Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#130951) hombre[EU] válasza Deck (#130941) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mariokart,cod united offensive,cod2,cod4,quake,unreal tournament :D
ami ebbe a topikba való? bloodborne,souls3, nioh, divinity original sin2, pillars of eternity2,diablo, wasteland3...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#130952) Maxtreme válasza ImACeltic (#130950) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az egy remek ps5-ös cím. :K
Elég "érdekes" lesz ez a Discord integráció. Ez inkább egy Discord Lite mintsem teljes értékű Discord.
katt

[ Szerkesztve ]

(#130953) LeventeV válasza Deck (#130941) üzenetére


LeventeV
senior tag

Uncharted szeria, GoW 3, Dirt Rally 2.0, Mortal Kombat 11.

(#130954) homerhamm válasza Deck (#130941) üzenetére


homerhamm
addikt

Watch Dogs Legion (komolyan!) :))

Elnéztem a topikot, de ez a játék van PS-re is szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#130955) Bogyi007 válasza Deck (#130941) üzenetére


Bogyi007
veterán

Spiderman valamint ha "kis"időről van szó Pinball Fx3.

Utóbbi új része 16.-án érkezik is egyébként...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#130956) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Holnap jönnek a Hogwarts tesztek?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#130957) NomAd_82 válasza Peat76 (#130947) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

+1 a Resinek. Évente kötelező végignyomnom :D

(#130958) Sefneni válasza Scholes9 (#130956) üzenetére


Sefneni
őstag

Elvileg igen. :K

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#130959) Scholes9 válasza Deck (#130941) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is a Resi játékok :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#130960) zozika84 válasza Deck (#130941) üzenetére


zozika84
őstag

Resident Evil 1-4; Metal Gear Revengeance; witcher 3

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#130961) Peat76 válasza LeventeV (#130953) üzenetére


Peat76
őstag

De hülye vagyok :W :W, na persze hogy Uncharted széria is, örök kedvenc :K

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#130962) drachoHUN válasza Deck (#130941) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nier Automata

Forza JUVE!!!

(#130963) Wesder válasza Deck (#130941) üzenetére


Wesder
félisten

Dying Light 1

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130964) Elims válasza Lackooo84 (#130904) üzenetére


Elims
veterán

Azt nem tudják megkülönböztetni,teljesen igazad van.Viszont az időre figyelni kell!!
Ugyanis megtudják mondani,hogy mikor lett először bekapcsolva a joy és hány órát ment pontosan.Szóval figyelni kell a garanciajegyen írt dátumot.
Azt is látják,hogy xy sorozatszámú géphez volt e már joy csere garanciában vagy sem.
A fekete szín nem gond,nyugodtan lehet mondani,volt (az időt most nem tudom pontosan),hogy fekete joy-jal küldték a ps5-öt.
Csak azért írtam le ezt,nehogy vki -más is......- kényelmetlen helyzetbe kerüljön.

[ Szerkesztve ]

(#130965) Wesder válasza Elims (#130964) üzenetére


Wesder
félisten

A kamuzásnak megvan az ára. ¯\_(ツ)_/¯

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130966) Woodslave válasza ProEvoFan (#130943) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Annyira próbálom megszeretni de nem sikerül. Súlytalan harc, unalmas beszélgetések, jeltől jelig rohanás. Olvastam itt is párszor hogy milyen zseniálisak a mellékküldetések de én ugyanazt a sémát látom mint akármelyik ac játékban. Menj oda vedd fel öld meg keresd meg.

Tudom nem lesz soha olyan játék ahol van jelentősége az időnek az időjárásnak stb. Most volt egy mellékküldi. Menj vissza másnap ugyanabban az időben. Vissza beszél semmi. Várok amikor a játék szerint másnap lesz hajnali 2 óra aki az előbb még ott volt már a város másik végén sétálgat... Full viharban.

Azért végig fogom játszani ha már megvan mert azért nem annyira xar de nálam egyelőre biztos nem az évszázad játéka.

Amúgy egy játékot kellene választani még mindig a ds3 lenne bár elden ring után már nem mertem elindítani

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#130967) Bad Pritt válasza Wesder (#130937) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennél a néhány adatnál jobb példa nincs is arra, mi is a baj jelenleg az open world játékokkal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130968) Bad Pritt válasza Woodslave (#130966) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokkal jobb a DS3 még az ER platina után is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130969) Rony949 válasza Deck (#130941) üzenetére


Rony949
őstag

From Software játékok és STALKER széria.

(#130970) Scholes9 válasza Woodslave (#130966) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van olyan játék, ahol van - nem is kicsi - jelentősége az időjárásnak: Zelda BotW :B ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#130971) Bad Pritt válasza Scholes9 (#130970) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát meg pont a CDPR ne kezdjen el weather simulationnel foglalkozni inkább, csak a baj lesz belőle. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130972) Lackooo84 válasza Elims (#130964) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Arra igen, de mivel írta, h egyszerre vette őket így azt nem is említettem mert az nem lehet gond. Volt gyárilag fekete kontroller gépekhez csomagolva? Hol mikor? Én nem tudok ilyenről.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#130973) Scholes9 válasza Bad Pritt (#130971) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#130974) tboy93 válasza Sefneni (#130906) üzenetére


tboy93
nagyúr

En gyujtom az erot a masodik végigjátszáshoz :D

(#130975) Bad Pritt válasza Deck (#130941) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fallout sorozat 1-től 76-ig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#130976) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Deliver us Mars-ot senki ne vegye meg egyelőre! Nyílt terepen szaggat, akadozik mint a rosseb, durva popin. Botrány, hogy így ki merték adni....

The Truth is out there...

(#130977) Woodslave válasza Scholes9 (#130970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R nem ismerem a zeldat sajnos. Mármint nem játszottam soha

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#130978) oriic válasza Bad Pritt (#130975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hosszú széria amúgy. Anno a 48-at meg az 52-t annyira nem bírtam, elég lejtmenetben volt akkoriban a sorozat. Aztán jött a 69, meg később a 74, na azokért oda voltam meg vissza. A 75 és 76 nekem kimaradt már. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#130979) heihachi válasza Deck (#130941) üzenetére


heihachi
addikt

The Division 2 - minden evben vegigtolom kiegeszitostul :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#130980) marinea2 válasza Deck (#130941) üzenetére


marinea2
addikt

TLoU a top1 de a masodik vegigjatszahoz meg gyujtom az erot. Ill varom hogy akcios legyen a Part1

Ami viszont vegigjatszasi rekord nalam az a Detroit 3x +2 videos vegigjatszast is vegigneztem. Most pedig asszonykam vegigjatszasat nezem es segitem :)) de megunni nem tudom :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#130981) icemad válasza Deck (#130941) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom csak ps5-re elérhető játékokat lehet írni. Nálam az a Detroit, My friend Pedro, Forager (ezt nem vittem végig), Graveyard Keeper (ezt sem, de tele van fekete humorral, így mindig előveszem pár órára), Minecraft, Party Hard 1-2

PC-n meg Imperium Galactica 2, Transport Tycoon, Settlers 2, Rollercoaster Tycoon 2, Black and White 1-2, Dungeon Keeper 1-2, Postal 2.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#130982) hombre[EU] válasza Scholes9 (#130956) üzenetére


hombre[EU]
veterán

itt van *spoiler?* 3 óra Hogwarts gameplay. ebbōl szerintem már mindenki el tudja dönteni

inkább a digital foundry-t kell megvárni :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#130983) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Valamiért ingyenesnek mutatja a Syphon Filter 3-at PS Appból, nézzetek rá, ha érdekel valakit.

(#130984) chris0000


chris0000
őstag

hi. eddig nem volt fontos, de most szeretném ha megmaradnának a LOU Part I mentéseim.
menti ezt már felhőbe is vagy manuálisan kell átmásolni/kimásolni vmilyen külső eszközre? összefoglalóba nem láttam erről semmit... thx. üdv.

(#130985) d@vee válasza Kendek (#130100) üzenetére


d@vee
őstag

Ha igen, akkor is ;]

Ja

(#130986) Kendek válasza chris0000 (#130984) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha van Plus előfizetésed, akkor menti a felhőbe.
PS5-ös játék mentését direktben már nem lehet kimásolni USB-s eszközre. De azt megcsinálhatod, hogy készítesz egy komplett mentést; Beállítások > Rendszer > Rendszerszoftver > Biztonsági másolat készítése és visszaállítása
Viszont ha ezt visszaállítod, akkor minden visszaáll amit mentett, nem csak ez az egy játék.

<-ƘƘ->

(#130987) Tatyla válasza RangerFox (#130983) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem véletlen prémiumod van azért?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#130988) Yodafon válasza hombre[EU] (#130982) üzenetére


Yodafon
senior tag

A sötét varázslatok kivédése tanár lesz a főgonosz ;]

I'm gangsta!

(#130989) elder troll


elder troll
senior tag

Noob kérdés: hogyan kell tölteni a kontrollert?
Első nap végére már reklamált a töltőért, másnap rádugtam a mindenre használt type-c kábelre (4-es elosztóban van 2 usb csatlakozó is), rajta lógott fél napot. Pár nap múlva bekapcsoltam a PS-t, és a kontroller ~1/4 töltöttséget mutatott, és reklamált a töltőért. Azért töltöttem fel előtte, hogy menet közben ne kelljen madzaggal bohóckodni. Végül powerbank-kal tudtam játszani.
Szóval mit néztem be?
Csak bekapcsolva lehet tölteni a kontrollert?
Milyen visszajelzést ad a kontroller töltés közben?
Kaptam hozzá egy dock stationt, azzal használta az előző tulaj. Ebből lehetne arra következtetni, hogy a type-c csatin nem vesz fel kraftot, de akkor powerbankra kötve le kellett volna merülnie, bár a töltöttségi állapota érdemben nem változott 3 óra játék alatt, szóval powerbankról sem töltötte fel, de le sem merült. Vagy csak a gyári kábelével lehet tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#130990) syler123 válasza elder troll (#130989) üzenetére


syler123
veterán

Villog a controller ha töltődik és elalszik, ha végzett. Nem szabadna ennyi idő alatt az állásban lemerülnie. Próbálj ki másik töltőt, mert a mostani semmit sem töltött rá, kicsit visszamegy a töltöttség használat után, azért láthattad 1/3-nak, nem a töltés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#130991) Yodafon válasza elder troll (#130989) üzenetére


Yodafon
senior tag

Lehet be volt állítva hogy ne kapcsolja ki a kontrollert automatikusan tíz perc után

I'm gangsta!

(#130992) Ronam


Ronam
addikt

Használ valaki a PS-en Netflixet, Disneyt, Amazont, vagy HBO-t? Tegnap próbáltam mindegyiket, és az SDR filmek nem váltanak át HDR-ről, ez hogy lehetséges? A PS beállításokban elvileg minden okés. Tehát be van állítva a Filmmaker mode SDR/HDR-re is, de a HDR beállításokat látom az SDR filmeknél is :F

(#130993) Kendek válasza elder troll (#130989) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1,5 amperes töltő kell minimum, vagyis 5V/1.5A. Akkor jó, ha a kontroller LED-je elkezd lassan pulzálni, mert akkor tölti. Ha nem pulzál, akkor az azt jelenti, hogy vagy gyenge a töltőáram, vagy pedig már feltöltődött az akkumulátor.

<-ƘƘ->

(#130994) Zeki


Zeki
nagyúr

Sziasztok!

Karácsonyra lett véve PS5 + Logitech G29 kormány. Ezek rendben működtek is. Aztán a kormány félre lett téve.
Most elővettem, csatlakoztatom, a kormány szokás szerint csinál jobbra-balra egy-egy pörgetést, beáll középre, majd hiába nyomok rajta bármit is, nem veszi a PS5.
Valami frissült a konzolon és már nem kompatibilis? Hogy lehet mégis játszani vele?
Köszi!

(#130995) Zeki válasza Ronam (#130992) üzenetére


Zeki
nagyúr

A múlt héten Netflixet néztünk, nem volt gond. Ellenben a youtube csak 360-on pörög, ami ritka szar.

(#130996) Ronam válasza Zeki (#130995) üzenetére


Ronam
addikt

Megnéztem most youtube-on egy 4K HDR videót, nálam semmi probléma nem volt vele. Bár alapból csak 1080p-re volt állítva, de feljebb tudtam venni a felbontást.

[ Szerkesztve ]

(#130997) tboy93 válasza RangerFox (#130983) üzenetére


tboy93
nagyúr

nekem nem [kép]

(#130998) RangerFox válasza Tatyla (#130987) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs premiumom. Valamiért a hamarosan megjelenő játékok közt listázta, és megvettem 0Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#130999) zozika84 válasza Woodslave (#130966) üzenetére


zozika84
őstag

A mellékküldetések sémája a játékok 99%ban ugyanaz.
Az unalmas szöveg meg egyéni megítélés kérdése.
Szerintem már az első helyszínen a lidérces (kutas) küldetés története jobban ki van dolgozva, mint más játékokban a fő sztorivonal, de nem vagyunk egyformák.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#131000) elder troll válasza syler123 (#130990) üzenetére


elder troll
senior tag

és #130991 Yodafon és #130993 Kendek

Valami nagyon nem kerek nekem. Bekapcsolt gép és kontroller esetén mutatja a töltés ikont, de a kontrolleren semmilyen visszajelzést nem látok (nem villog). Kipróbáltam a mindenre használt 4-es elosztóban lévő 2,4 A-s usb kimenetet, és akkor is jelezte a töltést bekapcsolt állapotban.
Most kipróbáltam azt az energiatakarékossági módot, amikor írja is, hogy frissít a gép, tölthető a kontroller stb (nem teljes leállítás). A PS-re dugtam a gyári kábelével, és nem látok semmilyen visszajelzést a kontrolleren, hogy töltene. Gyakorlatilag csak akkor tölt, ha be van kapcsolva a gép és a kontroller is. Első tulaj dokkolóval töltötte, ott nem a type-c részen kapja a delejt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.