Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Kendek válasza F-ECT$ (#25094) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Engem ugyan szerencsére nem érint most ez a dolog, de az eddig összeszedett információk alapján én is azt tudom mondani, hogy valószínűleg hibásan ment ki ez a sok utólagos email értesítés. A jelenlegi tudomásom szerint nem nőt a hazai premieres konzolmennyiség, sőt, arról sem hallottam, hogy lenne már biztos infó azzal kapcsolatban, hogy idén lesz még ezen felül szállítmány.

<-ƘƘ->

(#25102) oriic válasza vonSux (#25099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Unatkozol?:D

Live-Die-Respawn

(#25103) hombre[EU] válasza vonSux (#25099) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és még 3hét... :U
mondtam az elején,hogy ezeknek külön topik kell

Life, Uh, Finds A Way

(#25104) JanR válasza hombre[EU] (#25103) üzenetére


JanR
addikt

Még 3 hét és végre nekiállhatok a TLOU Part2-nek :D

(#25105) F-ECT$ válasza Oistrakh1 (#25100) üzenetére


F-ECT$
titán

Perelni lehet, de több lesz a költséged, mint amit esetlegesen nyersz.

JanR: az megint más ha cégként vársz szállítmányt, illetve ha van szerződésed és nem csak 1 klikked egy webshopos előrendelésre.

Dive ever, work never.

(#25106) Deck válasza JanR (#25104) üzenetére


Deck
titán

Részvétem. :DDD

PS5

(#25107) gangstagergo válasza bordi10 (#25060) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Ő is csak ember... Lehet azért akarja haszonnal eladni, hogy a kislányának vehessen egy babaházat vagy arra kell neki, hogy hétvégén egy luvnya seggéről szívja a kokót ;]

(#25108) JanR válasza Deck (#25106) üzenetére


JanR
addikt

Eddig kibírtam, most má' ne legyen szpojler/légterelő :DDD
Majdnem vettem egy PS4-et miatta, de jutott PS5, szóval már csak 3 kemény hét van hátra :D

(#25109) Deck válasza JanR (#25108) üzenetére


Deck
titán

Kitartás akkor :C

PS5

(#25110) .LnB válasza F-ECT$ (#25105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a helyetekben felhívnám a fogyasztóvédelmet. Szépen el fogják magyarázni, hogy esélyetek sincs ez ügyben. Semmi. De előbb a bolt ÁSZF-ét nyálaznám át, ahol biztosan le van írva, hogy semmilyen felelőség nem terheli a boltot/webshop-ot hasonló esetekben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25111) gangstagergo válasza vonSux (#25099) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Edigital email:
[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#25112) FollowTheORI válasza Kendek (#25101) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet a románoknál maradt készlet és áthozzák magyarországra. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25113) F-ECT$ válasza .LnB (#25110) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, pont én nem tervezek ilyet. De szívesen olvasok róla, ha valaki próbálkozik :)

Dive ever, work never.

(#25114) fahrii


fahrii
őstag

Most komolyan egyesek perre mennének a PS5-ért? Erre semmi szükség, tőlem meg lehet venni majd 1,5x-es áron, amint megkaptam a gépet. :P :))

(#25115) Jinxb1rd válasza fahrii (#25114) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem csak tőled, hanem a többi 12 embertől is, akik 3-4 gépet akarnak eladni. Gondolod nem fogják egymást vágni licitben? Nem mindenki akar drágábban gépet venni.

We are only Stardust...

(#25116) atus72


atus72
senior tag

Valahol rohadtul elszomoríró hogy egy szaros konzolért megy a cicaharc, eközben mások a megélhetésükért küzdenek ...

(#25117) .LnB válasza F-ECT$ (#25113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem az ED, de itt egy ÁSZF rész, egy nagyon hasonló cégtől:

"Az Európai Unió irányelvei értelmében az e-mailben küldött automatikus visszaigazolással (amelyet a rendszer magától küld ki) az Eladó még nem fogadja el a megrendelést, az automatikus visszaigazolás nem jelenti a szerződés létrejöttét, mivel a visszaigazolás mindösszesen a megrendelés eladóhoz való megérkezését igazolja."
Ezen felül a hazai jogszabályok értelmében a webshopokat az Általános Szerződési Feltételek (továbbiakban: ÁSZF) védi, ebben kerül lefektetésre, hogy az Eladó milyen jogokkal és kötelezettségekkel rendelkezik..."

És a lényeg:
"XY Kft. nem tartozik kártérítési felelősséggel sem az oldallal kapcsolatos, sem annak használatából, működésképtelen állapotából, üzemzavarból, vírusból vagy egyéb rendszerhibából fakadó, felhasználókat ért károk bármelyikének esetében sem. Az oldal hibájából eredő károkat (veszteségeket, költségeket) a károsult viseli akkor is, ha azok a XY Kft. gondatlan magatartása miatt következtek be."

Na most, ugyan ez nem feltétlenül fedi az itt megszólalók problémakörét. (Bár részben szerintem fedi.) Szóval ennek fényében szerintetek mire számíthattok? Semmire.

ui: Nem neked szól F-ECT$, csak neked válaszoltam a témában.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25118) Deck


Deck
titán

Euronics-ot is felhívtam és biztos, hogy valami kezdő csajszi volt mert, azt mondta nem tud információt adni, érdeklődjek a gyártónál... Wtf? :DDD

PS5

(#25119) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Oké! Helló, szia! :DD

Most messengeren kérdeztem őket!

(#25120) zozika84 válasza Deck (#25118) üzenetére


zozika84
őstag

Egyre jobb :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#25121) Deck válasza Tomtailor85 (#25119) üzenetére


Deck
titán

Írni se tudnak... :DDD

PS5

(#25122) Wesder válasza .LnB (#25117) üzenetére


Wesder
félisten

Ezutàn remélem a picsogók elnémulnak. Istenem... Felnőtt emberek sírnak, ha időben nem kapjàk meg a konzoljukat, mert a Mancika azt mondta a telefonba hogy... :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25123) turikoczka válasza atus72 (#25116) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Jahjah, afrikában meg éheznek.. :U

(#25124) Deck válasza zozika84 (#25120) üzenetére


Deck
titán

Nem a múltkori csaj volt.. :(

PS5

(#25125) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Elvi síkon az (Extreme Digital) Emag csoport nem lehet Közép Európában akkora tényező a piacon hogy hozzáférjen a Sony egyik nagy Chartergépes szállítmányához a régióban és így onnan el tudja látni az igényeket a vásárlói felé?

Volt korábban arról szó hogy a Sony rengeteg óriás repülőgépet bérel a Ps5 konzolok logisztikai szállításához, esetleg egy ilyen gép tartalmához az Emag lehet hogy hozzáférést kapott volna?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#25126) Tuomas válasza Bogyi007 (#25125) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez a hsz. (vagyis a kérdés) úgy hangzik, mint a "leesett a kamionról" szállóige. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#25127) S e t h


S e t h
nagyúr

Anno mamutokat lándzsáztunk le a húsukért, bőrükért, átkeltünk a Vereckei-hágón, hont foglaltunk, harcoltunk az elnyomók ellen, most meg rázzuk az öklünket a telefonba kártérítésért egy konzol miatt. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25128) Deck válasza Wesder (#25122) üzenetére


Deck
titán

Ne mással, magaddal foglalkozzál.. ;) :U

PS5

(#25129) -=Jam=- válasza Bogyi007 (#25125) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Persze ezeket csak úgy elküldik céltalanul, aztán ha valakinek kell, akkor szedjen le róla, a többit meg küldje tovább? Nem is értem ezt a kommentet :D :D

(#25130) Moby válasza hombre[EU] (#25103) üzenetére


Moby
addikt

Jaj ne! Rendkívül szórakoztató, ami megy! :D

(#25131) Tomtailor85 válasza S e t h (#25127) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Effektíve nekem semmi bajom nem lesz, ha nem lesz konzol, de ez az üzleti magatartás gusztustalan! :W

(#25132) Wesder válasza Deck (#25128) üzenetére


Wesder
félisten

2 hét múlva itt a Serious Ass, és még mindig csak egy köszönjük emailem van, mégsem paràzom amiatt hogy lesz e Day1 konzolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25133) zkxdn


zkxdn
őstag

Jön mindjá az unbkszing srácok :DDD :DDD
Nyugi van, ha nem lesz konzol legalább ma megnézhetitek, hogy nézne ki ha lenne :N

(#25134) hombre[EU] válasza Moby (#25130) üzenetére


hombre[EU]
veterán

"értzelmi hullámvasút" :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#25135) Deck válasza Wesder (#25132) üzenetére


Deck
titán

Persze, mert xbox-ot veszel... A helyedben én se paráznék... ;] :DDD

PS5

(#25136) .LnB válasza Bogyi007 (#25125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mi lenne ha saját kezetekbe vennétek az ügyet? Térítsetek el egy ilyen gépet, ahogy Bane tettek a Dark Knight Rises-ben. Kicsit sérülne a doboz, de szerintem komoly bajuk nem lennének a konzoloknak.

Ezeket a kommenteket olvasgatva, ez a sötétségről megfogalmazott rész, új értelmet nyer:
"Ah you think darkness is your ally? You merely adopted the dark. I was born in it, molded by it."
;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25137) sasa134


sasa134
addikt

Marques Brownlee kicsomagol.

Avanti Roma

(#25138) gyuromoj válasza sasa134 (#25137) üzenetére


gyuromoj
veterán

bizony

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25139) Kendek válasza Bogyi007 (#25125) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Sony nyilván szigorúan leköveti, hogy kinek és hova küldenek konzolt árusításra. És nem csak ezt, hanem azt is szigorúan veszik, hogy az adott konzol ott is legyen üzembe helyezve ahová szánva lett. Itthon az Extreme Digital-nak is csak ilyen ~50 darab körüli mennyiség juthatott. Elvileg más országból nem hozhatnak be készletet, de még ha lehetne is, külföldön is ugyanannyira keresett és hiánytermék a PS5.

<-ƘƘ->

(#25140) Wesder válasza Deck (#25135) üzenetére


Wesder
félisten

PS5-tel se paràznék, mert nincs miért. Egyesek itt nagyon túltoljàk a dolgot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25141) Deck válasza Wesder (#25140) üzenetére


Deck
titán

Mindenki azt csinál ami akar.

PS5

(#25142) hombre[EU] válasza Kendek (#25139) üzenetére


hombre[EU]
veterán

teoretikusan :) sztem meg megkapták a csehek(kö.eu. center)...és aki puszipajtás az szebben kapott :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#25143) vonSux válasza oriic (#25102) üzenetére


vonSux
őstag

De ilyenkor szerencsére mindig jön valami agyrágó téma ;]

hombre: így-így :K

(#25144) zkxdn


zkxdn
őstag

(#25145) RangerFox válasza Deck (#25141) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az aláírásom egész találó erre a szitura :D

(#25146) Bogyi007 válasza Kendek (#25139) üzenetére


Bogyi007
veterán

Legalább te érted is a kérdést. Természetesen hivatalos úton gondolva, az Emag Európai mércével lehet akkora tényező, hogy azon országokba ahol a partnerei által eladásokat generál, Önmaga a Sonyval olyan szerződésben legyen, hogy több gépet kapna mint például más hazai forgalmazók?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#25147) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg nem erősített források szerint, ez történt az ED-s szállítmánnyal. John is szeretett volna magának egy példányt, de mivel lecsúszott az előrendelésről és nem kapott, dühében ezt tette: [link] Szerintem Mclane-t kellene beperelni, nem is az Extreme Digital-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25148) Kendek válasza Bogyi007 (#25146) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ebben a mostani esetben amire levetítenéd ezt a kérdést, azt tudom válaszolni röviden, hogy; nem.

<-ƘƘ->

(#25149) Kendek válasza zkxdn (#25144) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na, állított helyzetben olyan stabilan megáll, hogy nem is kell rá a talp! Biztos vagyok benne, hogy sokan rá se fogják szerelni. :DDD

<-ƘƘ->

(#25150) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mi az isten ez a 191 új üzenet? Valaki összefoglalná? ;]

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.