initiative-ben is egy csomó kezdő van, mert csak pàr éves stúdió. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10605) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

CP2077 - Life Paths Explained
CP2077 - Behind the Music with Refused
CP2077 - Guns Explained

gunplay még mindig nem gyōzött meg...szóval katanás Corpo netrunner a befutó nálam :) kiváncsi vagyok mennyit kell várni,hogy ez a látvány megérkezzen konzolokra is

Life, Uh, Finds A Way

(#10606) zkxdn válasza hombre[EU] (#10605) üzenetére


zkxdn
őstag

Mások vagyunk mert engem a katana nem győzött meg, míg a fegyverek az első gameplayben már igen :))
Corpo lifepath meg a best :C

(#10607) hombre[EU] válasza zkxdn (#10606) üzenetére


hombre[EU]
veterán

talán a shotgun amit biztosan fogok játszani, meg esetleg sniper a badlands alatt, de ezek az automaták nagyon súlytalanok és a legtöbb OP is lesz ez már most látszik. a harcrendszerrel meg az a bajom,hogy míg a witcherben legalább volt valami változatosság (block,parry,jelek kombinációja) itt azt látom,hogy kilövöd a tárat->cover,reload->repeat... az egysíkban arcade lövöldözés nekem ma már unalmas
inkább stealth+tech, ott lehet alkottak valami érdekeset

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10608) erahurka válasza hombre[EU] (#10605) üzenetére


erahurka
félisten

Engem az FPS nézet nem győzött meg eddig. :(

(#10609) S e t h válasza erahurka (#10608) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor marad a Bugsnax.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10610) Szabi® válasza erahurka (#10608) üzenetére


Szabi®
addikt

Engem az egész,nekem egyáltalán nem jön be.És nem érzem azt amit a witcher 3-nál,hogy ezt nyomnom kell,mert annyira jó.Ott egy trailer elég volt ehhez....

(#10611) Lackooo84 válasza erahurka (#10608) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

FPS lesz? Na akkor nálam off...

The Truth is out there...

(#10612) Wesder válasza Lackooo84 (#10611) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mondták nem lesz benne külső nézet, csak mikor a kocsit vezeted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10613) ProEvoFan válasza erahurka (#10608) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A játékot a történet meg a pérbeszédek majd elviszik a hátán.A Witcher 3ban is bénácska volt a harc, nem is ezért szerettük Geralt történetét.

(#10614) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#10605) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még nem tudtam megnézni, de kíváncsi vagyok. A topikjában már sikerült a srácok legnagyobb félelmére rátapintanom enélkül is :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10615) Carlos Padre válasza S e t h (#10609) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Savage ;]
Amugy sanszos, hogy nekem (is) elobb lesz meg a Bugsnax :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10616) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Twitteren megint felbukkant egy amazon ár...400 dollár a digitális ps5.
Maradhat.
Mégsem.Ez egy re Twitter vagy mi a szösz.

[ Szerkesztve ]

(#10617) .LnB válasza erahurka (#10608) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem a Hollie Bennett győz meg adásról-adásra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10618) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Drágább lehet a PlayStation 5, mint az Xbox Series X, és a multiplatform címekkel is meggyűlhet a baja
Gamestar cikk. Érdemes elolvasni, mert a "szakértők" megírták, hogy kázi csak az MS termel profitot a GamePass-szal. :U Magyar gamer sajtó.... Mondjuk az se titok, hogy a GS és a Microsoft jóban vannak.

(Most látom, hogy tegnap délutáni cikk, bocsi ha volt már.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10619) predakon válasza Lackooo84 (#10611) üzenetére


predakon
őstag

sajnos az fps irány nekem sem tetszik, annyira nem is vagyok rápörögve

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10620) frankdelgado válasza .LnB (#10618) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csak a ps5 öt mèltató híreket tartom objektívnek ès helytàllónak. MS hírek mögött mindíg sundibundi van, mint közismert.

(#10621) i@lex válasza frankdelgado (#10620) üzenetére


i@lex
őstag

Én is így tudom. :DDD

(#10622) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, Chip és Dale is felébredtek. :U ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10623) erahurka válasza S e t h (#10609) üzenetére


erahurka
félisten

Bugsnax jön is majd valami jó kis akcióban :D Mire lesz PS5-öm fillérekért dobálják majd.

(#10624) frankdelgado válasza .LnB (#10622) üzenetére


frankdelgado
őstag

Tudom, h ilyenkor kavarognak az érzések, bizonytalanság, düh, de tartsd magad az elhatározásodhoz. Ne ingassanak meg az ilyen cikkek. Alatomos, sunyi iromány minden szavát csípőből meg tudod cáfolni.

(#10625) .LnB válasza frankdelgado (#10624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjad szépen, áááÁÁ.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10626) opr válasza .LnB (#10618) üzenetére


opr
veterán

Pláne, hogy azóta meg is lett cáfolva az egész, mindkét konzolon natív 4k meg 60fps lesz.
Uborkaszezon van, minden baromságra ugrik mindenki, kell a kattintás.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10627) ProEvoFan válasza .LnB (#10622) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD :C

Pár hete felröppent a hír, hogy a ps5 oldalai cserélhetőek lesznek.
Erről azóta van valami szaftos pletyka?Mostanában sok fantázia dizájn készül, a legutóbbi Batmanes nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

(#10628) frankdelgado válasza opr (#10626) üzenetére


frankdelgado
őstag

Egyébként tényleg semmit nem mond ez a cikk de lnb kedvéért elolvastam. Ilyen nincsenrájátékxboxra szintű,csak azok cuppannak rá , akik a mindennapjaikat ebben élik és ki vannak éhezve a "hírekre". Egyébként elképzelhető, hogy a gyengébb hardver miatt két fűszállal kevesebb lesz, de az a DF-en kívűl senkinek sem fog feltűnni. Egyébként feldobhatnák az uborkaszezont egy árazással...meg a beígért "gyomros" is elmaradt eddig az MS irányába....

(#10629) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#10614) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, eléggé kiutáltak onnan. :D
Nagyon megy a hype, remélem nem kell majd csalódnunk...
A Cyberpunk topik kicsit elfogult, kb mint mi a Sony ex címekkel. :B Nincs ezzel semmi baj.
Viszont ez mehetne a napi szarra. :DDD FoxiestFox írta:
"Ha az ND a Naughty Dog akar lenni, az a stúdió gyakorlatilag mára egy mém, nem több. Egy kicseszett szar mém, ennél fogva aztán nem jó példa arra, amit ki akarsz fejezni."
Erre a haverom csak azt mondaná: "Hol élsz te?Gumibelsőben?" :)

[ Szerkesztve ]

(#10630) S e t h válasza ProEvoFan (#10629) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez nem vicces.
Nincs vki a környezetében, aki segíthetne neki?
A tünetek alapján stroke-ja van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10631) .LnB válasza ProEvoFan (#10629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annyira elfogult vagyok a CP77-tel kapcsolatban, hogy el se tudom képzelni, hogy csalódjak ebbe a játékba. Maximum technikai gondok lehetnek a megjelenéskor, de az javítható, az engem nem érdekel. Ezeket a Night City Wire epizódokat is úgy nézem, hogy nem is érdekelnek igazán. Mert tényként kezelem, hogy eszméletlen f*sza játék lesz. Nekem minden adott hozzá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10632) Mike válasza .LnB (#10631) üzenetére


Mike
veterán

Majd csak miután megjelent
A felfokozott várakozás sosem vezet jóra

(#10633) saelin válasza Mike (#10632) üzenetére


saelin
veterán

Tudom hogy volt már arra példa, hogy egy szakmailag és a játékosok által elismert játék után a stúdió bebukott az új címével, de szerintem ebben a sorban nem a CDPR fog következni. Még ha félretesszük a Witcher 3-at mint sikeres videojátékot, még úgy is látszik hogy mennyi erőforrást, odafigyelést, profizmust szenteltek erre a projektre.

Biztos nem lesz tökéletes... Főleg hogy openworld lesz, de ha nem fogják technikailag széjjel cseszni, akkor olyan nagy félnivaló nem igazán van. Kapunk egy belső nézetes cyberpunk rpg-t, ami valószínűleg 3 végigjátszásra leköti az embert - ha nem többre.

Remélem olyan sikeres lesz, hogy a CDPR dlc-ken kezd el gondolkodni és olyan nagy kiegészítőket kapunk mint amit a Witcher 3-nál is láttunk. Aztán (ha még nem kezdtek el valamit) jöhet egy új játék tőlük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10634) ProEvoFan válasza saelin (#10633) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Remélem sikeres lesz a Cyberpunk, hogy legyen pénz a Witcher 4re. :C

(#10635) .LnB válasza ProEvoFan (#10634) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vannak pletykák, hogy a W4 már előkészületi fázisban tart. Ha meg nincs pénz, majd ad nekik az állam. Neki mindig van. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10636) Peace válasza ProEvoFan (#10634) üzenetére


Peace
nagyúr

És Cyberpunk 2-re!!! :DDD Ahol már nem csak Night City van, hanem az egész NUSA és Free States területe bejárható!!! :C

(#10637) Gigicuci válasza .LnB (#10622) üzenetére


Gigicuci
senior tag

:D :D :D

(#10639) crue válasza .LnB (#10622) üzenetére


crue
őstag

Nekem a Ford Fairlane kalandjai ugrott be róluk, csak nem tudom melyikőjük melyik.

(#10640) saelin válasza ProEvoFan (#10634) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk vicces, hogy a Cyberpunk sokkal nextgen-ebbnek tűnik mint a legtöbb nextgen bejelentés. Szép meg jók az új megoldások amik a hardverrel jönnek, de egy videójáték többről szól mint a látvány.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10641) .LnB válasza saelin (#10640) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem annyira nem nextgen. Inkább csak fasza az art design. Úgy néz ki az a cyberpunk város, ahogy annak ki kell néznie. Ahogy elképzeljük, vagy ahogy a filmekben van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10642) mettek válasza .LnB (#10641) üzenetére


mettek
addikt

Egyet értek. Nem lesz ez világ megváltó csak egy igényes munka mint amilyenek a Rockstar produktumai.
Jó a stílus, jó a megvalósítás.
mondjuk vannak kétségeim a mechanikát illetően. Videók alapján nekem nem tűnik túl jónak az autók vezetése illetve a közelharccal sem elégedett maga a fejlesztő sem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10643) RangerFox válasza mettek (#10642) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mondjuk a rockstar játékai (gta v, rdr2) mérföldkőnek számítanak, kíváncsi vagyok, hogy a CP2077 is ilyen lesz-e (tippre nem).

(#10644) hombre[EU] válasza saelin (#10640) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tegyük hozzá,hogy 2080ti viszi ebben a minōségben a 1080p60-at :DDD szépen megtelítették a jeleneteket, nekem az tetszik a legjobban...nincsenek "üres" négyzetméterek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#10645) Oppenheimer válasza RangerFox (#10643) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ahogy a Witcher 3 mérce lett az open world rpg-knek, úgy a cyberpunk is az lesz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10646) .LnB válasza Oppenheimer (#10645) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10647) frankdelgado válasza crue (#10639) üzenetére


frankdelgado
őstag

Tényleg Ford mekkora, mindenre van benne példa. Ahol lnb a jegyszedő, oda neked 300 helyett csak 100 dolcsit kell fizetned.

(#10648) Peace válasza Oppenheimer (#10645) üzenetére


Peace
nagyúr

Úgy bizony!!! Nagyon jó eséllyel. ;)

(#10649) hombre[EU] válasza Oppenheimer (#10645) üzenetére


hombre[EU]
veterán

inkább a történet mesélésben...az openworld rpg formulában semmi újat nem mutatott

Life, Uh, Finds A Way

(#10650) james001


james001
veterán

Ez jöhetne első nap tök mindegy mennyibe kerülne :C :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.