Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#9151) b. válasza .LnB (#9140) üzenetére


b.
félisten

Az is igaz :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9152) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#9153) saelin


saelin
veterán

Ha már a digital only gép a téma. Tegyük fel az olyanok mint én, akiknek 99%-ban digitális játékaik vannak és all digital gépet vesznek. Azoknak lesz valami mód, egy külső lemezolvasó amivel azt a 4-5 játékot lejátszhatja? Egyedül a Witcher 3 goty van most amit lehet már Ps5-ön játszanék, ami lemezen van meg, de addig simán lehet beszerzem digitálisan... Csak érdekelnek a lehetőségek, hogy vajon erre gondolt e a Sony.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9154) Wesder válasza saelin (#9153) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos hogy nem lesz, én nem làtok rà esélyt.

Màr csak azért is, mert ott lesz az ODD-s gép.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9155) erahurka válasza Wesder (#9154) üzenetére


erahurka
félisten

0% ne vicceljünk már. Max dedikált Sony külső meghajtóval, ha csinálnak egyáltalán, alsó hangon 30k-ért.

(#9156) hombre[EU] válasza saelin (#9153) üzenetére


hombre[EU]
veterán

úgy ismered a sonyt,hogy gondolnak ilyenre :D vedd meg csóri még egyszer...egyébként szerintem nem lesz nagy ár különbség a 2 verzió között szóval lehet hosszútávon okosabb/biztosabb a lemezes még ha most only digitalba vásárolsz is. nem tudod mi fog történni még a játék árakkal vagy a forinttal :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#9157) l.skywalker válasza saelin (#9153) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nagyon welcome lenne ha lenne ilyen. De a gyakorlat azt mutatja, hogy ha lesz is, akkor csak egyfajta, dedikált, egyedül PS5-el használható külső meghajtó jön szóba minimum 70 dollárért :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9158) hombre[EU] válasza l.skywalker (#9157) üzenetére


hombre[EU]
veterán

persze 70dollár egy 4k blurayért...amikor 30€ kértek a mūanyag gombért a kontrollerhez :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#9159) saelin válasza hombre[EU] (#9158) üzenetére


saelin
veterán

Biztos lenne neki piaca, úgyhogy elképzelhetőnek tartom a feltűnését.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9160) Mike válasza saelin (#9153) üzenetére


Mike
veterán

majd megveszed újra
nekem 3 lemezes játékom van, nem fog hiányozni

(#9161) erahurka


erahurka
félisten

Na de a BUGSNAX kap-e next gen upgrade-et???

(#9162) saelin válasza erahurka (#9161) üzenetére


saelin
veterán

Azt a játékot még most sem sikerült felfogni! Tisztára olyan érzésem van tőle, mint a következetlen amerikai rajzfilmek láttán ahol mindenféle őrültség történik. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9163) _drk


_drk
őstag

Én a lemezzel úgy vagyok hogy nekem se nagyon kell. Van pár darab de én is inkább digiben veszem.
Viszont egyszer jöjjön elő, hogy a lemezes kellene mert kapok ajándékba vagy röhejes akciók valami magyar boltban, találok az úton, vagy csak haver dobna meg 1-2 játékkal akkor nagyon fájna hogy nem tudok vele mit kezdeni.
Azért egy generáció alatt vagy csak 3-4 év alatt is legyen évi 1-2 játék amin megfogsz 10 dollárt már megérte a lemezmeghajtós akár 100 dollár árkülönbséggel is.
Arról nem beszélve ha anyagilag megleszek törve lehet nyomni fullba a használt játékos adok-veszek bizniszt.
De nagyon jó példa most a konzolvilágos 18k-s Tsusima és TLoU2.
Igaz, hogy előrendelés de itt már 6k a különbség.

(#9164) ProEvoFan válasza _drk (#9163) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A kettő együtt 6K különbség.
De igazad van, lehet én is dobozosan veszem meg, majd eladom, és később behúzom olcsón akcióban digitálisan, PS5 patchben bízva...
Holnap reggelig el kell dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#9165) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bloomberg:

Published: Sony boosting PS5 production; latest is 5 million by September & another 5 million between Oct-Dec. Most part of latter 5 million is for early 2021 stock due to logistics challenge. Sony wants to avoid Nintendo-like post-launch low stock problem.

https://t.co/ZPDUpNSdos

Live-Die-Respawn

(#9166) ImACeltic válasza oriic (#9165) üzenetére


ImACeltic
őstag

Helyes.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#9167) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Német amazon 4,78 kg-nak írja a konzolt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#9168) ProEvoFan válasza oriic (#9165) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor jut nekünk is.
Vagy nem. ;]

(#9169) ImACeltic válasza gyuromoj (#9167) üzenetére


ImACeltic
őstag

Összehasonlításképpen a PS4 2.1 kg, a Pro 3.2 kg.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#9170) erahurka válasza gyuromoj (#9167) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hát a német Amazonon láttam már 5 kilós merevlemezt is...

(#9171) VTom válasza gyuromoj (#9167) üzenetére


VTom
veterán

Akkor van benne réz rendesen :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#9172) ProEvoFan válasza gyuromoj (#9167) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Biztos a sok ventilátor és a cpu alatt a mégtöbb paszta miatt. :)
Jó lesz az a hűtés. :D

(#9173) Wesder válasza ProEvoFan (#9172) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy jó lesz, bàr szerintem megoldhattàk volna kisebb hàzban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9174) KaitouP válasza gyuromoj (#9167) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Majd ha hozza nekünk a futár hogy 5 kg lett, maradhat? Én meg rávágom hogy, hát jó, legyen.

LOL miket beszélek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9175) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez lesz itt a baj: [link]

Kevés darab is lesz. És kapkodva lesznek elkészítve.
Bevallom, én kicsit félek. Azért mert nem fogok kapni. Ha meg fogok, akkor nehogy gyártási hibák jöjjenek majd elő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9176) Mike válasza _drk (#9163) üzenetére


Mike
veterán

akármennyiért adják, nem fogok lemezezni

(#9177) Wesder válasza .LnB (#9175) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem minek kellett halogatni, hogy most kapkodàs legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9178) .LnB válasza Wesder (#9177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem csak rajtuk múlik. És nem ugyan az, hogy hát most egy gombóc fagyit rendeljek, vagy kettőt?! Semmi féle halogatásról nincs szó. A körülmények szarul jöttek ki, ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9179) RangerFox válasza .LnB (#9175) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is félek ettől kicsit, főleg azért, mert az őszi megjelenéseket már alapból Ps5-ön kezdeném el játszani. Már az is necces, hogy a konzol megjelenéséig mivel fogok játszani, a jelenlegi genből a Tsushima, FF7 Remake meg a Doom Eternal maradt, aztán ki is fújt az egész. :(

(#9180) ldave válasza .LnB (#9175) üzenetére


ldave
félisten

Nagy esélye van szerintem, hogy kis hazánk hivatalosan kimarad az első körből.

A Slime draws near! Command?

(#9181) l.skywalker válasza .LnB (#9175) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez pont arról szól, hogy legyen elég :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9182) karmaresz válasza .LnB (#9175) üzenetére


karmaresz
senior tag

De miért lenne ez baj? Látják, hogy nagy a kereslet, így beállítanak még egy üzemet, vagy gyártósort. Nem ugyanaz a kis kínai gyerek fog 12 óra helyett 16-ban konzolt építeni neked. A minőségbiztosítás szerintem nem fog változni csak emiatt.
Ha meg leadod az előrendelést, úgy jó eséllyel jut neked is, mert azért pár ezres biztos lesz az itthoni készlet is induláskor. Ha bármi gondod van, akkor meg lemondod, vagy eladod a tiédet akár haszonnal is, ha kevés jön ide és nagy lesz az érdeklődés. :)
Az early adoptereknél meg kis példányszám mellett is mindig ott van a meghibásodás lehetősége, de hát erre van a garancia. Egyébként szerintem az első 100-ban voltam Magyarországon annak idején PS3-mal. A mai napig hibátlanul üzemel a kis duci konzol. :D

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#9183) oriic válasza .LnB (#9175) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig 10 hsz. :D

Live-Die-Respawn

(#9184) .LnB válasza ldave (#9180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam erre én is. :( Mondjuk az se baj nekem, ha Ausztriában vagy Németországban lesz elég.

(#9179) RangerFox
Én azt is meglépném, hogy a Tsushima után eladom a Pro-t. Mert a következő nagy cím a CP77 lenne. De azt már 5-ön. Nem is lenne rossz egy pár hónap pihi, a megjelenésre meg már annyira hiányozna a játék, hogy plusz jó lenne leülni az 5 elé. És talán lenne is addigra pár cím amivel kezdeni tudnék. Erre meg majd rájönnek még az eddig "titokban tartott" címek.
De így ezt képtelenség kivitelezni. Egyszer már rácsesztem egy VGA-nál erre. Eladtam az akkorit, még jó áron, és úgy volt, hogy várok kicsit az újra. Aztán az új csúszott is, szar is lett. Szóval ott álltam VGA nélkül hónapokig. :D

(#9182) karmaresz
Az a baj, hogy csak a héten adtam le az előrendelést. Félek, hogy egy kicsit ezt elbambultam. Remélem nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9185) Mike válasza .LnB (#9175) üzenetére


Mike
veterán

Semmi nem lesz. Felesleges előre károgni

(#9186) .LnB válasza oriic (#9183) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

LoL. :D Sokakat érdekelt a kommented. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9187) Mike válasza .LnB (#9184) üzenetére


Mike
veterán

Mert hülye vagy. Ilyet nem csinál az ember. Ezt az egészet is túlkomplikálod. Szépen kényelmesen veszel majd egy 5-öst, amikor lesz rá olyan program ami érdekel. A 4est meg megkapja a gyerek.

(#9188) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na, elkezdték forgatni az Uncharted filmet :C
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9189) Wesder válasza l.skywalker (#9188) üzenetére


Wesder
félisten

Nateflix?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9190) Tuomas válasza Wesder (#9189) üzenetére


Tuomas
addikt

Lol, ez jó volt. :DDD :C

We were here

(#9191) ProEvoFan válasza .LnB (#9175) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dolgoztam ilyen helyen.
Kapkodásban csak a hibás termék lehet több, ez tiszta.
A minőségbiztosítás magas szinten marad, akkor nem lesz baj.A quality szintje magas marad, nem kell félni, mert kiszűrik a selejtet.Ez a Sonyn múlik.Mindegy milyen gyorsan ill lassan gyártanak.

(#9192) b. válasza Wesder (#9189) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9193) Peace


Peace
nagyúr

Nem értem én sem miért kell ennyire görcsölni ezen az előrendelésen. Ha lesz végre ár és egy olyan bolt, ahol lehet venni +3 év garit (mondjuk Alza), akkor szépen megrendelem. ;)

Ha meg nem kapok gépet november 19-ig, akkor veszek egy RTX 3070-est.... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9194) d@vee válasza Peace (#9193) üzenetére


d@vee
őstag

Dettó. Az árat megvárom és azt is, hogy hol mennyi garival csapatják. Ha meg nem lesz itthol, megveszem németben.

Ja

(#9195) Peace válasza d@vee (#9194) üzenetére


Peace
nagyúr

Kettőt hozzál már, kérlek!!! :D :R

Lehetne amúgy ilyen PH-s PS5 beszerző party busz járat nyugatra!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#9196) hombre[EU] válasza .LnB (#9175) üzenetére


hombre[EU]
veterán

elōfordulhatnak problémák még optimális helyzetben is...szóval benne van. de lehet a probléma a gyártás környezetétōl független lesz :) ezek az új konzolok rohadt forrók lesznek (függetlenül adtál mekkora szélzaj lesz a gépben :DDD) kb 300+ W tdp lesznek

Life, Uh, Finds A Way

(#9197) syIex válasza Peace (#9193) üzenetére


syIex
veterán

Remélhetőleg az már kint lesz addigra! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#9198) d@vee válasza Peace (#9195) üzenetére


d@vee
őstag

Lehetne. Mennénk 10-en, aztán jutna 8 embernek. Hazáig meg megfolytanánk egymást a gépekért :DDD

Ja

(#9199) l.skywalker válasza Peace (#9195) üzenetére


l.skywalker
félisten

Menjen együtt aki PS-t és Xbox-ot vesz és akkor lehet verekedni is ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9200) opr válasza hombre[EU] (#9196) üzenetére


opr
veterán

Ez a 300W+ ez honnan jon? Meg egy 5700XT + R7 3800X ossz tdp-je sincs 300W. (225W+65W=290W)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.